Jak rozpoznać zakochany

Zawartość:

Aby rozpoznać człowieka w miłości, powinien zwrócić się do praktycznej psychologii komunikacji niewerbalnej, która obejmuje gestów, mimiki, postawy, etc. Wiem gest miłości człowiek jest konieczne, jeżeli istnieją jakiekolwiek wątpliwości w szczerość deklaracji miłości, lub gdy istnieje podejrzenie, że jest zakochany, ale nie podjąć działania.

load...

Biorąc pod uwagę, że komunikacja niewerbalna i nieświadomie kontrolować to nie jest łatwe, nawet niewerbalne przejawy miłości jest niemal niemożliwe do ukrycia.

Znajomość niewerbalne oznaki miłości pomogą kobietom budować swoje zachowanie, a nawet zakochać się z mężczyzną w siebie jeszcze bardziej.


Powrót do spisu treści

Podstawowe gesty człowieka w miłości

Pierwszy gest wydawania uczucia Man – dotyka włosy podczas rozmowy. Człowiek może rozwiewa lub głaszcząc jej włosy. Robi to w sposób naturalny, delikatnie i czule. Gest ten jest związany z faktem, że włosy jest związane z seksualnością człowieka (Nic dziwnego, że zakonnice i kobiety niektórzy ludzie chodzą z głowami kryte). W związku z powyższym, dotykając włosy i skórę głowy, podkreśla jego atrakcyjność i erotyzmu.

load...

Jeżeli dotyka facet i dostosowuje swoje ubrania, zegarki, krawat, przyciski i inne elementy i akcesoria, a następnie z jednej strony, że jest zmartwiony, że cechą człowieka w miłości, z drugiej strony, martwi się o wygląd i starają się podświadomie postawić się w celu być schludny i zadowolić dziewczynę.

Konwergencja proszę symbolizuje również uwagę na siebie w lustrze, wciągania brzucha, wyrównanie postawy. Człowiek stara się wyglądać wyższy, silniejszy, szczuplejszy i bardziej atrakcyjne.

Niewerbalne gesty w miłość mężczyzna związane głównie z prymitywnych instynktów i mają podteksty seksualne. Charakteryzują się one atrakcją dla kobiety – obiekt uwielbienia, więc podświadomie starają się zwrócić jej uwagę na jego „męskości”. Przejawia się to w szeroko rozstawionych nogach, i zarówno stojąc i siedząc. Często można zaobserwować, że młody człowiek kładzie palce do kieszeni spodni, pas, pas lub po prostu koncentrując się ramię w tej części jego ciała w obecności pań lubił.


Powrót do spisu treści

Wyrażanie uczuć w zachowaniu mężczyzn

Jeśli facet jest kopiowanie zachowania kobiet, pozycja jej ciała, ramion, nóg i głowy, takich jak gesty oznaczają miłość albo przynajmniej szczere zainteresowanie. Unosząc brwi i odgięcie głowy ku panie mówił o chęci kontynuowania komunikacji.

Pośrednią znakiem miłości i gesty są manipulowanie mężczyzn z przedmiotami przypominającymi wahadłowością kobiet (dowolny okrągłych obiektów). Żonaty mężczyzna może kręciło pierścień, jakby chciał go wyczyścić.

Innym przejawem zmysłów stanowi naruszenie przestrzeni osobistej. Człowiek próbuje się jak najbliżej do dziewczyny, przypadkowo ją lub jej rzeczy dotknąć.

Dla innych niewerbalnych znaków zakochany może zawierać rozszerzone źrenice na widok ukochanej. Jest to spowodowane napływem adrenaliny i podniecenie rośnie.

Za stan miłości jest charakterystyczna wstydu i nieśmiałości, w związku z których niektóre mogą wystąpić zaczerwienienie policzków, lub nawet całą twarz.

Człowiek w miłości nigdy nie przegap okazji, aby podjąć się bliżej i dłużej przyjrzeć jego kochanka. Tak więc, bliższe spojrzenie sugeruje, że człowiek jest rzeczywiście zainteresowany.

Każdy z tych indywidualnie gestów i znaków Męskie zachowania nie oznacza, że nie jest obojętny. Jednakże, jeśli nie są gesty wymienione w większości i kruszywa, to jest to, że ta miłość człowieka gest, nie ma wątpliwości.

load...