Jak rozpoznać oznaki niewierności męża?

Zawartość:

Dawno minęły czasy, gdy szminki na kołnierzu koszuli mogą stać niezbite dowody narażając niewiernego męża. Kto wymyślił trwałe i szminki, który nie pozostawia śladów, można zmienić, nawet nie spotkał się w prawdziwym życiu. Jak to może być, jeśli nagle zaniepokojony uczucie, że coś poszło źle w swoim związku? Zgadzam się, nie bardzo przyjemne patrzeć na ukochanego męża, i pomyśleć: „! Coś miłego, trochę zacieniony … wiedzieć, co myśli wędrować w głowie” Każda kobieta będzie nerwowy, podejrzewając, że jej mąż zaczął się zmieniać.

load...

Problemem jest to, że z powodu naszej nadmiernej podejrzliwości i emocjonalnych oznaki niewierności męża wydawać oczywiste dla nas, my przywiązują zbyt dużą wagę w każdym szczegółowo i często interpretują je nie jest do końca prawidłowe. A potem zaczynamy się denerwować, nękać męża i jego podejrzenia showdown. Nie wiedząc, jak się zachować w takiej sytuacji, wnosimy małżonka do białości, a bardzo często zdarza się, że nawet niewinna o zdradę mężczyzna powiedział do siebie – jeśli, powiedzmy, wszystko jedno nadużycie, więc jestem w rzeczywiście pójdę malować miasta czerwony. Więc przynajmniej nie zaszkodzi, będą tak naprawdę to, co zamieszania!

Kobiety muszą zrozumieć, że oczywiste oznaki niewierności męża możliwie tylko wtedy, gdy człowiek nie cenią relacje i nie stara się utrzymać rodzinę razem. We wszystkich innych przypadkach będzie sumiennie zatrzeć ślady, nie pozostawiając żadnych śladów i tylko uważnego żonę, zauważając, nagła zmiana pewnych nawyków męża, będzie w stanie zrozumieć, że miał w sobie pasję. Aby pomóc Ci uniknąć niepotrzebnych podejrzeń i niepotrzebnych zmartwień, mówimy o psychologicznych aspektach zachowania żony oszukiwanie ludzi.

To powinno cię ostrzec?

Najbardziej oczywiste oznaki niewierności są: nagła zmiana ustalone zwyczaje pojawiły powściągliwość, niechęć do dzielenia szczegóły ich życia i utrata zainteresowania wszystkich przejawów romantyzmu w stosunku do swojej żony. To, jakie zmiany w zachowaniu trzeba zwrócić uwagę.

load...

Wzmianka o pewnej kobiety

Jeśli jest to bardziej wyjścia wspominając w rozmowie tę samą kobietę, która nigdy wcześniej nie wypowiedziane tak często. Może to oznaczać, że kobieta stała się obiektem jego pożądania. Produkuje z własnej podświadomości – kiedy zakocha się w kimś, to jest bardzo trudne, by nie mówić o nim zawsze i wszędzie.

Zmień obraz

Twój mąż zaczął się ubierać inaczej. Nagle opuszczony gorąco ulubione dżinsy i T-shirty i zaczął nosić spodnie i koszulę projekt, aby to zrobić starannie wybraną dla niego, a on odmówił ich zużycie, zapewniając ich, że jego dżinsy są znacznie bardziej wygodne? Tak … On na pewno chce komuś zaimponować!

Zmieniających się gustów muzycznych

Z jakiegoś powodu on nagle zmienił swoje muzyczne gusta. Może to wskazywać, że pewna muzyka przypomina mu o tym – przeciwnika. Oczywiście, każdy może słuchać zupełnie innej muzyki, ale jeśli jest z twardej skale nagle przełączony na miękkich ballad, nie może jednak wzbudzić podejrzenia.

Praca w weekendy i cięcia płac

Można zauważyć nagłe i drastyczne zmiany w swoich godzinach pracy i / lub wynagrodzenia. Bardzo przydatna praca jako alibi! Mężczyzna mówi, że ma teraz do pracy i na weekendy, lub powinien zostać w pracy do późna. Oczywiście, i rzeczywiście nie zawsze może być opóźnienie w pracy – jest to okazja, aby doświadczyć. Ale musisz zrozumieć, że takie zadania szczytu nie może być trwała.

W każdym przypadku konieczne jest, aby zobaczyć, jak to jest odzwierciedlone w jego wynagrodzenia. Nawiasem mówiąc, sposób wydaje pieniądze, można również powiedzieć wiele. Jeśli spędza zbyt dużo pieniędzy i nie można wytłumaczyć, albo nagle bez żadnego widocznego powodu „cięcia płac”, to już mają powód, aby sądzić, że on wydawać pieniądze na kogoś innego.

Odosobnienie od domu

Nagle uświadomić sobie, że spędza z dala od domu coraz więcej czasu. Mąż, który miał romans na boku, zawsze szuka dobrego pretekstu, aby wydostać się z domu. Do tego czasu, był miłośnikiem przewlekłe męskiej czworonożnego przyjaciela – sofę i nagle został sporządzony na spacery z chłopakami na krajowym pomocą rodzicami – czas, aby stać się czujność.

Jeśli mówi, na przykład, że pójdzie na weekend podczas wizyty do swojego kuzyna (którego, nawiasem mówiąc, nie może znieść, że jest dobrze znany do blagovernomu), wziąć, i nazwać jej mąż kilka godzin po tym, tam iść. Udawać, że po prostu chce zapytać, jak się tam dostał. Wystarczy zadzwonić do męża, aby nie telefonu i telefonu domowego swego krewnego. A jeśli go tam nie ma, to możemy teraz zadzwonić na telefon komórkowy i bardzo niewinnie zapytać, gdzie on jest. I od jego reakcji będzie zależeć od tego, co należy zrobić, konkluzja.

Zmiany w zachowaniu swoich przyjaciół

Jego przyjaciele i współpracownicy, którzy używali do czynienia z wami dość swobodnie, nagle zaczynają czuć się nieswojo w obecności? Może to oznaczać, że wiedzą o swoim mężu więcej niż ty. Są, oczywiście, będzie ona obejmować (męską solidarność natomiast nikt odwołany!), Ale wskaźnik objawów niewierności mężczyzn są nie tylko w stosunku do ciebie, ale również w stosunku do ciebie jego przyjaciele. W każdym razie, nie można nie zauważyć, że zaczną traktować cię ze współczuciem i troską.

Nagłe zmiany nastroju

Twój mąż nagle staje się bardzo zły i czasami wpada w złym nastroju, a nawet depresji. Potem zaczyna szukać powodu do kłótni z tobą, i demonstracyjnie opuścić dom, a potem zaczyna pytać, czy jesteś z niego zadowolony, czy to w rodzinie szczęśliwy. Może to być oznaką kryzysu wieku średniego, a może rzeczywiście być dręczony przez bezwartościowości wiedzy o jego życiu. A może to znak od jego winy przed sobą. W każdym razie, jeśli zaczyna miss i pamiętać o latach młodości, to już powinno cię ostrzec.

Nagły zespół uzależnienia od internetu

Można zauważyć, że im więcej czasu spędza w Internecie. Jest teraz tak blisko do komunikowania się ze swoich kochanków tuż pod nosem żonami! Jednak wiele osób lubi spędzać czas w sieci, ale jeśli człowiek bez wyraźnego powodu zmienił swoje wieczorne nawyk oglądania filmu z Tobą w wiadomości e-mail za zamkniętymi drzwiami w innym pokoju, to powinien być dobry powód.

Tajne rozmowy na telefon komórkowy

O wiele rzeczy do powiedzenia miał zwyczaj mężem do ukrycia przed tobą mój telefon.Konechno komórek, nie kopać phone męża w poszukiwaniu dowodów jego zdrady – to jest po prostu nieuczciwe. Ale należy wziąć pod uwagę, kiedy zaczął nosić telefon ze sobą, gdy porusza się po mieszkaniu, podczas gdy wcześniej był tylko rzucanie telefon komórkowy, gdziekolwiek, lub go wyłączyć, po prostu idzie do domu. Albo on ciągle pisze i odbiera wiadomości. Albo mówi, że zadzwonić z pracy i idzie porozmawiać z drugim pokoju, i mówić szeptem. Trzeba zrozumieć, że koledzy nie mówią półgłosem do szeptu!

Zmiany w życiu prywatnym

I to jest najbardziej pewne znaki niewierności męża – jeśli stracił zainteresowanie w was i przestał angażować się w seks z tobą. Najprawdopodobniej, dostaje go gdzieś indziej. Nie wierz wymówki typu „Jestem zmęczony” – nie jeden zdrowy człowiek nie może długo przetrwać bez seksu.

A jeśli on nadal chciał uprawiać seksu przez dwa do czterech razy w tygodniu, a teraz prawie nigdy nie inicjuje kochania, może to oznaczać obecność zdradę stanu. Zdarza się na odwrót: nagle zaczyna wymagać dużo seksu i chcą wypróbować nowe pozycje i techniki. Może to wskazywać, że otrzymał nowe pomysły gdzieś na boku.

Nie skacz do wniosków

Jeśli znalazłeś w zachowaniu męża niektóre z tych objawów, nie spiesz się do paniki i natychmiast rozpocząć demontaż. Należy pamiętać, że zmiany w zachowaniu mogą być tylko zmiany w zachowaniu i nic więcej. Ludzie zmieniają się w czasie, a nasi mężowie nie są wyjątkiem. Może dlatego, że twój mąż jest naprawdę martwi się o coś, ale wynika to nie z jego miłosnych przygód. I ukrywa swoje uczucia, bo to po prostu nie chce przeszkadzać swoją ukochaną żonę, niektóre ze swoich kłopotów.

A potem, jedna lub dwie funkcje mogą tylko alert, ale nie mogą być podstawą do zarzutów. Należy po prostu przyjrzeć się bliżej na współmałżonka, spróbuj zrozumieć, co się z nim dzieje. I tylko wtedy, gdy nie ma wątpliwości, będzie pokój, a będziesz miał konkretny dowód zdrady, to będzie można zacząć działać.

Co dalej?

Upewniając się, że twój małżonek oszukał cię, mogą czuć się głęboko zraniony, i to jest zrozumiałe. Zazwyczaj kobiety odczuwają silne poczucie niepewności. Co dzieje się dalej? Jak wpisać? Albo po prostu pozbyć się męża? Odrzuć lub w lewo? Musisz zdecydować, jak będzie postępować. Byłoby najlepiej, oczywiście, rozmawiać z mężem. Tylko należy kierować konkretne fakty, a nie domysły i plotki.

Zachowaj spokój, rozmawiając z mężem. W żadnym wypadku nie atakują go z zarzutów. Jeśli na początku rozmowy można stracić panowanie nad sobą, rozmowa nie będzie konstruktywne, ponieważ małżonek może przyjąć pozycję obronną i nie będzie chciał być z tobą szczery. Powiedzieć mężowi o tym, co zmienia jego zachowanie sprawia, że ​​nerwowy, poproś go, aby wyjaśnić je do Ciebie. Daj mu szansę na spokojnie wyjaśnić, słuchać uważnie, co chce powiedzieć.

Nie złość, nie mu przerwać. Jeśli on naprawdę jest winny przed tobą, może on wywołać takie powody, które nie byłyby bardzo miłe wiedzieć. Na przykład, mówi, że on naprawdę nie wystarcza do ogrzania cię w związku, lub które nie są już oglądać spojrzenia i już nie wygląda atrakcyjnie i kobieco.

W każdym razie należy pamiętać, że wszelkie oznaki niewierności mężczyzn powiedzieć, że szukał na boku to, co brakuje w małżeństwie. Niezależnie od przyczyny, trzeba dać rodzinie szansę uratować związek. Oczywiście, jeśli nadal kochać siebie.

load...