Jak rozpowszechniać nowe buty?

Każdy przedstawiciel płci obojętny na pięknych i stylowych butów jest to zrozumiałe – jest w modelu buty pięty każda kobieta czuje się na wysokości dosłownym i przenośnym znaczeniu tego słowa. Eleganckie buty na wysokim obcasie dotyka kobiety chód i jej pewność siebie. Dlatego nowe buty lub buty są w stanie natychmiast podnieść nastrój każdego z nas.

load...

Jednak bardzo często wrócił do domu ze sklepu, jesteśmy przerażeni, aby dowiedzieć się, że buty nosić trzęsie, małe rozmiary i jest to zupełnie niemożliwe, aby chodzić. Jak rozprzestrzenia buty? Każda z nas zastanawiające to pytanie przynajmniej raz w życiu. W rzeczywistości, nawet w tym pozornie krytycznej sytuacji absolutnie nie ma powodu do paniki i wyciągając włosy próbuje dowiedzieć się, jak to było możliwe, aby kupić buty parę mniejszych rozmiarach. Po tym wszystkim, istnieje sporo skutecznych i popularnych metod, które mogą pomóc, aby szybko rozciągnąć buty i uczynić je komfortowe i wygodne.

Najważniejsza zasada, której warto pamiętać – nowe buty nie powinny być noszone natychmiast po zakupie, chcąc przekazać je przez cały dzień. Konieczne jest, aby włamać się stopniowo buty, noszenie ich codziennie na godzinę lub dwie. Przedtem trzeba uszczelnić tynku są miejsca na nogi, które mogą tworzyć pęcherze. A tydzień później najwęższych buty będzie dużo łatwiejsze i bardziej wolni. Popiera nowe buty lub buty są często potarł nogi, w celu uniknięcia ten problem powinien być pocierać Świeca, mydła i mokre lub lekko zwilżyć ducha.

W przypadku korzystania z tych manipulacji, a nie być w stanie dostarczyć buty, należy odwołać się do bardziej skutecznych metod. Najbardziej podstawowym wyjście w tej sytuacji byłoby odwołanie w sklepie obuwniczym, w którym znajduje się specjalny sprzęt do rozciągania butów. Jeśli sklep nie znajdują się w pobliżu, możemy ograniczać nabycie specjalnych rozszerzeń – spray do butów. Muszą posypać miejsca na buty, które są zbyt mocno do ciebie, to należy natychmiast umieścić na buty i chodzić w nim przez kilka minut. Buty skórzane można również rozprzestrzeniać się z kilkoma dość popularnych metod ludowych.

Rozciąganie gazety

Aby tego dokonać, stare i sprawdzone sposoby, aby rozciągnąć buty trzeba zaopatrzyć się niezwykłą cierpliwość i dużo starych gazet. Najpierw trzeba zwilżyć papier wodą złamać je na kawałki i nadziewane w butach. Konieczne jest, aby spróbować zdobyć jak najwięcej gazet buty ostrzejszych niż bezpośrednio zależy od sprawności postępowania. Po zakończeniu tych prostych manipulacji należy poczekać do całkowitego wysuszenia gazetach. Nie powinniśmy pozostawić buty do wyschnięcia w pobliżu baterii lub innych urządzeń grzewczych, ponieważ nie przyczynia się do jego raznashivaniyu. Buty powinny wyschnąć naturalnie, więc będzie musiał długo czekać – o około jeden dzień. Następnie należy usunąć wszystkie papiery i cieszyć się wynik.

load...

Należy zauważyć, że nie wszyscy są zadowoleni z tej metody. Niektórzy mówią, że brak jej skuteczności, ponieważ, pomimo faktu, że but staje się szersza po rozciąganiu mokrymi gazetami, z całkowitym odparowaniu wilgoci, to kurczy się jeszcze bardziej. Mamy zatem rozważyć inne dobrze znane i sprawdzone techniki.

Rozciąganie użyciu alkoholu

Alkohol jest bardzo dobrze zmiękcza skórę, dlatego korzystanie z wódka, albo jeszcze lepiej czystego alkoholu będzie miała bardzo przydatny, ponieważ może on być stosowany do dość szybko i sprawnie rozciągnąć nowe buty. Zwilżyć wnętrze buta z wódki i umieścić na grubych skarpet. Nie wycierać skórę z górnej strony, ponieważ może to spowodować jego uszkodzenie. Nie trzeba chodzić bardzo długo, ponieważ alkohol ma właściwości dość szybko odparować. Stretching pomaga obuwie nawet zwykłej wody, jeśli zrobić wszystkie te same manipulacje z nim zamiast wódki.

Nie powinno się nosić buty na ulicy, aby zakończyć działanie czynników atmosferycznych alkoholu, ponieważ może to spowodować uszkodzenie skóry i kolor buta. Alkohol nie nadaje się do rozciągania butów wykonane z zamszu lub tkaniny. Jak rozpowszechniać zamszowe buty? Po zamszu – bardzo piękny i elegancki materiał, buty zamszowe nie odmówi zbezcześcić każde jarzmo. Do rozciągania butów wykonanych z zamszu kolorze piwa. Muszą nasmarować obficie buty z wewnątrz niej, a następnie umieścić na skarpety i buty złamać w ciągu kilku dni. Można również przelewać w buty trochę wrzącej wody i natychmiast umieścić je. Suede jest miękki i będzie siedzieć na nodze, a po wysuszeniu woda nie pozostawia śladów. Do butów neraznoshennaya nacierania obolałych stóp przed założeniem, przetrzyj go wewnątrz oleju rycynowego.

Inne sposoby rozciągają buty zamszowe

Można użyć stary sposób innych ludzi radzenia sobie z ciasnych butach. Aby to zrobić, trzeba zwilżyć bawełniane skarpety z ciepłą wodą, umieścić na ich buty i nosić przez kilka godzin. Jeśli skarpetki są suche, należy je zwilżyć ponownie. Nie ma innej metody na rozciąganie buta z tkaniny bawełnianej. Konieczne jest, aby zagotować wodę i moczyć je w tkaninę, a następnie owinąć każdy but ściereczką i pozostawić do wyschnięcia. Po buty są suche, można bezpiecznie nosić je i cieszyć się rezultatami – staną się znacznie swobodniej.

Jak widzieliśmy, nosić buty to nie jest trudne, ale w tym przypadku ważne jest, aby nie przesadzić i zatrzymać w czasie. Pamiętaj, że zbyt zużyte buty nie daje żadnej przyjemności, a nie dać się ponieść z różnego rodzaju metod dużo jego nadania. Po prowadzone buty, ważne jest, aby odpowiednio przechowywać i dbać o nią jest. Przechowywać buty najlepiej w ciepłym i suchym miejscu. Ponadto nie należy zapominać, aby nasmarować go codziennie krem ​​i spray raznashivaniya. Wtedy nowe buty zadowoli Cię więcej niż jeden sezon i daje dużo przyjemnych doznań.

load...