Jak rozpocząć nowe życie po rozwodzie?

Zawartość:

To wszystko: ostatnie słowa zostały wypowiedziane, jak pakować swoje rzeczy w walizce w ciszy. Ale do niedawna wydawało się, że ten człowiek, którego spotkamy na starość razem w małym domku nad brzegiem spokojnej rzeki. Teraz nieproszone łzy połykania, złamiesz głowę nad tym, jak zacząć nowe życie.

load...

W rzeczywistości jest to – to bardzo złożony problem. Zwłaszcza, gdy wydaje się, że za tymi drzwiami, wyściełane skóra tani, nie ma życia w ogóle. Tylko tutaj, obok tego mężczyzny było twoje szczęście. Dzięki niemu wczoraj smażone jajka w kuchni i pił gorzką herbatę. A oni spalone tosty, zapomniany na patelni. Bo tak naprawdę chciał pocałować. Teraz człowiek swoje marzenia nawet nie patrzeć w swoim kierunku. To dobrze. Ponieważ wygląd nie jest miłość, która była wcześniej.

Niestety, teraz wszystko jest inaczej. Ty – prawie wrogów, chociaż obiecał sobą przyjaźnić. W rzeczywistości, jest to paradoks. Jeśli zdradzisz towarzysza, staje się wrogiem. A jeśli swoje ulubione, a potem jakoś pozostają z nim zaprzyjaźnić. Co robisz? Jaki jest tytuł honorowy? To później myślisz, jak mówią Scarlett z filmu „Przeminęło z wiatrem”. Teraz myślę tylko o sobie.

Nie panikuj i ze łzami w oczach błagała męża zapomnieć zniewagi, że wszystko było jak dawniej. W rzeczywistości, zacząć nowe życie po rozwodzie wiele łatwiejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Najważniejsze – aby obserwować złotą zasadę, która pomogła nie jeden, dziesięć kobiet. Nie jesteś pierwszy i nie ostatni płci pięknej na ziemi, która w obliczu podobnego problemu.

I umówmy się: niech to będzie jak lekarz w recepcji. Mówili to zrobić? Więc nie siedzieć spokojnie i nie czekać na mannę z nieba i czynu. Nie mechites między miłością a nienawiścią. Między pragnieniem zacząć od nowa i powrotu. I zamknąć drzwi? Nie należy próbować otworzyć go ponownie. W przeciwnym razie, kilka miesięcy będzie ponownie przeczytać instrukcję dla rozwiedzionych kobiet: „Jak zacząć nowe życie.”

load...

Tłumaczymy i zinterpretować ducha sytuacji

Jeśli nie jesteś w stanie przenieść się do innego miasta, i trzeba iść z byłego jeden po ulicach i ciągle wpadać tych miejscach, gdzie kiedyś byli razem, zostaw ten obszar na chwilę. Tylko nie próbuj specjalnie wpaść w jego oczach!

Więc najpierw kupić bilet. Nie na morzu, gdzie nie będziesz zajęty i ponownie zanurzyć się w otchłań uczuć. Jeździć ośrodka narciarskiego. Albo zbierają się w wycieczkę po górskich rzekach. Kilka godzin z ciężkim wiosła kajak – i można zapomnieć nie tylko jego dawny, ale jakie jest twoje imię. Lub wyjść na zewnątrz, pójść na spacer na miasto cudzego. Cały dzień wyczerpania zwiedzanie i zabytków kultury i architektury. Nie ma znaczenia, że ​​nie jesteś fanem chodzenia, ale Botticelli i Van Gogh usłyszeć po raz pierwszy.

I więcej: nie ma telefonu, poczty elektronicznej i e-maile. Twoje zadanie – aby uciec od życia doczesnego. Więc nie idź do mojej strony w kontakcie lub kolegów do „podziwiania” dawne zdjęcia i opłakiwać ich gorzki los. I nie dać się ponieść smutnej muzyki!

Zatrzymujemy się rozmawiać z byłym: połączenie zostanie odcięty

Zdecydowaliśmy się rozpocząć nowe życie? Wtedy nie pozwól staremu wpływać na bieg wydarzeń. Nie komunikują się z byłego męża po rozwodzie od co najmniej sześciu miesięcy lub rok. Absolutnie. Nawet przez telefon nie pytaj, jak się czuje. Jeśli wciąż dotarła, a nie w kontakcie. Powiedz mi, kim jesteś zajęty i nie może mówić. A najlepsze jest to, jeśli go poprosić, by nie próbować nawiązać stosunki z wami.

A jednak – krepy. Na początku życia po opuszczeniu rodziny będzie trudne. To – najtrudniejsza część procedur odzyskiwania. Zawsze chcesz zadzwonić i zakończyć mówiąc to wszystko, co nie było w czasie, aby poinformować ostatni skandal. Nie trzeba tego robić, jak byś nie chciał. Wierzcie mi, to nie ma znaczenia i nikt nie byłby zainteresowany. Wystarczy zrobić sobie gorzej, więc zaczynają się denerwować, martwić się i uzyskać kolejny zły. Opcja zadzwonić, usłyszeć głos ukochanej i rzucać telefon też się nie liczy.

Również ograniczyć kontakt ze wspólnych znajomych, które zwykle mają zwyczaj mówić o dawnej pasji. „A twoja fryzura”. „Niedźwiedź, usłyszał od południa ciągniętych. Mówi się, że niektóre 20-letnia była kradzież”. „Michael naprawdę mizerny, cieńsze. I trochę brudne. Może wróci do niego?” Nic nie pomoże Ci wszystkie fakty. Ponownie otworzyć tylko stare rany. Dlatego też „dobrych” znajomych – ignorować. W przeciwnym razie, jak zacząć nowe życie po rozwodzie, jeśli pożałujesz albo nienawidzić.

Pozbycie się starych rzeczy

Dać lub wyrzucić wszystko, co może przypominać swojego byłego męża. Jeśli przerwa była szczególnie bolesna, wskazane jest, aby pozbyć się nawet pamiątek (np krymskiej powłoce z napisem „Masza Misha z miłością” lub srebrnym łańcuszku z zawieszką). Słucham? Nic w przyszłości, masz te same zbędne bibeloty, które zostaną przedstawione do nowej kawalerii.

Szczególnie cenne rzeczy, które rzucają i dać głupie, lepiej jest określić w polu i usunąć na antresoli. Złote elementy mogą zostać zmienione w salonie jubilerskim za opłatą, z więcej niż piękne i eleganckie. I cieszcie sobie nową dekorację, a pozbyć się wspomnień.

Nie oglądaj filmy, które oglądaliśmy razem. Nie idź do restauracji gdzie kiedyś zaproszony. Uwolnij swoją podświadomość. Nie dać mu powód, by szepnąć do ciebie: „Czy pamiętasz, jak byłeś tu w porządku?”. Wierz mi, następnym razem nową pasją, będzie jeszcze lepiej.

Przekształca i zmienia się na lepsze

Kobiety często pozostawiane bez męża, dostać depresji i zacząć się do tego stopnia, że ​​czasem nawet boi się spojrzeć w lustro. Stary płaszcz lub holey koszula, wytarte dżinsy, twarz jeden gram makijażu – od dawnej urody nie pozostaje w takich przypadkach, bez śladu. Ale jak to jest możliwe, aby rozpocząć nowe życie, jeśli robisz to samo co wcześniej, jeśli nie gorzej. W związku z tym, należy natychmiast zmienić fryzurę, moda, styl życia. Tylko, oczywiście, bez fanatyzmu. Ogolony łysy wybaczyć tylko Megastar (jak Britney Spears czy Rihanna). A potem – na rozciągnięciu.

Ale w tym samym czasie, zmiany być dramatycznie. Przycinanie rozdwajaniu się nie liczą. Koszenie powinno być eleganckie i drogie. Po tym wszystkim, jeśli dużo pieniędzy wydać, poznacie swoją wartość. W tym samym czasie po prostu nie chcesz tracić czasu na dalsze szczegóły. Zacznij noszenie mini spódniczka i obcasy. Pomalowane na czerwono. Zapomnij tępy kucyk i bez makijażu. Jesteś teraz nie jest „zwykłą kobietą”, a kobiety. Więc być seksualne, łagodny, zabawny, jak przystało na płeć piękna. Spójrz, to nie jesteś pod opieką człowieka? Zgadza się!

Sport i nadać kształt porządku

Więc trzeba Postawiliśmy sobie dwa cele. Tak więc pierwszy – to jest an_4. Rozpocząć nowe życie z potrzebą siłowni, bieżni, basen. Pomoże to przynieść jej postać w kolejności: pozbyć bokach i małym brzuchu, pośladkach i piersiach zawodzi. Najważniejsze – aby znaleźć to, czego naprawdę potrzebują. Jeśli, na przykład, że nie lubisz pracy w miejscu i podnieś monotonnie hantle, zapisz się do tańca. Efekt będzie taki sam, ale oprócz wszystkich, nauczysz się poruszać z wdziękiem.

Drugie wyzwanie – aby uzyskać absolutorium fizycznej. Nakata fala wspomnień? A w żądło oczy i nie jest wyraźnie na wietrze? Jest rozwiązanie – bieżnia czy symulatorów, gdzie można wypuszczać parę. W sprawiedliwości należy zauważyć, że ta metoda niestety nie pasuje do wszystkich. Niektóre z nich są o wiele łatwiej być rozproszony, siedząc przed komputerem i granie w gry, czytać książki lub sprzątanie mieszkania.

Nie zalecamy churn ciastka depresja herbatniki. Nie twierdzą, że są bardzo smaczne. Ale nie tylko poprawia nastrój, ale także wagę. Nie chcesz dotychczasowemu widziałem kilka miesięcy swoją zamazany rysunek i tryumfował, że bez niego cenne, wystarczy durneete i grubsze?

Szukamy hobby jak

Znajdź hobby dla duszy. Malować, śpiewać karaoke, taniec. Rób co chcesz, tak długo, jak to daje przyjemność. Pomyśl o tym, co marzył w dzieciństwie lub w okresie dojrzewania? Can dance rumba? Albo zostać projektantem mody? Cokolwiek to było, do wcielania pomysłów w rzeczywistość.

Teraz można nie tylko rozpocząć nowe życie, ale również ożywić marzenia. Nikt inny nie będzie hem drwiąco do ucha: „Masza, tańczyć jak niedźwiedź Przyjdź Lepiej dać buzi.”. Nawiasem mówiąc, jeden jest o wiele łatwiej zrobić karierę. Po tym wszystkim, nie trzeba stać przy kuchence, przygotowując śniadanie, obiad i kolacja. I oczyścić mieszkanie i może teraz raz w tygodniu. Nikogo nie miot!

Nauka przeanalizować swoje błędy

Analizować siebie i swoje działania muszą dopiero po sobie sprawę, że pomysł byłego młodego mężczyzny już nie powodują podrażnień. Po zatrzymaniu vzragivat z dźwiękiem jego imienia lub trylami telefonów komórkowych. Gdy w lustrze pokaże nową kobietę – postroynevshaya w seksowny strój i stylową fryzurę i elegancki (tak, to ty). Gdy książka telefoniczna odmówi zapisywać numery, skarżąc pamięci przepełnione. W końcu, jeśli nie obchodzi kim.

Przedtem to nie ma sensu, ponieważ będziesz zaangażowany w samobiczowania. Nawiasem mówiąc, tylko rozebrać swoje błędy. Myśląc o tym, co kozy, pozostawić na współczujących przyjaciół. Oni raczej miały doły mu kąpieli. Tak bardzo, że nawet żal mu będzie. Uwaga – nie jest to kopanie w brudnej bielizny, ale próba ubezpieczyć się od takich błędów w przyszłości.

Czego nie należy robić rozwódka

A teraz pomówmy o tym, jak rozpocząć nowe życie jest surowo zabronione. Po pierwsze – to łzy. Niestety, kobiety są bardziej sentymentalna niż mężczyźni. Muszą płakać, złamać zdjęcia, beat naczynia. Więc można zrobić tylko raz. Maksimum – dwa. Wystarczy Naplakal, uchowaj nas do łez na każdą okazję, inaczej będzie czerwone i opuchnięte powieki, ból oczu. Dowiedz się, jak zachować swój nos do wiatru.

Również, nie zaczynaj z alkoholem i narkotykami. Nie, nie, nie wierzę, że jesteś alkoholikiem lub narkomanem. Tylko Twoje ulubione dziewczyny zazwyczaj pochodzą z wizytą pocieszyć z butelką „coś mocniejszego”. Pomnożyć ilość alkoholu o liczbie przyjaciół. LOT. Dlatego nie powinno się pić. Tym bardziej, że to wszystko bzdury kobiet uczynić go pijanego głowy. Kto wie, ale ból głowy i odwodnienie, można jeszcze znaleźć się w.

Ponadto, nie trzeba się spieszyć na oślep do nowego związku. Ci, którzy twierdzili, że ogień walki z ogniem, było złe. Oczywiście, można spotkać i kochać się z kimś, ale po prostu nie zakochać się w pierwszym kącie i nie otwierać przed nim duszę. A nawet więcej, nie ożenić. Dlaczego? Wystarczy wziąć moje słowo.

Jeśli czytasz plan, w jaki sposób rozpocząć nowe życie, rozpoczął jego realizację, ale zepsuł, zacząć od nowa. Nie trzeba zrezygnować. Nie udało się po raz pierwszy? Okaże się w sekundę. Nie stało się to w drugim? Przezwyciężyć trzeci. Po tym wszystkim, fakt ten nie jest o opuszczonym książce o swoim losie. Więc niech to będzie sukces!

Szukamy stronie pozytywów

Wiele kobiet zastanawia się, czy istnieje życie po rozwodzie? Oczywiście, wciąż jest! Ale tak naprawdę, to wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz brzmieć jak ubogi krewny, że cały żal, to niech tak będzie. Jednocześnie znaleźć godnego partnera, jak płeć piękna jest bardzo trudne. Zdarza się, że spełniają one dobry i inteligentny człowiek, a w drugim terminie, ucieka. Jaki jest ich problem? Zapamiętaj raz na zawsze: ludzie nie chcą być każda kamizelka licznika. Plus, jeśli rzucać błotem tych pierwszych, istnieje ryzyko, że będzie nim i za jego plecami obrazić.

Druga opcja – jest bardziej optymistyczne. W końcu staje się niezależna, wolna i pewna siebie w przyszłości. Te kobiety są zazdrość rywali, podziwiany przez mężczyzn. I niech byłego męża płakać gorzkimi łzami, że nie masz go. W tym przypadku, zdasz sobie sprawę, że rozwód – to nie jest koniec świata, lecz początek czegoś nowego i nieznanego.

Jeśli okaże się, że trudno jest dostosować się i nie można wyjść z depresji, należy skontaktować się z psychologiem. Pomoże Ci dostroić się w pożądany sposób, aby uporać się z myślami, pozbyć się nienawiści. Zaledwie kilka sesji, a ty już nie dręczyć wątpliwości, czy istnieje życie po rozwodzie.

load...