Jak rozmawiać z wojującym ZOZhevtsem treningu

Zawartość

Wojujący ZOZhevets – przyjaciel, włączył programu lub systemu kształcenia. I to nie tylko robi to z entuzjazmem i stale iz wytrwałością godną lepszej aplikacji, polecam go wszystkim, młodych i starych. Mam znajomego, dedykowany triathlete. Nie, ja go kocham, a miłość, ale tak szybko, jak chodzi o „co zniesienia tych ciężkich rzeczy, lepiej dostać się na świetne, i chodźmy z nami pracować przez 340 km, po prostu siłę nóg wzrośnie,” zaczynam szarpać jego lewą nogę. Mimowolny Lou-Kike. Jednak mówi się o tym, że „nasz sport sportowiec sporty najbardziej na świecie, a nie inny sportowy sport naszego sportu” przez 12 lat w odniesieniu do ZOZhnoy życiu dość zmęczony. A ja, wiesz, opracowała strategię, która pomoże Ci prostu robić to, co robisz, a nie być rozproszony przez różnego rodzaju „dlaczego kocham to co robię.”

load...

[Powrót do spisu treści]

Sprzedawca szczęście i

Bezpieczeństwa

Tego rodzaju maniakiem HLS raczej dobry prodazhnik niż zwolennik danego systemu. Komunikacja z nim może powodować syndrom dużych otworów kiesa w ludzi, którzy nie mają trwałych przekonań na temat kondycji. To dzięki tych facetów i kupił sprzęt fitness wątpliwa domu i abonamentów do nieznanego klubów metodologii. Strategia – aby przekonać się, że naprawdę tak, jak żyć, a nie żyć.

Przeprowadzka do nowego obszaru, jestem entuzjastycznie szuka pracy bliżej domu. Więc przyniosłem w bardzo dziwnym miejscu – klub fitness tylko dla kobiet. Ci, którzy nie wiedzą, 30 minut Typ okrągła trening, pierwsze 60 sekund swing coś mnogopovtornoe symulator hydrauliczny, a następnie 120 sekund wykonać kardiointerval i tak dalej. Po pierwsze, uważam, że ten system pracy, ale tylko w krótkim okresie oraz na tle niskokalorycznej diety bogatej w białko i, szczerze mówiąc, o niskiej zawartości węglowodanów. Cóż, jestem fanów znane, i nie chcieli pracować, proste do zrozumienia, że ​​nie jest dobre dla osób ze stopniem przekonania wykorzystaniem symulatorów hydraulicznych, izolowanie biceps, nie dają. Więc to nie o to chodzi.

load...

Ich menadżer ćwiczeń przyniósł mi telefon do bazy danych „na sprzedaż” i przez sześć miesięcy ostrożnie wyjął mózg na ten temat: „No, moje dziecko, masz ubilis swoją ciężką sztangę Może nas na hydraulice A jak jest twoja kontuzja pleców? otrzymał w wieku 13 lat, to nie boli? „. Wystarczy tylko odpowiedzieć tak: „Nie, moi przyjaciele, mam wszystko fajne, i co chcesz”, a narveshsya na niekończącym się strumieniu „dlaczego wszyscy nie są fajne, ale tylko we śnie.”

W rezultacie musieliśmy powiedzieć, że uderzę w praktykach duchowych, a … w poprzeczkę, dając Ashtanga. I kompulsywnie oferują prodazhnitse poddać warsztaty na płukanie nosa ze swojego skromnego sługi. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

W ogóle, jeśli bezmyślnie lub jakieś kłopoty w bazie danych do bieżnie sprzedawców domu, delikatnie wyjaśnić, że od teraz ćwiczysz Neti i Bastia i oferują wypłukać nos i żołądek za darmo.

[Powrót do spisu treści]

Trener sadystyczne lub Kocham trójboju, że go kochasz też powiedziałem

Naprawdę, ale bez specjalnego wysokość nie zostanie osiągnięty, dzięki, przynajmniej spójny wzór różnego rodzaju joggingu i pracy tlenowej potrzebują dziewczynę do 12 godzin tygodniowo. Pewnego dnia na emeryturę, kupił bandaże …

W rzeczywistości, staje się, przysiad i wyciskaniu nie zniekształcają swoją postać, jeśli nie ma łyżki Gainer i przekąskę Morozhenko prawo na progu klubu fitness. Oni tylko poprawi swoją sylwetkę. Ale to ma pewien charakter magazynie – trudno unieść, w skrócie.

Jeśli czujesz, że zamiłowanie do swoich systemów lifterskimi trener osiągnął apofigeoza i twoi quady konkurować na wypukłości w trapezie, po prostu porozmawiać z trenerem.

Nie, nie uczą ojca wbijać gwoździe i nie odnoszą się do faktu, że w inetikah odejmuje się, że z coraz zwiększenie talii. Ty – klient. Wyjaśnić, co ważne dane z łaski, a nie siły nóg. Powiedz nam, co chcesz, powiedzmy, biegać i robić pompek i prosić o bardziej zróżnicowanym programem. I tak, nie zachowują się jak profesjonalny homebrew lub kapryśne blondynka, spokój przyjaznym tonem nie zaszkodzi nikomu. W końcu, piękno współpracuje tylko znaleźć wzajemnie akceptowalne dla obu opcji stronach. Trener-podnośnik, prawdopodobnie znalazła sobie inną dziewczynę dla „Wystawa o mistrzostwo”, a otrzymasz bardziej zróżnicowany program.

[Powrót do spisu treści]

Zespół dziewczyna aerobik lub dwie godziny przed i dwie godziny po

W Związku Radzieckim w ramach programu działa z aerobiku odchudzania. To jest, gdy cofać na diecie 20 procent ze względu na konieczność, a nie jeść 2 godziny przed treningiem i 2 godziny po. A w dniu szkolenia nie jeść białko. A większość szkoleń nie piję. Wyobraźmy sobie krótki, ale muzyka, droga naprzód nogi? Ja też korzystać hipoglikemii zawsze jest na pierwszym miejscu ubytku masy w systemie. Tymczasem, to nie powstrzymało mój trener, a na życzenie odebrać mi coś bardziej ludzkiego w zakresie diety, ona odpowiedziała, że ​​humanizm nie działa tutaj. Zajęło mi to 2 miesiące, aby dowiedzieć się, że moja droga jest wolna od tego klubu, jako stałej męki on „, mogą, ale nie jestem” – to najszybszy sposób, aby zniszczyć samoocenę.

Jednak większość z dobrej, Fit Club z uprzedzeń tlenowej wciąż popierają ten schemat. Wytrwale. Aby to twierdzą jest to niemożliwe, obwód naprawdę działa. Tylko u większości osób z normalną aktywnością, a nie z szydło w jednym miejscu, co w swoim uległe. Jeżeli ty też, zwiększona aktywność, a trenplan łączy aerobik i siłę … po prostu nie zapytać o radę na temat żywienia w tym klubie, i jeść, jak mówi dietetyk / trener siły lub dowolny zasób na temat zdrowego odchudzania za pomocą zrównoważonej diety.

A w ogóle, aby spróbować czegoś nowego – zawsze dobra rzecz. Przez weekend pojechałem 40 km, 17 km pobiegł i przepłynął 800 metrów w dość zimnej Wołgi trochę wody … Nie mogę powiedzieć, że czekałem na lata szkolenia dla triathlon, ale to było … test. Dalej, w tym samym czasie, będzie testować nowy masaż w swojej własnej siłowni.

load...