Jak rozjaśnić brwi w domu?

Zawartość:

Grube i ciemne brwi są, niestety, nie wszystkie z płci pięknej, ponieważ przywiązują oni bardziej poważny, dorosły, a czasem nawet wulgarne rodzaju. Ostatnio wiele salonów kosmetycznych zaczęły dostarczać nową usługę – wybielanie brwi kilka odcieni w twarz dziewczyny wyglądają naturalnie i kobieco. Koszt tej przyjemności czasami zależy od popularności danej instytucji, w której artystka pracuje, a nie na jakość. Podobna procedura może być również wykonane w domu, co oszczędza nie tylko czas, ale także znaczną część finansowania.

load...

Kto jest ustawodawca z mody?

Po raz pierwszy metoda ta ucieka notorycznie aktorka światowego kina – Bridzhit Bordo, który został zmuszony do zmiany koloru brwi po kolejnym farbowaniu. Przez długi czas, to trik zostało zapomniane, ale w roku dwa tysiące dziesiątego w jednym z pokazów mody stylistów wyjaśnione brwi ich modele, które spowodowały niesamowity rozkwit wśród wielu znanych osób. Ale nawet niektórzy od pięciu do dziesięciu lat temu zrobili sobie tatuaż na tej części twarzy, podsumował każdy łuk gruby czarny ołówek i próbował w każdy możliwy sposób, aby je rozdzielić.

Kto potrzebuje wyjaśnień

Po pierwsze, procedura w każdym przypadku powinny być prowadzone od charakteru ciemnych włosach dziewcząt, które farbowane jasne i żywe kolory, a nawet stać się blondynką. W przeciwnym razie, oprócz czarnych regenerować korzeni, będą także rozdawać ciemne brązowe, szare lub brązowe brwi. Wskazane jest, aby osłonić je całkowicie zbiegła się z kolorem włosów.

load...

Po drugie, rozjaśnienie brwi łagodniej wygląd, można te, których skóra jest różowo lub nieco blada. Po tym, że dziewczyny będą w stanie zrobić nawet najbardziej ekstrawagancki i krzykliwy makijaż, nie patrząc jednocześnie zabawna i bez smaku. Miękkie włosy po zabiegu topi bardziej giętkie i łatwiejsze do załadunku, odcień i uporządkowane.

Do rozjaśniania brwi przeciwwskazane

W pogoni za modą płci zapomnieć o własnej osobowości, z powodu których stopi jedną szarą masę, wśród których nie rozróżniają, kto jest kim. Więc jeśli zdecydujesz się zmienić styl i chcą rozjaśnić brwi w domu, wstępnie sprawdzić, czy kolor do twarzy. Musi być stosowane do nich korektor, trochę proszku na górze i spojrzeć w lustro potem. Jeśli wynik naprawdę lubisz – bezpiecznie zacząć działać. W przeciwnym razie lepiej jest skonsultować się ze specjalistą, aby wybrać odpowiedni odcień.

Należy jednak pamiętać, że bielone brwi zepsuć wygląd opalonych dziewcząt, ponieważ po zabiegu, osoba staje się jednym ciągłym plama. Więc jeśli masz południową typ wyglądu, konieczne jest w ogóle zrezygnować z tego pomysłu. To samo dotyczy sytuacji, gdy jesteś ciągle wizyty w solarium, użyj ciemnego podstawę tonalną, albo pojechać z czarnymi cieniami i strzałkami na oczy.

Wybielanie w domu: jak to zrobić?

Jeśli zdecydujesz się trochę poeksperymentować z kolorem nie w salonie iw domu, można wybrać jeden z trzech podstawowych metod jak rozjaśnić brwi bielące nadtlenku śmietany i ziół. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, więc ostateczna decyzja powinna zostać podjęta po rozważeniu wszystkich za i przeciw. Alternatywnie można wypróbować wszystkie te trzy narzędzia (ale nie wszystkie na raz), aby wybrać dla siebie najlepszą opcję.

  • Woda utleniona

Aby zacząć przygotowywać wszystko: konwencjonalną szczotkę, którą stosować makijaż, ciepłą wodę i nadtlenek szampon, Vaseline, szczotka z brwi szerokie zęby (powinien być w każdej szanującej się kobiety),. Przed zabiegiem brwi płukania szampon do usuwania pyłu sebum, pozostałości kosmetycznych usunięcia resztek wilgoci, po czym suszy ręcznikiem. Zastosuj krem ​​wokół włosa łuku do nadtlenku nie wchodzą w kontakt ze skórą, lub mogą być pozostawione na powierzchni białych plam lub pojawi się podrażnienie.

Kolejny krok – przygotowanie rozwiązanie dla oświetlenia. Dodać szkło ciepłej wody (przefiltrowanej nadtlenku pół łyżeczki), a następnie miesza się dobrze. Przestrzegać wszystkich proporcji, gdyż zamiast oczekiwanego wyniku, można uzyskać pełny lub częściowy łysina. Teraz można rozpocząć Sam zabieg rozjaśniania: zgrabne ruchy pędzla zastosować płyn na brwi, a następnie przesyła je za pomocą specjalnych pędzli. Piętnaście minut później dokładnie przemywa dużą ilością letniej wody.

  • Krem wybielający

Przygotuj zdziwienie procedurę analogicznie jak w bieleniu nadtlenkiem w celu usunięcia zanieczyszczeń i ochrony skóry przed agresywnymi czynnikami. Stosuje się jeden z dwóch (maksymalne) minut kremu na czole, a następnie przemyć wodą. Jeśli trzymać go jeszcze przez chwilę, a następnie pojawi się poważne oparzenia witryny. Jest mało prawdopodobne, że chcesz następne trzy tygodnie do malowania łuku zwykły ołówek lub jak obcy. Po zabiegu, należy umieścić na obrabianej części twarzy odżywczy krem ​​do nawilżania wysuszonej skóry.

  • Zioła

Wywar z ziół jest chyba najprostszy i najbardziej delikatny sposób wyjaśnienia w domu, który był używany w czasach starożytnych. Można łatwo przygotować nalewki z nagietka i rumianku na własną rękę, ponieważ wszystkie te rośliny są swobodnie sprzedawane w każdej aptece w opakowaniach. Aby przygotować narzędzie, trzeba wydać około pół godziny. Napełnić dwadzieścia gramów kwiatostan (około dwie łyżki stołowe) szkła wodnego, a następnie pozostawić dwadzieścia minut, tak, że ciecz ochłodzono do temperatury pokojowej, po czym dodano kilka kropli soku z cytryny.

Jednak ta opcja jest odpowiednia dla kobiet pacjentów tylko jako środek można stosować nie więcej niż dwa razy dziennie, z potrzebą zrobienia, tak długo, jak nie dostaniesz wynik pozytywny. Dla kogoś może to zająć dwa dni, a ktoś będzie musiał spędzić co najmniej tydzień. Dlatego, jeśli masz bardzo ciemne włosy i chcesz zrobić to szybko i na raz, wybierz dla siebie zupełnie inny, bardziej efektywny sposób.

  • Maskować

Jeśli nie chcesz, aby wykonać procedurę niezależnie, a czas, aby udać się do salonu lub poczekać, aż przyjaciel przychodzi, nie można „ukryć” brwi środków maskujących. Uczynić je mniej widoczne na ciemnej skórze jest łatwe ze zwykłymi odcieniach beżu. Jeśli skóra jest zbyt jasny, podejmują odcień kości słoniowej.

Początkowo przynieść ten obszar twarzy w porządku, dobre włosy grzebień tak, że leżą płasko. Zimnica pędzla do cieni, a następnie przekazać go lekko czubkiem brwi. Ostatni etap – cieniowania do ukrycia nie było tak zauważalne.

Do tych celów można użyć zwykłej maty lub kompaktowy proszku, który sprawi, że kolor brwi mniej jasne i nasycone. Ale w tym przypadku nie zapomnij zrobić cały dzień lub wieczorem makijażu, w przeciwnym razie wszystkie manipulacje i sztuczki będą widoczne gołym okiem.

Rozjaśnianie brwi domowe przepisy i środki ostrożności

Jeśli nie chcesz, aby całkowicie desaturate brwi, i chcą, aby ich tylko na ton lub dwa jaśniejszy, trzymać farbę o wiele mniej czasu niż podano na opakowaniu. Jeśli jednak kolor jest zbyt jasny, należy użyć specjalnej obróbce henna, który jest podany na opakowaniu, że jest on przeznaczony do tego celu.

Zawsze zwracać uwagę na trwałości kremów rozjaśnić wygląd opakowania i producenta marki. Zachować wszystkie narzędzia w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu, w przeciwnym razie mogą one zepsuć przedwcześnie. Nie kupuj produktów nielegalnych przejściach i punktach sprzedaży, a jej jakości i bezpieczeństwa, w tym przypadku nie ma gwarancji.

load...