Jak radzić sobie z zazdrością w romantycznych związków

Zawartość:

Nie ma chyba człowieka, który nigdy nie doświadczyli zazdrość; Jednak niektórzy ludzie nie przywiązują dużą wagę do tego uczucia, a niektóre wręcz przeciwnie, są bardzo zależne od niego, które same często nie są mile widziane. W przypadku, gdy jest to niszczące uczucie staje się przeszkodą w budowaniu silniejszych romantycznych związków, wielu ludzi zaczyna poważnie myśleć o tym, jak radzić sobie z zazdrością.

load...

Jedną z głównych przyczyn braku zaufania jest brak zaufania, które mają często bardzo młode dziewczęta, są podatne na wszystko w życiu podjęte zbyt kategoryczne i podejrzewam ich ulubieńcem wszystkich grzechów śmiertelnych, ledwo widząc ich zachowaniu coś, ich zdaniem, niepokojące lub niezwykłe ,

Jednak w większości przypadków takie podejrzenia są całkowicie bezpodstawne, które jednak nie regularnie zapobiec revnivitsam zakasać pobożne skandali lub milczeć i zapisać żal i gniew w bliskiej osoby. Oczywiście, w takiej atmosferze, aby zbudować mniej lub bardziej harmonijny związek miłość jest prawie niemożliwe, więc trzeba jakoś uporać się z zazdrości albo na własną rękę lub z pomocą krewnych, przyjaciół, a nawet psychologów. Sposobów, aby pozbyć się zazdrości jest dość dużo, ale trzeba mieć świadomość, że wszystkie one wymagają poważnej pracy nad sobą oraz stosowanie pewnego wysiłku, który w pierwszej chwili może wydawać się zbyt trudne.

Pozbyć zazdrości

Więc, co musimy zrobić, aby pozbyć się tego rozdarcia duszy uczucia? Załóżmy zamówienie!

Zwiększyć samoocenę

Wiele dziewcząt jest zazdrosny o jej ulubionych chłopaków, bo w głębi serca uważa się za niegodnego szczęśliwej miłości, albo poczuć niepewny o ich atrakcyjność wizualną. Nie każda kobieta ośmieli się przyznać takie uczucia, ale nauczyć się radzić sobie z nimi, sprawiają, że koniecznością. Kiedy następnym razem walcowane przodu zazdrość, spróbuj śledzić swoich uczuć i emocji w tym momencie.

load...

Być może jesteś zazdrosny o swojego chłopaka do swoich koleżanek z powodu pozornej wyższości intelektualnej nad wami? Lub poczuć gorzki ukłucie zazdrości, gdy zobaczyli go jako ulubione zewnątrz kiedykolwiek spojrzeć na jakiegoś piękna, gdy uważasz, że wygląda całkiem zwyczajne? Jeśli przynajmniej raz złapiesz się na takie myśli, należy wiedzieć, że po prostu nie mają wystarczająco dużo pewności siebie.

Jeśli Twoja samoocena będzie na wysokości, to wierz mi, nie ma urody ani najbardziej inteligentny kolega twój facet nie spowodować zazdrość, ponieważ będzie w pełni przekonani w odwołaniu iw swoim rozwoju intelektualnym. Osiągnąć taką pewność siebie, można użyć codzienną kulturę w sobie zrozumienia jego wyjątkowość.

Musisz mieć świadomość, że każdy na świecie coś jest lepsze niż inne, ale to nie jest powód, aby stracić serce, jeśli widzisz różnicę. Wręcz przeciwnie, swoje indywidualne cechy i tworzą wyjątkowy, na nikim nie są podobne osobowości i zewnętrznych danych, aby stworzyć niepowtarzalny obraz, który najlepiej odzwierciedla swój wewnętrzny świat. Oznacza to dzięki jego szczególnym charakterze i wyglądzie jesteś zainteresowany i ukochaną osobą, tak czy doświadczenie oznacza, że ​​wokół niego są bardziej inteligentne lub piękne, myślisz, dziewczyny?

Twój chłopak kocha cię za to, kim jesteś, i pewnie myśli najlepszą dziewczyną na świecie, więc trzeba się obudzić codziennie z poczuciem ich wyjątkowość, aw każdym razie nie martwić się o tych lub innych niedoskonałości. Kiedy zrozumiesz, że zasługują na najlepsze, to będzie bardzo łatwe do czynienia z zazdrości; a może ona nie przestaje przeszkadzać.

Być egoistą

Na tyle często, aby zrozumieć, w jaki sposób radzić sobie z zazdrością niszczy duszę, pomaga całkowite zanurzenie w siebie i swoich własnych problemów. Jeśli odważysz się być trochę egoistą i zrobić swój wygląd, ulubionego hobby lub jakąkolwiek inną rzecz, która przynosi prawdziwą przyjemność, bez potrzeby drugiej połowie, to najprawdopodobniej, po chwili zaskoczony zauważyć, że prawie całkowicie przestała zainteresowania, z którymi to kolejny SMS, skierowana do faceta, gdzie był na weekend, dlaczego dzieło zostało opóźnione o 20 minut i tak dalej. Po prostu nie będzie wcześniej, ponieważ czas inicjacji systematyczne i regularne tylko ukochaną wymaga więcej czasu, fizycznej i, co najważniejsze, koszty psychologiczne, dzięki czemu dodatkowa myśl, że stosowane stale roi w głowie, po prostu nie mają czasu i energii ,

Najbardziej niezwykłą rzeczą: po uruchomieniu większość mojego wolnego czasu, aby poświęcić się, zobaczysz wkrótce, że relacje z najbliższymi, mimo swoich obaw, nie tylko nie pogorszy, ale także stać się bardziej ufne. Jest możliwe, że facet nawet zacząć, aby zapewnić Państwu zwiększonych oznak zainteresowania, a także na samym początku swojej romantycznej relacji. On będzie zaintrygowany, bo teraz moja dziewczyna nie ma pojęcia o jego sytuacji w zdrady i oszustwa, ale nadal stracił gdzieś od czasu do czasu, twierdząc, że „robić swoje”. Ogólnie rzecz biorąc, jest bardzo pasuje facet rozpocząć ty zazdrosny! Przy tak prosty sposób każda dziewczyna przynajmniej raz w życiu, aby poradzić sobie z zazdrością, dlatego też należy ocenić jego skuteczność w praktyce.

Zmniejszyć ilość kofeiny w codziennej diecie

Wielu psychologów, badając uczucia zazdrości, doszedł do wniosku, że sprowokować pojawienie się tak icky uczucie jest nadmierne spożywanie napojów zawierających kofeinę w ciągu dnia. Wydawałoby się, że to, co może być łącznikiem pomiędzy kofeiną i zazdrości? Ale najbardziej bezpośredni, ponieważ kofeina w dużych dawkach powodować nadmierna stymulacja układu nerwowego, a także znaczny wzrost lęku, że wiele dziewcząt stać na wpływy „spust” pojawienie się zazdrości od zera.

Czy kiedykolwiek kiedykolwiek wystąpić ostry atak nieufność ukochany bez wyraźnego powodu po wchłonięciu kilku filiżanek kawy? Z pewnością. Jeśli nie widać żadnych, w zależności od spożywania napojów zawierających kofeinę, a także pojawienie się zazdrości, to albo wypić trochę takich napojów (co samo w sobie jest bardzo dobra), albo po prostu nie zwracają na podobnej strukturze uwagi i odpisała jego stan podrażnienia pogoda, nastrój lub jakichkolwiek innych przyczyn. Jest często niewystarczające, aby ograniczyć spożycie kawy i podobnych napojów w kilku porcjach, i zazdrość, a także nadmiernego niepokoju, są po prostu marne.

Otwarcie rozmawiać z chłopakiem

Często kobiety czują płonącą gorliwość dla swoich chłopców po prostu dlatego, że nie odważył się wyrazić pewne lęki, podejrzenia i wątpliwości, które nękają je od wewnątrz. Frank rozmowa w większości przypadków stawia wszystko na swoim miejscu, i całkowicie eliminuje problem zazdrości jednak zdecydować się na takiej rozmowy nie jest tak łatwo.

Faktem jest, że większość kobiet szczerze wierzą, że chłopcy powinni się domyślić, że nie są spełnione w związku. Jednak przedstawiciele silny połowa ludzkości są ułożone inaczej, a często nie można odgadnąć o pewnej myśli lub uczuć sama dziewczyna w jej wyraz twarzy, ton głosu lub subtelnymi nutami. Dlatego wielu facetów nawet nie wiedzą, że ich bliscy nie lubią czegoś, podczas gdy w duszy dziewczyny może być prawdziwa burza z zazdrości. Jeśli dziewczyna otwarcie wyrazili swoje niezadowolenie z faktu, że jej chłopak, na przykład, patrzy na piękno na ulicy lub zbyt dużo czasu, aby rozmawiać przez telefon z koleżanek, jest on prawdopodobnie nie spróbować tak już nie tak znowu wywrócić faworyta.

Jednak ważne jest, aby zbudować własny talk: w każdym przypadku, nie krzyczeć, nie sprawiają kłopotów, a nie do winy w tym, co ich ulubione i starają się przekazać mu swoje uczucia i emocje, z naciskiem na fakt, że masz to bardzo frustrujące i pogrąża się w depresji nastrój. Jest bardzo prawdopodobne, że ulubionym znaleźć słowa, które będą cię przekonać swoich uczuć, i łatwo można dowiedzieć się, jak radzić sobie z zazdrością, powoli niszcząc relacje wewnątrz. Jest również możliwe, że człowiek sam przyznaje w swej ukrytej zazdrości, a wtedy pozostanie albo żartować z sytuacji, aby zapomnieć o wszystkich wątpliwości i cieszyć się społeczność ze sobą lub współpracować, aby znaleźć rozwiązanie dla ogólnego problemu, który jest często o wiele bardziej skuteczne w w przeciwieństwie do prób radzenia sobie z nim sama.

Nigdy nie zapominaj, że zazdrość sobie nie jest złe uczucia, a to nabywa negatywną konotację tylko podczas zatrzymywania żyjesz i odrobina goryczy w każdy dzień. Niektóre ostrożność (w małych dawkach!) – jest to naturalny przejaw nieodłączne dla wszystkich ludzi z obawy przed utratą kogoś bliskiego. Praktycznie każdy związek miłości nie bez zazdrości, ale ważne jest, aby nie przeoczyć momentu, kiedy zaczyna się powoli, ale jest to bardzo trudne, aby je zniszczyć.

Tak szybko, jak można zauważyć, że negatywne emocje staje formy patologiczne, sprawdź nasze wskazówki, jak radzić sobie z zazdrością aż to negatywne uczucie, nie jest jeszcze powodem do zerwania z ukochaną osobą. Jeżeli wszystkie powyższe metody nie są skuteczne, to należy szukać pomocy u wykwalifikowanego psychologa, aby pomóc wydostać się z tej nieprzyjemnej sytuacji z minimalnymi stratami, i powiedzieć, jak pozbyć się zazdrości w romantycznych związkach.

load...