Jak radzić sobie z na sygnał

Zawartość

Halo Natalia. 24 goda.50-165. Chodzi o to mam szczupłą sylwetkę, ale zrozumiał, że tyłek wisi, wisi pióro na dnie beczki trochę wisiał wymaga ton! I nic więcej! Nie wielcy kapłani nie są zawyżone nogi i ramiona. Tylko ton i minus 2 kg. Stabilny 48. Wybrałem jogi, pilates i bieżnię. Ale oto niektóre opinie zastraszonych jako ćwiczenia, tak aby nie zwiększać udo i łydkę i zmniejszyć ich ??? ochoty, czasu, bieganie lub chodzenie, i tak dalej. Powiedz mi, proszę. Dziękujemy!)

load...

Zdravstvuyte Natalia! Typ obciążenia wybiera się na sygnał masz rację. Budowanie masy mięśniowej z obu pilates czy joga, a bieżnia jest prawie nierealne. Tymczasem w średnim aerobiku, a coraz częściej, lekkoatletyka lub sporcie wyczynowym od dzieciństwa naprawdę panuje przekonanie, że działa i cykliczne ładowanie może zwiększyć ilość cieląt. W rzeczywistości taka reakcja nie jest możliwe dla każdej osoby. Pozwolę sobie trochę teorii, jasno, co one oznaczają.

[Powrót do spisu treści]

Kto rosną mięśnie przed uruchomieniem

My wykluczyć zacząć najłatwiejszą opcję. Ona idzie do siłowni, sumiennie zaangażowali się na bieżni 3-4 razy w tygodniu, a jej apetyt poprawił. Racjonalne sterowanie mocą, która pochodzi „z umysłu”, a nie „na apetyt” jest nieznany. Oczywiście, dodatkowe przekąski spadać. I przynajmniej to jest naturalne, że powoduje przyrost masy ciała i wzrost objętości.

Są to klient często skarżą się, że Skinny Jeans przestały nalezaet i buty – zapięty. Ten scenariusz – defekt trenera, który pracuje z dziewczyną. Mamy trochę ćwiczeń omawiane „efekt uboczny” – jeśli nie robią jedzenie świadomy, inteligentny i racjonalny trening raczej przyczyni się do zwiększenia objętości i wagi. W tym przypadku znaczna część wolumenu rekrutowani wagowych tłuszczu.

load...

Rozumiem z pytaniem, dominującym rodzajem tkanki tłuszczowej masz nieco inny, i ogólnie, sposób życia, który ma warunków do zestawu tkanki tłuszczowej masz, co jest dobre. Nawet jeśli założymy sytuację z nadmiernego jedzenia (i ludzie, którzy wiedzą o tym, zwykle z powodzeniem dokonać niezbędnych zmian w diecie i nie pozwalają na to), łydki i uda wzrośnie w ostatniej turze.

Czasami rzeczywiście mięśnie rosną z systemem. W tym celu konieczne jest, aby pracować w warunkach, które nie są zwykle używane w fitness lub w stosownych przypadkach, do przygotowania klientów zaangażowanych w ciągu 2-3 lat, a koncentruje się na tempie wzrostu szybkoobrotowych może kosztować trochę więcej objętości łydki i mięśnia czworogłowego. Takie szkolenie obejmuje:

  • Uruchomić pod górę z przyspieszeniem około 20-90 sekund pod obciążeniem, z małymi okresami ożywienia. Ponadto, trasy biegowe o nie właściwie stosowane. Ruchomym ostrzem usuwa niektóre obciążenia z mięśni, przyspiesza tor jest dość powolny w ogóle, opcja ta nie jest bardzo wygodne;
  • Skakać do „box”, ławka, bieganie skoki długości. Jest to i podnosi nogi na tej samej lekkoatletyka i zespołowych sportów, a nie działa;
  • Przeszkodami w stylu sprint

Te trzy rodzaje ładunków wymagają beztlenowego systemu operacyjnego i włókien mięśniowych szybko skurcz. Oni są, jeśli łatwiejsze, bardziej jak przysiad ze sztangą ciężkim niż jogging zdrowia. Ogólnie rzecz biorąc, dane treningowe są wykorzystywane i dla tych, którzy chcą zdobyć masy mięśniowej podczas utraty tkanki tłuszczowej. Ale to nie jest Twój wybór, przynajmniej dopóki nie osiągnie sprawności wystarczającego poziomu. I to naprawdę zmienia ciało z zewnątrz, a to nie jest dla ciebie.

W trybie normalnym, chciałbym powiedzieć, że nie ma możliwości chodzenia i biegania utwór dostępne są dla początkujących, nie rosną większe łydek, pośladków i ud. Jednak istnieją również genetycznie uzdolnionych ludzi, których tkanka mięśniowa jest gęstsza niż reszta natury. Oni po prostu osiągnąć efekt pompowania jest praktycznie nic nie robi. Krew wypełnia tkanka mięśniowa, technicznie, nic nie rośnie, ale wygląda jakby rośnie. Ale jeśli jest to twoja sprawa, czy wiesz o nim z własnego doświadczenia. Na przykład, jaja po prostu „blow” standardowych 10 minut skakanka, albo nawet z bardzo długi spacer z wysokich obcasach.

[Powrót do spisu treści]

Jak biegać, więc na pewno nie wzrosły

Odżywianie I nie zamierza rozważyć, jeśli apetyt nie jest zwiększone, a nie „bias” tu nie ma, to nie ma sensu, aby złamać dobrze funkcjonujący mechanizm porad i przewidywań. Dla wzrostu potrzebują nadmiernych ilości kalorii, nadmiar mocy – nie ma to żadnego wzrostu.

Jeśli ustawisz sobie za cel pozbycie się niewielkiej ilości tłuszczu na sygnał z takiego bazowego danych ważne jest, aby nie przesadzić cardio. Jeśli to zrobisz, takie jak vynoslivostnye pociągu sportowców – dużo, a każdy dzień – mają szansę „wyschnąć” jest powołany do standardowego maratonu, który w ogóle nie jest dobre dla zdrowia kobiet.

Standardowa stawka dla naszego zdrowia – 3 sesje po 30 minut tygodniowo. Niestety, nie wiem, jak często iść na jogę i pilates, a jak skonstruować trening, więc mogę tylko przypuszczać:

  • Jeśli w ciągu tygodnia masz 3-4 klas tych ćwiczeń, a nie trwać w szkołach jogi 90 minut, w klubach fitness około godziny, 30-minutowej sesji na torze może poprzedzać zajęcia jogi, oraz prześledzenie pilates po treningu. W związku z tym, Pilates jest bardziej demokratyczna – daje możliwość chodzić i działać zarówno przed, jak i po, ale z jogi prodelyvat zwykle nie zaleca się. W tej siłowni, zdecydowanie pociągnąć mięśni, obciążenie szok po rozciągnięciu może być niebezpieczne;
  • Sobie trening powinien zaczynać się od 5 minut rozgrzewki, ma sens iść, tak samo, nawet tych, którzy następnie biegnie dość szybko. Jest to konieczne, aby stopniowo podnosić serca i przygotowanie ciała do pracy. Następnie trzeba spojrzeć na poziom obciążenia. Ty jeszcze lepiej zrobić małą płaską kardiosessii, a nie angażować interwały. Jeśli można uruchomić przez 20 minut w równym tempie, i nie ma żadnych przeciwwskazań do ODA (zaburzenia skoliozy i postawy, w szczególności) – bieg. Do szkolenia są skuteczne pod względem spożycia kalorii. Jeśli nie – idź na piechotę, ale wystarczające, aby spowodować łagodne tempo pocenia;
  • Kąty tkaniny, aby przenieść obciążenie od przedniej powierzchni uda „Powrót” – do prostowników stawu biodrowego, a częściowo do łydek i pośladków. W twoim przypadku można użyć dowolnego wygodnego kąta, w którym poczujesz pracę i trochę potu. Można to zrobić bez tego punktu widzenia, jeśli nadal boi „pompa łydki”;
  • Dobry pomysł na przemian bieżni eliptyczny trener do pracy trochę ciała podczas cardio i zmniejszyć obciążenie wpływu na kolanach.

Jeśli bieganie i spacery są wykonywane w ciągu jednego dnia, można zwiększyć czas trwania sesji na 10-12 minut, a kosztem wolniejszego spaceru lub jazdy, ale nie kosztem klas obciążenia

W każdym razie, o ile straty w postaci tłuszczu, widać światło ulgi (np. E. Mięśnie siebie, a nie zwiększenie ich objętości) tego samego łydki, aby tego uniknąć, paradoksalnie, to może być tylko … nie tracąc tłuszcz. Ale to jest temat rozmowy z dietetykiem klubu, aw większości przypadków tak lekkie zwolnienie z obu tych badań nie psują estetyki lub dowolnej proporcji.

Mam nadzieję, że ta informacja pomoże, szacunkiem,

load...