Jak przywrócić zaufanie ukochanej osoby? Prawie kompleksu

Zawartość:

Dobre relacje między kobietą i mężczyzną są budowane tylko na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i miłości. Brak nawet jednego z tych składników prowadzi do ciągłych spory, spory i rozbieżności. Mam nadzieję, że w takich okolicznościach, jeśli nie jest zadowolony, przynajmniej dla bezpiecznego współistnienia dwóch? Raczej nie. Bardzo często dodają, jeśli związek znika zaufanie. Nawet ludzie, którzy kochają siebie, gdy stracił co najmniej z jednej strony mogą nie tylko regularnie sprawiać kłopotów, ale też opuścić na zawsze. Jak to może być, jeśli to się stało? Jak przywrócić zaufanie ukochanej osoby i mogę je odzyskać?

load...

Powody zniknięcia kochanej zaufania

Trust – oferta substancja. Czasami człowiek powinien nawet przypadkowo popełnić jakiś wysypka akt – i to już zniknął. Niestety, ale prawie wszystkie pary mają do czynienia z sytuacjami, które stawiają pod znakiem zapytania wiarygodność. Przyczyny jego straty są różne. Najczęściej jest to:

  • Zdrada;
  • Sprzeczność między słowami i działaniami osoby;
  • Oszustwo;
  • Niespełnione obietnice;
  • Nadmierna gorliwość jeden partner;
  • Niedopasowanie oczekiwań i rzeczywistości relacji;
  • Nieosiągalne cele, wyznaczone przez partnera.

Utratą zaufania, oczywiście, prowadzi i więcej. Zdarza się, że to wcale nie jest oryginałem. Zresztą – co za różnica? Najważniejsze tutaj – groźba rozłąki z ukochaną osobą ze względu na fakt, że nie wierzy. Czy istnieje jakiś powód, że nie ma, nadal zaczynają czuć się winny, albo przekształcenie składania, lub podrażnienia. I przez cały czas dręczy pytanie – jak zdobyć zaufanie bliskiej osoby, do stosunków wreszcie ustalić?

Utracone zaufanie może prowadzić do ostatecznego zerwania między mężczyzną i kobietą. Lub nie może stać, jeśli starają się go odzyskać. Szczerze mówiąc, to sprawia, że ​​trudne, a czasami niemożliwe. Ale trzeba spróbować i tak. Oczywiście, istnieje możliwość godnie odejść, trzaskając drzwiami. Powiedzmy, nie wierzę – i nie jest to konieczne. I co wtedy? Tęsknota, ból, rozpacz i żal, że mosty są spalone? Nie jest to dobre wyjście, które często ma wiele szans na zmiany na lepsze. Co stanie to zrobić?

Jak mogę odzyskać zaufanie

Mówiliśmy już, że utrata zaufania bliskiej osoby występuje z różnych powodów. A żeby ją odzyskać, trzeba działać na konkretnych przyczyn incydentu. Ale zawsze przestrzegać podstawowej zasady – nie leżeć nawet w małych rzeczach i rozważać każde słowo i działanie. Jeśli człowiek nie wierzymy, że będzie to odruch szukać potwierdzenia swoich podejrzeń. Dowód ten może być najbardziej niewinne akty i zwrotów bezsensowne. Dlatego, aby powrócić zaufanie do kogo kochasz, będzie wymagać stałej kontroli.

load...

Zanim zastosuje się wszelkie próby, aby go przywrócić, należy zastanowić się, czy jesteśmy przygotowani długo i ciężko, aby zdobyć to zaufanie. Jeśli zniknął ze względu na niektóre leży trzeba całkowicie zrezygnować z oszustwa nawet w małych rzeczach. Muszę powiedzieć, że wszyscy ludzie są nieco oszukują siebie. I jest coś ukryć przed innymi, w tym osób najbliższych. W związku z tym, gdzieś w głębi duszy wszyscy jesteśmy gotowi przebaczyć kłamstwo, jeśli nie powoduje istotnego uszkodzenia zewnętrznego i wewnętrznego samopoczucia. Ale trzeba kogoś, kto nie ufa, stał się bardzo szczery i otwarty. Najmniejszy leżą w takiej sytuacji może stać się śmiertelne.

Jeśli zaufanie traci kogoś bliskiego z powodu niespełnionych obietnic go zwrócić, po prostu trzeba się zatrzymać na nic uspokajającym partnera. I starać się przynajmniej częściowo realizować to, co zostało obiecane. Zdarza się, że zobowiązujemy się do zaufania, co z pewnością będzie je spełnić. Ale okoliczności nie pozwalają na to. W tym przypadku konieczne jest, aby wyjaśnić osobie dlaczego tak się stało. Jeśli on naprawdę kocha, rozumie. I nie rozumiem … Tak, wzajemność uczuć w pytaniu. Dobrze, jeśli tylko obiecać coś, nie myśląc w ogóle o możliwości jego realizacji, należy otwarcie powiedzieć partnerowi. Z pewnością docenią taką szczerość i przestają podejrzewają nas o hipokryzji i udawania.

Są pary, w których jeden z partnerów ufa drugi z powodu jego przerostu zazdrości. Jest to ciężka sprawa nieufności dla wystąpienia z tego powodu nie jest zwykle konieczne. Życie z tych zazdrosnych ludzi – nie miód, i byłoby lepiej, aby spróbować zatrzymać się z dala od nich. Ale Lawless Serce! A jeśli udało się zakochać z Othello, musiał zrezygnować bliskie kontakty z innymi ludźmi, zarówno przyjaciół, kolegów, sąsiadów i znajomych. I jednocześnie informując partnera o wszystkim, co wydarzyło się w czasie jego nieobecności, i ciągle mówić o swojej miłości do niego. Powinien zawsze wiedzieć gdzie iz kim jesteśmy i że mamy zamiar zrobić. Nie podoba mi zgłosić się wokół? Nic nie można zrobić. Inny wariant zachowania, nie zazdrosny ulubionym.

Wreszcie, najbardziej trudny przypadek utraty zaufania do bliskiej osoby – zdrada. Na nim zostaną omówione oddzielnie.

Jak przywrócić zaufanie do ulubionych po niewierności

Kiedy spotykasz kogoś bliskiego, cały świat jest zamknięty na nim. I wierzę, że to będzie trwało wiecznie. I nikt na chwilę nie zastąpi jednej kochasz. Jednak nasze życie jest pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodziewanych pokus. I może się zdarzyć, że jeden dzień więc pokusa, aby sprowokować zdradę, która po szczerze przepraszam. Człowiek, gdy dowiedział się o zdarzeniu, rozwścieczony, czując ból w tym samym czasie, zazdrości, goryczy, rozczarowania. Jego wiara w szczerość kobiet rozbiciu, a marzenia o przyszłych stosunkach z nim rozrzucone w pył.

Jak przywrócić zaufanie partnera, jeśli rozstanie się z nim jak śmierć? Doświadczenia ludzi, którzy zdradzili, podobne w mocy i możliwości kontroli w tornado, zmiatając wszystko na swojej drodze. Oni nie chcą słuchać wyjaśnień, nie zwracają uwagi na łzy zmieniły, nie akceptują jej prośbę o przebaczenie i nie wierzę w niekłamanym pokuty. Relacje są na skraju załamania. W jaki sposób można je zapisać, a jest to możliwe?

Ogólnie rzecz biorąc, im silniejsza płeć jest postrzegana bardziej dotkliwie doświadczony i zdrady niż słabych. Kobiecy charakter charakter ma zdolność do przebaczania. Poza tym, wszyscy podświadomie gotowy za zdradę ulubionych, choć w jego umyśle jest niedozwolone. A gdy tak się stanie, łzy i miecz w złości, dusi ból, płacze i krzyczy, ale w końcu zwykle przebaczyć i kompletne zerwanie stosunków nie jest dozwolone. O ile, oczywiście, widzimy – to głupie Walker opuścił naprawdę przykro z powodu tego, co się stało.

Wszyscy mężczyźni są podane znacznie bardziej skomplikowana. Niewierność kobiety dla nich – nie tylko upadek własnych, tak starannie buduje świat, ale także utrata zaufania do swoich ludzi wypłacalność. Wszakże jeśli ulubionym oddała do kogoś innego, okazuje się, że nie jest zadowolony z życia intymnego! I mówią, że wielbiciela i duszy i ciała … a potem, co prawda miał obcy wykorzystać to, co nie należy do niego? Samo myślenie o to przynosi człowieka do wściekłości. Jeśli szczerze przywiązany do kobiety.

„Szczerze przywiązany” – coś, co jest potrzebne do budowy i stara się odzyskać zaufanie ulubionych po niewierności. Tak, to szaleje huragan emocji i świadomości oszołomiony z zazdrości. Ale w głębi duszy nadal palić uczucia zapłonowych, co z kolei ogień jest nadzieja. Oczywiście, zadanie to jest bardzo, bardzo trudne. Rozwiązanie zależy od tego jak prawidłowo zachowywać się w kobiecie. Najważniejsze dla niej – aby uniknąć błędów, które prowadzą do ostatecznego zerwania lub dalszych niekorzystnych zmian w związku. Co to jest błąd?

Po pierwsze, w żadnym wypadku nie może spaść na nogi mężczyzny, prosząc o przebaczenie i zapewniając, że życie zatrzymuje się bez niego. Czołganie się na kolana i żałosne, nie tylko nie da pożądanego efektu – mogą powodować w swoim ulubionym fali obrzydzenia. Ponadto, nasza silna pół w większości uważają to technika teatr i kobiety zaczynają podejrzewać dwulicowość. Nie trzeba dodawać, że zaufanie to działa porażająco? Konieczne jest zatem, aby kontrolować siebie z godnością. Takie zachowanie jest w każdym razie kwestia szacunku. I jest to dobre narzędzie do zapisywania relacji.

Po drugie, jest to niedopuszczalne, aby rzucić histerię i poza siebie. W tym stanie, łatwe do złamania partnera oskarżenia w co się stało. Człowiek, który tak obrażony – dłużej, natychmiast postanawia, że ​​zdrajcą nie jest na drodze. Nie tylko, że zdradziła, uważa więc, że to jest naturalne! Tak, gotowy powtórzyć swój czyn i jest w stanie w każdej chwili wbić nóż w plecy. Jaki rodzaj zaufania nie może być mowy? Dlatego staramy się osiągnąć przebaczenie, trzeba być stonowane, przyjazny i delikatny. Jest prawdopodobne, że incydent miał partnera wina. Ale w tej chwili dyskusja na ten fakt nie może być.

Po trzecie, nie powinny być podawane do prośby o mężczyzn powiedzieć o zmianach w szczegółach. Oczywiście, trzeba o tym mówić, ale bez podania szczegółów i szkic. Szczegółowa odprawa nie jest w takim przypadku. On tylko spowodować dalsze podrażnienie i dodatkowo zaostrzyć emocje. Ponadto w umyśle ukochany zostanie utworzony kolorowych zdjęć, co stało się cały czas, a następnie pojawi się przed nim i, w rezultacie, niszczą relacje. Lepiej, że on nie będzie wiedział o niuanse zdradę. Wystarczy raz, aby go opisać w kilku słowach, a potem nigdy nie wróci do tego.

Po czwarte, nie można zadzwonić po pomoc w rozwiązaniu konfliktu z innymi. Jeśli rodzice, przyjaciele, znajomi będą cały tłum zgniatać na człowieka, najprawdopodobniej będzie on po prostu zniknąć, nie mogąc wytrzymać atak z boku. Na szczycie tej ingerencji z zewnątrz może prowadzić do utraty kontroli nad sytuacją. Nigdy nie wiadomo, co powiedzieć ukochanej, starając się go uspokoić, nawet tych, którzy po prostu nie chce niczego, ale dobry? Aha, i że lzhepodrugi Lash, i nie warto wspominać. Nie tylko chłostać się, ale będzie również rozprzestrzeniać plotki na całym świecie.

Wreszcie, jeśli masz dzieci ze sobą, nie pytaj człowieka, aby utrzymać związek za nimi. Wtedy może on również zdecydować, że żona jest nie tylko niepoważne poskakushka ale zdradliwa suka. I utrzymanie rodziny dla dzieci – pytanie jest śliska. Wydawało się, że od razu daje uprawnienia człowieka do cudzołożył. Powiedzmy, w domu, ja zostanę jako ojciec. A reszta, kochanie, nie obessud …

W ogóle, w celu odzyskania zaufania bliskiej osoby, konieczne jest podkreślanie, że oszukiwanie było dużym błędem, ale i nic nie przyniósł rozczarowania. Nie jest konieczne, aby domagać się od szybkich mężczyzn zrozumienia i przebaczenia. Niech czas płynął, wyzdrowieje i będzie w stanie mniej lub bardziej racjonalnie traktować sprawę. Okres jest długa, ale konieczne jest, aby przetrwać, stawiając sobie za cel – przywrócić zaufanie do kogoś, kto drogach. Nie trzeba nieustannie przewijać w głowie to, co się stało, kultywowanie i rosnące poczucie winy. Będzie przymilny prowokować zachowania, które, oprócz pogardy, nie spowoduje niczego. Trzeba zatrzymać się z godnością, cierpliwość zasługuje zaufanie i starając się osiągnąć porozumienie i całkowite przebaczenie.

load...