Jak przywrócić rzęsy po zakończeniu budowy

W dzisiejszych czasach nikt nie będzie zaskoczony z długimi rzęsami, aksamitne. Jednak, podobnie jak paznokcie akrylowe, przedłużanie włosów. Gwiazdy filmu i telewizji afiszować swoją nienaturalne piękno, dając nam nie najlepszy przykład do naśladowania. Szczególnie wrażliwy nastolatków, często kopiować ich idoli i fałszywych rzęsy przykleja się. W końcu, to sprawia, że ​​o wiele łatwiej niż na co dzień, aby dbać o swoje własne rzęsy, aby były długie i jedwabiste. Przyszedłem, wzrosła i teraz wynik – Elegancki rzęs do brwi. Tylko że to jest bezpieczne, jak się wydaje, i nie zadają sobie pytanie, czy te dziewczęta wkrótce zastanawiać, jak przywrócić rzęsy po budynku?

load...

Wybór sztuczne rzęsy nie są tak małe – na dłuższą metę, to wszystko zależy od budżetu. Ktoś kupuje zwykłe tanie sztuczne rzęsy w tym departamencie, która sprzedaje grzebień ze szpilek Bobby, następnie wyraził zaniepokojenie znalezienie specjalnego kleju na co najmniej kilka dni, aby afiszować „luksusowe” rzęsy. Ktoś dostaje jakieś niewidoczne rzęsy i klej je na własną rękę, aby ukryć efekt nienaturalny. Cóż, ktoś idzie do salonu piękności i buduje sobie długie, gęste rzęsy, płacąc za przyjemność dużą sumę pieniędzy. Wszystko szybko i łatwo.

Niestety, każda z tych opcji będzie nieuchronnie zaszkodzić twoich naturalnych rzęs, będzie w każdym przypadku wymaga leczenia wzmocnienia pozostałą rzęski. Oczywiście, są chwile w życiu, gdy procedura przedłużenia rzęs jest naprawdę potrzebne, na przykład: masz cienkie, krótkie lub rzadkie rzęsy i nos na najważniejszych uroczystości w życiu – ślubu lub rocznicy. Krótkotrwałe nagromadzenie specjalnego nie przyniesie szkody, ale kategoria dziewcząt, które nie mogą wyobrazić sobie bez oka puszyste sztuczne brwi, czekając na gorzkie rozczarowanie: mogą stracić swoje naturalne „krewnych” rzęs!

Podobnie jak w przypadku przedłużania włosów, sztuczne rzęsy są połączone z bardzo mocnym klejem. Problem polega na tym, że w przypadku pozytywnego wyniku tego klej musi być w kontakcie z każdej pojedynczej rzęski Twojego domu – w przeciwnym razie nowa nie zostanę za to. Podobnie jak w przypadku przedłużania włosów, wynik może być katastrofalne. Twoje naturalne rzęsy po prostu nie wytrzymują siły grawitacji, a także negatywnie zareagować na kompozycji kleju – a potem spodziewać się kłopotów. Z biegiem czasu, rzęsy spadnie jedna po drugiej, nie masz nic do przekazania go skleić rzęsy i będzie można napotkać w lustrze odrażający „spider oczach” – tak wyglądać „łyse” oczy bez rzęs. Straszna perspektywa, prawda?

Metody odzyskiwania po przedłużających rzęsy

Perm salon lub codzienne stosowanie pęseta do rzęs, a także prowadzić do katastrofalnych rezultatów – przerwę rzęsek na zakręcie i spadają szybciej. W teorii, na miejscu rzęs, który spadł kilka dni później pojawił się nowy. Ale w prawdziwym życiu z powodu słabej jakości kosmetyków i złe środowisko jest spowolnienie wzrostu rzęs, są pilnie potrzebne jest leczenie. Lash odzyskiwania po rozszerzeniu powinna realizować każdą dziewczynę, która chce zapisać własne rzęsy bez szwanku. W celu przyspieszenia wzrostu i wzmocnienia struktury własnych rzęs, brać pod usługi receptur naszych babć: to oni byli w stanie zająć się swoim naturalnym pięknem. Codzienna pielęgnacja i opieka w domu może pomóc przywrócić rzęsy po rozszerzeniu.

load...
  • Najlepsze leczenie rzęs jest użycie różnych olejów do wzmocnienia i regeneracji. Codziennie stosować na rzęsy oliwę z oliwek, olej z rokitnika zwyczajnego lub olej rycynowy mało, za pomocą specjalnej szczoteczki kosmetycznej. Ponieważ wszystkie te oleje zawierają wiele różnych witamin i składników odżywczych, efekt tego zabiegu jest po prostu oszałamiające. Olej stosowany jest w nocy, kilka minut po jego zastosowaniu pamiętać, aby zmoczyć rzęsy chusteczką lub wacikiem bawełnianym, która usunie nadmiar.
  • W celu szybkiego uporządkować tępych i martwe rzęs, to zaleca się dodatek witaminy olej „A” i „E”, które są sprzedawane w każdej drogerii w postaci roztworów olejowych. Zastosuj uzyskaną mieszaninę łagodnie i czule całej długości rzęs ze szczoteczką od osnowy, najlepiej przed snem (nie trzeć oczu z rąk, w przeciwnym razie olej dostanie się na skórę wokół oczu, a rano budzisz się z obrzękiem). Utrzymywanie oleju witaminy własnej produkcji może być dobrze płucze się i suszy butelki tuszu.
  • Jeśli są przedmiotem ciągłych stresów, w tym przypadku, twoje rzęsy potrzebują szczególnej opieki. Przygotuj się do nich okłady z ziołowych mikstur. W tym celu dobrze nadają się zielona lub czarna herbata, rumianek, chaber i szałwia. Zwilżyć szmatkę lub ręcznik ugotowany bulion, ostuzhennoy do temperatury pokojowej, i dołączyć do oczu.
  • Dla odzyskania rzęsy, nadając im objętość i długość mogą korzystać różne maski z ekstraktów roślinnych. Od czasu do czasu, zatrzymajcie powieki i rzęsy maskę soku z aloesu. Mieszać małe ilości oleju do masażu, sok z aloesu i drobno posiekanej pietruszki. Wszystko dokładnie wymieszać i nakładać na twoich oczach, w ciągu piętnastu minut, spłukać ciepłą wodą.

Korzystanie z popularnych receptur kosmetycznych w regularnych odstępach czasu, jesteś w stosunkowo krótkim czasie (od dwóch do czterech tygodni) będzie w stanie przywrócić zdrowie swoich rzęs po zakończeniu budowy i wystawnego długie, gęste rzęsy.

load...