Jak przywrócić paznokcie po narastania: sposoby leczenia i opieki

Nie tak dawno temu, budując paznokcie, rzęsy i włosy, niewiele wiedziano. Teraz każdy z tych procedur jest dostępne dla każdej kobiety, którzy odważą się nim. Wiele osób chce, aby stać się właścicielem znakomitego polskiego, zwłaszcza o tej wymarzonej kobiety, płytki paznokcia, które z natury są słabe. Większość usług paznokci zamawiane są przez tych, którzy są do odpowiedzialnego działania, ślub, na przykład. Ale po usunięciu akrylu lub żelu paznokcie, wszystkie bez wyjątku trzeba myśleć o tym, jak przywrócić paznokcie po przygotowaniach. Jedyna różnica polega na stopień uszkodzenia naturalnej płytki i metod, które są używane do odzysku.

load...

Zawartość:

Dlaczego paznokcie trzeba ożywić?

Magister w dobrych salonach kosmetycznych i początkujących, manicurzystki minionym tygodniu kurs paznokci, nigdy nie powiedzieć, w jakim stopniu Twój płytki paznokciowej jest uszkodzony. Fakt, że gwóźdź jest odcięta przed zabiegiem rozszerzenia, a jeśli mistrz niedoświadczony, może obniżyć dodatkową warstwę. Często w trakcie przygotowań do procedury budowlanej, mistrz złożyć do połowy grubości płyty. Odbywa się to za dobrą przyczepność do materiału. Paznokci, jak widać, nawet przed budynek jest uszkodzony.

Wiele kobiet, które przychodzą do salonu na budowę procedurę po raz pierwszy, są zainteresowani, nie są szkodliwe, jeśli materiały, z których wykonane sztucznego paznokcia zdrowie. Nie, te materiały nie powodują szkód. Ale jest jeszcze jeden powód, dzięki któremu trzeba zastanowić się, jak przywrócić paznokcie po przygotowaniach. Po płytki są uszkodzone, nie tylko w ramach przygotowań do pojemności, ale również w końcowym etapie – usuwania sztucznych paznokci.

load...

Aby naliczonych paznokci akrylowych odłączone od płyty głównej, należy je przechowywać w rozpuszczalniku, dopóki nie odpadną siebie. Paznokcie żelowe trzeba złożyć w dół. Nie ma żadnej gwarancji, że podczas cięcia mistrza nie jest częścią pliku natywnego off paznokci. Dlatego też, po usunięciu ich paznokcie sztuczne niekoniecznie muszą być przywrócone.

Jak przywrócić paznokcie po przygotowaniach?

Po usunięciu sztucznych paznokci, prawdopodobnie Twoja pierwsza myśl to: „Och, horror!”. Nawet jeśli kapitan wykorzystane materiały wysokiej jakości, starannie ciąć płytkę paznokcia w żaden sposób uszkodzony. Oznacza to, że trzeba go przywrócić. Jeśli materiały niskiej jakości zostały wykorzystane, a także nastąpił zapilivanie nadużycia, płytkę paznokcia mogą być suche, cienkie, żółte, surowe, z rowkami i kopalni. Co zrobić w tym przypadku?

Po pierwsze, daje się (przynajmniej chwilowo) w procesie budowlanym. Niektóre dziewczyny są tak przyzwyczajeni do sztucznych paznokci, który myśli, że nie pozwalają, aby je usunąć. I w tym celu konieczne jest, ponieważ każda kolejna korekta narastanie lub paznokci cierpi jeszcze bardziej. Rowki – bardzo rozrzedzone obszary paznokci. Aby się ich pozbyć trzeba dać paznokcie czasu do pełnego odrastania. Podczas gdy zapotrzebowanie rośnie nagietki wyrównujących powłokę do paznokci. Aby przyspieszyć proces wzrostu w paznokcie natrzeć specjalnym olejem z dodatkiem ekstraktów ziołowych.

Ty ciągle noszą sztuczne paznokcie na kilka lat? Wtedy możesz mieć zadziory, a skóra na opuszkach palców, by stać się suche. Dzieje się tak wtedy, gdy paznokieć podczas chemikaliów symulacji wejść skórę. Zdolność Master musi być stosowana bezpośrednio na substancję do paznokci, a nie w jakikolwiek sposób zapobiec ich kontaktu ze skórą. Jeśli fundusze na modelowaniu paznokci systematycznie spadają na skórze, nie będzie sucha. Pomoc może być profesjonalne produkty do zmiękczania skórek. Wybierz takie preparaty, które są oparte na naturalnych olejów, które wnikają głęboko do porów. Oni odżywiają ją i zatrzymywania wilgoci na poziomie komórkowym.

Jak uniknąć uszkodzenia przedłużanie paznokci

Paznokcie procedura powinna być wykonywana tylko doświadczonym wysoką mistrza. Jeśli to nie jest schludny i czysty, praca, przestrzegając ustalonego technologii, może być bardziej poważne problemy z paznokciami. W tym przypadku, nie będzie musiał szukać porady internetowej na jak przywrócić paznokcie po przygotowaniach. Bo trzeba zwrócić się o pomoc do lekarzy.

Plamy zakażenia

Zdarza się, że po sztuczne paznokcie są usuwane, kobieta zauważył na powierzchni rodzimego paznokci brązowawe plamy lub barwę zielonkawą. Nie panikuj przed czasem! Jest to najprawdopodobniej nie jest grzyb i pleśń lub po prostu psevdomoniynaya infekcji. I Rid mogą być z jednej i drugiej. Powierzchnia paznokcia powinna być szlifowana z miękkim pilnikiem i odtłuścić. Do odtłuszczania, użyj zmywacza do paznokci lub alkoholu. Na tydzień odrzuconych lakieru a nie iść do kapitana, po czym na swoje naturalne paznokcie były te plamy. Więc on nie jest zgodny z technologią paznokci.

Uporczywe plamy

Materiały. W przypadku zamówienia nie jest jasne, jasne i sztuczne paznokcie lub wewnątrz były suszone kwiaty, brokat, folia, można zauważyć, że po usunięciu naturalne paznokcie pokryte żółtymi kolorowych plam. Stało się to ze względu na fakt, że pigment jest zakorzenione w płytce paznokcia. Jeśli procedura została przeprowadzona prawidłowo paznokci, taki problem nie powinien się pojawić. Zbyt cienka warstwa materiału lub niskiej jakości może przyczynić się do zapewnienia, że ​​pigment je do naturalnych paznokci. Paznokcie piasek z miękkim pilnikiem, wypolerować je. Powlekania powierzchni paznokciach bezbarwne powłoki z elementów wzmacniających. Preferuje się utrwalacz, który składa się z białka i wapnia. Nawiasem mówiąc, przed zastosowaniem jakiegokolwiek lakieru dekoracyjnego należy stosować fixer. Podstawą w lakierze do paznokci chroni przed zewnętrznymi wpływami negatywnych pigmenty i rozpuszczalniki, które są częścią każdego lakieru.

Metoda nie sparzyć, grzyby i gięcia

Wiele osób z powodu niewłaściwego paznokci dostaje chorób grzybiczych, oparzenia chemiczne, zginanie gwoździ. Lepiej odwołać się do sprawdzonych mistrzów, którzy mają pozytywne opinie. Wskazane jest, aby korzystać z usług tego pana, który już skierowana znajomym i byli zadowoleni. Uwaga usług mistrzowskie zamiast kabiny. Kabina może być duża rotacja pracowników, a jeśli przyjdzie do studia, który korzystał z usług swojej dziewczyny, a nie fakt, że Ty też będą zadowoleni. Można dostać się do następnego mistrza.

Proces szybkiego odzyskiwania

Aby paznokcie szybko wrócił do normy, zaleca się zrobić kilka razy Parafina dłoni. Procedura ta jest korzystna i paznokcie i skórę. Kompozycja wosku kosmetycznego zawiera witaminy i olejów, tak paznokcie odzyskuje szybko. Można przełączać sesje terapii solą kąpiel parafinowa dłoni. Płytka paznokcia można wcierać oliwę: ma silne działanie regeneracyjne. Olejek z drzewa herbacianego jest dobrym środkiem antyseptycznym, odżywia paznokci. Może być również stosowany do ucierania.

Nie zapomnij, że wszystkie procedury ze sztucznymi paznokciami – jak modelowanie i usuwanie – musi wykonać profesjonalną mistrza. Należy zachować ostrożność przy wyborze specjalisty, więc nie trzeba spędzać dużo czasu, wysiłku, pieniędzy i nerwów na zdolność odbudowy paznokci.

Pielęgnacja paznokci na budowę i po

load...