Jak przykleić sztuczne rzęsy: wszystkie subtelności procesu

Kto wśród płci pięknej nie marzy o długich rzęsach, puszyste? To tylko nieliczne szczęśliwym posiadaczem szyk naturalne rzęsy, które są bogato wyposażony naturę. Co każdy z nas, którzy pozostali w kategorii „, a jest zadowolony klaskać rzęsy, ale nie ma nic”? Jedną z opcji, jak można regulować głośność i długość rzęs – stosować tusz do rzęs. Ale można spróbować i bardziej luksusowy sposób – sztuczne rzęsy. Jak przykleić sztuczne rzęsy, a za pomocą tego małego kobiecych sztuczek, aby przekształcić swój wygląd nie do poznania? Dziś będziemy mówić o tym w szczegółach, a po prostu trzeba spróbować ponownie i upewnij się, że twoje piękno – na wyciągnięcie ręki!

load...

Zawartość:

Uczenie się przykleić sztuczne rzęsy

Dobór do przyklejania rzęs

W sklepach z kosmetykami oferuje dość szeroki wybór sztucznych rzęs, od najbardziej podstawowych wartości około stu rubli, do gotowych zestawów rzęsek (rzęsy lub zestawy) ze specjalnym klejem, który będzie kosztować pięćset rubli. Nie przegap tej okazji i cieszyć się pięknem oferowanych przez producentów napowietrznej rzęsek – a jest to zwykle czarne, a wszelkiego rodzaju koloru, od zwykłej puch piór i ozdobione kryształkami i cekinami.

load...

„To jest jak wyszło – i wtedy też najbardziej oryginalny Stick Me” – Myślisz, i słusznie! Aby zmienić swój wizerunek, w zależności od nastroju – to czysto kobiece przywilej, więc używać go również w najszerszym! Aby rozpocząć, zalecamy zakup kilka par z najprostszych i najtańszych – doskonalić umiejętności lepiej „szorstkich” materiałów.

Co potrwa do przyklejania sztucznych rzęs

 1. Właściwie własne rzęsy – nie staraj się trzymać po raz pierwszy ekstrawagancki i złożony w rzęski, być przeszkoleni na proste, najbardziej odpowiedni do swoich naturalnych rzęs oraz gęstości i koloru.
 2. Kleju musimy w ilości kilku rurek, jeśli coś pójdzie nie tak i rzęski trzeba odkleić, dodatkowe środki nawilżające się przydać! Zdecydowałeś się kupić zestaw z istniejącym kleju? W każdym razie, kupić inny – nie zaszkodzi. Do klejenia cienkie paski i cienkiego pędzelka przydać.
 3. Różdżki do dociskania rzęsy wklejone – będzie pasować do zwykłej wykałaczki.
 4. Mascara – Twój ulubiony kolor.
 5. Eyeliner – stałe i płynne, a potem zobaczyć, dlaczego obie są natychmiast potrzebne.
 6. Shadows – Sit je tonem tusz do rzęs i eyeliner, odpowiednia dla początkujących neutralny dymny lub szary kolor.
 7. Szczegółowe instrukcje krok po kroku

  1. Eyeliner lub ołówek, przynieść oko. Linia próbują utrzymać możliwie jak najbliżej do korzeni rzęsek, technika ta, będziemy wysuszenia skóry i przygotowuje ją do współpracy z klejem. Teraz musimy tylko solidne eyeliner, ciecz nie będzie działać. Jej wyschnięciu przez długi czas, i mogą rozprzestrzeniać się po naniesieniu kleju.
  2. Get rzęski i spróbuj je. Jak to zrobić? Wystarczy pochylić się je do własnych rzęs, musi to być zrobione w celu dostosowania długości – jest możliwe, że sztuczne rzęsy zakupione będzie dłuższy niż twoje. Aby dopasować długość starannie manicure nożyczki do cięcia rzęs (false kupił, a nie jego!) Po obu stronach. Innym spróbować ponownie. Jeśli jesteś zadowolony, na wzór pierwszego cięcia drugie rzęsy. Upewnij się, że mają dokładnie takie same!
  3. Otwarty klej oraz pędzel, stosuje się go na podstawie fałszywych rzęs. Staraj się, aby aplikacja paska jest równomiernie cienka. Nieco wysuszenia kleju.
  4. Powoli doprowadzić rzęs dla oczu i posiadające je jak najdokładniej na linii poprowadzonej eyeliner, sztuczne rzęsy do pchania własną rękę. Fałszywe rzęsy powinny być umieszczone za swoje!
  5. Naciska rzęsek w kierunku od środka do krawędzi oka, przytrzymaj przez kilka sekund naciśnięty rzęsek. Kij lub wykałaczka ponownie wcisnąć podstawy rzęsek, co wydawać je na tej linii, pod którym znajduje się klej.
  6. Z bliska przyjrzeć się wyniku. Jeśli się podobało, wszystko to samo robimy z drugim okiem.
  7. Teraz ukończenie projektu rzęs – podejmuje cieczy wykładzinę i narysować linię u nasady rzęs klejonych. Teraz jesteśmy trochę zakamuflowana linia klejenia i udawał rzęsy naturalnie.
  8. Poplamione atramentem rzęsy, i starają się współpracować i napowietrznych rzęski rękę „mieszane” ze sobą i mają taki sam rozmiar i kolor.
  9. Koniec obraz rysunek cieni – nie przesadzaj z nimi! Teraz twoje oczy są bardziej wyraziste i intensywne oczy, ciemne plamy na twarzy może być niesłuszna.
  10. Końcowych akcentów zweryfikować siłę sklejone rzęsy – rzęsy delikatnie wykałaczką wymieszać bazę, powinna być stała. Jeśli czujesz, że ustalenie chwiejny, można dodać trochę kleju kij i przytrzymaj go, aż zabezpieczone.

  Jak trzymać wiązki

  Rzęsy. Różnorodność sztuczne rzęsy – Fluffy zabawy i wiązek, które mogą być wklejone oddzielnie, dostosowując gęstość własnych rzęs, gdzie można cieszyć. Technologia ta jest podobna do belek łączących klejenia rzęs – Nanieść klej, trochę poczekać, dobrze wciśnięty. Jednak niewiele jest subtelność, z jaką chcemy przedstawić Wam.

  • Tufts rzęsy są o różnych długościach, a musisz zdecydować, gdzie można wkleić najdłuższe rzęsy. Jeśli odbywa się to przy zewnętrznym kąciku oka, wtedy twój umysł będzie trochę „kot”, a cały obraz będzie wyglądać bardziej sexy. Jeśli najdłuższe belki trzymać w środku oka, oko „pękł”, będzie bardziej otwarty.
  • Zawsze stosuj rzęs pęczki przemian po prawej i lewej oczy, aby uniknąć asymetrii.
  • Klejone zacząć najdłuższe belki, a następnie – krótszy.
  • Po zakończeniu procedury łączenia belek nie zapomnij umieścić cień i zamalować tuszu rzęsy.

  I wreszcie – nasza mała rada dla tych, którzy zdecydują się skorzystać sztuczne rzęsy na pyszny sposób. Staraj się nie zostawiać rzęsy w nocy: zawarty w składzie chemicznych kleju – nie najbardziej przydatnych dla oczu. W związku z tym, w miarę możliwości usunąć rzęsy, które mogą być zastosowane do rzęs, demakijażu i trochę poczekać. Glina jest miękki i można łatwo obrać rzęsy. Jeśli „nowe” czyste rzęsy z klejem i kosmetyków, będą mogli do ciebie więcej niż jeden raz, aby służyć i na swój sposób wyrazisty i atrakcyjny!

  Film instruktażowy dla tych, którzy chcą zwiększyć wyrazistość

  Oczy.

load...