Jak przygotować się do seksu analnego i uniknąć nieprzyjemnych doznań

Zawartość:

Wiele dziewcząt i kobiet boją się ideą seksu analnego. Ponieważ jest to bolesne, niehigieniczne, haniebne. Być może będą próbowali tego „zakazanego owocu”, gdybyś wiedział, jak uniknąć wszelkich kłopotów związanych z nim. Ale przyjaciele i znajomi oczami pełnymi przerażenia z powodu jednego tylko wspomnienia z własnego doświadczenia seksu analnego, zniweczyć wszelkie nieśmiałe zamiar wypróbować nowy rodzaj intymności. Może być tak straszne i nie ma sposobu, aby proces seksu analnego wygodne i przyjemne?

load...

Nie uwierzysz, ale w rzeczywistości jest możliwe. To nie powiedzieć głośno, ale wiele kobiet chętnie angażują się w seks analny bez żadnych negatywnych konsekwencji dla siebie. Być może, w kręgu znajomych, którzy mają panienki uzyskać jasne i długotrwałe orgazmy tylko z tego rodzaju stosunku płciowego, ale utrzymać w tajemnicy w obawie przed potępione przez moralność publiczną. Jak udaje im się pokonać wszystkie obawy i uniknąć bólu podczas seksu analnego? Po prostu wiedzą, jak przygotować się do seksu analnego i przezwyciężyć wszelkie niewygody.

To po prostu tak się złożyło, że odbytnica nie jest przeznaczony do przyjemności seksualnej, i każdy o tym wie. Ale z jakiegoś dziwnego powodu to jest seks analny stał się marzeniem tysięcy ludzi na całym świecie. Domagają się, że ich kobiety zgadzają się na ten rodzaj intymnego związku, nie zwracając uwagi na wszystkie lęki i obawy o jej przyjaciół. Ale nie wszystkie kobiety są gotowi dać swoich partnerów w tej kwestii, ponieważ troska o własne zdrowie – fizyczne i emocjonalne – jest większa niż chęć podobania mężczyznę w łóżku. Jak prawidłowo przygotować się do seksu analnego, aby uniknąć przykrych konsekwencji?

Jak uniknąć bólu podczas seksu analnego

„Seks analny – to jest bardzo bolesne” – chyba, że ​​to, co mówisz każdą dziewczynę, masz odwagę rozmawiać z nią o seksie analnym. W istocie, jeśli w Anal dalej bez żadnego przygotowania, ból nie można uniknąć. Ponadto, może zranić i zwieracza, a wewnętrzna powierzchnia jelita grubego, który jest nie tylko nieprzyjemne, lecz także niebezpieczne dla zdrowia. Ale faktem jest, że nie możemy zacząć seksu analnego bez wcześniejszego przygotowania.

load...

Może twój mężczyzna nie widział wystarczająco dużo filmów „dla dorosłych”, gdzie młode piękności Anal wsiadają na życzenie swoich partnerów, bez gry wstępnej, ale wierzcie mi, te filmy kłamać. Przed każdym strzale dziewczyna-aktorka masować zwieracz, przygotowując się do rozprawy. A jeśli człowiek nie chce tracić czasu i wysiłku, aby upewnić się, że prawidłowo przygotować się do tego rodzaju seksu, nie ma potrzeby, aby się z nim zgodzić się na ten eksperyment. Pamiętaj: jeśli podczas seksu analnego kobieta jest bardzo chora, to znaczy, że coś jest nie tak!

Aby uniknąć bólu, nie można po prostu podnieść i zacząć seksu analnego. Zwłaszcza, jeśli robisz to po raz pierwszy. W pierwszej fazie szkolenia partnera musi dać nieoczekiwanych wrażeń, po prostu masuje i pieszcząc swój zwieracz. Istnieje wiele punkty erogenne, których stymulacja przyniesie Ci wielką przyjemność. Po przyzwyczaić się do nowego uczucia i nauczyć się z nich korzystać, partner może przejść do następnego kroku – aby dostać się do odbytu za pomocą jednego palca. Powinno to być zrobione starannie i ostrożnie, na pierwszy zapotrzebowania musi natychmiast zdjąć rękę. Twój cel – pokonać wstyd i zaczynają odczuwać przyjemność z pobudzeniem zwieracza, jego cel – aby się zrelaksować i pokonać swoje lęki.

Gdy nie będzie doświadczać dyskomfortu z pieszczoty odbytu palcem, człowiek może wejść do drugiej rundy, a następnie – trzecią. To powinno powstrzymać, od trzech palców – to wystarczy, aby odpowiednio przygotować swój odbyt do bezbolesnego wejścia męskiego członka. Należy pamiętać, że cały ten proces może trwać kilka dni, tygodni lub nawet miesięcy! Nikt nie może zmusić cię do przejść przez przygotowania godzinę, aby od razu przejść do ucieleśnieniem marzeń męskiego odbytu. Ty i tylko Ty możesz zdecydować, kiedy organizm jest gotowy do przyjęcia męskiego organu w zakazanym miejscu, człowiek musi być cierpliwy i miły.

Kwestia higieny seksu analnego

Jeśli myśl o którym jest on wstrzykiwany męski narząd płciowy podczas seksu analnego, wiele kobiet marszczy nos z obrzydzeniem. I nie ma w tym nic dziwnego: w końcu wszyscy wiemy, co powinno być w odbytnicy. Ale sztuką jest to, co się konkretnie do członka męskiego odbytu, co do zasady, nie osiągnie. I to nie w wielkości męskości – tylko kilka osób wie o fizjologicznej strukturze tej części naszego ciała.

Więc przyjrzyjmy się, jak my wszyscy ułożone w tym tajemniczym miejscu. Wszyscy wiemy, co się zwieracz – do odbytu pierścień, który jest poza naszym organizmie. I to się nazywa „zwieracza zewnętrznego”, tylko dlatego, że istnieje również wewnętrzny. Długość zwieracza wewnętrznego około 12-15sm, jej przeznaczeniem – do kompresji danych wyjściowych przed odbycie, w celu uniknięcia niezamierzonego wyjście kału. I w tym miejscu jest członkiem podczas seksu analnego, ale nie w odbytnicy. Dlatego szanse mężczyzny zabrudzeniem, a ty – minimum. Zwłaszcza jeśli dbać, aby przejść do łazienki na kilka godzin przed rzekomych wydarzeń.

Można zrobić lewatywę oczyszczającą przed seksem analnym, ale nie polecam tego zbyt często. Łatwo zranić zwieracza trzon lewatywy, ale dodatkowo złamie naturalnej mikroflory w organizmie. To was absolutnie nigdzie. Inną rzeczą, jeśli należą do kategorii pań, które mają mięśni zwieracza wewnętrznego z natury lub z powodu chorób przenoszonych słabych. Takie kobiety są dość trudne do utrzymania zawartości odbytnicy, kiedy pierwszy raz zachęcam biec do toalety, aby uniknąć kłopotów. Jeśli należysz do tej grupy kobiet, seks analny ty, najprawdopodobniej, jest przeciwwskazane. Jest szansa, że ​​będziesz już rozciągnąć mięśnie zwieracza słabe, a wszystkie opowieści grozy o co kobieta nie może posiadać seks po odchodach odbytu, stają się rzeczywistością.

Czy to możliwe, aby cieszyć się seks analny

W ramach przygotowań do pierwszego w życiu seksu analnego, dziewczęta zastanawiają się: Czy jest możliwe, aby czerpać przyjemność z procesu? Fakt, że ludzie korzystają seks analny z kobietą – to zrozumiałe. Logowanie zwieracza szczelnie zakrywa męskiego członka, tym samym przynosząc przyjemność partnerowi. A strona moralna rzeczy ludzie nie poważnie ekscytujące. Jak, do inwazji „świętość” w zakazanym miejscu! No i co kobiety się od pieszczot analnych?

Według naukowców, kobieta nie może przeżyć orgazm podczas seksu analnego z jednego prostego powodu: wewnątrz zwieracza nikt stymulacji strefy erogenne, która prowadzi do przyjemnych doznań. A co z gejami, pytasz? Jeśli orgazm podczas seksu analnego nie było możliwe, męskie pary homoseksualne nie istniałby w ogóle! Fakt, że ludzie zupełnie inaczej fizjologii. Doświadczają wielu orgazm od seksu analnego, ponieważ nie jest stymulacja prostaty podczas procesu. A kobiety są znane czegoś podobnego fizjologii.

Jednak naukowcy są skłonni postawić setki tysięcy kobiet, które twierdzą, że otrzymują niesamowite, jasne orgazm podczas seksu analnego. Być może cała sprawa tutaj w indywidualnej struktury fizjologicznej, a może być, panie kuszony przez moralnej i etycznej stronie wydania (dlaczego nie czuję się jak bezmyślne i dostępne?). Jednak faktem jest, że wiele kobiet z zadowoleniem seks analny i dostaje mu wielką przyjemność.

Każda kobieta przygotowuje się do swojego pierwszego seksu analnego, śmiejąc przeżywa lęk. Co zrobić, jeśli jest to bolesne, brudny i brzydki? Istnieje jednak jeden mały sekret, który pomoże Ci przezwyciężyć swoje lęki i uzyskać bardzo pozytywne doświadczenia z pierwszego seksu analnego w jej życiu. Tajemnica ta – zaufanie do partnera. Jeśli człowiek naprawdę kocha i docenia cię, że nigdy nie pozwoli Ci cierpieć z powodu swoich seksualnych zachcianek. Będzie to zrobić, i masz wielką przyjemność z seksu analnego i nie boi się go w przyszłości. A jeśli człowiek jest taki, że otrinte wątpliwości i spróbować zobaczyć nowe, niezwykłe gatunki przyjemności w łóżku.

load...