Jak przygotować się do pierwszego seksu

Zawartość:

Tak, długo oczekiwana i ważny moment w swoim życiu: zdecydowaliśmy się pożegnać dziewictwo i stać się prawdziwą kobietą. Mimo radosnego oczekiwania, klatki piersiowej kompresuje alarm: to będzie to pierwszy raz? Liczne opowieści koleżanki zupełnie zdezorientowany Cię: ktoś mówi o nieziemskiej rozkoszy, a ktoś wspomina z przerażeniem pierwszą noc miłości. Jak przygotować się do pierwszego seksu, nie żałuję ani jednej sekundzie tym magicznym procesie?

load...

Cóż, po pierwsze, nie jest konieczne, aby słuchać wszystkich swoich przyjaciół i znajomych – dziwne doświadczenie jest mało prawdopodobne, aby być użyteczne. Przeciwnie, to onieśmielony opowieściami o bólu i krwi, a zamiast czci oczekiwanie szczęśliwej chwili poczujesz strach i ograniczenie. Nie mogę w to uwierzyć, ale ból – nie jest to warunek defloration, wiele dziewcząt stają się kobiety, nie odczuwając żadnych kropel dyskomfort. Jak oni to robią? Oczywiście, tutaj wszystko jest bardzo indywidualne, ale jeszcze dużo zależy od stopnia doświadczenia dziewczynka i jej partnera.

Seksuologów obce nawet ujawnił portret człowieka najlepiej nadaje się do takiego odpowiedzialnego biznesu jako pozbawienia partnera dziewictwo. Więc to musi być mężczyzna 30 lat, jest dość skomplikowane w sprawach stosunków seksualnych. W łóżku, on przede wszystkim uwielbia dbać o stan partnerskiej, a dopiero potem myśleć o sobie. Jego sexy psycho określany jako „człowiek-ojciec”, który z czułością i miłością odnosi się do swojej dziewczyny.

Jeśli facet, który będzie twoim pierwszym człowiekiem, choć nieco przypomina ten idealny „defloratora” – w porządku. Ale jeśli nie jesteś szaleńczo zakochany w swojej koleżanki lub sąsiada na ganku – to jest w porządku. Najważniejsze, że on traktuje cię jak czule i delikatnie i odpowiedzialnie zareagował na pierwszym akcie miłości z tobą. Mimo wszystko, jeśli podczas pierwszego seksu nie będzie myśleć o strachu i bólu, a miłość jego starannie dobrany i dyskomfort nie pojawia.

Jak przygotować się do pierwszego w życiu seksualnym

Od tego, jak będzie pierwszym doświadczeniem seksualnym, w dużej mierze zależy od nastawienia do dalszej intymności. Dawno już minęły czasy, kiedy wierzono, że kobieta nie powinna czerpać przyjemność w łóżku. Kilkaset lat temu, najbardziej zwykle rada dla angielskiej matki-córki panny młodej przed noc poślubną było: „Zamknij oczy i myśl o Anglii”. Wierzono, że przyzwoita dziewczyna należy do partnera pokornie i bez emocji, wszystko inne – los upadłych kobiet. Dzięki Bogu, teraz stosunek do roli kobiet w procesie intymności zmieniła się dramatycznie. A na pierwszej nocy miłości twój człowiek musi zrobić wszystko, co możliwe, aby doświadczyć przyjemności seksualnej.

load...

Więc jak prawidłowo przygotować się do swojego pierwszego seksu, aby nie doświadczać frustracji intymności? Co jest ważne w danej sytuacji?

 1. Pełnego relaksu

  Relax trzeba nie tylko usunąć napięcie emocjonalne, choć jest to bardzo ważne. Jeśli boisz się sztywnością, a następnie podczas stosunku swoich intymnych mięśnie będą surowo napięte, utrudniając członek do pochwy. Oznacza to, że w takiej sytuacji, na pewno przeżyją dość nieprzyjemne uczucia. Aby w pełni zrelaksować, upuścić ograniczenie, myśl o bólu i odpowiedzialności tej chwili. Lepiej jest myśleć o uczuciach do jego następcy starannie dobrany, oraz że jest to najszczęśliwszy moment w swoim życiu.

  Dla pierwszego seksu, wybierz znajomy, relaksującą atmosferę. Niech odgrywa powolną muzykę, zapalone świece. Krótko mówiąc, staramy się stworzyć najbardziej romantycznym miejscem w tym, co mógł. W końcu to jest twój pierwszy seks, który będziesz pamiętać przez resztę swojego życia.

 2. Bez alkoholu

  Wiele dziewcząt i chłopców wierzą, że alkohol pomaga dalszego rozluźnienia i nudny poczucie bólu możliwe. W rzeczywistości nie jest to prawdą. Alkohol przed pierwszym seksem lepiej nie pić ani ty, ani twój partner. Dlaczego? Pozwólcie mi wyjaśnić. Większość ludzi wierzy, że alkohol – najlepsze i najbardziej dostępne afrodyzjaki, które przyczyniają się do pobudzenia seksualnego i coraz więcej przyjemności w łóżku. Może trochę prawdy w tym stwierdzeniu jest, ale jeśli alkohol jest zrobione w bardzo małych dawkach, a na pewno nie w czasie pierwszego w życiu seks. Na przykład piwo zawiera hormony, które zmniejszają spożycie testosteron, a tym samym zmniejsza partnera seksualnego przyciągania.

  Gin z tonikiem ze względu na jego właściwości, aby sprawić, że szybki zatrucia powoduje pewną agresję, co nie powinno mieć miejsca w czasie pierwszego seksu. Twój partner musi być bardzo cierpliwy, łagodny i czuły, a chęć oderwać swoje ubrania i „zabrać się do pracy tak szybko, jak to możliwe” nie ma absolutnie niedopuszczalne. Szampan i wino zawierają substancje, które mogą powodować osłabienie i duszności nawet. Czy ten stan snu w swojej pierwszej nocy z miłości? Dla niektórych osób, mocne drinki działać jako katalizator, wielokrotnie wzmacniając uczucie bólu. Pić alkoholu, czy też nie – aby rozwiązać każdą parę niezależnie. Ale nie chcesz, aby Twoje pierwsze doświadczenie seksualne prowadzić zupełnie trzeźwy, zapamiętując każdy ekscytujący moment intymności?

 3. Po pierwsze – Prelude

  Nie spiesz się. Nie możemy pozwolić, aby ktoś próbował przeniknąć cię aż dopóki nie są bardzo podekscytowani. Gra wstępna przed stosunkiem – zabawa nie tylko dla dodatkowych partnerów, ale także okazja, aby odpocząć i przygotować się do głównego aktu. Twoje ciało ma wiele pobudzenie stref erogennych, że przyniesie Ci wielką przyjemność. Twoje usta, szyja, piersi, łechtaczkę – to wszystko czeka na kochających pieszczoty, delikatny partnera. Aby dowiedzieć się, jak doprowadzić dziewczynę do wielu orgazmów bez wnikania do niej człon całe traktaty napisane literaturę erotyczną. A jeśli twój partner nie jest wystarczająco specjalistom w tej dziedzinie, aby sprawiać przyjemność kobietę, powinien być dobrze przygotowany teoretycznie.

W dziewic pochwa jest bardzo mało naturalne smarowanie, ale na pewno będzie, jeśli będzie doświadczyć przyjemności pieszczoty mężczyzn. Ponadto, nie wstydź się, aby skorzystać ze specjalnych środków smarnych na bazie wody – są bardziej oszczędnego mikroflory pochwy kobiecej i są idealne do pierwszych doświadczeń seksualnych. Nie wahaj się zaprosić młodego człowieka, aby skorzystać z dodatkowego tłuszczu – to pomoże Ci w celu zminimalizowania ewentualnego dyskomfortu podczas seksu.

W jakiej an_1cji najlepiej stracić dziewictwo?

Na świecie istnieje mnóstwo ułożeń do seksu, z których większość będzie mieć czas, aby spróbować, ale to będzie później – po dołączeniu do grona korzystających długości życia seksualnego kobiet. Pierwsze doświadczenie, aby lepiej się w an_1cji leżącej. W zasadzie, to idealne rozwiązanie dla defloracji – 2 an_1cja, w której czujesz się najbardziej komfortowo.

 • Pierwszy an_1. Leżysz na plecach w poprzek łóżka tak, że kolana wiszące od krawędzi. Człowiek stoi między nogami i opiera ręce na łóżku po obu stronach ciała. W tej an_1cji kąta, pod którym członek wchodzi do pochwy, najbardziej komfortowe dla kobiety.
 • Drugi an_1. Dziewczyna leży na plecach, pośladkach schowany pod małym poduszkę (rolki ręczników, koców – jeśli tylko czujesz się komfortowo). Nogi pochyla w kolanach i najsilniej dociska je do piersi. Poprzez te działania szczepów hymen, co ułatwia proces Defloration (jej przerwy).

Jeśli są odpowiednio przygotowane do pierwszego seksu, ból nie będzie wcale, albo będzie, ale bardzo niewiele. Jednak u niektórych kobiet błona dziewicza jest tak zwarty i gęsty, że rozbicie go za pierwszym razem – co za tym idzie spowodować ostry, intensywny ból. W takich przypadkach lepiej jest nie pęd i przejść proces defloracji następnym razem, tak długo jak można lekko rozciągnąć hymen. Nie stało się tym razem – nie martw się, spróbuj następnego dnia. Jeśli mocno hymen agresywnie rozwija swoje partnerki, robiąc przerwy tylko na kilka godzin, dziewczynka będzie strach i niepewność, które nie przyczynia się do pomyślnego zakończenia sprawy. Lepiej jest przenieść swoją próbę następnego dnia, a następnie po raz kolejny – w tym przypadku ostateczna przerwa występuje znacznie mniej bolesne dla ciebie.

Powinny tam być krew po stosunku płciowym?

Boisz się opowieściami o tym, co z pewnością stanie po pierwszym seksie krwi? Nie martw się. Po pierwsze, krew jest całkiem sporo – tylko kilka kropel. Po drugie, około 10% dziewcząt po pierwsze doświadczenia seksualne ma krwi w ogóle. Albo jest to, że trochę krwi uwalnia się po drugim lub trzecim akcie miłości. Opinia publiczna nakłada na pomysł, że brak krwi po pierwszym seksie jest to, że ona nie jest niewinny, ale tak nie jest.

Niektóre kraje afrykańskie nadal nie są świadomi tego pojęcia jako „błony dziewiczej” i bez krwi po nocy poślubnej nie wydarzy. Tylko dziewczęta ten naród od niemowlęctwa kuszony tak głęboko i dokładnie, że do wieku dojrzałości cienkiej folii jest całkowicie wymazane. Wiele starożytnych ludów Uważa się, że krew dziewic przynieść zło i nieszczęście, dlatego nie przynieść kłopoty dla nowożeńców domowych, twardego losu dla Defloration narzeczonej powierzonej kogoś nieznajomego. Teraz jednak, obecność krwi po pierwszym seksie jakoś przywiązują ogromne znaczenie: człowiek chętny, aby zobaczyć dowody niewinności, dziewczyna boi się śmierci, że krew nie będzie w ogóle.

W dzisiejszych czasach wielu ludzi wierzy, że krew – obowiązkowym elementem niewinności każda dziewczyna, choć bariera przy wejściu do pochwy musiałby przekonać ich, że partner jest dziewicą. W każdym razie, związek między mężczyzną a kobietą musi być budowana na zaufaniu, a wtedy nie będzie żadnych podejrzeń ze strony partnera i doświadczenia z dziewczynami.

Powinny być zabezpieczone podczas pierwszego stosunku?

Szanse na zajście w ciążę w pierwszym niezabezpieczonym stosunku, nawet gdyby przerwał – nie mniej niż 25%. Współczesne nastolatki nie chcą obciążać się z ochroną, ponieważ wierzą, że nie jest tak często uprawiać seks, aby używać prezerwatyw. Jednak, według statystyk 200 tysięcy młodych dziewcząt właśnie rozpoczęła życie seksualne, ciążę w ciągu pierwszego miesiąca, a 500 tysięcy – w ciągu sześciu miesięcy od stosunków seksualnych. Czy jesteś gotów zaryzykować swoją przyszłość i tak nieplanowanych stać się młoda mama?

Ponadto, zawsze istnieje ryzyko zachorowania na chorobę przenoszoną drogą płciową. Szczególnie obraźliwe, kiedy ulegnie zakażeniu w trakcie pierwszego doświadczenia seksualnego. Partner może nie być świadomy, że jego organizm jest zainfekowany, ale flory pochwy, nie są jeszcze znane z uroków „dorosłego życia”, po prostu „podnieść” paskudną chorobę. Dlatego lepiej jest perestrahuytes i ochrona zastosowanie. Wierz mi, seks z prezerwatywą lub innych środków (specjalna maść, krem) może być bardzo romantyczny i przyjemny.

Najlepszy wiek utraty dziewictwa

Nie będziemy mówić o moralności, choć od niedawna było nie do pomyślenia wstyd stracić dziewictwo przed ślubem. Czasy się zmieniły i zmienił obyczaje. Teraz niewiele osób jest zaskoczony, kiedy dziewczyna traci dziewictwo w wieku 15, 14 lat, a jeszcze wcześniej – po przybyciu pierwszego miesiąca. Każda kobieta decyduje o sobie pytanie, kiedy jest czas rozstać się z dziewictwa, ale lekarze mówią jednym głosem: najlepszy wiek dla tego – 18-19 lat. Dlaczego? Rozważmy następujące fakty:

 • W dorastających dziewcząt nie widać ich własnego tłuszczu, smarów i istnienie ich partnerów i rówieśników są często nieświadomi. Stąd – ból, dyskomfort, straszne wspomnienia z chwilą utraty dziewictwa. Mówiliśmy już, że doznania pochodzące z pierwszego doświadczenia seksualnego, w dużej mierze określić przyszły stosunek kobiet do intymności seksualnej. A jeśli za pierwszym razem było bolesne i przykre, możliwe jest, że ta dziewczyna nigdy nie będzie wiedział, prawdziwą radość kochania.
 • Natura jest pomyślany w taki sposób, że seksualność dziewcząt objawia się w ostatnich latach. Możesz stracić dziewictwo w wieku 13 lat, ale jest to niemożliwe w tym wieku, aby poczuć pełną gamę doznań, które są zdolne do swojego ciała. W tak młodym wieku do płci są traktowane jako dowód dorastanie i są zaangażowane w „dla zabawy”. Dziewczynka od najmłodszych lat uczy się symulować orgazm burzliwe udowodnić swoją czułość i seksualność. Ale istnieje realne niebezpieczeństwo, że takie zachowanie będzie opóźnione przez długi czas, jeśli nie na zawsze. Ponieważ, jako dorosły, ona przyzwyczaiła się do takich zachowań, a nie mogą w pełni zrelaksować się podczas seksu.
 • Zostało to omówione powyżej, warto jednak wspomnieć ponownie. Nastolatki rzadko przeszkadza środkami ochrony podczas seksu, a jednym z głównych powodów – brak dobrego samopoczucia z prezerwatywą. Pewnie, odpowiedzialność i zdolność do myślenia nie tylko o sobie, ale także o przyszłym partnerem, tylko pochodzi z wiekiem. Z opowieści grozy młodych dziewcząt w szpitalach lub biur Wenerologii.

Każda kobieta pamięta dzień, kiedy straciła dziewictwo. Ktoś myśli o nim z lekkim uśmiechem i poczuciem wdzięczności wobec pierwszego człowieka, a ktoś – z drżeniem i wrogości. Więc, co będziesz wspomnienia – zależy od tego jak ty i twój partner przygotować się do tego momentu. Bądź łagodny i cierpliwy ze sobą, a następnie będzie łatwo i przyjemnie wejść w dorosłe życie, kiedy tylko seks przynosi radość i przyjemność.

load...