Jak przygotować się do Nowego Roku?

Przed Nowym Rokiem pozostanie sporo czasu, ale jeśli masz zamiar spotkać się z nim w domu, na pewno zapoznać się z naszymi wskazówkami. Najważniejsze, że trzeba mieć – to energia i trochę wyobraźni. Zorganizować prawdziwą historię Bożego Narodzenia!

load...

Choinka
Głównym atrybutem Nowy Rok – choinka. Jeśli nie masz choinki, lub chcesz ozdobić swój dom z kilkoma ozdobnymi choinek, pomożemy Ci tworzyć własne ręce. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, a wynik jest bardzo miłe.
Będziesz potrzebował arkuszu papieru (jednego drzewa), taśmy klejącej, kleju PVA, szczotki, nożyczki, dekoracyjne oczka dla kwiatów mogą być w różnych kolorach i odcieniach i ozdoby.
Z arkusza papieru i wyłącz stożek całkowicie owinąć je taśmą, dzięki czemu można łatwo usunąć siatkę. Mesh lepszą pokroić na małe kawałki, więc łatwiej będzie zamontować do stożka. Rozpocząć nawijanie stożek od góry, można najpierw zabezpieczyć go za pomocą szpilek na stożek. PVA klej rozpuści się w misce z wodą do konsystencji mleka. Siatka może być pominięty przed owijania w misce z kleju, a następnie można po prostu zastosować klej na górnej części siatki. Siatka jest stosowana w różny sposób, przy czym każda warstwa najpierw pozostawić do wyschnięcia, a dopiero potem przejść do następnego. Gdy wszystko jest sucha, usunąć drzewa z podstawy. Wewnątrz choinki wianka, miejsce i zabezpieczyć go za pomocą szpilek wewnątrz. Udekorować wierzch swojej choinki z koralików, kule, łuków i dzwony, które Ci się najbardziej podobają. Twoja choinka jest gotowa!

Romantyczny świeca
Przygotuj małe pływające świece i konwencjonalne przezroczystego lub kolorowego okulary. Okulary, miejsce świece i ustawić je w domu. Taka romantyczna przy świecach – idealne rozwiązanie dla Nowego Roku.

Należy zwrócić uwagę na każdy szczegół
Jeśli zapraszają na święto, wówczas nie zapomni zaproszenia. Określ reguły czasowe, wakacje tematu i ubiór, jeśli takie istnieją. Menu opisać.
Każdy gość będzie zadowolony, jeśli piszesz w zaproszeniu na czymś osobistym, coś inne nie.

Blichtr i maski
Umów prawdziwy karnawał, wymyślić jakiś temat dla swojej partii, takich jak dyskoteki, czy brazylijskiego karnawału. Korzystnie w tym samym motywem, aby udekorować dom i wymyślić jakąś odpowiednich grach i zabawach. Nie zapomnij, aby przygotować muzykę.

load...

Zorganizować konkurs
Pamiętam jako dziecko cięte płatki śniegu z serwetki? Możemy przypomnieć sobie zabawy i konkurs na najlepszy śniegu. Daj wszystkim uczestnikom serwetkę i nożyczki, a dla najlepszych płatki śniegu pomyśleć o prezenty, takie jak słodycze i mandarynki.
Można również zorganizować konkurs karaoke lub kto wie więcej kolęd. Zorganizować szarady, dać wszyscy odwiedzający naklejki i markery i niech pochodzić z charakterem, przykleić naklejkę na czole, i pisać od swego sąsiada na czole wymyślił bohatera. Użytkownik za pomocą sugestywnych wskazówek odgadnąć – jaki był w grze.

Pudełko z niespodzianką
Przed przybyciem gości zastrzeżone przez różnych kolorowych pudełkach, małych, dużych, co chcesz. Na karteczkach napisać humorystyczny pracę i miejsce w pudełkach. Przed przybyciem gości rozłożone wokół polach dom w widocznych miejscach, więc użytkownicy mogą łatwo je znaleźć. Zanim goście wakacyjne nam powiedzieć, że są one zaangażowane w konkursach komiksowych i nie zdziw się, jeśli ktoś z gości chodzić przez koła pokojowej – oznacza to, że znalazł pudełko!

load...