Jak przyciągnąć szczęście? Stawiamy pułapek

Zawartość:

Jak często staramy się rozwiązać każdy problem, nadzieję na szczęście, co z kolei przechodzi z nami. Jesteśmy zasmuceni i zastanawiał – co to wszystko czas, aby odstraszyć? Albo, jak w życiu szczęście świeci tylko swoje ulubione? Potem okazuje się, że nie mamy nic oczekiwać … prawda? Cóż, jak przyciągnąć szczęście, jeśli szczęście z niezwykłą wytrwałością omija? Należy przyjąć …

load...

Nic podobnego! Każdy z nas na tym świecie ma prawo do odniesienia sukcesu, a jeśli nie, to po prostu nie wiedzą, jak przyciągnąć szczęście. Pani jest kapryśna i nie bardzo zaangażowana w zapewnienie, że ci, którzy nie mogą oddawać swoje kaprysy. Szczęście jest niezbędne do pomocy, a następnie staje się pomocny i przyjazny. Zobaczmy, jak to zrobić lepiej, aby przynieść szczęście.

Tajemnicą powodzenia

Kim są przegrani? Przegrani – ci, którzy zazwyczaj koncentruje się na tym, że to czy tamto pytanie nie da się rozwiązać. Jaki rodzaj szczęścia to możemy mówić o tym, czy sposoby rozwiązania tego problemu, po prostu nie zauważy? Ci, którzy znają tajemnicę sukcesu, staramy się pozytywnie i optymistycznie myśleć i koncentrując się przede wszystkim na ich zdolności, w większości przypadków, osiągają bardzo dobre wyniki.

Tak więc okazuje się, że sukces w życiu nie jest to drugie, jako zdolność pozytywnego myślenia? I żadnej tajemnicy tajemnicą nie ma szczęścia? I szczęście tutaj w ogóle z nim zrobić? Więc tak. Aby zrozumieć dlaczego, spróbujmy zrozumieć specyfikę pracy naszej podświadomości. Wyobrazić ludzkiego mózgu jak duży orzecha, który jest podzielony na dwie połowy poziomej. Górna część z nich – jest aktywny umysł, świadomość, przetwarzanie myśl. W dolnej części – tzw podświadomość, która przechowuje wszystkie rodzaje działań programu zarządzania ludźmi.

load...

Programy te są wrodzone i nabyte przez całe życie. Tak, to jest z nabytych programów i zależy, mamy szczęście, czy nie. Codziennie w ludzkim umyśle istnieje jakieś pięćdziesiąt tysięcy myśli. Jeśli większość z nich – negatywne, w podświadomości tworzy program działający na negatywnych zdarzeń. Po tym wszystkim, nasza podświadomość jest jak poruszać się, że nie wiedzą, co emocje i nie potrafi odróżnić dobra od zła. Program jest, i tak dalej. Podświadomość nie myśli o tym, jak przyciągnąć szczęście, to po prostu obejmuje zamontowane w nim program.

Program zamienia każdą myśl myślimy, jeśli jest regularnie powtarza się od dłuższego czasu. Oto, na przykład, nauczyć się prowadzić samochód. Początkowo myślimy o każdym działaniu górna część jego mózgu, która, gdy siadamy za kierownicą, nie myśli jak: „Podnieś nogę przesuń go, delikatnie naciskać pedał”, i tak dalej. Jeśli takie myśli pojawiają się regularnie i przez dłuższy czas, tworzą one w podświadomości automatyczny program, który został uruchomiony, niezależnie od tego, czy myślimy o swoich działaniach, czy też nie. W rezultacie, możemy nacisnąć odruch gazu i hamulca pedałów, nie wahał się na tym. Doświadczeni kierowcy zwykle nie pamiętają, jak pojazdy były, nawet jeśli spędził kilka godzin za kierownicą. Ponieważ podświadomość jest odpowiedzialny za ten program.

To samo dzieje się w przynosząc szczęście. Gdy jesteśmy na wiele miesięcy, a nawet lat, uważamy, że ubóstwo nie mamy w podświadomości tworzy programu ubóstwa. Będzie on rozpocząć pracę tylko na ubóstwo i sposoby walki to będzie dla nas dostępne. Jeśli zaczniemy myśleć o jego złym stanie zdrowia – stworzy program choroby, myśleć o tym, co nie działa – obraz awarii programu, aby myśleć, że nigdy nie będzie pieniędzy – będzie brak pieniędzy program, i tak dalej. I wszystkie te programy będą działać niezależnie, bez ulegania kontroli świadomości. Słabe to jest? Oczywiście, ponieważ stają się skuteczne osoba w obecności takich programów jest prawie niemożliwe. A my jesteśmy po prostu skazani na ciągłe nieszczęścia i kłopoty.

Jak przyciągnąć szczęście i szczęście?

Wielu z nas często zastanawia się, dlaczego oni nie towarzyszyć szczęście i powodzenie w życiu, nie wiedząc nawet, że sami zniechęcają ten sukces, nieustannie przewijać w głowie myśl o jego porażce w niektórych przedsięwzięciach. Sami programować się do braku sukcesu, a w tym samym czasie, w poszukiwaniu przyczyn tego braku w życiu lub na zewnątrz. Ale nie jedna osoba nie jest napisane w rodzaju będzie przegrany. A tajemnicą szczęścia jest zaszczepić przekonanie, że wszystko wyjdzie.

W celu wyświetlenia programu takiego zaufania, musimy zacząć kontrolować swoje myśli, tworząc wzorce sukcesu. Oczywiście będzie to wymagało czasu i wysiłku na siebie – nie tak łatwo zmienić sposób rozumienia rzeczywistości i siebie w nim – ale warto. Jednocześnie idea pozytywnego myślenia, nawet jeśli jest bardzo zafascynowany, nie przyniesie sukcesu. Oto, na przykład, wstajemy rano, aby zmienić swoje życie na lepsze, a nawet po porady psychologów, zapis wizji tego lepiej na papierze … A potem, idąc do pracy przez cały dzień myśleć o negatywne, tylko sporadycznie spohvatyvayas i stara się myśleć pozytywnie. Ile może istnieć kwestia sposobu przynieść szczęście i szczęście, a jeśli są pół kroku bliżej nie możemy?

Aby do sukcesu w życiu pojawiło, potrzeba dyscypliny umysłowej. Istnieją, oczywiście, ludzie nie myśleć o tym, jak stać się człowiekiem sukcesu – sukces przychodzi do nich niemal wszystko, nawet w małych rzeczach. Z reguły ci, którzy od wczesnego dzieciństwa wpajane pozytywne myślenie i przekonanie, że nic nie jest niemożliwe tam życia. Jednak to rodzicielstwo występuje niestety dość rzadko. Zazwyczaj dowiadujemy się od dzieciństwa, że ​​świat jest pełen niebezpieczeństw, że masa ujemna i coś osiągnąć w tym życiu, to musi mieć początkowe warunki do sukcesu: odpowiedniego wykształcenia, pieniędzy, połączeń i tak dalej. A jeśli, powiedzmy, wykształcenie, pieniądze i połączenia nie, o szczęściu io niczym myśleć.

To wędrówka przez życie smutnych ludzi z tej okolicy, nawet nie starają się coś zmienić w tym życiu. Jego szczęście jest tradycyjnie wyjaśniają: „… Taki los nie jest podana, więc nie jest podana … I nie świecą …” albo nawet „Jestem kimś jinxed”. Tymczasem wokół dużo szans na sukces, ale podświadomość dostrojony do upadku człowieka po prostu nie zauważyć. Tak, wydarzenia są różne i nie zawsze jest szczęśliwy, ale tych, którzy są aktywny program szczęścia, nawet najbardziej poważne kłopoty przeżywa łatwiejsze i niepowodzeń krajowej automatycznie czerpać pewne korzyści. Ludzie przeciwnej programu jest całkowicie zanurzony w kłopoty, zaprzeczając w ten sposób możliwość wyjścia z sytuacji, czyli prawdopodobieństwo, że sytuacja stwarza nowe możliwości szczęścia.

Jak tak, aby stać się człowiekiem sukcesu, jeśli w głowę, a następnie wspina się na myśl, że coś dobrego dla nas te lub inne okoliczności nie obiecują? Oczywiście, aby przyciągnąć szczęście.

Jak stać się człowiekiem sukcesu?

Aby wiedzieć, jak przynieść szczęście i szczęście, należy w pierwszej kolejności. Rozumiemy, że dostosuje się do pozytywnej świadomości musi być stale. Jeden lub dwa dni nie wystarczy. Nawet mięśnie szkolimy długa i trudna, że ​​tak naprawdę mówić o subtelnej substancji naszej świadomości! Starając się trzymać pozytywne myśli tylko niektóre tydzień specjalne zmiany, nie będziemy realizować w swoim życiu. Ale miesiąc takiego myślenia obiecał znaczące zmiany na lepsze, które mogą się zdarzyć, choć powoli, ale nieubłaganie.

Jako całość, tak że sekret powodzenia był zagadką do końca, a świat zepsuty nas niemal na każdym kroku, aby oczyścić ich własna świadomość powinna odbywać się przez całe życie. Zadanie jest trudne, ale rozwiązywalne. Trzeba tylko regularnie kontrolować własne myśli, które dla większości z nas, szczególnie teraz, w tych niespokojnych czasach, a następnie bezproblemowo przełącza się na negatywne. Jeśli tak częstego przełączania, nasze życie zaczyna się znacznie pogarszać.

Cechy ludzkiej egzystencji, jego relacje z innymi, zdrowia, opieki społecznej, rzeczywistych możliwości szczęścia – wszystko to jest wskazanie wysokości swoich negatywnych myśli. Jeśli weźmiemy pod uwagę okolicznych wrogów – będą nas atakować. Jeśli boimy się zachorować – będziemy realizować różnego rodzaju dolegliwości. Jeśli uważamy, że nigdy nie staną się bogaci ludzie – pieniądze ominie nas. Jeśli uważamy, że nie możemy się zakochać – love nas nie świecą. I tak dalej.

Wniosek: wszystkie nasze kłopoty są żywymi, ponieważ umożliwiają im, karmienie energię swoich negatywnych myśli. Kanał ten negatywność należy odciąć, gdyż staje się szczęściarzem, gdy jego aktywnej pracy niemożliwe. Cóż, jak można wytrzymać negatywnym skutkom zewnętrznym, jeśli świadomość jest nie tylko szeroko otwarte dla niego, ale także zwiększa ten efekt ze względu na odpowiednie kanały? Jeżeli zachodzą one nośnik informacji jest pewne negatywne, tylko ślizgać się po powierzchni świadomości, nie powodując szkody dla niego. Oznacza to, że problemy, które mogą tworzyć te informacje, po prostu nie powstają.

Na przykład, kontakt ktoś chce się kłócić, ale kategorycznie nie przyjmują świadomość przyczyn tego skandalu. Co dzieje się w tym przypadku? Tak, nie będzie żadnego skandalu, on stuhnet na samym początku! A konflikt zostanie rozwiązany przez siebie, ponieważ ta sama osoba nie będzie sprawiać kłopotów z samym sobą! Albo przynajmniej znane wielu sytuacji, gdy wejdziesz na lodzie, nie wiedząc, że jest lód. Po tym wszystkim, jesteśmy śmiały ruch na nim, jeśli nie wiedzą, że możemy ślizgać, prawda? Należy również być tylko świadomy, że i przejść niebezpiecznie śliski pod stopami, natychmiast spaść! Znajomo?

Jednym słowem, które nie pojawiają się problemy, trzeba starać się nie myśleć o nich. Każde zdarzenie neutralne, dopóki nie zaczniemy traktować go z jakiejś strony. Następnie trzeba negatywny jak i pozytywny kolor. Jeśli nie myśleć o tym wydarzeniu, nie wpłynie to na nas.

A przy odrobinie szczęścia w życiu. Fakt, że szczęście nie istnieje samo w sobie, dopóki nie zaczniemy myśleć o tym, jak o sukcesie. To po prostu nie jest i nie będzie, jeśli nie odnoszą się do rzeczywistości i zdarzeń zachodzących na optymistyczne. Wynikiem takiego optymizmu – zmiana percepcji na emocjonalnym poziomie problemów. Po stają się problemy, gdy myślimy o nich jako o problemach. Cóż, tutaj, powiedzmy, że straci pracę lub zerwanie z ukochaną osobą. Nieszczęścia? Och, tak, trochę więcej! Jeśli widzimy ten fakt jako ambitnego wyzwania, i to będzie przedmiotem całej naszej uwagi i stać się, w wyniku czego w niemożliwe. I będziemy męczyć przez kilka miesięcy, a nawet lat. A kiedy nasz umysł ma wartość dodatnią, to dość szybko reorientacji sobie trud, aby szukać nowych opcji, które są zawsze w moim życiu niezliczone. A stanie się to podświadomie wiemy o nas.

Innymi słowy, tajemnica szczęścia nie jest czymś mistycznym. Leży w osobliwości myśleniu, która musi być sterowana tak daleko, jak to możliwe. Zaczynamy myśleć o złych, – stop! Kierujemy się na pozytywnych myśli i zapomnieć o negatywnych. Ta umysłowa gimnastyka najpierw podaje się ze stresem, ale z biegiem czasu stanie się nawykiem, utworzony w podświadomości pracujemy na sukces programu. Spróbujmy myśleć tylko o dobro, tak jak stać się człowiekiem sukcesu, nie wierząc w jego powodzenie, to niemożliwe! Po tym wszystkim, teraz wiesz, główny sekret – jak przyciągnąć szczęście. I trzeba wyjść. W innym przypadku nie może być.

load...