Jak przyciągnąć szczęście i pieniądze: jak zmienić życie

Zawartość:

Pieniądze – to co działa dzisiejszy świat. To, bez którego nie myśli o istnieniu człowieka współczesnego. I każdy z nas (no, prawie każdy) ciągle zastanawia się jak przyciągnąć szczęście i pieniądze. Czy zauważyliście? Że razem niż oddzielnie. Jakby jeden szczęście nie ma nic nie znaczy … To nie tak – po prostu ludzkość już dawno przyzwyczaili się do łączenia go z obecnością Finansów. Ponieważ pieniądze umożliwić godnego życia, wolności i mocy, w końcu …

load...

Wydawałoby się, co to pieniądze? Zwykły papier, oznaczone znakami wodnymi i otrzymały niektórych funkcji. I mieć go w nadmiarze może teoretycznie każdy z nas. Jednak w praktyce wszystko wygląda nie tak optymistyczne. Po tym wszystkim, dla kogoś po prostu trzymać ten papier, jak magnes, a od ktoś odchodzi, nie mogąc dostać się do rąk. I nie ma znaczenia, w jaki sposób zapisane, nie ważne jak przerabia się pot, pieniądze nie pobytu, wydawane na łatanie dziur nigdzie, którzy zobowiązują się do budżetu rodzinnego. Dlaczego tak? Dlaczego niektórzy nawet nie myśleć o tym, jak przyciągnąć szczęście i finansów, a także inne noce nie śpi, myśląc o tym, jak zdobyć pieniądze? Spróbujmy zrozumieć to pytanie.

Właściwa postawa wobec pieniędzy

Więc co to pieniądze, jeśli nie zwykły papier ze znakami wodnymi? Ezoteryka wierzą, że są – to energia, która przyciąga niektórych ludzi, podczas gdy inni – Push z nieznanych powodów. Więc bierzemy tę przesłankę do użytku, próbuje dowiedzieć się, jak się uczyć, jak przyciągnąć szczęście i pieniądze. Po tym wszystkim, co się dzieje? Jeśli finanse – to energia, dzięki czemu mogą one być kontrolowane. Aby to zrobić skutecznie, trzeba najpierw opracować odpowiedni stosunek do pieniędzy.

Proces ten rozpoczyna się dowiedzieć co i jak myślimy o własnych finansów, miejsce, jakie zajmują, a które stanowią w naszym życiu. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że pieniądze to energia, która jest wokół nas i które mogą być wymieniane na dowolnym bogactwa. I wszelkiego rodzaju nim podlega pewnym prawom. Po tym wszystkim, prawda? Wniosek: jeśli znasz te prawa, a następnie, zgodnie z funkcjami pieniądze, może sprawić, że energia do pracy we właściwym kierunku, przyciągając niezbędne fundusze i szczęścia.

load...

Jak to zrobić? Przede wszystkim staramy się zrekonstruować swoją świadomość i nauczyć się szanować finanse. Tak, wszyscy chcą pieniędzy, a czasem nawet ich traktować z respektem, jakby to kogoś bliskiego. A my pielęgnować i kochać się z każdym groszem, oszczędzając na wszystkim. Energia pieniądze nie tolerują statyczne. Konieczne działania. W przeciwnym wypadku, po prostu zawiesza się, a następnie eksplodować. Tłumaczy to fakt, że niektórym zbyt gorliwi ludzie nigdy nie stać się bogatym. Stojąca energia pieniądze w pewnym momencie nagle wycofał się z komórki, w której ją uwięziono i znika w nieznanym kierunku. W rzeczywistości może to wyglądać nieoczekiwanej sytuacji, która wymaga wysokich kosztów: choroba, wypadek, utrata pracy, a inne bardzo nieprzyjemnych okolicznościach.

Co robić? Naprawdę, w celu opracowania właściwej postawy do pieniędzy, muszą bezmyślnie wydatki lewo i prawo? Tak, w każdym przypadku! Wtedy ich energia przestanie słuchać cię w ogóle. A Przepływy pieniężne pójdzie bardzo szybko, nawet jeśli wydaje się być niewyczerpanym ty. Dlatego wybieramy kompromis, a należy pamiętać, że finansowanie powinno być przestrzegane. Nie znoszę, nie bój się ich i nie wychwalają pod niebiosa. Wystarczy szanować.

Aby opracować odpowiedni stosunek do pieniędzy, trzeba ciężko pracować na siebie i wprowadzają się w stan „tu i teraz”. To nie jest marzenie, że pewnego dnia nie będzie więcej pieniędzy, a nie rozpaczać nad tym, co kiedyś spędził niekompetentny. Przyszłość niepewna, a przeszłość nie jest już prawidłowy. Żyjemy tu i teraz, iw tym momencie musimy dostroić się na pieniądze. W celu przyciągnięcia, trzeba określić, ile pieniędzy potrzeba. Nie, oczywiście, chcemy miliony. Ale to jest zbyt powszechne pragnienie. Należy również szczegółowo określić dokładnie, jaką kwotę chcesz, to jest, jak myślisz, ile to będzie na tyle, aby móc wygodnie żyć. Po tym wszystkim, z milionami nie może obsługiwać każdy.

Aby dowiedzieć się, ile pieniędzy trzeba i oznaczyć wszystkie podstawowe pragnienia i pomyśleć nad własnymi perspektywy rozwoju. Po tym wszystkim, sukces każdego człowieka – nie jest coś, że społeczeństwo nakłada na niego, a następnie, od tego, co przeżywa radość. Zdarza się tak, że duże ilości pieniędzy, co powoduje zazdrość u innych, ich właściciel nie przynoszą żadnej satysfakcji. Tak, i przez fundusze z właścicielem jakoś nie na sobie, więc od czasu do czasu mają tendencję, aby go opuścić.

Nawiasem mówiąc, to pieniądze dobrze pokazują ludzkie interakcje z otoczeniem. Sposób, w jaki się do niego, a także to, co spędza je jak odbiera i komunikaty, jak je leczyć, jest oznaką istnienia komfortu. Im wyższy poziom – stały przepływ gotówki, która przechodzi przez was. Jego wielkość nie jest tak ważne, ponieważ to zależy od chęci i zdolności każdego człowieka. Wartością jest inny – a mianowicie, konsystencja, obecność lub brak w obecnej przepływów pieniężnych do ciebie. Jeśli fundusze są do Państwa dyspozycji, bez przerw i opóźnień, to pokazuje odpowiedni stosunek do pieniędzy z Twojej strony.

Jednym z głównych czynników prawdziwej interakcji ze Finance – radości, że jesteśmy ich wydatkowania. Jest to radość, a nie smutek i zwątpienie. Tylko w tym sensie, że jest określona przez ilość pieniędzy, które potrzebujemy. A jeśli szanujemy pieniądze, a następnie w zakresie i zawsze będą otrzymywać. Dlaczego? To bardzo proste. Jeśli jesteśmy zadowoleni, wydatkowania środków przyznanych na spełnienie swoich pragnień, pełen energii, przyciąga pieniądze. Nie, oczywiście, mogą gromadzić i gburowaty, zły człowiek. Ale tylko w tym przypadku bogactwa zrazić go od świata, pozbawiony możliwości coraz uzyskanie przyjemności z życia.

Wnioski: stosunek ceny rację, muszą nauczyć się szanować i spędzić z radości. Każdy rubel trzeba pozwolić sobie być szczęśliwy tak długo jak nie jest doświadczeniem uczucie. Następnie – stop! Teraz możesz zaoszczędzić. Należy jednak pamiętać, że im dłużej będziemy doświadczać taką przyjemność, tym więcej pieniędzy przyjdzie do nas. Dlatego konieczne jest, aby pielęgnować i rozwijać, ponieważ okazuje się szczęśliwie spędzają zarobione zyski!

Technologia w celu przyciągnięcia szczęścia i pieniędzy w swoim życiu

Uczymy się szanować swoje finanse w wysokości, że masz? Wiesz, jak pozostawić je bez żalu? Cóż, teraz można zacząć rozwijać własną technologię, która, jeśli jest prawidłowo stosowany, przyciąga coraz więcej sukcesów i zwiększenia przepływu środków pieniężnych. Pamiętaj, że ta metoda będzie działać osobiście na swoją korzyść tylko wtedy, bezwarunkowej wiary w niego, więc Zamieść szybko niezdecydowania, odpędzić wątpliwości i wybrać jedną z poniższych sugestii jednego tech, że czujesz się najbardziej komfortowo, trzeba znaleźć porozumienie z osobistym psychologiczne szt.

 1. Wizualizacja pieniędzy

  Metoda ta jest prosta, ale to nie działa, jeśli nie może się skoncentrować i wykazują pewną powściągliwość. Tak, pierwszy przystanek się zastanawiać, jak można nagle spaść pieniądze. Jest oczywiste, że z powietrza nie doszło do skutku. Wystarczy przekonać się, że wkrótce żądanych dodatkowych środków będzie być. Każdego dnia, przed snem lub rano psychicznie wyobrazić, jak zachować odpowiednią ilość rąk. Zdefiniować, spróbuj zobaczyć niektóre rachunki Jest ich policzyć.

  W ten sam sposób, aby przyciągnąć szczęście, jeżeli jest to niezbędne do ciebie, na froncie osobistym lub zawodowym. W szczegółach, wyobrazić sobie osobę, która chciałaby mieć za żonę. Psychicznie spróbuj zobaczyć, jakie stanowisko będzie posiadać że przez nią odpowiedzialności. Jeśli marzysz o posiadaniu własnej firmy, to będzie jasne, o jego kierunku z wyszczególnieniem wszystkich – od konta osobistego, co zamierzasz sobie z tym poradzić. W zależności od swojej wytrwałości, oczekują wyników w ciągu czterech miesięcy.

 2. Wizualizacja obiektu

  Metoda ta ma na celu zakup mieszkania, samochodu i innych rzeczy potrzebnych do wygodnego życia. W tym przypadku, zamiast pieniędzy trzeba reprezentują co chcesz je kupić. Na przykład, piękny samochód. Ale jest to niezbędne nie tylko do rysowania mentalny obraz maszynie – należy przedstawić siebie jako właściciela.

  Dlatego srezhissiruyte we własnym umyśle, „Film”: tutaj można dojść do pożądanego samochodu, otworzyć drzwi, usiadł za kierownicą i tak dalej. Wszelkie szczegóły grać tylko z korzyścią dla sprawy. Nie będzie źle, a stworzenie bardzo prostego „karta życzeń”. Aby to zrobić, należy wziąć arkusz kartonu i kleju na niej kilka zdjęć, które przedstawiają obiekt swoich marzeń. Powieś kolaż, tak aby możliwie jak najczęściej dostaje się do oczu, a przy pomocy wyobraźni „przeżywać” je w swoim umyśle.

 3. Magiczne pudełko

  Metoda ta jest doskonale wzmacnia poprzednie. Weź zwykłe pudełko i przekształcić go w rodzaju skarbonki na górze małe nacięcie. Teraz napisz na zrazy wszystkich swoich materialnych pragnień i marzeń. Z kolei obniżenie ich do szczeliny w ramce, towarzysząc wizualizacji psychiczne. Postaraj się zapamiętać wszystkie pisemne życzenia i codziennie przed pójściem do łóżka, wizualizację każdego z nich, bez wychodzenia z Skarbonka.

 4. Postacie, które przyciąga pieniądze

  W takim przypadku należy wezwać pomoc taoistycznej praktyki pracy z przestrzenią. Nie martw się, na pewno zna się przynajmniej ze słyszenia, bo nazywa się Feng Shui. I opanowanie wszystkich jego części składowych nie jest konieczny. Trzeba tylko wiedzieć, że obszar bogactwo domu znajduje się w południowo-zachodniej. Powinno być dobrze oświetlone i wolne od śmieci i odpadków.

Umieścić go w akwarium z sześcioma ryb, z których jeden musi być czarne, a reszta – złota. To, według chińskich wierzeń, przyciąga pieniądze. Jeśli ten pomysł nie jest do smaku, a następnie umieścić w strefie bogactwa żywej rośliny o okrągłych liściach lub fontanny w pomieszczeniach. Można przecież powiesić na ścianie obraz wodospadu, a następnie umieścić żaba figurka pieniądze.

Rytuały przyciągnąć pieniądze i szczęście

Dla tych z Was, którzy wierzą w magię, można pójść inną drogą i wykonać szereg prostych rytuałów, które, zgodnie z ezoterycznych, mają moc przyciągania bogactwa i sukcesu. Niektóre z nich są związane ze świecami, które będą potrzebne są dwa – zielone i zwykły biały. Umieszczać je w tabeli dwudziestu centymetrów od siebie. Teraz zamknij oczy i wyobraź sobie, że w miejscu białych świec – Ty, a miejscem zielonym – pieniądze. Teraz, zapal je w jednym meczu i marzenia o tym, ile pieniędzy trzeba i jak można je wydać. Nie w ogóle, ale konkretnie i szczegółowo, jak w filmie, gdzie – głównej postaci. Kilka minut później świeca trzeba spłacić i ukryć.

Rytuał ten należy powtarzać dziesięć dni z rzędu, za każdym razem trzeba umieścić świece na kilka centymetrów bliżej, niż to było wcześniej, o ile nie łączą je ze sobą. Wytrwaj, nie wycofać. Pod koniec rytuału świece pełny cykl tie wstążka złoty kolor i dbać, bo teraz już zbudowali osobisty talizman powodzenia w sprawach finansowych. Aby uniknąć wydając dużo pieniędzy na marne i że zawsze wrócić, zanim pójdziesz na zakupy, dostać kolejną zieloną świecę, zapal ją położyć na stole, a rozłożone wokół rachunków, które planują osiedlić. Poczekaj, aż płomień osiąga środku i ugasić. Teraz można wybrać się na zakupy z ufnością, że przejęcie nie będzie pochopna i spędził na pewno wróci do ciebie.

Aby wykonać swój własny talizman bogactwa do następnej metody. Znajdź zwykły muszla i umieścić w niej monetę, która jest wstępnie nasmarować bergamotki i oleju bazylii. Zielone światło świecy i pozwolić mu spłynąć do powłoki woskowej, wypełniając go całkowicie. Kiedy to twardnieje, włożyć talizman w zacisznej kieszeni torby. Mówi się, że z nim będzie w stanie przyciągnąć dużych sum pieniędzy.

Ale wszystkie z powyższych technik i rytuałów będzie działać tylko wtedy, gdy wiara w naszej własnej sile. Po tym wszystkim, nie trzeba czekać na cud tylko nie stawiających swoje pragnienia bez wysiłku. Energia bogactwo i szczęście nie lubi ludzi obojętnych, pasywne i niezdecydowane. Dlatego należy pamiętać, że tylko Ty możesz się zmienić swoje życie i doprowadzić do niego brakujące elementy. Po wszystkie rytuały i sposoby przyciągnięcia pieniądze pracują jako obietnica we wszechświecie, ale oczekiwana odpowiedź otrzymają tylko ci z nas, którzy pewnie kontrolować swoje przeznaczenie, a nie dryfuje, kąpieli w złudzeniach i daremnych snów.

load...