Jak przyciągnąć szczęście do swojego życia: metody i zalecenia

Uśmiech jest zawsze miła. Dwa razy tak miły kiedy się uśmiechasz daje nikt inny jak sama Pani Fortuna. Aby zobaczyć oślepiające światło tego uśmiechu marzeniem wielu, ale to zasługują, trzeba ciężko pracować. Tak, dobrze słyszeliście – po prostu ciężko pracować! Przestań czekać na maga w niebieski helikopter i wróżka z różdżką. Powodzenia – jest to stan świadomości, więc już dawno zrozumieli, że czarodzieje i wróżki żyje w każdym z nas, a oni są w stanie zdziałać cuda. Każdy, kto chce dowiedzieć się, jak przyciągnąć szczęście, przede wszystkim, trzeba wierzyć w jego istnienie, oprócz sporządzić w co wierzysz i teraz, a następnie zaprzeczyć swoje myśli, słowa i czyny. Jak często się z naszych ust są połamane zwroty: „.. Nie, to niemożliwe To wszystko bajki ma cudów” … To był przypadek, prawda? To wszystko. I co wtedy nadzieję? W rzeczywistości, co nie wierzą. Powodzenia, bardzo podobny do nas. Idzie tylko wtedy, gdy oferuje, gdzie jest nadzieja, która wierzy w to, gdzie było to jak, gdzie jest cenione, gdzie był zawsze zadowolony i wdzięczny. Jest tylko tam, gdzie jest ona dobra. Dlatego konieczne jest, aby upewnić się, że nie tylko chce wyglądać cię odwiedzić, ale także do pozostania w domu przez długi czas, a to lepiej dla wszystkich. Nawiasem mówiąc, ona odchodzi z pustymi rękami … 😉

load...

Zawartość:

Sposoby przynieść szczęście z psychologiem

Moc pozytywnego myślenia

Pomyśl o dobrej

mogę wykonywać …

Pierwszą rzeczą, aby dowiedzieć się, raz na zawsze, jest to, że sukces i szczęście – nie przypadkiem i regularności, które występuje w wyniku prawidłowego myślenia i działania. Nasze myśli – to jest ogromna siła i bezgraniczna energia oceanu. Co drugi tworzą naszą rzeczywistość i naszą przyszłość. W rzeczywistości, nasza sytuacja życiowa jest materialnym ucieleśnieniem naszych myśli, często zaniedbania i zapomnieć o tym, że myśli są istotne. Większość życia spędzamy na doświadczeniach i obawy, że nas nigdy nie nastąpi, nie możesz zachorować po wszystkie choroby i umierają na raz przez wszystkich. Ile psychicznej i fizycznej energii poświęcamy na notorycznych czarnych dni, które kiedykolwiek mogą wystąpić, więc programuje się w swojej parafii, a nie tworzyć jasne dni.

load...

Jednym z głównych prawa ezoterycznej mówi, że podobne przyciąga podobne, a energia podąża myśl – gdzie idea pleców i energii. Im więcej myślimy o swoich niepowodzeń, problemów, trudności, tym więcej mocy dajemy im pokarm i „doceniona” zwielokrotniony. Pierwszym krokiem jest, aby uporządkować myśli, wypełniając je lekkim, pozytywny, szczęścia, radości i dobrobytu. Dosyć beznadziejności i ciemności – tylko wiary, nadziei i miłości, oraz jasnej świadomości, że wszystko jest możliwe, wszystko jest prawdziwe, cuda się zdarzają, marzenia, i to nie tylko, gdy coś będzie, i to jest dobre. Aby być kochany życia, ważne jest, aby tak myśleć, czuć i zachowywać się tak, jakby już osiągnięte dążyć do, więc:

Pomyśl o dobrej

tylko o dobre …

Przyciąga szczęście za pomocą afirmacji

Nasze myśli, dobrych i złych, jak umieścić na słowach i skoki w górę od ujścia, rozwinąć skrzydła, latać w rzeczywistości, przekształcania i szpecące ją. Na pewno każdy na własnym doświadczeniu poczuł moc słów, które mogą być przywrócone do życia, albo do zabicia. Nic więc dziwnego, że Biblia mówi, że: „Na początku było Słowo …”. Więc dlaczego nie bierzemy tę wyjątkową moc, moc słów, dany nam przez Stwórcę. A jeśli używasz, to szkodzą sobie, wydając fraz, które powodują uszkodzenia i odbiorcę i nadawcę: „Do zobaczenia, że ​​nie mogę mieć to już w wątrobie siedzi Cóż, jestem głupcem!”, A potem są zaskoczeni tym, co tak dlaczego. Jak mówią, „na Pike, w mojej woli”. Czym jest proszony o to co masz!

Jeśli chcesz, aby przyciągnąć szczęście do swojego życia, sprawiają, że nie reguła powiedzieć nic złego o sobie lub innym.

Użyj jasne słoneczne słowa mocy i afirmacje, które pomogą przynieść szczęście – krótkie pozytywnych stwierdzeń, które są w ciągłym powtarzaniu osadzonym w naszych umysłach, zmień ją i zmaterializował, stając się częścią życia. Afirmacje Tekst może być dowolna, ale powinna być zrozumiała dla ciebie i mówi w czasie teraźniejszym, bez żadnego „ja to zrobię, chcę, mogę” – tylko „Mam!”

Tekst

ładowania zaufanie. Może być stosowany jako pojedyncze afirmacje i uczynić affirmatsionnye tekstów reprezentujących cały szereg pozytywnych stwierdzeń, które pomogą zrealizować swoje życzenia. Spójrz tekst ten brzmi następująco:

Czuję się dobrze! Jestem zdrowy! Nic mi nie jest! Jestem silny, mądry, szczęśliwy! Jestem najlepszą kobietą, żoną, matką! I zasługują na najlepsze i mam wszystkie takie same, najlepsze! Cieszę się robić to, co lubi, co przynosi korzyści ludziom, a ja przynieść duchową, moralną i materialną satysfakcję! Mieszkam wspaniały, zabawny, szczęśliwe życie! Kocham i jestem kochana! Obok mnie, mój wierny, lojalny, ukochany mężczyzna! Wspólnie – całość! Bycie razem dla nas – największą przyjemność! Razem możemy wszystko! Żyjemy w świecie miłości i harmonii! W świecie, miłości i harmonii możemy przywołać ulubione naszych dzieci! Nasze dzieci są zdrowe i szczęśliwe, bo rodzą się w miłości! Czuję się dobrze! Jestem zdrowy! Kochałem! Jestem szczęśliwy! Mieszkam wspaniałe życie! Dziękuję!

Z lektury tego tekstu affirmatsionnogo już staje się światło i ciepło, więc dlaczego nie rozpocząć lub zakończyć dzień ze światłem, które zapali swoje życie?

Co deklaracje słowne powinny odzwierciedlać swoje pragnienie, aby znaleźć i wibracji odpowiedź w swojej duszy, więc nie bądź leniwy, aby stworzyć swój własny tekst, tym bardziej, że okupacja jest bardzo ekscytujące. Nie przegap okazji, aby poczuć się jak wróżki lub czarownicy!

Bądź twórczy, sen, uosabiają

Myśli i słowa są dobre, ale tysiąc razy zwiększy efekt twórczej wizualizacji – jasnych obrazów, które są wizerunki swoich pragnień. Bądź kreatywny, sen, budować zamki w powietrzu. Marzysz o samochodzie? Wyobraźmy sobie określoną markę, kolor, tapicerka, wyobrazić sobie siebie za kierownicą, czuć zapachy, dźwięki, kierownicę w dłoniach, sceneria za oknem. Im jaśniejsza, bardziej realne, bardziej szczegółowe i specyficzny sposób, tym lepiej. Ie jeśli chcesz samochód, wyobrazić sobie, co to już masz! Zrób to samo z innymi planami i pragnieniami.

Użyj pragnienia card

Dreamboard lub, jak to nazywa, czy skarb mapa wizualizacja wyżywienie, pomoże Ci zrealizować pragnienie, łącząc słowa i obrazy. Mamy wybrać swoje ulubione zdjęcia, wykonywać piękne magazyny, uzbrojony w nożyczki i zacząć tworzyć swoją mapę własnych pragnień. Spowoduje to, pożądane jest w nowiu. Wybierz zdjęcia, które zostały skojarzone z twoich snów i wklej je na kawałku papieru w swoich dziedzinach (bogactwo, sława, miłość, zdrowie …), umieszczając swoje zdjęcie w środku. Wszystko musi być wypełnione światłem i pozytywne, nic mrocznego i przerażającego! Uzupełniają się wzajemnie afirmację sektora odpowiadającego, które muszą być precyzyjne i jasne, i, powołując się na pomoc niebiańskich pomocników, w dalszym ciągu rozwijać, wizualizacji, myśleć pozytywnie i pewnie wiedzą, że w odpowiednim czasie wszyscy będą. Mapa pragnienia, które pomogą przynieść szczęście i szczęście w życiu, można również zwrócić lub utworzyć kolaż zdjęć przy użyciu komputera. Tworząc mapę pragnień, jeśli wysyłasz wyraźną prośbę do dobrych sił we wszechświecie, które naprawdę potrzebują. Regularnie podziwiam map, patrząc w przyszłość, radujcie się, dziękować, jakby to wszystko już masz. Z jednego spojrzenia na mapie, należy już budujące. Ale w tym samym czasie, nie martw się i nie spieszyć rzeczy, z pełną wiarą, zaufaniem siły wszechświata i dalej żyć, aby spełnić swoje szczęście i los. Jeśli chcesz wygrać milion dolarów, przynajmniej sobie trudu, aby kupić bilet na loterii!

„Co możemy zbudować dom, remis – będzie żyć!” A dlaczego nie? Próba – nie torturować. Tworzenie mapy pragnień – ekscytujące doświadczenie, które przyniesie Ci wiele radości, a wyniki są po prostu oszałamiające!

Wysławiajcie i pożegnanie w imię szczęścia

Gdy chwalisz i dziękujemy za ciężką pracę, nie chcesz pracować jeszcze lepiej? Podobnie skonstruowane i siły wszechświata. Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz. Nie skąpić na małe i duże pochwały. Dziękować za szczęście i trudności pomocy nieocenionego doświadczenia, gdyż wszystko, co masz: dla oczu, które czytasz ten artykuł do komputera, na którym czytasz, na pyszne śniadania, dla rodziców, dla przyjaciół i wrogów, na niebo wyżej, na powiew świeżego powietrza … to są znacznie bogatsze niż Ci się wydaje. Aby mieć więcej, nauczyć się doceniać to, co masz.

Wyobraź sobie, że trzymasz Globe. Mała piłka jest w Twoich rękach opiekuńczych. Poczuć się jak w samym sercu pięknych świecące kwitnie kwiat, dobrocią, miłością i wdzięcznością. Wyślij to światło z serca na małą piłkę w swoich rękach. Niech energia świetlna jest wlewa prosto z serca, a przez ręce. Wypełnij go z dobrą energią, miłością i wdzięcznością. Błogosław ziemi pokój i miłość. Proszę mi wierzyć, że cały świat i dobrze, że wyślesz, powrócisz do stukrotnie. Wszystko czego potrzebujesz, to upewnij się, że pojawiają się właśnie wtedy, gdy trzeba go mieć.

Podziękować

Dziękuję ludzi i tych sił niebiańskich, którzy są zawsze gotowi do pomocy:

Dziękuję wszystkie dobre siły światłością świata, bo moja siła mnoży, bo moje zdrowie rozwija się i poprawia się, ponieważ moje życie z dnia na dzień rośnie jaśniejsze, szczęśliwsi i bardziej zadowoleni.

Dowiedz się puścić i odpuść ich sprawców i samych siebie. Poczucie winy i urazy niszczą nas od wewnątrz. Muszą one być zastąpione przez miłość i przebaczenie. O przebaczenie jest możliwe użycie afirmacji proponowaną Natalia Pravdinoy:

Wierzę w miłość. Wierzę w radości. Wiem, że jestem otoczona kochającymi, miły i opiekuńczy ludzi. Tworzę wspaniały harmonijnego środowiska w swoim życiu na co dzień. Wybaczam sobie i ja przebaczam. Posyłam światło miłości do wszystkich ludzi wokół mnie.

Stosując metodę Feng Shui

To tylko niewielki odsetek prostych i skutecznych praktyk, które pomogą przyciągnąć szczęście do swojego życia i uczynić go bardziej kompletne i harmonijne. Pracować na siebie. Rosnąć. Narysuj nowe siły i inspiracji w pismach mądrych panów: Louise Hay, Natalia Pravdinoy, Deepak Chopra, Mantak Chia. Uwierz, nadziei i miłości, tylko myśleć o dobru i powodzenia nie przejdzie.

Katerina Bagatskaya

load...