Jak przyciągnąć pieniądze: jak przyciągnąć pieniądze od starożytności do współczesności

Zawartość:

Każdy wie o niepisane zasady: dobrze wychowany ludzie nie omawiają swoje sprawy finansowe z przyjaciółmi. Ale jak ludzki umysł, aby zobaczyć i nie można kontrolować, to kwestia, jak przyciągnąć pieniądze, zabiera je cały czas. Po tym wszystkim, jakość naszego życia zależy od finansów. W dzisiejszym świecie, pieniądz jest integralną częścią ludzkiej egzystencji. Bogaty człowiek zna wartość każdego grosza, i oligarchów, a często nie mają dokładnych informacji na temat swoich finansów.

load...

Nie ma wątpliwości, że dzisiaj jest sprzedawane i kupowane za pieniądze świata. Zdrowie, edukacja, rozrywka, wygodne życie, możliwość rozwoju kulturalnego – to wszystko nie można otrzymać bezpłatnie.

Dlaczego więc ktoś dużo pieniędzy, nawet więcej niż to konieczne, podczas gdy inni są zmuszeni żyć od wypłaty do, oszczędzania, pożyczek i są w ciągłym poszukiwaniu dodatkowych funduszy? Być może istnieją pewne tajemnice, dzięki którym pieniądze znajdą wiele? Oczywiście, są tam, a oni byli jeszcze w tych czasach, kiedy zamiast naszej zwykłej papierowej waluty, szeroko stosowane złote i srebrne monety, jak to było pod koniec dziewiątego stan Drevnepolskom początku X wieku. Ale pieniądze w bardziej zwykłej formie pojawił się w Chinach w latach 1271-1368, za panowania dynastii Yuan (stąd nazwa nowoczesnej chińskiej waluty). I tylko kilka stuleci papierowe pieniądze były szeroko stosowane w Europie i Ameryce, stopniowo wypierając z obiegu monety z metali szlachetnych i półszlachetnych.

W dzisiejszych czasach ludzie często uciekają się do doświadczeń przodków mających na celu przyciągnięcia szczęścia i dobrobytu jest przez starożytnych magicznych obrzędów i rytuałów, szukając specjalne talizmany, zdolność do przyciągania pieniędzy. To symboliczne, że ten drevnepolskie i chińskie sposoby przyciągania bogactwa w naszym kraju są bardzo popularne. Sam pewnie słyszeliście od babć to omen: jest konieczne wykazanie dużego rachunku nowiu do pieniędzy w domu były prowadzone aż do nowego następnego księżyca. I sposób sterowania przepływem mocy chińskiej, zwana Feng Shui słyszałem nic od małych do dużych. W jaki sposób takie metody niekonwencjonalne, aby przyciągnąć pieniądze? Spróbujmy zrozumieć.

Stare sposoby zachowania bogactwa

Pamiętaj omen, że worek z pieniędzmi na podłodze nie można umieścić? A to, co odnosi się do bardzo specyficzny sposób trzymania pieniędzy w portfelu – że rachunki trzeba umieścić w porządku rosnącym czoła samemu? Oświadczenia te są częstym pomysł – finanse wymagają starannego leczenia, podobnie jak koszt i porządku, nie tolerują niedbalstwa i zaniedbania. Tak więc, przede wszystkim, aby pieniądze nie robi Ci imprezę, powinny być traktowane z miłością, oprócz zła i nie obwiniać wszystkich nieszczęść. Myśli związane z finansowania, powinny posiadać pozytywne i wskazują, że jesteś godzien być bogaty. To pierwsza odpowiedź na pytanie, w jaki sposób przyciągnąć pieniądze – aby zmienić wewnętrznie, nie wstydzić się miłości do nich i pokazać szacunek dla nich. Teraz zwróćmy się do doświadczeń swoich przodków.

load...

Starożytni Słowianie jeden z najbardziej straszliwą klątwę sądzono „które były puste.” Osobnik, który symbolizuje bogactwo w rodzinie jest tak. Rzeczywiście, co może być gorszy niż pustką przy stole? Jest to bezpośredni dowód biedy i głodu. Dlatego pojęcie symbolu „pustce” znajdują odzwierciedlenie w przesądów związanych z tym, co można, a czego nie może zrobić, że mieli pieniądze. I wszystkie znaki nie są tak magiczne jak to jest racjonalne Podbudow, takie jak:

  • Nie można siedzieć na stole. Istotnie, człowiek, który pozwala się siedzieć w miejscu, w którym jedzenie ewidentnie nie szanuje samego siebie, a zatem bogactwo nie jest warta.
  • Nie można postawić na stole pustego dużej pojemności. Jest to rodzaj lejka, który stracił pieniądze.
  • Nie można zmieść okruchy ze stołu ręką, jako jeden z symboli pustki – gołe, nagie ciało.
  • Nie można gwizdać w domu. W domach ubogich zamiast ognia w piecu był wiatr gwizdał słyszał.
  • Nie można pożyczyć pieniądze w godzinach wieczornych. Sądzono, że dzień poszła w zapomnienie (void), i nie jest możliwe, aby wysłać bogactwo z podwórka. Z tego kontaktu, a także zakaz wymiata domu po zachodzie słońca – wymiata bogactwa.

Zgadzam się, wszystkie te objawy są integralną częścią naszego codziennego życia, a ze względu na ich mądrości rośnie korzenie w starożytności i poparte doświadczeniem. Nawet pozbawiony, na pierwszy rzut oka, oznaka zdrowego rozsądku, że klucze i pieniądze na stole położyć nie można wytłumaczyć w prosty sposób. Te elementy są w ciągłym codziennego użytku, nie zawsze są związane z czystymi rękami. Dlatego, klucze i zatrzymać pieniądze przy stole może prowadzić do chorób, które przyciągnęły niepotrzebne wydatki.

Starożytna sztuka pomnożenia bogactwa

Nasi przodkowie wiedzieli chwalebne nie tylko jak zachować istniejący finansowego dobrobytu, ale także może łatwo odpowiedzieć na pytanie, jak pomnożyć:

  • W torebce położyć liść, a następnie pieniądze będą tam tyle, ile liści na osiki.
  • Przeprowadzono do pieniędzy, to nie ma potrzeby obciążać mała zmiana torebce – lepiej w niedzielę do dystrybucji ubogim, albo tylko mała moneta przyjdzie do was.
  • Miotła w domu powinien być tylko jeden. I trzeba było obsłużyć aż do przepływów finansowych nie rozpraszają, a połączone w ogólny i pobiegł do domu.
  • Podpisać wspomniano powyżej pokazują pieniądze nów ma również swoje własne uzasadnienie, ponieważ czas jest sprawdzana przed Słowianami ciał niebieskich. Księżyc symbolizuje początek, pojawienie się następnego cyklu czasowego. A ponieważ został uznany za dobry znak, jeśli moneta pada światło młodych, że nadchodzi, miesiące – oznacza to, że pieniądze przybędą.

Czy jesteś na tyle wolny, aby być godnym bogactwa?

To nie jest tajemnicą, jest niski poziom życia w Chinach, w związku z tym, w celu finansowania mieszkańcy są traktowane ze szczególnym szacunkiem i całkiem naturalnie myśleć, że pieniądze nie zdarza się znacznie. Feng Shui praktyka mówi, że osoba, która chce się wzbogacić, musi najpierw być godni, a przede wszystkim we własnych oczach. Aby osiągnąć ten cel, zgodnie z chińskich nauk, trzeba poddać się własnej kontemplacji i psychicznie starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak trzeba pomnożyć swoje pieniądze.

Aby udowodnić swoją gotowość do bycia godnym bogactwa, konieczne jest, aby uwolnić przestrzeń życiową ze starych niepotrzebnych rzeczy. Pamiętaj, że wyrzucanie śmieci, to przygotowują się do powstania czegoś nowego, czego potrzebują. Jest to również rodzaj instalacji psychicznego w feng shui, która promuje zmianę światopoglądu – kto jest bardziej dawanie, otrzymuje więcej, ponieważ wolność zagranicznej promuje wyzwolenia człowieka od wewnątrz.

Woda – element bogactwa

Według feng shui, finansowej dobrobyt chińskiego elementem jest woda. Jednak jego stosowanie należy podchodzić z wielką ostrożnością, dobrze zbadane wszystkie niuanse, które mówi starożytną filozofię. Obecnie popularność chińskiej ćwiczenia promuje wykorzystanie elementów wodnych w większości nowoczesnych krajobrazów. Ale elementy, jak również jego postacie – nie jest rzeczą łatwą, a nawet niebezpieczne. Trzeba wiedzieć, że woda, która płynie w przeciwnym kierunku lub z budynku na zewnątrz, jest w stanie przyciągnąć ruinę.

Smutny przykład niepowodzenia rozwiązań krajobrazowych może służyć jako znanego centrum biznesu w Hong Kongu – tak zwany „budynek Lippo”. Jest on otoczony przez fontanny z wodą wypływającą, który, jak to niesie ze sobą przedsiębiorstw pieniężne znajdujące się w tym budynku. Zatem zbankrutowała kilka dużych korporacji finansowych. Dlatego lepiej jest iść w prostszy sposób i użyć elementu wody jest odpowiednia lub nie korzystać z jej możliwości w ogóle.

Aby uniknąć kłopotów w sferze monetarnej związanej z wpływem wody, w mieszkaniu lub domu należy wymienić wszystkie uszkodzone zawory, krany i umywalki. Kapiącej wody niesie ze sobą pieniądze. Ale czysta energia tego elementu może dobrze służyć. Na przykład, w większości chińskich sklepów przy kasie, można zobaczyć akwarium z nieparzystej liczby rybek. To, według feng shui, zmuszając klientów do opuszczenia sklepu duże kwoty pieniędzy. Takie akwarium nikt nie przeszkadza w instalacji i jesteś w mieszkaniu lub biurze, aby przyciągnąć przepływy energii pieniędzy.

Symbole chińskich pieniędzy

Warto zauważyć, że cała technika feng shui, aby przyciągnąć pieniądze składa się z dużej liczby znaków, które są odpowiedzialne za przepływów energii bogactwa. Wszystkie z nich, według chińskich nauk są ustawione dokładnie w południowo-wschodniej części pokoju, ponieważ jest odpowiedzialny za kierunek materialnego dobrobytu.

Jeden z tych talizmanów przyciągać pieniądze to banda chińskich monet, które przyciągają ważną informację finansową. Muszą nosić w portfelu, przechowywana w folderze z kluczowych dokumentów biznesowych oraz sejf.

To sprzyja wzrostowi pieniędzy i postać chińskiego boga bogactwa. On jest przedstawiana jako starca siedzącego okrakiem tygrysa. Potrzeba umieścić figurkę z powrotem w pracy biurowej. Mieszkanie chińskiego boga miejscu obrazu, na przykład Twój ulubiony fotel lub kanapa, a także przednie drzwiczki.

System symboli Feng Shui szczególne miejsce należy do zwierząt. Wśród nich są tak zwane „niebo zwierzę”, czyli smok, Feniks i gołąb. Większe rzeźby i obrazy z tych stworzeń są umieszczone w domu lub mieszkaniu, tym lepiej. I osiadł na żywo żółwia, ponieważ oprócz pieniędzy, zgodnie z feng shui, to przyczynia się do zdrowia i długowieczności.

Dobrego samopoczucia, symbolizujący bogactwo, Chińczycy wierzą trzech nogach ropucha, która przedstawiana osadzona na cokole monet, a jej plecy ozdobione symbole Yin i Yang. W ropuchę ustach trzyma monetę. Rysunek z wizerunkiem tej istoty powinny być umieszczone na podłodze lub na stole, z dala od niego. Chiński trzech nogach figurki ropucha są rozmieszczone we wszystkich pomieszczeniach domu.

Powszechne w naszych modelach przechowuje żaglówki również należą do dobrego samopoczucia z symboli Feng Shui. W dawnych czasach żaglowce przyniósł rozmaite towary i pieniądze, a więc dzisiaj reprezentowania ich bogactwo i szczęście. Model jachtu powinien stać lub powiesić w korytarzu mieszkania lub do dekoracji holu urz. Dziób statku jest wysyłany do pokoju – tak statek niesie ze sobą sukces w sprawach finansowych.

Szczególną uwagę należy zwrócić na kolor wszystkich obiektów-znaków wymienionych powyżej. Powinny one być złote, ponieważ jest to metal jest najbardziej korzystna z punktu widzenia feng shui, aby przyciągnąć pieniądze. Oczywiście, złoto jachtu w stanie pozwolić sobie nie każdy, ale można umieścić kilka złotych monet lub złota biżuteria na jego pokładzie.

W celu przyciągnięcia finansowy sukces w sferze zawodowej, należy zwrócić uwagę na szereg innych czynników, takich jak obowiązkowej obecności na pulpicie, w północnej części, naturalny kryształ kwarcu, który powinien spaść światło.

Pod względem Feng Shui jest również ważne, aby utrzymać porządek w miejscu pracy. Wszelkie stos starych gazet i niepotrzebnych dokumentów obecnie skupionych w pasywnej energii, dlatego lepiej jest, że były one trzymane w szafie i poobijany, ile potrzeba. Pewne niebezpieczeństwo w sensie tworzenia nieuporządkowanym przepływów energii posiadania urządzeń biurowych Przewody, wyrzucone w nieładzie. Lepiej jest, aby umieścić je w zgrabny kok.

Zalecenia dotyczące organizacji przestrzeni w celu przyciągnięcia pieniędzy w sposobie Feng Shui w obfitości. Opisane powyżej – to tylko niewielka część z nich. Ale najważniejsze – to twoje wewnętrzne poczucie komfortu. Nauczyć się ufać swoje uczucia, że ​​nie zostaną oszukani. Jeśli czujesz się nieswojo, to intuicja w jakimś miejscu mieszkaniu lub biurze, że powinien organizować i zorganizować różne. Nie bój się eksperymentować z wewnętrznych rozwiązań projektowych tak długo jak czujesz satysfakcję i pewność, że każda rzecz nadane odpowiednim miejscu.

Nie zapominaj, że podstawowe prawo zarówno chińskie i inne filozofia przyciągnąć finansowego dobrobytu można sformułować następująco: gotowość tylko osoba, aby przyjąć z godnością bogactwo pozwoli mu osiągnąć ten cel. Nauczyć się szanować i brać pod uwagę środki, a oni dopiero potem pomnożyć. Pamiętaj, że dużo pieniędzy, może się okazać, niespodziewanie. Bądź przygotowany na ewentualność, aby uzyskać dziedziczenia lub wygrana na loterii, ponieważ los sprzyja tym, którzy są w stanie zaskakując ją prezentami. Ale sukces przychodzi do ludzi aktywnych i rozwijających się. Więc nie ma potrzeby, aby odpocząć: wyszukiwanie trwa prestiżowej pracy, szukać sposobów, aby poprawić swoje umiejętności zawodowe, wziąć wszystko od życia, że ​​jest to możliwe. Po tym wszystkim, feng shui i mądrość przodków sami jeszcze nikt się bogatszy.

load...