Jak przyciągnąć pieniądze do siebie: Anatomia bogactwa

Zawartość:

Jeśli to czytasz, to przynajmniej raz w życiu problem finansowy powstały w drodze swoje pragnienia, marzenia podciętymi skrzydłami, żeby coś lub innej korzyści materialnej, innymi słowy, życie rozpieszczonego i planów złomu. Uspokój się, nie jesteś sam. Wierz mi, najbardziej udany aktualne ludzi z obu swoim kręgu i tych, którzy czytają na stronach błyszczący i telewizyjnych, znalazły drogę do dobrobytu finansowego nie jest po prostu – nie spadają z nieba, jako błogosławionego manną i był na fala magicznej różdżki. Nie, odpowiedź na pytanie, w jaki sposób przyciągnąć pieniądze, leży głęboko w głębi naszej podświadomości z tobą. W celu prawidłowego formułowania go, trzeba mieć odwagę uczciwie powiedzieć sobie: „Chcę mieć pieniądze, zazdroszczę ci, którzy je mają, ale nie wiem, jak je kochać.”

load...

Było to ostatnie słowo w tym przypadku jest kluczem. Ale miłość – moc stworzyć. Tak, aby uzyskać pewną swobodę finansową na myśl o pieniądzach chodziło nie o tym, gdzie uzyskać, i pytanie, gdzie spędzić więcej, stosunek tych upragnionych kawałków papieru musi być zmieniony. Nauczyć się właściwej postawy do pieniędzy jest całkiem możliwe. W niektórych przypadkach jest to skomplikowane, niektóre wewnętrzne bariery lub otrzymane w dzieciństwie zakłócać instalację ich przyciągania. Pamiętam, jak twoja rodzina traktowana do finansowania. Pieniądze nie zawsze wystarczy? Lub spędzają w nadmiarze, jak opakowania cukierków? Rodzice często powtarzane, że pieniądze – to zło, ale zazdrosny westchnienie, jeśli sąsiedzi kupili kolejny zagraniczny samochód? Tak, aby zrobić z pieniędzmi, jak każdy ludzkiego świata, wynika z dzieciństwa. Warto więc przełamać stereotypy, stracił w dzisiejszych czasach znaczenie i sens.

Nie bój się zakochać z pieniędzmi i zmienić siebie

Pamiętaj najbardziej podstawowe: wszyscy ludzie mają wystarczających możliwości sfinansowania ich życie stało się bardziej. Najpierw trzeba odrzucić stereotypowe zwroty – „dużo pieniędzy się nie dzieje”, „one same kłopoty”, „Pieniądze to nie jest szczęście”. Nie myśl źle o nich, przestaną wstydzić się swojej miłości do nich, aby właściwie ocenić wartość funduszy w swoim życiu. Postaraj się paralele między leczeniu kochanej, które będą ze sobą przez długi czas, i opinii na temat pieniędzy, bez których normalne życie jest w zasadzie niemożliwe.

Stara się przyciągnąć mężczyznę, nie mówić źle o nim lub myśleć, że jego pojawienie się obok ciebie doprowadzi do kłopotów? Dlatego pieniądze nie powinny być brane negatywnie, z pogardą, nie doceniają ich rolę jakościowy element współczesnego życia. Rozważyć bardziej godne człowieka, którego kochała? Że stosunek do pieniędzy, o tym samym – stosować zasadę „Mam wszystko, aby stać się wolnym finansowo.” Na problem braku funduszy traci swoje znaczenie, ludzka świadomość musi pozostawać w zgodzie z jego podświadomości. W ten sposób umysł i serce – jedno bez drugiego jest nie do pomyślenia.

load...

Jest to kolejny punkt: pieniądze – nie jest celem, ale środkiem do jego osiągnięcia. Nie myśl środków finansowych – zadać sobie dokładnie, jak twoje życie się zmieni, jeśli będą one bardziej. Z konkretyzacji pożądania staje się jasne, ile pieniędzy jest potrzebne do realizacji najbardziej ambitnych planów w rzeczywistość. Draw lub zrobić kolaż co chciałbyś kupić za pieniądze. Taki przebieg zamienia energię w energię bezowocnych oczekiwań realistycznych celów i możliwości.

Ponadto, nie jest w porządku, aby spojrzeć na swoje otoczenie i ustalić, które osoby, z którymi nie jest podstawową komunikację. To ich zdaniem, poglądy na życie, cechy behawioralne wpływa na postrzeganie świata w tym czasie. Jeśli ludzie nie są szczególnie skuteczne w życiu, a ty jesteś na ich tle nie wyróżnia się nawet słabszą pozycję finansową, to gdzie jest zachęta do podjęcia elementy przyciągać pieniądze? Taka sytuacja oznacza, że ​​nadszedł czas, aby spojrzeć na możliwości, aby poszerzyć krąg przyjaciół, aby znaleźć nowe, bardziej skuteczne, zachowań, które mogą zmienić postrzeganie życia. Należy zapoznać się z biografiami ludzi, którzy osiągnęli bogactwo i dobrobyt. Informacja o sukcesie sławnych i bogatych, aby pomóc stworzyć nowy świat, w którym nie będzie innych, bardziej poprawnie, instalacja i zachęty, aby przyciągnąć pieniądze.

Off negatywny

Chodzi o nieprzyjemnych sytuacjach utraty środków. Prawdopodobnie nie ludzie, którzy przynajmniej raz w życiu spotkałem się z tak smutnych okolicznościach. Może się zdarzyć i niefortunne przywiązanie Finansów, a ich utrata banalne, a kradzież i nieodpłatnej pracy lub zlecenia. Bez względu na to, jak głęboko w mózgu lub usiadł negatywna z tych nieprzyjemnych zdarzeń, wyciągnąć je, przeżywa po raz kolejny, ale nie oszczędzając siebie i lamentować swój los, i zastanowić się, jak przydatne i ważne doświadczenie. Analizować dlaczego tak się stało, jak uniknąć takich w przyszłości. Niech negatywne zdarzenia z przeszłości będzie grać w ręce przyszłych osiągnięć na drodze do finansowego dobrobytu.

Dobrze byłoby możliwe, aby chronić się od ludzi narzekających wiecznego braku pieniędzy. Jest to również negatywne, i obcy, i absolutnie nie trzeba. Lepiej jest słuchać tych, którzy niedawno stać się bogatym szczęśliwie, otrzymałem dziedziczenia lub podwyżkę. I nie wstydź się, jeśli znaleźli możliwość finansowego dla dobrego wypoczynku, zakup samochodów i domów. Na pytania ciekawskich zazdrosny reagują odpowiednio. To daje potężną wiadomość do energii wszechświata, niech świat wie o ich wewnętrznej, duchowej gotowości stać się bogaty.

Często wizyty w różnego rodzaju seminariach na przyciągnięcie pieniędzy w życiu człowieka może być również korzystne. Ich uczestnicy są zaproszeni do rodzaju treningu słuchowego do użytku domowego, który zawiera zwroty jak: „Zawsze byłem i zawsze będzie wolny finanse”, „Moje życie jest oświetlony obfitości”, „Celem moim godnym dobroci”, „Jestem bogaty materiał duchowy i” „Nie mam tyle pieniędzy, ile chcę” itd To nie jest głupie i śmieszne zwroty – są rodzajem klawiszy na drodze do przemyślenia stosunku do pieniędzy, jak by przeprogramować ludzkie zreorganizować swój potencjał i skłonni uwierzyć, że bogactwa finansowego – jedynym możliwym istnienie dla niego.

Przyciągać pieniądze „na złość” kompleksów

Starają się wyrazić słowami własnych asocjacyjne myśli, które pojawiają się w słowie „pieniądze”. Rekord wszystko ujemne i dodatnie zwroty lub przyjść do głowy wyrażeń ludowych związanych z własnymi uczuciami. Na przykład, „Uczciwość – synonimem biedy”, „Pieniądze nie uszczęśliwiać ludzi”, „Z pewnych kłopotów finansowych” – wyrażenie z niewłaściwego zabarwienia emocjonalnego. Muszą podnieść przeciwieństwa jak „Prawdziwie bogaty człowiek szlachetny”, „Pieniądze obdarzyć ciszę i spokój”, „Przeciwności nie jest z pieniędzy, ale z braku inteligencji.” Psychicznie próbować mówienie tych zwrotów, na przemian jedną parę od drugiego. Musimy naprawdę wierzą w to, co one oznaczają. Te nowe ustawienia zostały mocno wchodzi w twojej świadomości, tworząc w nim prawidłową percepcję i zrozumienie pojęcia pieniądza, finansów, funduszy.

Staraj się unikać cząstka „nie” w odniesieniu do ich oczekiwań, umiejętności i cech osobistych, usuń go z wyrażeniem: „Nie wiem, jak zarabiać pieniądze”, „I nie umieścić premię”, „Nie jestem wartościowym pracownikiem”. Teraz dostać zwrot nabył całkowicie przeciwne znaczenie, pojawiła wydźwięk powodzenia i zaufania. Nie zapomnij powiedzieć je tak często, jak jest to konieczne dla gęstej root w swoim umyśle. Należy starać się przyjmować poważnie takich ćwiczeń dla maksymalnego efektu.

Korzyści z marzeń

Cichej wygodne środowisko, natomiast, oczywiście, sam z siebie, włączyć wyobraźnię i marzenia. Na przykład na:

  • Pragnienia swoich dzieci;
  • To, co chcesz przede wszystkim;
  • Idealne życie;
  • Kolejnych pięć lub dziesięć lat później;
  • Pożądany pracy;
  • Co byś zrobił, gdybyś był bogaty, i tak dalej.

Można marzyć o niczym, tylko warunek – musi być obecny w materiale umysł implikacji. W ten sposób rodzą się pozytywne i obiektywne pragnienia.

W domu, spróbuj pieścić się z pięknych rzeczy z jakością, czy to ubrania, buty i pościel. Doprowadzić do komfortu życia, czasem pobłażania sobie – że przyciąga sukces. Nie szczędził pieniędzy dla siebie i dla dobra siebie, ponieważ dużych rachunków, takich jak ci, którzy łatwo rozstał się z nimi, biorąc przyjemność w ten sposób. Nie zazdrość innych ludzi. Pomysł, że ktoś więcej szczęścia niż ty, niedopuszczalne dla osoby udane. Pamiętaj, że chciwość i zazdrość zatyka negatywny przytomność.

Uwierz w siebie i swoje pragnienia

Nie bój się zmian – są nieuniknione na drodze do sukcesu. Zmiana zawodu lub zajęcia często ma pozytywny wpływ na finansową dobrego samopoczucia. Według zagranicznych naukowców, piękna połowa ludzkości jest w stanie zmienić pracę z absolutnie żadnych konsekwencji dla siebie z częstotliwością raz na pięć lat.

Pragnienie, by stać się bogatszy zrobić bardzo konkretną frazę: „Chcę, aby n-tej sumy miesięcznie” lub „Idź do takiej a takiej data będę mieć nowy samochód takiej marki.” Niewyraźne sformułowania nie do zaakceptowania – oni pozbawić pewności siebie, generują wątpliwości. Jasne i sensowne jak słowa jasno wyraził pragnienie, aby spełnić wiele łatwiejsze. Spróbuj dowiedzieć się, co chcesz dla ciebie, nie patrzeć na opinii kogoś innego. Pamiętaj, że pieniądze znaleźć to, czego potrzebujesz, aby poprowadzić proces tylko swoje własne pragnienia, marzenia i cele.

Bogactwo nigdy nie przychodzi do tchórzy, kręgosłupa pań, nierobów i osób z fałszywych wyobrażeń o pieniądze. Ci, którzy nie widzą jasne cele, nie może poruszać się do przodu. W procesie osiągania finansowego dobrobytu jest bardzo ważna motywacja i zachęta systemu. Spójrz na nich, a to pomoże złagodzić drogę do pieniędzy. Ale nawet jeśli twoje myśli są czyste i osiągnięciu pożądanej, bądź miłościw – pozbawiony skrupułów, podłość i pragnienie, aby „iść na trupach” może doda pieniądze, ale szczęście nie jest dokładnie przynieść. Uniwersalny umysł każdy nadaje się do umysłu, zdolności i zasługi. Nie zawiedź świat, a on z pewnością Cię zaskoczy!

load...