Jak przyciągnąć miłość do swojego życia bez magii

Zawartość:

, Kobieta potrzebuje kochać i być kochanym Aby być naprawdę szczęśliwy. Kochać kobietę zawsze jest piękna – ona przekształcona zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie. Ona promieniuje miłość, zaufanie i piękno. Ktoś już mam szczęście i spotkali mężczyznę, z którym chcących żyć, a ktoś jeszcze jest w poszukiwaniu swojej drugiej połowy. Ten artykuł będzie przydatny dla każdego. Tu pokaże nie tylko jak przyciągnąć miłość do swojego życia, i jak się zachować go w nadchodzących latach.

load...

Porady, aby przyciągnąć miłość

Miłość jest wszędzie, możemy zobaczyć go w oczach dziecka, w delikatnym uścisku miłości para – otacza nas każdego dnia. Oczywiście, miłość może być inaczej, ponieważ przejawy jej części; ale w tym artykule skupimy się na jak przyciągnąć do swojego życia człowieka, którego kochała.

Stać się źródłem miłości

Miłość potrzebuje całe powietrze – bez niej życie byłoby niepełne, brakuje czegoś ważnego, która czyni go tak żywy i pożądane. Ale dlaczego dzisiaj tak wiele kobiet, które nie mogą znaleźć miłość? Odpowiedź jest dość prosta – czekamy na kogoś, kto przyjdzie i da nam magiczne uczucie. Ale to jest mylące. Jeśli nie kochasz siebie, jeśli nie jesteś na nią otwarty, a człowiek nie przyjdzie do was – to po prostu nie widzi, że w was iskrę, która może się zapalić.

Więc nie należy się spodziewać, że ktoś nagle wpadł do swojego życia, zaoszczędzić od samotności, wypełnić swoje szare dni opieki i romansu. Oczywiście, czasami zdarza się, ale ma wszystko to sielanka zwykle nie na długo – okresu romantyzmu, prędzej czy później dojdzie do końca, a jeśli nie promieniuje miłością, codziennie szarość ponownym przełknięcia.

load...

W swoim życiu wypełnionym miłością, ważne jest, aby zrozumieć, że tylko można zrobić sobie pomóc. Słyszałeś tę teorię – mamy to, co my sami odrzucają. Świat jest odbiciem naszych uczuć i emocji, to jest jak lustro. Jeśli mieszkasz w miłości, to będzie ok – ludzie, którzy są w stanie tak wielkim uczuciem, będzie można wyciągnąć z siłą nie do opisania.

Więc jeśli masz coś w swoim życiu, nie jest zadowolony, to najpierw spojrzeć w głąb siebie – dowiedzieć się, co czujesz i promieniować. Jeśli jesteś w stanie kochać, są w stanie dać go do świata, a świat, odpowiednio, odpowie ci to samo. Nie zapomnij o prawa bumerangu. Przyznać, że jest to magiczne uczucie, trzeba najpierw nauczyć się widzieć piękno świata, nauczyć się nim cieszyć. Skupić się na piękno. Zaczynają dzielić się swoją miłością z innymi, tak po prostu, bez egoizmu, a zobaczysz jakie cuda zaczną się dziać w swoim życiu.

Pomóż innym odnaleźć miłość

Otrzymujemy w tym życiu, nie są szczerze gotowi do dzielenia się z innymi. Jeśli ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje pomocy na froncie miłość, pomoc, niż jest to możliwe. Czasami ludzie po prostu trzeba czyjejś rady, wsparcia, dzięki czemu można podzielić się swoimi doświadczeniami w związku, lub kilka przydatnych informacji, które kiedyś pomógł ci lub swoich bliskich. Pomoc może być bardziej aktywny, na przykład, może pomóc przy organizacji romantyczny wieczór lub niespodziankę dla swojej ukochanej dziewczyny.

W tej technice, jest jeden warunek – powinny pomagać nawzajem, co samej płci. Mężczyzna pomaga kobiety i mężczyzny z kobietą. Podczas udzielania pomocy w znalezieniu dziewczyn miłości, szczerze i bezinteresownie, świat i zaczyna pomagać w romantycznym związku i ciebie. Zastanów się, które z Twoich znajomych lub rodziny teraz potrzebuje waszej pomocy w sprawach miłości, i jak można im pomóc. Tylko nie narzucać swoją pomoc – jeśli dana osoba nie chce twojej pomocy, nie przeszkadzają.

Tworzenie wyraźny obraz ukochanej

W celu przyciągnięcia do swojego życia człowieka, którego można kochać i którzy was miłują, musisz stworzyć swój wizerunek. Nie ma potrzeby, aby zrobić listę teraz pięćdziesięciu cech, które powinien mieć swoją narzeczoną, jest bezużyteczny. Trzeba tylko zrozumieć, jak człowiek będzie w porządku. Jeśli już jak człowiek, starać się zrozumieć, co dokładnie przyciąga do niego (siłę wewnętrzną, maniery, uczciwość, wiarygodność, zaufanie, urok, etc.). Umieścić dane jakościowe na obraz swojego przyszłego partnera i zapamiętać go.

Oto sposób sobie wyobrazić tego człowieka i przyjść do swojego życia. Jeśli chcesz romantyczny, wydaje się odpowiedni sposób, jeśli potrzebujesz niezawodnego, pewność człowieka, a następnie wyciągnąć go. Myśli, jak wiemy, są istotne, dlatego należy zachować ostrożność, ponieważ mają one zdolność do zastosowania w praktyce.

Kształtowanie wizerunku swojego faworyta można spotkać ciekawych odkryć. Załóżmy, że zawsze myślał, że są przyciągane do twardych, brutalnych facetów, ale w rzeczywistości okazuje się, że są o wiele bardziej komfortowe ze spokojnym i troskliwym człowiekiem. Albo na przykład, zawsze malowany obraz romansu, który poświęci wam znaki, ale w rzeczywistości trzeba silnego i odważnego człowieka, który może być, a nie spadek romantyzmu, ale jest niezawodny.

Aby narysować umysł doskonale nadają się do ciebie człowiek, komunikować się z różnych przedstawicieli silniejszej płci. Można po prostu pójść na randkę z nimi lub komunikować się za przyjaciół, nikt nie wymaga od razu wejść w relację. Wystarczy tylko w ten sposób będziesz wiedział, co powinno być twoim ulubionym człowiekiem. Odkryj różne doświadczenia, i trzeba będzie czekać wiele ciekawych niespodzianek.

Wizualizacja pomaga przyspieszyć pojawienie się w drugiej połowie swojego życia. Zadaj sobie szczerze na pytanie – co chcę z związku z mężczyzną? Odpowiedź powinna być szczegółowo, jak to możliwe – spróbuj opisać obraz jego drugiej połowie, jego głównych cech i właściwości relacji z nim. Wyobraź Uzyskany obraz codziennie przez dwa razy (rano i przed snem) – niech wizualizacja staną się regularną praktyką.

Jeśli nie można sobie wyobrazić podczas renderowania wyraźny obraz, wyraźny obraz swojego przyszłego męża i relacji z nim, starają się pracować ze swoimi emocjami. Wyobraź sobie, że masz już ukochanego mężczyznę, wyobrazić sobie, jak szczęśliwy jesteś z siebie, jak dobrze razem – czyli skupić się na doznaniach. Za pomocą tej metody także dwa razy dziennie – to działa tylko wtedy, gdy regularna praktyka.

Otaczaj się ludźmi, którzy kochają i są kochane

Na nasz stan emocjonalny, a zatem nasze życie jest bardzo wpływem środowiska, czyli tych osób, z którymi często się komunikować. Dlatego starają się otaczać się ludźmi, którzy kochają i zadowoleni z życia. Ich stan zostanie przeniesiona do ciebie – to jest jak wirus. Komunikowanie się z nimi, dostaniesz klucz do tego magicznego stanu. Pewnie zauważyłeś, że z ludźmi, szczęśliwe i udane jesteś o wiele bardziej przyjemne do komunikowania się, a ty podświadomie je przyciąga. Podczas gdy nieszczęśliwi ludzie do komunikowania się znacznie trudniejsze – nieustannie podważa cały czas coś do zarzucenia, a tym samym zainfekować negatywne myśli.

Więc jeśli chcesz zwabić do swojej miłości, a następnie utworzyć dla siebie środowiska, w którym będzie ładowany z pozytywnych emocji i szczęścia, a które będą czuć się komfortowo. Oczywiście, trzeba nie tylko brać, ale także dać coś od siebie, więc nie zapomnij odpowiedzieć i dzielić ich wewnętrzne światło, kochanie.

Puścić przeszłości

Czasem znalezienie miłości utrudniać Doświadczenia ostatnich romantycznych związkach. Wiele kobiet marzy o związku na całe życie – tak dogadać się z jednej osoby w starszym wieku; ale teraz jest, niestety, bardzo rzadko. Kobiety mają tendencję do idealizowania tego człowieka – jeśli związek trwa dłużej niż sześć miesięcy, panie, co do zasady, już zaczynają marzyć o nadchodzącym ślubie, wybrać miejsce na miesiąc miodowy i wymyślić nazwy dla przyszłych dzieci.

U mężczyzn, historia jest zupełnie inna – rzadko myśleć o przyszłości, są bardziej zainteresowani teraz potrzebują emocji, który daje kobiecie. Jak tylko przestanie odbierać te emocje, a potem bez żalu zdecydować się na rozstanie, nawet gdyby miał długi związek. Dla płci pięknej takie pęknięcia są zazwyczaj bardzo trudne – z depresją, zmniejszony samoocenę i próżnej nadziei, że nadal jest możliwe, aby powrócić.

Oczywiście, w takim stanie, kobieta nie jest gotowa na nową miłość. Najpierw trzeba postawić się w formie emocjonalnego i zaakceptować fakt, że w przypadku stosunków z danym człowiekiem biegł, to po prostu nie był twoim mężczyzną, a nie drugą połówką. Nie zaszkodzi się na próżno cierpienia psychicznego. Nie zadawaj pytań „co jeśli?” Wystarczy wyjąć wnioski dla siebie z tego związku (który jest na tyle duża, że ​​nie pasował) i psychicznie puścić byłego kochanka. Po tym wszystkim, dopóki nie puścić jakiegokolwiek umysłu lub serca, prawdziwa miłość nie przychodzi do twojego życia.

Kochaj się

Podczas gdy ona nie kocha siebie, nikt nie pokocha! Miłość z ofiarą, z oddaniem do samego człowieka – to brzmi, oczywiście, romantyczny, ale to w niewłaściwy sposób. Najpierw trzeba nauczyć się kochać siebie, a dopiero potem można oczekiwać miłości od ludzi. Musi stale podziwiać jego ukochana, podziwiał ją, bo jak tylko znika – a miłość jest stopniowo zanika. Więc jeśli chcesz przyciągnąć prawdziwą miłość, która będzie ci towarzyszyć przez całe życie, zacząć kochać siebie w pierwszej kolejności.

Manifestacja miłości powinno znaleźć odzwierciedlenie zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie. Zaktualizować swoją garderobę o modne rzeczy, które trzeba doskonale usiąść i zmienić fryzurę lub poeksperymentować z kolorem włosów, wybrać idealny makijaż, dłonie i stopy powinny zawsze wyglądają dobrze utrzymane – takie piękno nie może znieść nikogo. Znajdź hobby, które przyniesie Ci przyjemność. Być może masz zawsze marzył o jeździe konnej, pływanie, taniec i tym podobne – teraz jest czas, aby rozpocząć. Wszystko to sprawi, że przynajmniej trochę szczęśliwsi i zadowoleni, kochającą kobietę, zawsze znajdzie się godnym wrogów.

Bringing miłość za pomocą nauki Feng Shui

Miłość jest przede wszystkim czystej energii. Można przyciągnąć miłość do swojego życia, w domu, czy to jest poprawne użycie rady starożytnych nauk feng shui. Aby rozpocząć obiektywnie ocenić sytuację swojego domu – ma miejsce dla człowieka? Jeśli nie, to trzeba go utworzyć. Pierwszym krokiem jest, aby uwolnić dom od wszelkiego nadmiaru: stare ubrania, stare meble, litery i romantyczne prezenty od byłych fanów (jeśli szkoda rozstawać się z tych darów, można po prostu usunąć je w skrzynce i umieścić w szafie).

Uwolnij się kilka półek na przyszłość ukochanej, umieścić w szklance dodatkową szczoteczką, udekorować obrazy lub fotografie przedstawiające sypialni szczęśliwych par zakup domu piękne meble, najlepiej sparowane. Idealnie, bliźniacy powinni być więcej, ponieważ przyczyniają się do zjednoczenia męskiej i żeńskiej. Może to być para identycznych kubków, dwoma posągami, takich jak żurawie czy gęsi, ponieważ zgodnie z naukami Feng Shui, te ptaki są symbolem miłości i wierności.

Kupić parę świeczników i parę świec, zawsze czerwony. Para czerwonych świec doskonale czyści dom od negatywnej energii i przyciągnąć miłość. Celowe jest także patrzeć na ogień i medytować – stanowili mężczyźni, można się zakochać. Weź kolce domu kaktus jako ludzi zastraszania i uzyskać kilka rzeczy okrągły kształt wnętrza – przyczyniają się do łagodzenia stosunków.

Mamy wspólne z wami skutecznych wskazówek, jak przyciągnąć miłość do swojego życia. Z ich pomocą, będzie nie tylko szybko doświadczyć tego uczucia, zebrana tam bratnią duszę, ale utrzymać go przez wiele kolejnych lat. Najważniejsze, aby wierzyć, że jesteś godny miłości, godny by być kochanym i kochać – nie zapominaj, że nasze myśli są istotne.

load...