Jak przyciągnąć mężczyznę w swoim życiu za pomocą praktycznej psychologii

Zawartość:

Czy wiesz istotę teorii dwóch połówek? Jest to bardzo piękna opowieść, że kiedy wszyscy ludzie byli androgynous, czyli łączy w sobie zarówno płci męskiej i żeńskiej części. Ich życie będzie niezwykle szczęśliwa: przez cały dzień zbierali owoce, spacery brzegiem morza, słuchając śpiewu ptaków. Ale gdy bogowie byli źli z nimi. Czy drażnił ich ludzkiego szczęścia, czy obawiał się zamachu na jego władzy przez androgynous, ale zdarzało się, że wszystkie one dzielone na dwie części. Od tego czasu, każdy człowiek jest skazany na smutku i bólu, dopóki nie znajdzie swego towarzysza.

load...

To nie ma znaczenia, czy to było w rzeczywistości, tak czy nie, ale faktem jest – żadna kobieta nie może być wygodne w samotności. W związku z tym, że zaczyna myśleć o tym, jak przyciągnąć mężczyznę w jej życiu. Oczywiście, że nie utykać cielę, które mogą być łatwo kontrolowane. Jednak, aby zwiększyć swoje szanse, można łatwo podjąć pewne kroki w tym kierunku.

Co kobiety jak mężczyźni?

Aby zrozumieć, w jaki sposób przyciągnąć mężczyznę w swoim życiu, trzeba zacząć radzić sobie z tym, co jest uważane za atrakcyjne, a co nie jest. Oczywiście, wszyscy ludzie są różni, ale mimo to, że jest możliwe, aby przydzielić mniej lub bardziej precyzyjne kontury ideału, do czego aspirują. Przynajmniej ta odnosi się do zarzutów wobec mężczyzn. Więc jakie są kobiece cechy są one zagrożone?

 • Piękno

  Człowiek kocha oczy – albo, co najmniej, więc upada. W związku z powyższym, w celu uzyskania jego uwagę, trzeba być co najmniej estetycznie. A najlepsze jest to jasne i piękne. Wiele kobiet nie rozumieją tego pojęcia, czyniąc się piąty wielkość piersi, pompowana z warg silikonowych lub jaskrawy makijaż. Ale jest odwrotnie: wśród pokolenia młodych kobiet, podobnych do lalek Barbie, właściciel zmysłowe piękno jest znacznie bardziej korzystny wygląd.

  load...
 • Wsparcie

  Koncepcja ta jest bardzo wieloaspektowy! Na początku wsparcia randki mogą być wyrażone w adoracji kobiet przez mężczyzn. Lubią czuć się ważne i fajne. Ponadto, może przerodzić się wsparcia w trudnych sytuacjach, gdy kobieta daje rady do człowieka i powiedział do niego miłe słowa. I, oczywiście, znany gotowania. Co jeszcze może to oznaczać, że nie obchodzi dla kobiet? Dlatego ludzie są tak chciwi pyszne domowe zupy i kotlety.

 • Umysł

  Kobieta nie powinna być mądrzejsza niż mężczyźni – przynajmniej nie powinny być odczuwalne w ich komunikacji. Ale ważne jest, aby był nią zainteresowany. Można to osiągnąć przez wspólne smaków i trendów. A czasem kobieta może zaskoczyć swojego partnera, co niektórzy nieznane fakty lub zabawne historie. Poczucie humoru również odgrywa dużą rolę w kwestii komunikacji, a to w dużej mierze zależy od poziomu inteligencji.

 • Elastyczność

  Mężczyźni lubią czuć się odpowiedzialny. To oni decydują, jak to wszystko się wydarzy. Po kłótni, będą one nigdy nie zbliżać pierwszy znosić. W związku z tym są one przyciągane do dziewcząt, które nie stoją w pozycji przy każdej okazji. Wręcz przeciwnie, to mądra kobieta znajdzie sposób na dostosowanie się do gustów i opinii swoich ludzi, bez utraty siebie w tym procesie. Ona wie, jak się do gładkich konfliktu, delikatnie głaszcząc go za ramię i szepnął coś do ucha. Ona wie, że iw którym momencie trzeba wspierać męską energię wybranych. Wraz z nim, czuje się jak król świata.

 • Miękkość

  Teraz moda dla kobiet „wojowników”, którzy mogą stać się dla siebie i uzyskać paskudny klątwę. I ktoś nawet gryźć, ale zawsze jest to normalny człowiek będzie odpychać! Kobiecość i gładkość w stanie przekształcić dowolny: gesty stają się łatwe i bez pośpiechu chód – gładka, połysk pojawia się w jej oczach. Kobieta staje się jak kwiat, który zaczyna się rozwijać. A człowiek z jakiegoś powodu chcę być z nią.

Bariery psychologiczne

Powyżej opisaliśmy to, co dziewczyny są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn. Ale życie to nie tylko na plus, ale minus. Niestety, wielu z nas jest niezadowolony właściciel różnych psychologicznych barier, które utrudniają budowę harmonijnego związku. W to, co jest wyrażone?

Zwątpienia – pierwszą i najważniejszą przeszkodą na drodze miłości. Jaki człowiek byłby zainteresowany kobietą, która sama nie lubi? Być może Pan przedstawić pewne wady. Ale jesteś żywym człowiekiem, a wady są w ogóle! Istnieją dwa sposoby, przed sobą – ich pozbyć albo pojednajcie się z ich obecności. Ale żyć ze świadomością własnej niższości – nieprawidłowe. Jesteś piękna jak kobieta bez względu na to jak wyglądasz i co robisz. Jest bardzo ważne, aby złapać ten wewnętrzny sens i pobudza go, a wraz z nim obdarzyć mężczyznę.

Ekstremalne wariant zwątpienia – to skomplikowane. Zazwyczaj nie pojawiają się znikąd, a opiera się na jakimś traumatycznym przeżyciem. Na przykład, w szkole dziewczyna ma złe skóry, bo to jest bardzo drażni, a ponieważ uważa ona sama brzydka. Albo moja matka powiedziała jej całe życie, o ile ona jest niezdarny, dlatego nikt nie ożeni. To jest bardzo złe, konieczne jest, aby pozbyć się z pomocą specjalisty, który opracuje dla Państwa specjalne ćwiczenia psychologiczne i daje niezbędne wsparcie.

Każdy z nas ma swoje własne stereotypy o tym, jak działa świat. Na przykład, wszyscy pracownicy Federalnej Służby Migracyjnej – Szkodliwy ciotki. Więc nasz umysł działa, gdy istnieją pewne rygorystyczne program, pomaga nam nie wydatkować energię za każdym razem w celu zbadania sytuacji, ale po prostu myśleć z wyprzedzeniem o znanych kategoriach. Ale czasami zdarza się, że niektóre głupie stereotypy zaczynają przeszkadzać nam. Być może nasi czytelnicy mają do czynienia męską podłość. A jak chcesz potem powiesić na wszystkich ludzi na etykiecie: „kozłów” i dumnie chodzić z nim przez całe życie! Tylko tutaj, w tym przypadku jest prawdopodobne, że: a) ludzie naprawdę zachowują się z wami, jak je chcą; b) ze względu na stereotyp, że nie robią z kogoś naprawdę wartościowego. Dlatego z tych stereotypów, szczególnie dla mężczyzn, niezbędne jest, aby wyrzucać.

Nieznajomość męskiej psychologii – kolejna przeszkoda do szczęścia kobiet. Często po prostu nie rozumieją, co się dzieje w ich głowach. Ale ci, od których chcemy kochać i zrozumienie! Więc dlaczego nie nauczyć się je rozumieć? Na przykład kobieta narzeka długi człowieka, a otrzymany w odpowiedzi na suchą radę, sytuacja zaczyna się złościć i oskarżają go o duchowym znieczulica. Albo mówi, że zarabia mało. Wszystkie te przykłady pokazują, jak bardzo kobiety przewidzieć konsekwencje swoich działań i nie znają specyfiki męskiego zachowania. Pozbądź to będzie dobre książki na temat męskiej psychologii i widok z wnętrza przyjaciół płci męskiej, którzy są w stanie ujawnić wam kilka sekretów swojej duszy.

Przydatne dodatki

Więc teraz wiesz, co przyciąga kobiety, ale nie pozwala im wejść w swoim życiu. To nie znaczy, że jest to niezbędne do ponownego fanatyczną siebie. Ale pomyśl o tym, co powstrzymuje cię od bycia kobiece, nie będzie zbędne. Teraz nadszedł czas, aby być bardziej szczegółowe. Proponujemy Państwu przydatne porady praktyczne, których wykorzystanie będzie nieuchronnie przyciągnąć faceta w swoim życiu.

 1. Zrealizować swoje pragnienia

  Nie spiesz się do basenu z głową i wpaść w ramiona pierwszym, który spadł mężczyzna. Jest prawdopodobne, że rozmowa będzie odpowiedzieć na wiele, ale trzeba ustalić kolejność człowieka, który chcesz zobaczyć obok siebie i dać tym, którzy do ciebie nie pasuje. Więc należy zwrócić się w jego umyśle obraz kogoś, kto jest atrakcyjne dla Ciebie. Należy unikać nadmiernych wymagań, ale należy zwrócić uwagę na bardzo ważną cechą dla Ciebie.

 2. Wizualizacja

  Kiedy staje się jasne, co człowiek chcesz przyciągnąć do swojego życia, rozpocząć prosty, ale skuteczny psychologicznego ćwiczenia. Każdej nocy, wyobraźmy sobie pożądaną przyszłość: partnera, co robisz z nim jak on traktuje cię, swoje reakcje na jego zachowanie. A wszystko to musi być śledzone w swojej wyobraźni w najdrobniejszych szczegółach. Im więcej z nich będzie – lepsze. Wiesz, jedną z zasad Neuro Linguistic Programming? Dyskusja na temat pożądanej przyszłości, jakby to miało już miejsce. Zachowywać się zgodnie z tym. A to z pewnością stanie się rzeczywistością.

 3. Myśl pozytywnie

  Nie skupiaj się na temat ewentualnych przeszkód w realizacji w życiu swoich marzeń. Wypełnij swój umysł instalacje optymistyczne i lekkie, że świat jest doskonały i sprawiedliwy, a ty jesteś godzien miłości. Wierzcie naprawdę. Tak, to będzie trudne, ale wiara w najlepszym może doprowadzić cię do snu miłości. Nikt nie chce być ponura i smutna kobieta, więc starają się pozbyć własnego negatywności. To jest bardzo piękne i przyczyniają się do tętniącego życiem historii miłosnej.

 4. Postępować

  Oczywiście, można wykonać dowolną liczbę ćwiczeń psychologicznych, ale cudem nie doszło aż nie pomagają mu przyjść do swojego życia. Tak działa świat – człowiek jest dyrygentem najwyższej woli. Dlatego nie ma sensu siedzieć na kanapie i czekać na sam los przyniesie kochasz na srebrnej tacy. Większość opuścić dom i uśmiechu. Postaraj się ubrać i wyglądać atrakcyjnie. Poznaj ludzi bez niepotrzebnych obaw i myśli o tym, gdzie to wszystko prowadzi. Bądź spontaniczny i zaufanie do procesu, jednak bez kłopotów.

Szczęście każdego człowieka jest w jego własnych rękach. Możesz zmienić swoje życie na lepsze. A czym jest szczęście dla kobiety? Moim ulubionym człowiekiem blisko i dobrobyt rodziny. Zasługujesz na to – wierzę i działać we właściwym kierunku. Następnie wynik nie potrwa długo.

load...