Jak przybliżyć gumy do żucia z ubrań: wszelkie skuteczne metody i wskazówki

Guma do żucia – jeden z niekwestionowanych symboli zatopione w zapomnienie XX wieku, z powodzeniem przeniesione oraz w 21 wieku. Spierać o jego przydatności lub nieprzydatności może być nieskończenie długa i żmudna, ponieważ może to być zarówno przyjacielem i wrogiem. Walka z pozoru nieszkodliwe gumy są nauczyciele, woźni, a nawet fundusze rządowe skrobanie gumę z ulubioną miejsc turystycznych zainteresowania. Jak to wszystko się zaczęło! Można, oczywiście, żartując i śmiejąc się, ale gdy guma jest na własne włosy lub ubranie, to zdecydowanie za wroga, który może popsuć nie tylko dobre samopoczucie, ale także swój ulubiony drobiazg. Jak doprowadzić do żucia z odzieży bez kłopotów i niechcianych konsekwencji? Czy jest to w ogóle możliwe?

load...

Zawartość:

Jak przybliżyć gumy do żucia z odzieży

W rzeczywistości, trudno jest, ale możliwe. Sposób usuwania i końcowy wynik w dużym stopniu zależy od stopnia zanieczyszczenia i odzieży.

Zamrażanie i działania lodu

Najbardziej lojalni, sprawdzony sposób, aby doprowadzić do żucia – mróz. Wystarczy umieścić element w zamrażarce, pozostawić na krótki czas, około godziny, wyjąć i gumy do żucia mają spaść na własną rękę, czy można tak powiedzieć „otmerznut”. Jeśli nie chcesz trochę pomóc zostać zerwane i otkovyrivaniem.

load...

Jeśli rzecz szacunku wielkości, powiedzmy, płaszcz lub futro, rozmiar nadaje zamrażarka będzie trudne do znalezienia. I na ogół, nie jest to konieczne. W tym przypadku, lód będzie. Kładziemy kawałek lodu na stronie zanieczyszczeń, należy odczekać, aż guma twardnieje i usunąć wszystkie twardej szczotki.

Usuwanie wysokiej temperatury

Jeśli zimno ci się nie podoba, spróbuj pozbyć się dziąseł ciepła. Aby to zrobić, należy podgrzać suszarka do włosów gumę lub gorącej wody. Pożądane jest, aby miały asystenta. Podczas jednej ciepła, drugi oczyszcza gumę ze starej szczoteczki do zębów. Można również skorzystać z żelaza, z którymi przez tkaninę lub bibułą prasować miejsce z gumy do żucia zatrzymany.

Gasić pożar z bardzo pomocny

A dlaczego nie próbują doprowadzić do żucia przy użyciu tego samego pokarm? Również opcja, a także wiele naprawdę pomocne. Weź gumę do żucia, dokładnie żuć, wyciągnąć z jego ust, a przylgnie do miejsca na brud raz lub dwa razy: zatrzymany, odkleić, zatrzymany, odkleić i tak dalej do całkowitego zwycięstwa.

Spray do usuwania gum

Spójrz w sklepie sprzętu specjalnych sprayów do usuwania gumy do żucia, znany jako Zmywacze dziąseł. Zazwyczaj takie środki do usuwania gumy do żucia z ubrań chłodnym miejscu załącznik, działając prawie jak normalny zamrażania, ale znacznie droższe.

Chemia i elementarne

Prania

Fani mogą pohimichit z wielka przyjemność eksperymentuje z benzyny o wysokiej czystości, który jest stosowany do napełniania zapalniczek lub z konwencjonalnym alkoholu.

Jeżeli guma jest silnie zakorzenione, spróbuj użyć dowolnego silne detergenty do mycia naczyń lub usuwanie plam. Aby doprowadzić do żucia ubrać w ten sposób, potargane ubranie namoczone w wodzie, hojnie umieścić na zabrudzonej czystsze miejscu, delikatnie usunąć zmiękczoną gumę, a następnie ubranie wyprać jak zwykle.

I więcej opcji w instrukcji wideo …

Nie poddawaj się i zwycięstwo z pewnością będzie twoje!

Nick Levchenko

load...