Jak przezwyciężyć zwiększony apetyt po treningu

Zawartość

Założę się, że ćwiczycie schudnąć, ponieważ w kwestii zwiększania apetytu po sporcie istotne dla Ciebie. Pracowałeś fizycznie, energia ciała wydawane i zmierza do przywrócenia równowagi poprzez jedzenie. Głód po wysiłku fizycznym, zwłaszcza jakościowo wyciągnąć, jest to całkowicie normalna reakcja. Humble. Inną rzeczą, jeśli ta zasada jest dla ciebie powodem do przejadania się i neguje wszelkie wysiłki w siłowni. Następnie przez krótki czas i dać się ponieść przez dziwne pomysły dotyczące niebezpieczeństw związanych z sport dla utraty wagi. Załóżmy rozwiązać ten problem.

load...

[Powrót do spisu treści]

Głód po treningu – zaproszenie zwrócić uwagę na dietę

Idealnie, twój atak głodu po treningu nie powinny utrudniać odchudzanie. Pomysł nie jest poszukać czegoś w internecie i ścisłe składający się z jednego liścia sałaty i litra jogurtu i traktować je jako diety, ale aby zrozumieć, w końcu, do potrzeb energetycznych organizmu, a także nauczyć się je spełnić.

Zaczynając program fitness, często tracimy z oczu jednego prostego punktu. Twój metabolizm nigdy nie będzie takie samo, jeśli zaczął regularnie i intensywnie trenować. Fitnessistki potrzebuje białek, tłuszczów i węglowodanów wzrost. Jeśli nie spotykają się regularnie, uczucie głodu będzie silna. Zwłaszcza po treningu, kiedy wyniszczenie jest nałożony na niski poziom cukru we krwi. W rezultacie, organizm nadal będzie zbierać swoje żniwo, można przenieść, a dodana do całkowitego stres, a nawet „rachunku sumienia” o niezdolności do diety.

Tak więc, nasze cierpienie jest złe to wina skomponowana dieta. Na początek upewnij się, że:

  • Dieta zawiera między 1 i 5 g białka na 1 kg ciężaru własnego do lekkich treningów (3 godziny lekcji grupa cardio z małym bloku na tydzień), lub działalności z własnym ciężarem jak joga i pilates do 2-3g, jeśli chodzi o regularne ćwiczenia z ciężarkami. To jest brak białka i „przebita” większość kobiet. Chętnie jedzą coś słodkiego rozweselić, i są gotowi, aby całkowicie zapomnieć o twaróg, jajka, mięso i ryby. Bieżące jako argument „kto standard” – 0, 8 g białka na 1 kg masy ciała. Pamiętaj, że tę kwotę – tylko dla tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia, to nie jest „rozbrzmiewać” silne i nagłe napady głodu;
  • Dieta zawiera co najmniej 40-60 g oleje, takie jak oliwa z oliwek, sezamowy lub olej z wątroby dorsza. Ponadto, czasami jeść masło i prawie codziennie – Grecki jogurt 5-6% tłuszczu, ser, wołowina, w końcu. Krytyczny niedobór tłuszczów – uderzenie w układzie hormonalnym. Aby tego uniknąć, ciało jest niskotłuszczowe diety fanów i zwiększa uczucie głodu. Nawiasem mówiąc, jeśli praktyka cardio częściej niż trzy razy w tygodniu przez 30 minut, popyt na oleje roślinne z NLC niemal się podwoiła. Dlatego „tlenowe” zaleca się, aby spojrzeć na diecie Zone i odwoływania się do zaleceń WHO o „piramidy władzy”;
  • Ciebie nie są skłonni do nadużywania słodkie i proste węglowodany i jeść je przed sesją. Popularna rada dla „owoce w osobnym posiłku przed ćwiczeniami” prawdopodobnie z powodu niektórych osobliwości trawienie. Ale jeśli masz owoce, albo, na przykład, do picia sok ze świeżych owoców na pół godziny przed treningiem, a podczas okupacji nie tylko podnosić ciężkie sztangi 5-8 powtórzeń, ale także, na przykład, aby wykonać mnogopovtornye ćwiczeń, biegać, skakać i pływać, jest prawdopodobne, wykończone szkolenia w stan niskiego poziomu cukru we krwi. Sportowcy zazwyczaj białko po treningu lub białkowo-węglowodanowy napój, aby przyspieszyć powrót do zdrowia. W związku z tym, że nie wystąpią jakiekolwiek problemy z przekąski owocowe. Jeśli nie jeść po klasie, należy zwrócić uwagę na „SLOW” węglowodany złożone – gryka, ryż brązowy, chleb, a do korzystania z nich przez godzinę i pół przed treningiem.
  • Was nie siedzieć zbyt niskokaloryczną dietę stale. Dla osób uprawiających dość miękkie zalecenia – wyciąć nie więcej niż 10% kalorii z dziennego zapotrzebowania na kalorie. Myślisz dni postu na swoją korzyść? Praktyka i rozruchu. I dodać taką samą ilość kalorii jako „nieprzerwana” w rozładunku. Lepszym – wykorzystanie dostosowany do planu treningowego białkowo-węglowodanowy przemian;
  • Was nie wykonywać na czczo, co najmniej celowo. Tak, szkolenie w „Status głodu” może dostarczyć wiele zalet – szybsze spalanie glikogenu i przejście na spalanie tkanki tłuszczowej i wzrost poziomu hormonów wzrostu oraz przyspiesza regenerację mięśni po wysiłku. Jednakże wszystkie te „dodatki” jakiś straty na tle ogromnej węglowodanów śniadanie, które można jeść bezpośrednio po klasy, w celu uniknięcia wad. Kwestia stosowności „głodne ćwiczeń” Każdy sportowiec musi zdecydować indywidualnie. A oni nadają się tylko jeśli jesteś po treningu wypić drinka odzyskiwania spokojnie i cicho część śniadanie normalnej objętości. I nie będzie przez jeden dzień „jeść” z ideą powodzeniem przeprowadzić trening rano;
  • Wziąć witamin oddzielnie. Można traktować to jako coś, ale przestrzegać restrykcyjnej diety i zaspokoić potrzeby witamin i minerałów jest całkowicie niemożliwe. Skonsultuj się z lekarzem, aby „jak i dlaczego” trzeba dodać do normalnej diety. I nie liczą się wątpliwej jakości suplementów diety odpowiedni substytut dla zestawu witamin i minerałów.

Co do reszty, to nie jest to konieczne w leczeniu szkolenia w taki sposób, aby spalać kalorii i składowania. Pamiętaj, że zajęcia są tylko z wyważone i przystosowane do uprawiania sportów mocy i nie wahaj się skorzystać z porady profesjonalnego dietetyka, jeśli coś pójdzie nie tak. Magiczne pigułki sport głodu nie istnieje, tylko zbilansowaną dietę i zrównoważony, właściwe podejście. Posłuchaj siebie i pamiętaj, że głód – normy, ale „brak apetytu” – pewny znak przetrenowania, przynajmniej dla sportu energetycznych.

load...

Elena Selivanova

load...