Jak przetrwać zdradę ukochanej i znaleźć swoje oparcie

Zawartość:

To nie ma znaczenia, w jaki sposób dowiedziałeś się o ukochanej żony niewierności – Zgadnij siebie, jesteś „oświecony” lub mąż sam przyznał … W każdym razie, ta wiadomość z pewnością cię uderzyć jak tona cegieł, miażdżąc jego ciężar i pukanie grunt spod stopy. Oczywiście, każda kobieta w takiej sytuacji, mając nadzieję, że można zrobić coś, co pomogłoby utrzymać rodzinę razem, bez względu na to, ile bólu nie palić i boli w moim sercu. Chcesz go i ciebie; może jednak nie pod ciężarem smutku upadku na was zebrać myśli i zdecydować, co zrobić teraz w ogóle i jak przetrwać zdradę ukochanej osoby, jak wyjść poza bólem, przebacz cudzołożnika i uratować małżeństwo.

load...

Co zrobić, gdy dowiedział się o zmianie

Zdajemy sobie sprawę, że trzeba z nas nie tyle słowa pociechy, jak i jasnych wytycznych co do zrobienia. Jest to, aby pomóc Ci szybko zebrać myśli i dowiedzieć się, co zrobić raz, i że – trochę później, sugerujemy nie stać, argument o zmianie i jej przyczyn, a artykuł-Manual przedstawiającym plan dla optymalnego działania dla danej sytuacji , Niech to służyć do latarni morskiej, światło, które pójdziesz, wychodzi z otchłani rozpaczy.

 1. Nie podejmować żadnych ważnych decyzji, szczególnie na przerwie, tylko dlatego, że mąż się zmienił. Teraz trzeba trochę czasu, aby pomyśleć o swoim małżeństwie, aby zobaczyć, czy jakichkolwiek innych problemów oprócz zdrady, z powodu której rodzina przestanie istnieć. Konieczne jest, aby zidentyfikować i omówić je wszystkie.
 2. Uczucia nie mogą być dobre lub złe. Musisz przyznać, że twoje uczucia gniewu, niepewności, wstrząs emocjonalny, podniecenie, strach, ból, zamieszanie w myślach, a nawet depresji po wiadomości o rzeczywistości nieścisłości – to całkiem normalne w takiej sytuacji, uczuć. Nie potrzeba do obwiniania siebie za nimi, starając się powstrzymać emocje.
 3. Bądź przygotowany na to, że można być dowolny fizyczny reakcja szoku, takie jak nudności, biegunka, problemy ze snem (może nagle zacząć śpi zbyt mało lub zbyt dużo), drżenia, niezdolność do koncentracji, niechęć do jedzenia lub obżarstwo. Nie bój się; tak szybko, jak emocje trochę ucichnie, to niech tak będzie. W skrajnym przypadku, napić jakiś łagodny środek uspokajający.
 4. Uważaj na siebie. Aby łatwiej radzić sobie z powyższych reakcji fizycznych, spróbuj jak najwięcej, aby przestrzegać zasad zdrowego stylu życia. Staraj się jeść pożywne jedzenie, pić dużo czystej wody obserwować pracę i tryb odpoczynku, spać co najmniej osiem godzin dziennie, czy nawet najbardziej prostych ćwiczeń fizycznych. I starają się znaleźć sposób, aby przynajmniej chwilowo rozproszony od ponurych myśli.
 5. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli pozwolisz sobie na śmiech. Śmiech jest po prostu pomóc, aby nie pogrążyć się w rozpaczy głową. Spójrz dobrą komedię, posłuchać zabawnych piosenek. Poświęć trochę czasu, aby porozmawiać z ludźmi, którzy sprawiają, że się uśmiechasz. Życie toczy się dalej, mimo wszystkich naszych cierpień i błędów cudzołożników.
 6. Łzy – to także zdrowa reakcja. Wołać do ciebie teraz nawet użyteczne. Oczywiście, nie płacz od rana do nocy, ale musimy płakać z serca. Stłumiony emocje nie doprowadzi do niczego dobrego; więc tylko wpadnie w depresję, co jest bardzo niebezpieczne. Dlatego płakać na zdrowie! Jeśli nie może ustąpić do łez, słuchać smutnej muzyki lub obejrzeć film z dramatycznym zakończeniem.
 7. Prowadź dziennik osobisty. Spalić wszystkie myśli i uczucia, które są związane ze zdradą męża. To pomoże ci uporządkować myśli i stopniowo będzie w stanie zrozumieć, co się dzieje.
 8. Zadać wszystkie pytania, odpowiedzi, do których chcesz wiedzieć. Porozmawiaj z mężem swego czynu. Może się okazać, że nie nastąpią zmiany jego udziału i swojej winy. Bardzo często człowiek patrzy na inne kobiety, czego brakuje w bliskiej osoby. I może się zdarzyć, że twój małżonek, który nie może zrozumieć, co mu cudzołóstwo popełnił. No, i to jest całkiem możliwe.
 9. Rozmawiać z kimś z krewnych lub przyjaciół, którzy ufasz. W razie potrzeby szukać pomocy u psychologa. Ale w żadnym wypadku nie należy próbować przejść przez to sam – teraz naprawdę potrzebują wsparcia.
 10. Zarówno ty i twój małżonek powinien być sprawdzany w wenerologa i zrobić test na choroby AIDS i innymi chorobami, przenoszonymi drogą płciową. I oczywiście, bez tego nie jest konieczne, aby odnowić stosunki bez zabezpieczenia.
 11. Nie zapomnij, aby rozmawiać z dziećmi. Muszą wiedzieć, że wszystko będzie w porządku. Nie jest konieczne, aby ukryć się przed nimi fakt, że są teraz przeżywa kryzys; Tak to jest, i nie działa. Bądź szczery ze swoimi dziećmi, ale nie przeciążać ich szczegóły pamiętać o tym, jak ich ojciec oszukany na ciebie. I nie dać im obietnice, co oczywiście nie będzie w stanie wykonać.
 12. Spróbuj oprzeć się pokusie, aby rozpocząć do winy osoby, która była przedmiotem niewierności. Jest to strata energii psychicznej. Ściganie osób trzecich niczego nie zmieni. Pomyśl o tym, co przyczyną choroby należy szukać przede wszystkim w szczególności w relacji.
 13. Jeśli jesteś ciągle nerwowy, krzyczeć przy najmniejszej prowokacji, czujesz jakby dzieje nad przepaścią na jaj i nadal czuć się fizyczne objawy wstrząsu emocjonalnego (mówiliśmy o nich w trzecim akapicie), może to oznaczać, że opracowali pourazowego stres. W tym przypadku, należy skonsultować się z lekarzem, bez zwłoki.
 14. Załóżmy, bo nie będzie zaskoczony, że to zajmie czasu, aby przestać odczuwać ból na myśl o niewierności partnera. Nie należy oczekiwać, mieszanina uczuć zamieszanie, niepewność i nieufność zniknie tylko dlatego, że decydują się przebaczyć mężowi i wziąć na siebie obowiązku zachowania małżeństwa. Wszystko to odbędzie się dopiero po pewnym czasie.
 15. Jeśli nie chcą przebaczyć partnera i są ustawione na rozwód, a następnie spojrzeć na nie przede wszystkim pod względem swoich ambicji, a na praktycznej stronie. Analizować swoje finanse, sytuacja z mieszkań, transportu, i tak dalej. Zastanów się, czy można rozwiązać wszystkie problemy na własną rękę; Szczególnie ważne jest, aby poświęcić trochę czasu, jeśli jesteś sam wychowywać swoje dzieci. Wierz mi, to nie jest łatwe.

Nasze rady

 • Pomyśl dwa razy zanim ogłaszając swoją rodzinę lub rodzinę męża o jego niewierności. Może się zdarzyć, że masz już ustalone swoje relacje ze współmałżonkiem i ktoś z członków rodziny nigdy nie będzie w stanie go lub ci wybaczy, to – za zdradę i brak dyscypliny, a ty – bo trzeba go w jakiś sposób oskarżony lub coś, co jest tylko to.
 • Wiedząc, jaki rodzaj zdrady występuje, czasami sprawia, że ​​łatwiej zrozumieć. Czy to przez przypadek i tylko na jedną noc, czy była to powieść? Stało się to w związku z kryzysem wieku średniego, czy jest to ogólna charakterystyka zachowania swoich ludzi? W różnych sytuacjach, a reakcja na zdradę będzie inna.
 • Z drugiej strony, w większości przypadków, nie ma prostej odpowiedzi, dlaczego ktoś staje się nieważny. Może to być objawem niektórych problemów małżeńskich i może odnosić się do czegoś w przeszłości, współmałżonka.
 • Trzeba przejść przez proces żałoby. Będziesz doświadczenie zaprzeczenie, gniew, depresja, a następnie akceptacji wystąpi incydent. Należy zrozumieć, że dlatego, że nasza psychika jest umieszczony; ale to nie znaczy, że nigdy nie będzie w stanie przebaczyć mężowi, jeśli jesteś szczególnie teraz, na przykład, na etapie złości. Ponieważ w swoim czasie przychodzi etap przyjęcia, jak będzie w stanie wybaczyć mu i uratować małżeństwo. Więc nie spiesz się do pochopnych wniosków lub podejmowania decyzji pochopnie.

Co trzeba teraz

 • Spokojny sen
 • Zdrowe odżywianie
 • Wolne wyrażanie emocji
 • Gotowość do przebaczenia

Cztery kroki w celu zachowania małżeństwo po zdradzie

Twoje małżeństwo nie powinny zostać zniszczone tylko dlatego, że mąż został złapany na oszustwie. Ale oboje muszą ciężko pracować, tak, że rodzina nie jest uszkodzony. Jesteśmy gotowi, żeby dać przewodnik do działania.

load...
 1. Stosunki pozamałżeńskie musi się skończyć. Jeśli oboje są naprawdę postanowiła utrzymać rodzinę razem, twój mąż nigdy nie zgadzają się, w żadnym wypadku, aby komunikować się z byłą kochanką.
 2. Zrozumieć przyczyny, które doprowadziły do ​​zmiany. Jeżeli nie zostanie, to nie mogą być pewni korzystnego wyniku sprawy. Jeśli niektóre z pułapek w relacji doprowadziły do ​​zmiany raz, dlaczego nie mogą zrobić to po raz drugi? Spokojnie rozmawiać z mężem, ale bardzo szczerze. I uznać swoje błędy, jeśli takie istnieją.
 3. Zrób krok w kierunku siebie. Po zdradzie partnerów mogą być dużo gniewu i niechęci wobec siebie. Ale nie daj się powiesił na tych uczuć. Zamiast patrzeć w przyszłość. Spójrz na siebie emocje, które chcesz poczuć, a nie tych, którzy rzeczywiście czuje w tej chwili.
 4. Odradzająca zaufania. Ktoś, kto oszukiwał, musi zdobyć zaufanie para ponownie. Trzeba zacząć od podstaw, więc droga nie będzie łatwa. Mąż musi zrozumieć, że musi natychmiast odbierać połączenia, należy poinformować o tym, gdzie i jak ma zamiar wydać dzisiaj, zawsze mówić prawdę. Jeśli zaczyna być zastrzeżone, a następnie uruchomić ponownie atakowany przez wątpliwości. Tylko uczciwość i otwartość może uratować swoje małżeństwo.

Jak przywrócić zaufanie

Oczywiście, po zdradzie zaufania jest poważnie uszkodzone, więc jego powrót do zdrowia powinien porozmawiać. Kilka instrukcje, które pomogą Ci:

 1. Zdecyduj się kochać męża wciąż puszczenie przeszłości. Nie skupić uwagę na sytuację, która naruszyła zaufanie między tobą a współmałżonkiem.
 2. Ustawić się o przebaczenie.
 3. Jeśli przed twój mąż cię okłamał, ale teraz on musi całkowicie zmienić swoje zachowanie. Oznacza to, że wielkim między wami nie może być tajemnic.
 4. Dyskutować i wspólnie postawiliśmy sobie konkretne cele, aby poprowadzić swój związek z powrotem na właściwe tory.
 5. Oba musisz potwierdzić swoją determinację zachowania małżeństwa.
 6. Trzeba dzielić ból ze sobą. Współmałżonek musi zrozumieć, co spowodowało znaczne ci ból; ale trzeba zrozumieć, że teraz nie jest łatwe, ponieważ był nękany przez wstyd i żal, że to on spowodował Ci ten ból.
 7. Słuchaj swojego serca, a nie tylko głowa. Nie przekręcać siebie na każdą okazję.
 8. Bądź uczciwy i szczery ze sobą.
 9. Nie stosować żrących lub raniących słów i epitetów, które mogą powodować konflikt. Nie staczać się w dół do ciągłych wyrzutów i oskarżeń. Pamiętaj, że Twój mąż będzie tylko w stanie otworzyć swoją duszę, gdy widzisz, że naprawdę trzeba mu odpuszczone.
 10. Weź odpowiedzialność za swoje czyny i decyzje. Nie powtórzyć błędów, które skłoniły męża na zdradzie.
 11. Bądź przygotowany, aby zobaczyć się ze specjalistą za porady, aby uzyskać lepsze zrozumienie tego, co może wzmocnić zaufanie.
 12. Przypomnij sobie, że każdy z was zasługuje, aby uzyskać uczciwe i otwarte odpowiedzi.

Nasze rady

 • Uznać, że przywrócenie zaufania wymaga czasu. Nie zdarza się to w ciągu jednego dnia lub nawet miesiąca.
 • Nie będzie mógł całkowicie zapomnieć o zdradzie, ale będzie w stanie całkowicie zrezygnować z bólu po niewierności. Tylko że tym razem też jest konieczne.
 • Dzielić się swoimi uczuciami ze sobą. Ta otwartość pomoże zbliżyć się ponownie, a bliskość ożywić zaufanie.

Co trzeba teraz

 • Czas
 • Cierpliwość
 • Uczciwość
 • Pragnienie, aby uratować swoje małżeństwo
 • Miłość
 • Przebaczenie

Walczyć o swoje szczęście!

load...