Jak przetrwać zdradę męża, i przywrócić zaufanie do małżeństwa

Zawartość:

Wszystkich testów, które mogą być oczekujących w małżeństwie, najbardziej bolesne doświadczenie niewierności staje się małżonka. Wiele twierdzą, że nawet śmierć bliskiej osoby będzie łatwiej się poruszać, ponieważ fakt zdrady otworzył niemiłosiernie boli nie tylko kompleksowe poczucie straty, ale także świadomość, że ty i twoje uczucia zdrady. A jednak, więcej niż połowa wszystkich par są ofiarami zdrady, co oznacza, że ​​jeden z małżonków w większości małżeństw w pewnym momencie będzie cierpieć z powodu zdrady.

load...

Oczywiście, niewierność partnera może zniszczyć relacje; ale istnieją sposoby, aby wziąć odpowiedzialność za czyni małżeństwo nawet silniejsze niż to było wcześniej usterka została zaangażowana partnera. A jeśli ludzie wydają się być bezkompromisowy, gdy ulichat żona cudzołóstwo, a my kobiety często muszą jakoś pogodzić z myślą, że żona przyniosła gdzieś na lewo. Rodzina po wszystkim, dzieci, a mąż przysięga, dosłownie na kolanach, że diabeł zwiódł go i więcej – nie, nie! Jak przetrwać zdradę męża, jeśli zdecydujesz się wybaczyć błądzącego żonę i jak wrócić do normalnego życia rodzinnego po jego szał?

Jeśli człowiek się nie zmieniło …

Muszę powiedzieć, że niewierność niewierność kłótnie. Jeśli mąż jest poważnie zakochana w innym (i co myślisz, a to również zdarza!), Ale jeśli więcej i dziecka już urodzonego – nie ma prawie nic nie możesz zrobić. Dobrze, jeśli po prostu nie mógł się oprzeć, pokusa okazję spróbować czegoś nowego? A w ogóle, pojęcie zdrady znacznie się różni od osoby do osoby, szczególnie dla nas, kobiet. Za zdradę – jeśli mąż wyskoczyła w łóżku cudzym, a po drugie – nawet jeśli jest to w internecie prowadzi rozmowy z kimś. Znasz wyrażenie „na stanowisko być zazdrosny?” Nie tylko dlatego, że ludzie są w stanie, my zbyt często na słupach przydrożnych rywale zobaczyć!

Ale dziś będziemy rozmawiać o tych przypadkach, gdy fakt zdrady małżonka zawartych czyli wejście do intymnej relacji z boku. Ta zdrada jest naprawdę w stanie zniszczyć związek, bo jeśli wiesz, że twój partner był w obcym łóżku, to sprawia, że ​​czujesz się nieatrakcyjna i błędna, powoduje bolesne poczucie zdrady, całkowicie podważa zaufanie i sprawia, że ​​jej mąż czuje ciężkie emocje.

Jak podjąć kroki w celu zachowania relacji

Niektóre małżeństwa nie wytrzymać takiego testu i zerwać, bo oczy gniew i oburzenie stagnacji kobiece, a sytuacja wydaje się jej znacznie ciemniejszy niż jest w rzeczywistości. Przywrócenia relacji po takie oszustwo nie jest łatwe, ale może być wykonane bardzo dobrze, jeśli obie strony są gotowi do rozejmu i złożyć szczere wysiłki, aby uratować małżeństwo. Z biegiem czasu, pokazując poświęcenia i cierpliwości, będziecie mogli stać się jeszcze bardziej, niż to było przed niewiernością męża. Najważniejsze – nie spiesz się do konkluzji, starają się zrozumieć sytuację i iść krok za krokiem do uzdrowienia relacji.

load...

Trochę czasu

Twoja pierwsza reakcja, kiedy wiadomość o zmianie na pewno będzie to szok, a drugi – gwałtowna niechęć, złość, chęć natychmiast dowiedzieć się relacji. Niech teraz jesteś w rąk do rąk – trzeba gołych rąk wszystkich wrogów zniszczone! Ale silne emocje nie są dobrymi asystentów, jeśli chcesz, aby zrozumieć problem i podjąć ważną decyzję. Dlatego najlepszym, co można zrobić teraz – jest spędzić trochę czasu sam na sam ze sobą.

Spędź dzień z dala od męża, dwóch – ile trzeba będzie zebrać myśli i zdecydować, co lepiej zrobić. Dla niektórych to wystarczy kilka godzin, ktoś – kilka dni lub tygodni. Można negocjować z mężem, tak, że nie dotykać cię w tym czasie i nie szukał szansy na wyjaśnienia, dopóki jesteś na to gotowy. Zgadzam się, że byłoby nierozsądne, aby podjąć decyzję, kierując się tylko emocjami, szczególnie gdy są ogrzewane.

Zdecyduj, czy chcesz zachować relacje

Tak, to musisz zdecydować, czy jesteś gotów nadal żyć w małżeństwie z małżonków, jeśli on całkowicie porzucić wszystkie swoje intrygi. Po tym wszystkim, będzie trudniejsze, aby przejść przez to, co się stało, co twój mąż. Zastanów się, czy będzie w stanie znaleźć w sobie siłę, aby mu wybaczyć oszustwo, czy nie jest to tylko, aby zakończyć związek z rywalem, ale także podjąć kroki w celu zapewnienia, że ​​nigdy to się powtórzy. Co oznacza, że ​​nigdy nie będzie winić męża za cudzołóstwo, nawet jeśli jest to spowodowane czymś skłócić – proste.

W rozmowie z mężem trzeba się upewnić, że oboje chcą uratować małżeństwo. Jeśli ktoś jest jeden z małżonków nie chce, to rodzina nie będzie w stanie utrzymać. Można dyskutować wszystkie „za” i „przeciw” możliwością rozwodu lub zapisać małżeństwa. Pomyśl o tym, jak ważne jest to ważne dla obu stron – czy to dzieci, przyszłych planów finansowych, całkowita obudowa, lub coś innego, co by cię związać.

Zlokalizuj „arbitra”

Porozmawiaj z kimś ze swoich przyjaciół, członków rodziny, osoby, z którymi zarówno zaufania. Potrzebny jest widok z boku; ale powinna ona być źródłem, które nie zakwalifikuje się trzymać czyjąś stronę. W jego obecności, porozmawiaj ze swoim partnerem, dając mu możliwość spokojnie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Może być trudno usłyszeć, dlaczego twój mąż cię okłamał, ale zasługujesz, aby być uczciwym, on odpowiedział.

Obecność zaufanej osoby mogą pomóc skuteczniej komunikować się z mężem, bez nadmiernego negatywności, które mogą cię zranić obu. Jeśli nie chcesz, aby poświęcić swoje problemy kogoś z rodziny, możliwe jest, aby skonsultować się ze specjalistą w sprawach rodziny i małżeństwa. Pomoże Ci podejmować właściwe kroki w kierunku odbudowy swojego małżeństwa. Być może trzeba kilka konsultacji, zarówno w parach i indywidualnie.

„Otwórz ropień”

Podczas rozmowy z mężem trzeba znaleźć przyczynę niewierności. Nie zawsze winny zdrady tylko winnych partnerskim. Zdarza się, że człowiek może czuć, że brakuje mu uwagę od swojej żony, szacunku, zrozumienia. Przyczyny mogą być różne; ale głównym powodem, wiele się zmieniło – gdy człowiek patrzy z boku, co nie Doda żony. Jeśli znaleźć przyczynę, będziesz miał szansę uratować swoje małżeństwo. Nawiasem mówiąc, w poszukiwaniu przyczyn niezgody konsultant pomocą można być bardzo przydatne! On nie tylko pomoże zrozumieć psychologiczne zagadki swojego konfliktu, ale także rozwiązanie, jak pracować nad problemami.

Bądź rozsądny, a podczas „debriefingu” Pomyśl o uczucia męża. Rozumiem, że teraz źle, nie tylko ty. Ci, którzy są oszukiwani, uczucie złości, żalu i goryczy; a kto oszukuje, jest obecnie objęty bardzo silne poczucie winy i wstydu. Nie lekceważyć tych emocji; Nie rób tego na siłę, nie martw się bez wstydu i nie są natryskiwane wyrzuty. Również wziąć odpowiedzialność za swoją część winy za to, co się stało i szczerze przeprosić męża.

Nie wolno mówić o wszystkim swojej przeszłości delikwenta ( „to co zawsze … zawsze jesteś …”). Nie mówić o przeszłości, a nie myśleć o przyszłości – mówimy tylko o tym, co się stało właśnie teraz, w obecnej konkretnej sytuacji. Skoncentruj się na tym, co można zrobić to teraz, aby uzdrawiać i poprawić swoje relacje. Tak, aby odzyskać od niewierności może być trudne, ale jeśli zdecydujesz się utrzymać rodzinę razem, coś o tym będą musieli pracować każdego dnia.

Znaleźć sposób, aby zbliżyć

Pomyśl wraz z mężem, że można zrobić razem, aby przywrócić starą intymności. Może to być jakiś ważny obiekt (wykonane, na przykład, ich własne mieszkania naprawy, które razem pomyślałem, że zanim projekt i dobór materiałów), wspólne hobby, podróż razem. Częściej sam. Umów się na drugi miesiąc miodowy!

Jeśli pacjent jest leczony z konsultantem w sprawach dotyczących rodziny i małżeństwa, miał dać poszczególne ćwiczenia do pracy na przywrócenie komunikacji między wami; Pamiętaj, aby pracować na tych ćwiczeniach. To daje możliwość rozwijania nowych umiejętności komunikacyjne, aby zamknąć te luki w swojej relacji, które powstały przed niewiernością męża. Umiejętności te obejmują zdolność do komunikowania się, aby słuchać i słyszeć się nawzajem i traktują się wzajemnie z szacunkiem.

Wypracować dla siebie jakieś nowe zwyczaje i tradycje. Ważne jest, aby zrozumieć, że nie należy dążyć do powrotu do poprzednich związków, które trzeba było zaburzenia; trzeba budować swoje relacje w oparciu o nowe, tworząc wzorzec zachowania, który pozwoli Ci zobaczyć swoje małżeństwo w nowym, pozytywnym świetle. Dostroić się do tego, co będzie działać na budowaniu nowych relacji, nawet jeśli nie wszyscy od razu pojawiają się pomyślnie. A nawet jeśli przestępstwo będzie nadal pojawiają się od czasu do czasu. Ty i twój mąż musiał obiecać siebie, aby priorytetem odbudowy swojego małżeństwa, a nie porzucić go – nawet jeśli byłoby to bardzo trudne dla ciebie.

Naucz się wybaczać

Przebaczenie – warunek konieczny, aby umożliwić Ci, aby powrócić do swojej relacji i utrzymać rodzinę razem. Tylko naprawdę proste, będzie można iść do przodu w swojej relacji. Trzeba to zrobić, ponieważ nie jesteś przekonany jest, a nie dlatego, że z was czeka na współmałżonka jest winny. Musisz mu wybaczyć, a następnie, kiedy oni sami być na to przygotowani.

Prawdopodobnie będzie to trudne. Ale jest to konieczne. Można nawet powiedzieć, że jest to istotne dla przyszłości swojej rodziny. Wyobraź sobie, co będzie w twojej sytuacji rodzinnej, jeśli odrzucić ten kamień z jego duszy. Mąż poczuje, że jesteś zawsze boli, i znowu zaczyna ważyć na interakcji. Na etapie uzgadniania przebaczenie nie oznacza, że ​​trzeba szybko zapomnieć wszystko i natychmiast zaczynają ufać swojemu małżonkowi, jak gdyby nic się nie stało. No, oczywiście! przebaczenie będzie teraz wskazywać, że akceptuje tę sytuację i jesteśmy gotowi, aby przejść dalej – obok męża.

Odbudowa zaufania

Już rozumieć, że praca na relacjach masz długa i dość skomplikowana. Wiele par, które zdecydowały się utrzymać rodzinę po niewierności, ostatecznie rozpadł się, właśnie dlatego ufności beznadziejnie zagubiony. I zrozumieć te kobiety mogą być. Parzona z mlekiem, a woda będzie cios! Jak być spokojny, jeśli mąż się z domu, zadzwoń na jego telefon komórkowy, pragnienie męża umieścić na nowej koszuli lub posypać wody toaletowej – wszystko to sprawia, że ​​biedny mąż i nerwowy, aby zobaczyć jakiś podstęp.

Tak, a mój mąż nie pomaga, bo jego żona martwi się z jakiegokolwiek powodu, nawet jeśli miał na myśli niczego i nie. Dlatego oba trzeba zdać sobie sprawę, że musimy wykazać cierpliwość, poświęcenie i gotowość do spełnienia siebie, aby przezwyciężyć nieufność i uratować swoje małżeństwo. Lepiej jest, jeśli tylko zgodzi się, iż czas twój małżonek jest uniknięcie wszelkich tajemnicy i nie będzie trzymać tajemnice od ciebie.

Powinien być wrażliwy na to, że zawsze można zadzwonić do niego i zapytać, gdzie on jest. Ważne jest, że on sam mówi, jeśli z jakiegoś powodu opóźniony gdzieś, nawet na krótką chwilę. Może powinien nawet daje szansę spojrzenia na jego skrzynce odbiorczej poczty elektronicznej lub telefonu komórkowego. Tylko nie przesadzaj, nie zorganizować swoje codzienne przesłuchania i rewizje, bo inaczej nie przeżyje i uciekać od ciebie. Ale jeśli będzie to wszystko może być wykonane w granicach rozsądku, to w miarę upływu czasu będzie się uspokoić, a to przyczyni się do przywrócenia utraconego zaufania.

Jak przywrócić szczęście

Teraz ciężko w to uwierzyć, ale można być szczęśliwym, nawet po jakimś czasie! To będzie w dużej mierze zależy od ciebie. Mąż błąd nie powinien zabrać ze swojej zdolności do cieszyć się życiem. Masz pełne prawo do lepszego życia, a można go utworzyć dla siebie. Możesz zdecydować, że będziesz zadowolony ze współmałżonkiem ponownie. Można też zdecydować, że nie jest to możliwe. Ale to jest warte narażania ich przyszły dobrobyt?

Jeśli twój mąż – dobry człowiek i miłość między wami nie ustąpi, to nie powinien dać szansę swojej krótkowzroczności zrujnować swoje życie i sprawić, że cierpią. Cóż, tutaj są one rozmieszczone tak, nasi ludzie – czasami są tak naiwni, że mogą zachęcić Te Telkov żadnego kokietka. Ale! Jeśli kobiety w związkach intymnych wiodących rolę jedności dusz, to jest ważniejsze dla mężczyzn są pragnienia cielesne. I nie zawsze po stronie jego połączenia oznacza, że ​​Twój ulubiony Naprawdę zdradzony.

Jeśli człowiek cię kocha, że ​​jest pewny, a on nie jest zadowolony, że będzie można cierpieć. I dołożyć wszelkich starań, aby odkupić siebie. Często niegrzeczne mężowie stają się bardziej uważny i ostrożny, niż były przed postanowili cudzołożył. Ale tylko pod jednym warunkiem: musisz w żadnym wypadku nie powinna zawsze odgrywać rolę nieszczęsnej ofiary. Jeśli nie przez cały czas jego udręczone pogląd, aby przypomnieć mu, jak on jest winny przed wami, to będzie w końcu zacząć powodować to tylko kłopot. A jeśli go szantażować – mówią, trzeba zrobić tak i tak, bo jesteś niewierny do mnie i zawsze mnie winić! – że to i na pewno nie wystarczająco długo.

Ale jest inny punkt. Na wieść o niewierności męża, to na pewno patrzeć na różne oczy. Jakie stanowisko odbywa się zwykle przez kobiety w małżeństwie? Dajemy z siebie wszystko na służbę męża i dzieci. Jeśli małżonek niewygodne, będziemy mieć pewność, że nic nie będzie przeszkadzał. Jeśli dzieci chcą coś – my rozbić się naleśnik, ale zrobimy wszystko, czego potrzebują. Ale dla nas, że nie mamy czasu na nic. Co tam jest hobby, jakie przyjemności lub samoopiece: po całym dniu – jogging domu, wsiąść do starej szaty, i wrócić do domu, aby zadowolić!

Jesteśmy przekonani, że to, co wszystkie kobiety powinny robić, a to w jaki sposób można uczynić człowieka szczęśliwym. I właśnie otrzymał surową nauczkę, nagle uświadamiasz sobie: tak, rywal coś lepiej wygląda! Ona i prichesochka i długopisy, a garderobchik – wszystko w porządku! I rzeczywiście ona lathered koń nie lubi. A my? Jest sposób byliśmy, kiedy mój mąż zakochał się w nas? No, oczywiście! Więc jest to takie dziwne, że nie był zainteresowany taką żonę?

Nie poświęcaj swoich pragnień i zainteresowań! Najlepszy rodzaj partnera – ten, kto spełnia swoje pragnienia, ponieważ pomaganie innym jest najlepszą osobą, która może pomóc sobie w pierwszej kolejności. Jeśli uwielbiasz pływać – mieli okazję, aby przejść do basenu. Jeśli lubisz czytać – znaleźć czas dla niego na co dzień. Czy to, co pozwala być szczęśliwym. Wierz mi, mój mąż nie denerwuj się, jeśli nie zrobić kolację czterech kursów. Ale on jest bardzo szczęśliwi, jeśli widzi wypoczęty i zadowolony żona szczęśliwie z nim spotkać po dniu separacji. I do domu do żony tak będzie zawsze iść z przyjemnością, bez włączania albo w lewo lub w prawo!

load...