Jak przetrwać w kraju efektowne wskazówek

Zawartość

Och, jak wiele milionów razy usłyszałem: „Dlaczego jesteś taki spięty w ich trenazherke tym, istnieją również zabiegi kosmetyczne i opieki będą sami położyć się na kanapie ….” To było w moim życiu, a ciemny okres tuż po utracie wagi. Gdzieś już pisałem, że po szczęśliwym, aby pozbyć się kilogramów pozostanie we mnie trochę żołądek. Tak, ten, który jest albo skóry lub obrzęk, nie rozumiem tego. Cóż, ja się zebrać i udał się do kosmetyczki. Prawdę mówiąc, „masaż wyszczuplający” całkowicie i trwale zapewnił mnie, że starają się sprzedać błyszczącą Instagramy i podobnych czasopism. Nie, to jest bolesne, nieprzyjemne, aw niektórych przypadkach nawet obraźliwe. Tu leżą i cierpienia, i gdzie niektórzy ludzie podnieść poprzeczkę … Ok, może nie podnosić, a nie biegać, i nic nie jeździ, ale nie ma życia. A ty – leżysz i cierpieć. I czy warto?

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego doradcy nie zawsze mają rację

Pewnie każdy widział około 10 rolek zgodnie z poniższymi wytycznymi:

  • Witam, nazywam się Masza, Dasha, Sasha i straciłem 20 kg. Tak, nie ma siłowni i diety, straciłam na wadze, tak że nigdy nie marzył o frajerów;
  • Do siłowni, aby schudnąć bez diety i prowadził przez cały dzień na polu, mydło gospodarstwa trzy razy w tygodniu, i poszedł z dzieckiem 4 godziny. I, oczywiście, nie jest tłusty, słodki, mąka, a oto retseptik ciasteczka z serem i płatki owsiane z tyłu. W skrócie, to było tak prawdziwe, że nie było siłowni i diety, a co proponujesz;
  • Ale ja wciąż tajemnicą. Tak, kocham salonów kosmetycznych, bezpośrednie piękno w swoim własnym kąpieli iw ogóle, nie karmić mnie nic, nie mówiąc już o mazistej glinę lub coś złego na strajku. I nie masz przepis … następnie jakimś różowym z kapsikamom horroru lub „salon Kurs protsedurok” Warto moja nowa wielka

W ogóle, Masza, Dasha i Sasha są zwykle również bardzo piękne i bardzo dobrze wyposażone. Tutaj jesteśmy z wami, pocierając goleń krepaturnye zdecyduje się sprzedać wysokie i iść do salonu, lub być posmarowana różowym zhutyu kapsikamom. Nawiasem mówiąc, niektóre się to uda. Wiesz kto?

[Powrót do spisu treści]

Gdzie szukać doradcy

W naszych czasach, Blask, Przepraszam, faszyzm i standaryzacja I waży 58 kg uznawana jest, uh, grube. Jeden z moich przyjaciół atletyczne i waży 67 kg w ogóle jakiś nieśmiały ważone z pań, więc nie odebrać przedwcześnie popadł w omdlenie. I tak, nie pamiętam instagramnyh modele, ale także zarobić na życie innych rzeczy. W ogóle, harmonii i szczęścia.

load...

Ale mój sąsiad 19 lat o masie 58 kg gotowych zginąć, przepraszam, na ścianie różnych diet i innych ćwiczeń dla utraty wagi. A tak przy okazji, ja regularnie udostępnia łącza do innego magicznego magiczny uprawianych cienką owijania młodych pań.

W skrócie, oglądania cyfrowych dziedzictwa cywilizacji, zauważyłem coś:

  • I dziewcząt – coś pięknego i wdzięku. Ich kości cienkie. Komórki piersi i wąskie. I … W skrócie, 90% zawartości jest wytwarzana Ectomorphs – tych „od natury cienkie i smukłe i kondycji to nie jest potrzebne.”

[Powrót do spisu treści]

Owijanie Twój mózg

Tu bierzemy typowy mały odzyskane stroynyashkoy. Bez względu na to, z której to jest tak, że to życie, a ludzie lepiej, i to jest naturalne. Ale … Nasza bohaterka jest zwykle ograniczone do utraty wagi dieta zaczyna angażować się w ćwiczeniach z serii „nie jest bardzo trudne”, i szybko wrócił do pierwotnej istoty elfa. Co pozostaje? Prawidłowo lub obrzęk lub tłuszczu lub skóry. W przypadku elfiej księżniczki – skóra pozbawiona tonu i minimum tłuszczu. Czasami księżniczką, nawiasem mówiąc, idź w pokoju i w 3-4 miesięcy otrzymać taką ulgę, że nasze endomorphically mieszane bracia się nie śniło i 6 treningi w tygodniu w połączeniu z dietą nazwie Lyle McDonald. W skrócie, jeśli „brutalny” reżimu.

Co sprawia, że ​​okład / masaż / prawie każdy salon leczenie:

  • Jeździ wody. Bez względu na pochodzenie wody, a co przebywała, nawet zaraz po gorącym okłady z wodorostów w beczce, choć kąpieli, choć wannie, obrzęk pójdzie (wskazówka, tak, można po prostu położyć się w łaźni, jest on wolny);
  • Poprawia krążenie krwi – kompleks kawałek, który według legendy, poprawia spalanie tłuszczu i rzeczywistość „dogania” składniki odżywcze do mięśni i pomaga odzyskać od ciężkiego zestawu … stop, nie trenować księżniczkę. Ogólnie rzecz biorąc, dla księżniczek ulushchenie krążenie „twarzą” Zwiększenie elastyczności skóry kwitnące jej wygląd;
  • Zmiękcza skórę. Ściśle mówiąc, to robi to coś, gdzie rozmazów kosmetyczki. To zazwyczaj zawierają tłuszcze, mają tendencję do zmiękczyć zewnętrzną powierzchnię.

W skrócie, jeśli i tak cienka, po zapakowaniu lub stać się masaż, w prawo, jeszcze cieńsze.

Dlatego wielu początkujących schudnąć „zero”, aby osiągnąć sukces w każdej diety byle jak i masaże zwykle nie jest możliwe. I to mi się jako honorowego członka kremów z liposomami, spalić tłuszcz z 95-letniej średniej.

[Powrót do spisu treści]

Jak przetrwać to?

Wierzę w zasadę najmniejszego oporu. Konieczne jest, aby dbać o skórę? Jest to konieczne. Ponieważ żelu kupić i krem ​​nawilżający, a na przystanku. Na szczęście żaden nano-kremy nie są w stanie „pokonać” na temat skuteczności prostego treningu. Masować? Czysto sportowy odzysku, bo mam to zrobić, to jest logiczne, aby dojść do siebie po sporcie.

Nano-tips? Poważnie? Gdyby to było takie proste, dodatkowy ciężar miałby już wygrał, wszyscy razem wysmarowane glonów, założyć maseczkę na tym samym bicie czasu i starzenia się też, i spędził czas, który spędza się w hali za zamieszczenie zdjęcia „przed i po” we wszystkich istotnych promowania samych sieci społecznych.

Jeśli to był przyzwoity czasu od utraty wagi, są szkolenia i osiągnąć sukces, ale niektóre miejsca są albo skóry i tłuszczu, lub obrzęk, nie rozumieją, że lepiej jest wycofać swoje jasne, że normalny kosmetologii lekarskiej. Podpowiedź – to nie jest ten, kto praktykuje zgodnie z fazami księżyca i rytm oddechu morza, i który ma, przepraszam dyplom proza ​​medvuza i dobrych praktyk. Powie ci dokładnie, jakiego rodzaju „lub” i jak z tym walczyć. W tym samym czasie, nie ma wątpliwości, traci i tylko wtedy, gdy nie ma znaczenia w tych zawirowań?

Elena Selivanova

load...