Jak przetrwać w klubie dla kobiet

Kobiecego klubu
Zawartość

Ostrzeżenie! Przez post wierzy, że z litery „M” i „F” należy dostarczyć przytulne miejsce na relaks i oczyścić organizm, a także rozważyć objętość i intensywność. Siłownia, trening siłowy i wytrzymałościowy trening – tylko z literą „H”. Dla człowieka, który jest. I od interseksualistów problemów w siłowni pomaga porządnych ubrań, nie przypominający kostium kąpielowy i dobry zwyczaj demontażu dla powłoki bez żadnych dodatkowych przypomnień.

load...

W mieście, w klubie fitness dla kobiet, byłem raz, przez przypadek, na rozmowie kwalifikacyjnej. Z pracą nie wyszło, a główną zaletą były narażone na szkolenia w specjalnym systemem kołowym, zamiast wynagrodzenia, a nawet możliwość studiowania w normalnych szkoleń. Dzięki szkoleniu ode mnie i tak wszystko dobrze, dziękuję. Na ogół pracuje w klubie dla kobiet, że nie.

A potem, po prostu, orzeźwiający komandirovochka. I wolny wieczór. Która zapowiada się zmęczony, gdy zapisałem się na wizytę gości do kobiet Sports Club. Nazwa sieci nie zostanie wyemitowany, to jest koncesja, ale nie taki, który jest najbardziej popularny i ten, który polski odpowiednik.

[Powrót do spisu treści]

Przyjdź, drodzy goście. Bardzo drogie

W ogóle, przyjdę, pokażę sms-ku z zaproszeniem do odwiedzenia gości, a prowadź mnie na wycieczkę. Nie oferując zmienić. I pereobulsya siebie, ale marynarka nie brałem. Dopiero po wydaniu zezwolenia użytkownika, o tam nic nie ma, aby wykorzystać każdą szafę. W pakiecie z buty, plecak i kurtkę w dłoniach, idę do Miejsca Najświętszego. Kachalochku, to znaczy, siłownię.

load...

Kompletność opisze poniżej, ludzie na wieczór bardzo mało, dusza moja raduje się i szybko zlicza liczbę obecnych systemów do wczorajszych przeciągów. Ale tu zaczyna się objazd z elementów marketingowych. W ogóle, jak się okazuje, nie ludzie, a wszystko to na innowacyjnej treningu obwodowego i gdzie miałem być. Ale warto abonament … A gość nie jest włączone. Myślę, dobrze, dobrze. Pójdę, dobra rozgrzewka jest nadal konieczne, ale w taki okólnik, nigdy nie byliśmy.

W skrócie, dać monetę dla pojedynczej rundzie, muszę powiedzieć, jako 30 minut wart mojego wynagrodzenia za godzinę w moim rodzimym prowincjonalnego miasteczka. Wykonujemy zniżkę na kapitał, a brak przyczepności do podnoszenia estetyki, jak i jego zwolenników z klientami.

[Powrót do spisu treści]

Mamy obrócił, obrócił

Pie wykonane niezatarte do mnie. Pojechaliśmy, zrobiliśmy konwencjonalnego razminochku aerobic z trenerem, z dala idziemy. Według minuty z każdej bieżni, muszą powiedzieć, hydrauliczne. W sposób tych, którzy stoją na nasypie mojego wielkiego miasta. Tylko dla pieniędzy. I załadować wszystkie domyślić, nie można dodać. Na ogół impuls 110 o niskiej intensywności sercowo w zestawie.

Symulatory „dla wszystkich grup mięśniowych,” prawda, dla człowieka, który jest bardzo krótki i nie ma najszerszą piersi. Ale on ma biceps i triceps. Wiemy to, ponieważ jest na ruchach ramion i wykonane na odpoczynek w różnych tortu.

Ogólnie rzecz biorąc, nigdy nie pół godziny trener poprawił nikogo z obecnych techniki. Nawet ci, którzy ze względu na małą platformę wzrostu dla Leg Press czysto wyciśniętego ze złączonymi stopami i obcasy, zważywszy dolna krawędź podpory. A ci, którzy przechodzili od maszyny do maszyny z powrotem rundzie i niestety opadające ramiona. A ci, którzy rozmawiali przez telefon, siedząc na jednym z „foot” symulatorów podczas treningu.

W ogóle, rozgrzana, okay. Ten rodzaj aktywności, zalecamy, że ci, którzy są pierwsze 3 miesiące treningu chce wydać na poprawę wytrzymałości, nie ma czasu na ćwiczenia, a chęć czynienia z własnych programów szkoleniowych, jak również pieniądze na trenera. Zatrzymaj się na pieniądze subskrypcji na „to” może trwać 1-2 personalki mają dość dobrego specjalisty. Konieczne jest jednak, aby szukać specjalisty …

[Powrót do spisu treści]

Mekka?

Centrum wykonany niezatarte wrażenie na mnie. Pierwsze 5 minut spędziłem na poszukiwaniu wolnego sztangą. Więc to nie jest ich. Istnieje mini-bary na gorąco Irona z naleśników na 5kg. Jeśli zbierzesz 5 naleśników z każdej strony, mini-bar rozpoczyna sag. Menedżer obowiązek – zmniejszenie hands oczy na orbicie. Zamki dążyć do odbicia, rąk (nie pasek, masz kończynę zbyt długo) nie chce stać w uścisku wyrwać, bo gdzie mam dość, że mają naleśniki w ogólnym męki. W procesie pchania jęki pocisku i skrzypienie blokadę, jakby sugerując, że cholernie lecieć teraz, i wszystko się rozpadnie, a będziesz płacić za leczenie życiu każdego mieszkańca stolicy po kontakcie ze wzgórza czerwonych naleśników.

No dobra, myślę. Choć z hantlami lub kettlebells robić. Hantle, oczywiście, nie mamy na siłowni. Hantle końca 10 kg. Ale Smith ma symulator, w którym „wszystkie zaawansowane pociąg.” Ale za darmo nie jest przykręcone do podłogi (Kradną ponakachavshiesya varshavichki czy co?), Brak sklepów. A ograniczniki usunięte na wyciskaniu z podłogi nie może być.

Ogólnie rzecz biorąc, trzeba było odwołać obóz młodzieżowy i pompki pętli TRX różne sposoby, a następnie – do przysiadu na jednej nodze, który nie był nudny. Ludzie płynęła leniwie informacji na temat hodowli i wszedł na bieżni bez celu i sensu. Muzyka była cicha i medytacyjne, w skrócie, to było nudne.

[Powrót do spisu treści]

Guru!

I napisał program stamtąd. Oto np tutaj:

Rzuca o masie 10 kg spaceru. Jakby coś powiedzieć, że nie zaszkodzi nikomu. Osobiście dla mnie, chodzenie nie jest odpowiedni. I tak kolana przytłoczony. I ci, którzy do 90% z nich nie pasuje, ale nie najważniejszy. Jeszcze zrobić. Modny ćwiczenia na pośladkach, bo.;

Squat z mini-baru w orzeźwiającym ilością powtórzeń. Przez 50. 5 podejść. Na klienta marudzenie o bieganiu 60 km w tygodniu, nikt nie odpowiedział. Z wartością spojrzał i powiedział – nie można uruchomić, chodzić;

Redukcja hodowli, uprowadzenia, zgięcie, rozbudowa, nóg prasowej platformy. Platforma, nawiasem mówiąc, „dziewczęcy”, czyli wysokie;

Prasa w symulatorze w imadło z piłką, wzrost obrotu. Wystarczy żartujesz. Zawiasy;

Biceps, triceps, na siłowni. Dobrze, że przynajmniej ktoś widział we mnie potencjał Kai Greene. żartuję;

Link zawiasy i pompki

W ogóle, to co piszę? Jeśli jesteś doświadczonym człowiekiem, i tak widać, że program, w którym nie jest podstawowym ćwiczeniem na nogi w trybie zasilania, jak i ręce są z przodu klatki piersiowej i pleców, który jest również nieobecny w rzeczywistości (push-up dla osób powyżej 20 razy w powtarzania sceniczne – to wytrzymałość ), ale nie skręcając w różnych wersjach, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ale jeśli niedoświadczony – w klubie fitness kobiet w tym formacie może przetrwać tylko tak długo, jak idziesz na PFD i nauczyć się jeść prawo. Ale oni mają naprawdę dobrą restaurację i normalny manicure.
Elena Selivanova

load...