Jak przetrwać rozstanie i zapisać się

Zawartość:

Kto był inicjatorem separacji – ty albo on, w każdym przypadku, muszą zmierzyć się z bólu i rozczarowania. Najprawdopodobniej, można oczekiwać bardzo trudny czas. Jak radzić sobie z nim na własną rękę? Jak wypełnić duchową pustkę po zerwaniu? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule na temat jak przetrwać zerwanie stosunków.

load...

Stage łamanie doświadczenia

W naszym świecie nie ma nic wiecznego. Niestety, zasada ta odnosi się także do miłości. Co zaczęło się jako najpiękniejszy i romantycznej historii miłosnej w świecie, po chwili może zamienić się w dramacie lub nudnej opowieści. Ci się, że w końcu spotkał właściwego człowieka, ale w pewnym momencie w swojej relacji nie wytrzymać próbę wytrzymałości. Tak czy inaczej, rozpadł się.

Niestety (a może na szczęście) zerwanie stosunków da się przeżyć za chwilę, jakby czasami nie podoba. Wszystko w naszym życiu ma swoje miejsce, w tym ludzi, a kiedy tracimy je pod prysznicem, czy nieważne. Słyszeliście wiele opisów, ile czasu odnotowano przerwy: ktoś twierdzi, że jest ona równa połowie długości samej powieści, ktoś mówi o jednym tygodniu na każde utrzymywane razem miesiąc, a dla kogoś, to w każdym przypadku ma postać półroczne „Spree”. Wszystko przebiega indywidualnie, ale istnieją pewne ogólne etapy, przez które każdy „parted” kobietę:

 1. Odmowa

  Zerwanie stosunków jest po prawej stronie na górze listy przebojów z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. Nie jest zaskoczeniem, że po raz pierwszy nie chciał uwierzyć w to, co się dzieje – wydaje się Państwu nierealna i nieco groteskowy. Niektóre kobiety nawet obserwowano reakcje psychosomatyczne, takie jak oszałamiające, długotrwale (ponad dwanaście godzin) snu i innych zjawisk fizycznych. W ten sposób organizm próbuje chronić naszą kruchą psychikę od urazu.

  load...
 2. Szukaj „winny”

  Prędzej czy później staniesz się świadomy rzeczywistości, co się dzieje. I w tym momencie istnieje pragnienie, aby zrozumieć, co się stało z twoją piękną parę. Najprawdopodobniej po prostu spróbować znaleźć winnych. To naturalne, że na początku swojej złości chwyta, a tylko jedna myśl w głowie się kręci „To wszystko moja wina!”. I tak naprawdę łatwe, bo wtedy trzeba by niemal całkowicie usunięte odpowiedzialność za to, co się dzieje. Ale ta złość może i powinien sobie poradzić.

  Dobrze, jeśli zamiast natsarapyvaniya jego bolesny słowa samochodu po prostu traktować wszystkie śmieci, które jest przypominający nem.Neredko kobiet poddawanych zerwanie stosunków z ulubionych, a następnie „rzuca” w drugą skrajność. Przyjść na myśl gorzkie myśli o własnej winy. Na przykład, „gdybym był bardziej miękki, musielibyśmy wszystko okazało,” lub „powinienem być bardziej wrażliwi na niego”, i wiele, wiele innych drobnych rzeczy, które mogą bardzo podrażniona swoim ex. Ale to dusza-szukają raczej bezcelowe, a nawet szkodliwe, bo nie dostaniesz nic oprócz kompleksów i nie możemy zapominać, że każdy z nas ma swoje wady i zwykle nie zdecyduje o wyniku tej sytuacji, ludzie są w stanie pogodzić się z negatywnych cech innej całym moim życiu – .. To się nazywa przyjęcie, a jeśli w Twoim przypadku nie byłoby Ach, więc związek jest prawdopodobne, aby zostały skazane.

 3. żałować

  Pewnego ranka po prostu obudzić się pod ciężarem smutnego faktu, że twoje życie nie jest już tą osobą. Uraza, złość, poczucie winy – wszystkie te uczucia mijają, dając miejsce na nowe – smutku, tęsknoty i żalu. Ten okres historii swojego doświadczenia śmierci i żałoby ją, a on jest bardzo, bardzo trudne. Czasami wydaje się, że ten stan będzie trwał wiecznie, ale tak nie jest. Najważniejsze – nie zatrzymują się, dać upust uczuć i łez. Swojego życia pozostawia naprawdę ważną osobą dla Ciebie, a ta strata jest dość wysoki. Tak więc nie należy się spodziewać szybkiego zakończenia tego etapu – prawdopodobnie zajmie nie mniej niż sześć miesięcy. Ale stopniowo będzie się łatwiejsze.

 4. Nowe życie

  Stopniowo przepływ łez ustępują, można dojść do zrozumienia siebie i świat, jak się okazuje, nie zawali. Ludzie są również iść do pracy, spotkanie z przyjaciółmi, cieszyć się słońcem i uśmiech wiosną i jesienią szczęściem. Masz moc, aby wrócić do życia, dlatego bardzo ważne jest, aby pozostać w kontakcie z najbliższymi. Odwiedź z przyjaciółmi, lub wybrać się na wycieczkę do rodziców „na placki”. A najlepsze jest poznać kogoś nowego – nowe znaki pomogą Ci pozbyć się przeszłości i niech przyszłość w ich życiu.

 5. Streszczenie

  Wcześniej pisaliśmy o tym, że będzie chciał znaleźć przyczynę swojej rozstaniu z mężczyzną. Ale dopiero teraz przyszedł czas, aby pomyśleć o tym, co naprawdę wydarzyło się między wami. Tak, ale nie zdziw się, ale dopiero teraz, kiedy twoja głowa jest wolny od niechęci i złości, będzie w stanie trzeźwo analizować zerwanie stosunków między wami. Najprawdopodobniej ten człowiek był naprawdę dobrym człowiekiem, tak jak ty. Ale coś poszło nie tak, a Twoje zadanie – aby zrozumieć, co było do przyszłości w spokoju budować nowe relacje, a nie przeciągać ich bagaż w przeszłości. Czasami ludzie po prostu przez pomyłkę trafić stron życia ze sobą, i nie warte swojej ceny własnego szczęścia, aby spróbować uratować ten związek.

Kto wygra?

Na pewno wiesz, że wiele zależy od tego, kto zainicjował separacji. Ten ważny punkt określa równowagę sił w procesie łamania, a także wpływa na stopień i głębię swoich duchowych doświadczeń.

Jeśli on cię zostawił, nie rób niewystarczające, nieodpowiednie i źle przemyślanych działań, za które następnie będą wstyd. Tak, to boli, boli, bo człowiek jest po prostu odrzucić cię. Dlatego pozwól sobie czuć złość i smutek, żal i rozpacz. Nie staraj się pojawiać silne – to zajmie dużo siły psychicznej, że jesteś teraz bardzo ważne dla innych.

Jest to kolejny bardzo interesujący punkt: kiedy rzucamy, znacznie głębsze doświadczenie winy, bo czasami wydaje się, że odrzucony z powodu naszych własnych indywidualnych słabości. Jednak kobieta prawie nie podejmuje odpowiedzialności, jak podjęto decyzję o separacji był człowiekiem. I w tym przypadku konieczne jest, aby uważać, aby nie pogrążyć się w pozycji ofiary, a to przyciąga po takim zerwaniu.

W przypadku, jeśli użytkownik zdecyduje się zerwać związek, to jest prawdopodobne, że będzie obejmować ból i gniew. To ci, którzy zdecydowali się rozpad i, najprawdopodobniej, to z powodu swojej głębokiego niezadowolenia z relacji. Ale nie jest łatwo pozbyć się myśli: „Dlaczego nie zrobił nic, aby mnie ocalić?”. Ta pozycja jest mniej szkodliwe dla swojej osobowości, ale to też ma swoje niebezpieczeństwa. Nie wahaj się i nie żałuję jego działania, obwinianie się, że co najmniej Najjaśniejsza odcień, ale to było. Kto jest dla ciebie najważniejsze – czas, aby się nad nim, to nic dziwnego, że mówią, że czas jest wielkim uzdrowicielem.

Większość metod prąd wypełniania ubytków

Psychologowie w jednym głosem oświadczyć, że aby rozpocząć nowe życie jest najlepszy w zgodzie z samym sobą.
Teraz najważniejsze – nie popełniać błędów i zapisywania własnych zasobów mentalnych. Dlatego nie jest w pośpiechu, aby pokonać ogień ogniem i rozpocząć nowy związek (choć są szczęśliwe wyjątki). Lepiej tak często, jak można psychicznie powtórzyć słowa: „wszystko, co jest zrobione – tym lepiej”. Również śledzić nasze psychologiczne porady, jak przetrwać zerwanie stosunków z ukochanym:

 • Unikaj pozycji ofiary

  Niewątpliwie w nim jest mnóstwo bonusów i korzyści: wszyscy zapasowe i pomóc, a w duszy jako coś moralnie lepsze – to dlatego, że są dobre, a to jest złe! O tak, oczywiście, że masz uprawnienia moralnego czegoś do uruchomienia się, bałagan w mieszkaniu, do pracy w niechlujny sposób – po prostu wyrzucić te obszary życia, które jakoś wymagają swój wysiłek i uwagę. Tylko tutaj tam wtedy smutno, że nie stało się, co się stałeś? Więc teraz, jak tylko chcę żal dla siebie i posokrushatsya, zatrzymać przepływ myśli ze słowami: „Tak, to wystarczy! Nie jestem ofiarą, dorosłych i pewna siebie kobieta, która jest po prostu trudne. Ale ja sobie z nim!”.

 • Nie wracaj do przeszłości

  Tak to w jaki sposób my, kobiety, które w chwilach skrajnej podatności umysłowej i ciągnie nas do byłego chłopaka lub męża. Jest to szczególnie prawdziwe w niepowściągliwy głowie, więc jeśli znasz takiej funkcji, upewnij się wcześniej, że telefony są poza twoim zasięgiem. Ale poważnie, za każdym razem, gdy nie będą kuszeni, aby powrócić do swoich miejsc, zatrzymać się i pamiętać, ze względu na to, co jest w rzeczywistości zostało. Można nawet napisać list do siebie, co w farbach opisać wszelkie wady stosunków z niegdyś ukochany – będzie to wielki „antidotum” na sentymentalizmu.

 • Spróbuj użyć taniec i muzykę jako rytualnego oczyszczenia

  Nie jest konieczne, aby wiedzieć, jak tańczyć – po prostu zamknąć oczy i przenieść się do muzyki, jak wnioski ciała. Wkrótce będzie można z pewnością będzie jeden i nadal żyć szczęśliwie – nie tak trudne. Ale to będzie w najbliższej przyszłości, ale teraz trzeba przystosować się do nowych warunków życia.

 • Czytania książek – idealny sposób płakać wraz z bohaterem powieści, która, jak idziesz przez wydzielenie i może być z niego dojść do jakiejkolwiek decyzji

  To samo dotyczy filmów – wszystkich wersji równoległej rzeczywistości, która pomaga odciągnąć cię od tego, co dzieje się i stają się źródłem siły duchowej. Tylko nie przesadzaj – wciąż nie może zapomnieć o realnym świecie.

 • Jak często można komunikować się z ludźmi, którzy przez ich obecność może ustawić się na pozytywnej stopie

  Może to być zabawa śpiew stado dziewczyn, które pomogą Ci pozostawić duszy-wyszukiwanie i daje wiele radości, nawet w tak trudnym czasie dla Ciebie. Albo może to być przyjaciel, który wie wszystko o tobie i rozumie i ma jedyny w swoim rodzaju wyraża poparcie i uczestnictwo. Jednakże, jeśli chcesz porozmawiać, proszę skonsultować się z profesjonalnym psychologiem, który, w przeciwieństwie do swoich przyjaciół, nie dadzą rady i niepotrzebne będą słuchać i pomóc szukać we właściwym kierunku w życiu.

 • Nie jest konieczne, aby spędzić cały swój wolny czas w pracy, staje się pracoholikiem

  Ale do podjęcia złożonym i ciekawym projekcie – to inna sprawa. Po pierwsze, można zyskać pewność siebie i swoich umiejętności, bo te rzeczy przyczyniają się do ujawnienia wszystkich swoich możliwości i zasobów. A po drugie, jesteś po prostu rozprasza takich przydatnych i interesujących rzeczy.

 • Nie spiesz się, aby rozpocząć nowy romans „to na złość” i udowodnić, że jesteś ktoś potrzebuje

  Zamiast oczekiwanego triumfu, taki związek przyniesie Ci pustkę i frustrację, ponieważ najprawdopodobniej okaże się, że nikt, i nie dbają o swoich zwycięstwach miłosnych. I to jest strzał w ego. Uzyskać lepszą zwierzaka. Nie żartuję – konieczność opieki nad swoimi ulubionymi małych zwierząt odwracają się od ich doświadczeń i dać „utknąć” na nich. Tylko nie „zastąpić” koty z mężczyznami – w końcu to nie jest to samo.

 • Znalezienie odpowiedniego hobby

  „Dla duszy” sprawa pomoże Ci nie tylko uspokoić nerwy, ale również do nawiązania nowych znajomości. Być może to, czego potrzebujesz – zmiana obrazu, który pozwoli Ci poczuć się odmłodzony i szczęśliwsze. Kolejna dobra taktyka – zrobić coś, co od dawna chciał, ale albo nie mają czasu ani determinacji. W każdym razie, można wyrazić siebie i uświadomić sobie tajny sen – kto wie, może teraz w swoim życiu, że nadszedł czas na radykalne zmiany?

Przecinanie – to jest bardzo trudne, a okres kryzysu. Ale to daje nam wiele: witalność i stabilność, zaufanie do siebie i swoich umiejętności, a także doświadczenia autonomii i niezależności. Dopiero po przejściu przez to, zdasz sobie sprawę, że nic nie jest niemożliwe dla Ciebie. A teraz, po łzach, smark i nieprzespanych nocy, w końcu uśmiechnąć i cieszyć się życiem. Oznacza to, że jesteś o krok bliżej do znalezienia prawdziwej i szczerej miłości!

load...