Jak przetrwać oddzielenie szybciej

Zawartość:

Poeci i pisarze różnych epok pochwalił wieczną miłość w książkach, muzycy – w pieśni, aktorzy – w filmach. Jednak wieczna miłość książek jest coraz rzadsze w życiu. Coraz częściej, związek, który wydawał się obiecujący w pierwszym, nagle kończą się rozstaniem. Ludzie są mniej prawdopodobne, aby docenić siebie, nie chcą pracować na związek. A powodem separacji może być wiele: nie dogadać, zbyt różne, różnica wieku, statusu społecznego itp i pytanie od razu nasuwa się przetrwać rozłąkę z ukochaną osobą …

load...


Powrót do spisu treści

Nie daj się depresji

Aby odpowiedzieć na pytanie, jak przetrwać oddzielenie od dawna, należy nauczyć się kilku zasad. Przede wszystkim nie panikuj, przygnębiony, wycofać się do siebie. Tak, okres ten będzie trudny, szczególnie na początku. Oczywiście, można płakać, aby wyrazić całą bliskiego, przyjaciela, przyjaciel powiedział wszystko, co zakłóca duszę. Kiedy można współczuć sobie, płacz tyle, ale nie będzie w tym stanie przez długi czas. W przeciwnym razie można zrobić sobie gorzej – złamać psychikę, psuć nerwy.

W tym opłakanym okresie depresyjnym przeszedł szybko, wystarczy przełączyć się na coś innego. Na przykład, możliwe jest, aby całkowicie wycofać się z pracy, w szkole, angażują się w samodoskonalenia, do nauki języków obcych, nauczyć się nowego zawodu, przejść kilka kursów. Wszystko, tak długo, jak to jest w pełni zajęty, a na co nie rozprasza.

Można, na odwrót, aby umówić się na urlop, wakacje. Można zebrać znajomych, na wycieczkę do innego miasta, kraju. Nie ważne gdzie, najważniejsze – aby zmienić tę sytuację, aby złapać nowe doświadczenie.

load...

Po taki urlop powinien powiedzieć sobie, że zaczyna nowe życie naprzód będzie nowa miłość, nowe relacje, nowe emocje, radość, szczęście.

Co ważne, nie żywić urazę wobec byłego kochanka. Po pierwsze, trzeba puścić nią i dziękuję za wszystkie chwile, które prezentował, aby powiedzieć dziękuję za to, co dała szczęście i miłość. Po drugie, ważne jest, aby zrozumieć, że po niebiosa nie chcą kontynuować te stosunki, a więc konieczne. Tak, ludzie będą w przyszłości, co naprawdę daje szczęście, miłość.

Można zrobić je psychologowie twierdzą, że w ten sposób człowiek jest łatwiej odzyskać po zerwaniu. Zaleca się, aby wyszło, można zmienić fryzurę, styl ubierania. Zmiana wizerunku człowieka psychicznie zaczyna nowe życie.

Po odejściu dziewczyny lubią oglądać filmy o miłości, słuchając piosenek miłosnych, płacze podczas oglądania i słuchania. Takie postępowanie nie jest zalecane, to tylko pogarsza sytuację, ponieważ po raz kolejny pojawia się uczucie osamotnienia, bezużyteczności. Jeśli chcesz wyjść z depresji, oglądanie filmów romantycznych jak długo niepożądane. Lepiej jest zobaczyć komedię z moimi przyjaciółmi, śmiać się serdecznie.


Powrót do spisu treści

Rozpocząć nowe życie

Większość osób, które zostały porzucone, chcą zemsty. Kowalski ich partnerzy, zawiązać stosunki z nimi, ale w rzucie końcowego i iść z satysfakcją. Ważne jest, aby zrozumieć, że w ten sposób nie działa pomścić byłego chłopaka lub dziewczynę, ale tylko grać cudzych uczuć jest okrutny.

Jeśli serce nie chce puścić bliskiej osoby, jeśli były zawsze wydaje się idealną osobą, najbardziej delikatne, piękne, wyjątkowe i kochane – to nie ma znaczenia. Oczywiście, to było tak, ale dlatego, że był i wady. Może żartował jak głupie może obraził cię w ogóle bólu, przyniósł do łez, nie ma ubioru, zrobił coś strasznego, że są odpychane przez niego. Oczywiście, to było. Po prostu trzeba myśleć o tym coraz częściej, tak że wszystko, co wewnątrz was odpychane przez tego pierwszego. Jeśli po tej sesji będzie można nawet zadowolony z faktu, że rozpadł się, że jest dobry. Najważniejsze jest, aby wiedzieć, co nas czeka będzie prawdziwa miłość z inną osobą, jest pewien, że wkrótce, bardzo szybko.

Po rozstaniu nie bójmy się być sama. Przyjaciele nie zawsze mogą być ze sobą, krewnych, zbyt. Mają też własne problemy, ich partnerów i rodzin. Nie trzeba być egoistą i domagać się, aby zawsze były wokół i obsługiwane rodzimy. Pobytu jednego, nie myśl o zerwaniu stosunków. Nie patrzeć na zalety. Jeśli spojrzeć na nich, opracuje kompleksów. Można gotować jakieś nietypowe danie, proces gotowania jest całkowicie odwracać uwagi od smutnych myśli. Można zrobić końcowe sprzątanie domu, aby jej szafa, znalezienie konkretnego hobby, takie jak na drutach, haftu, montaż zagadek. Włącz muzyki, zabawy, ruchu, przejść pod nią tańczyć, śpiewać piosenki. Nawet jeśli wydaje się głupi, aby nie myśleć o tym, bo nikt nie widzi.

Te wskazówki pomogą Ci, gdy nie wiadomo, w jaki sposób przetrwać oddzielenie od swojej ukochanej. Nawet jeśli będą one dość trudne do wykonania, trzeba jeszcze zrobić samodzielnie, aw rezultacie będzie wdzięczny za to, że vseslozhilos właśnie tak, a nie inaczej.

load...