Jak przetrwać kwietniu i maju w siłowni

Zawartość

Wiemy, wiemy. Porządni ludzie nie mówią o tym. Powinny one inspiracją dla początkujących fitness, klaskać je na plecach i powiedzieć im szczęśliwie, że wszystko okaże się, jest poszukiwany. Ale przyznaję, kiedy wygrał początkującym wygrał tyle już zmontowany swój post iz okrzykiem: „Locks” Zaczyna rozbierać, slam chcesz, a na czole. Coś ciężkiego. Cóż, wszyscy musimy zacząć gdzieś w pokoju, a niektóre zaczynają analizować obcych pocisków, łamanie kolei i twarzy: „No, co ty tu wszyscy oburzeni, zapłaciłem!”. A jeśli – kobieta, będzie jeszcze inne problemy. Dla każdego partnera z biceps 34 cm szczerze wierzy, że jest „pierwszej linii” tylko dlatego, że – moim panem, a nie pani Okazuje się, że w momencie sporządzania niektórych obywateli do pokoju plaża zamienia się w pole bitwy. Jak przetrwać i osiągnąć swoje cele przez długi czas?

load...

[Powrót do spisu treści]

Opcje są oczywiste, ale często nie są prawdopodobne

Co chcemy osiągnąć? Jest to po prostu czas, kiedy ludzie zachowują odpowiednie miejsce lub w sali tylko kilka osób. Jak to osiągnąć? W kwietniu i maju, w większości pokoi, a nawet od 7 do 9 w korkach rano, nie wspominając o godzinach wieczornych. Krótko mówiąc, nawet poranne zajęcia nie zbawi.

I wiesz, kiedy w niemal każdym pomieszczeniu mniej niż cały naród? Zazwyczaj od 12 do 14 godzin, dopóki uczniowie nie mają ran i działa już uciekli. Mniej więcej w tym oknie i klinowania swoich ludzi szkoleniowe, które nie są obciążone napiętym harmonogramie. Jest wieczór „antipik”, ale zwykle nie jest w bardzo dużych miastach. To jest od 9 rano do 11 wieczorem, i nie ma się Warszawie i Petersburgu. W stolicach formacie regionalnego w tym czasie gości w hali trochę. Prawie wszyscy trenerzy mogą swobodnie zajmować, jak mówią, nie chcą. Inną rzeczą jest to, że taki system i nadaje się tylko do tych, którzy mogą spać normalnie, jeśli bezpośrednio po treningu pójdzie do łóżka. To, nawiasem mówiąc, nie ma godności wszystkich istot ludzkich, wielu ludzi nie dają go dokonać cechę nerwowej reakcji układu ładowania.

Na ogół większość przełamać swój harmonogram kampanii w pustym trenazherku tylko ci, dla których jest to trenazherka – połowa sensu życia. Jeśli jest to główny cel, można jakoś smanipulirovat ich codziennej działalności. Ale jeśli nie – i chodzić po całym „dla siebie, dla zdrowia”?

load...

[Powrót do spisu treści]

Problem ze znalezieniem miejsce

Na początek, jest dostępny w najbogatszej do „rozlegle” okresy przejść do nowej dużej sali, która prawdopodobnie otwarto w Twoim mieście. Osobiście mam kilku klientów jest łukowaty – Frozen karty do lata w starym, przenieśliśmy się do nowego. Tak, nie jest to konieczne, aby przejść trochę dłużej, a kilka uważnie patrzeć na parkingu, ale jesteśmy zadowoleni z nowym wyposażeniem.

Zazwyczaj metoda połowu jest niezdolność kupić krótką kartę. Ale jest odnowienie! Wstępnie zlokalizować „ofiara”, która trafi w swoim nowym pokoju w czerwcu, i dalej, aby napisać aplikację do zamrożenia kartę.

Ze względów technicznych, niektóre kluby w dłuższej perspektywie nie jest kartą „zamrożone”. I nie wszyscy trenerzy są gotowi do wyścigu po mieście z ulubionych klientów. Więc czasem trzeba się zatrzymać i spojrzeć na miejsce, w którym był zatrudniony wcześniej.

Tutaj, po prostu ma sens radykalnej zmiany stylu szkolenia

[Powrót do spisu treści]

A więc schudnąć

Jeśli schudnąć, jest wysoce zalecane, aby porzucić stary podział i złudzeń co do tego, że z nim będzie odpocząć na zegarze i wykonywać wszystkie nadzbiorami zgodnie z zaleceniami lekarza. Jest to możliwe tylko w jednym stanie. Czy iść z osobistym trenerem, a klub ma „prawo pierwszeństwa” dla takich klientów. Oznacza to, że inni ludzie będą zaokrąglić w górę z symulatorów dla Ciebie. Oczywiste jest, że miłość i uwielbienie w społeczności jest nie sumują. I jeszcze długo po zajęciach z trenerem, że nie będzie za późno. Chcesz wiedzieć, jak ich pieniądze mogą uzyskać całą gamę upokorzeń w duchu liceum? Praktyka. Nie chcesz – to lepiej szukać miększej opcji.

Na szczęście wszystkie z utraty wagi jest łatwiejsze niż myślisz:

„Alpha” wersji. Możesz zostawić swój stary plan zasilania z ich samych starych wag i cięcia kalorii. Rekreacja i inne – jak poprzednio. Na pewno schudnąć, jeśli wiernie przestrzegać wszystkich

Opcja „Omega”. Piszesz nowy plan. Która obejmuje najbardziej niepopularny wśród wyposażenia nowo przybyłych. No wiesz – bar, rack, ławki i najcięższe ciężary, które masz w pokoju. Opcja jest dobre, ponieważ pozwala skutecznie czynić postępy, ale prawie nie jest konieczne dla tych, którzy życie było podobne do „bikini”, czyli Split, w siłowni i naprawdę nie mogli zrobić bazę. Tutaj można wezwać pomoc i umieścić trenera wreszcie oprzeć, bo bez niego, Twój postęp będzie skończona. I można wybrać następujące opcje.

Opcja „Theta”. Patrz na jasną stronę treningu funkcjonalnego. Jeżeli siła – nie jest twoja sprawa, ale robisz dużo czasu i mieć normalny koordynacja ruchów pewnych korzyści mogą pochodzić z treningu z ciężarami, a Trx pętle, a także na poziomym pasku. To jest po prostu bardzo łatwo rozwiązać – wykorzystać poziomy pasek, powiesić go na zawiasach, aby przeciągnąć go wszystkich użytych odważników i aktywnie machając ich tam. Gwarantuję ludzie lepiej idź dogonić na maszynie Smitha, który będzie odpowiedni dla Ciebie i puazów.

[Powrót do spisu treści]

I czy mogę siedzieć w domu?

Tak, to możliwe! Osobiście czuję się komfortowo, żeby angażować się w swojej piwnicy, a ja okresowo zrobić mesocycles całość. Ale stoję tam, a waga ławki. A także zebrane wieloletnie zamówień „analizować” radziecki elitarnej kolekcji ciężarki, hantle, a nawet starą „koncepcji”. Ale jestem maniakiem. A ludzie mówią prawdę, że montaż takich rzeczy w domu jest najnowszym, schyłkowej sportowy fanatyzm. I nie każdy chce iść do domu o godzinę do pracy, mieszka na przedmieściach.

W ogóle, jeśli wybierzesz trening w domu, niech będzie z wami obiektywny i uczciwy. Żaden normalny urządzeń energetycznych? Nie miejcie złudzeń, to jest to w tym roku, to są pompowane do 10 kg gantelkami. Sprawiają, że twój cel pracę nad wytrzymałością. Tak, pogardzany przez wielu towarzyszy może mnogopovtorka być bardziej interesujące, jeśli dodać do swojej pracy nad wytrzymałością. Jeśli nie masz cel, aby wygrać rywalizację o zniesieniu, możliwe jest wypracowanie kilku miesięcy coś jak „Nike Training Club” i zaniedbany przez ulicę w tym samym czasie. Coś pięknego pogody.

Elena Selivanova

load...