Jak przestać bać się błędów i nauczyć się odkrywać życie

Najbardziej szkodliwe wszystkim powściągliwości – myśleć, że wiemy wszystko. Niestety, nasza kultura każe nam wierzyć, że musimy wiedzieć wszystko o wszystkim, chociaż, aby osiągnąć wysoką pozycję, trzeba być wszechwiedzący. Zawsze rację. Nie mylić. Zobaczmy, dlaczego tak nie jest?

load...

Co powstrzymuje nas?

Zamiast szukać odpowiedzi na pytania, które spędzają czas próbuje udawać, że je znamy. Ta postawa i zachowanie, w rzeczywistości pochodzi z obawy przed marką nie nezhestvennymi, ograniczonych miernot. I jest to strach nie pozwala stać się wielki. Uniemożliwia korzystanie z ich potencjału. To ogranicza możliwość nauczenia się czegoś nowego. Ze względu na niego, nie szukać więcej czytania i samokształcenie. To ogranicza swoją kreatywność do poszukiwania nowych pomysłów. To nie pozwala, aby zobaczyć prawdziwy świat, ukrywając go za ekranem uprzedzeń. On nie pozwoli Ci cieszyć się sukcesem innych. On oddala ludzi, którzy mogliby ci pomóc. W pewnym momencie trzeba upuszczać go, to niewiedza strachu i po prostu zacząć żyć tak, jak chcesz. Dlaczego udawać, że wiem, czy można rozwijać nawyk wiedzieć?

Błędy pomaga nam wzrastać

Pomimo okleiną swojej odwagi i charyzmy, ludzie wiedzą, że popełniają błędy. W tym nie byłoby nic złego, jeśli zatrzymać przeprosić i przyznać, że byli w błędzie. I tu pojawia się pytanie: dlaczego tak trudno jest popełnić błąd? (Co jesteś gotów się założyć, że jest to spowodowane obawiać?)

Rozważmy prosty pomysł: „popełnić błąd, otworzyć nowe możliwości.”

Znaczna część sukcesu jest pokora, czyli zrozumienie, że zawsze będziesz miał coś do nauki. Pozycja obronna – to pułapka. Bezpieczeństwo

Reakcja kolidują stać się gwiazdą, chcesz – i można zrobić – być. Ponadto, nawet nie wiem naprawdę, dlaczego chronić.

Prosta fraza „To nigdy nie zadziała” bije polowania na naukę i iść do przodu. Ale pomyśl przez chwilę. Nie wiem na pewno, że nowy pomysł nie działa, prawda? Jest mało prawdopodobne, że przetestowali swoją teorię w każdy możliwy sposób w jakimś tajnym podziemnym laboratorium. Nie czytać wszystkie książki znanych ludzkości na ten temat.

load...

Jak zacząć uczyć się naprawdę?

Learn – środki do wchłonięcia lekcje życia, które pojawiają się na twojej drodze.

Wykształcenie nie dzieje się automatycznie. W przeciwnym razie będziemy przyswajać wszystkie lekcje, które może sprawić, że wybitne. Musisz skupić całą swoją wytrwałość w jaki sposób stać się studentem. A to oznacza, kopać w piętach, starając się włączyć życie w laboratorium badawczym.

Nie czekaj, aż pojawi się odpowiedź, jakby za sprawą magii, trzeba aktywnie szukać ich wokół. Nauka nie powinna być tylko wtedy, kiedy chcę, a nie tylko to, co chcesz. Wiele do nauczenia, i nadzieję, że będzie się uczyć – nie to samo. Być uczniem – to zaakceptować cokolwiek życie oferty (słusznie, Twoim zdaniem, czy nie), i włączyć okoliczności najlepszego wyboru lub wiedzy. Oznacza to w najgorszych chwilach życia, aby zaplanować najlepsze wydarzenia w przyszłości.

Na podstawie książki „Bądź najlepsza wersja siebie” wydawnictwo „Mann, Iwanow i Ferber”.

load...