Jak promować mężczyznę na prezenty: kobieta sztuczki

Zawartość:

Rozmowa dwóch blondynek:
– Wiesz, byłem w stanie rozmnażać się ją do nowego norek płaszcz, przedstawił dziś!
– Niesamowite !!!
– A wczoraj dał doroguschy diamentowy naszyjnik!
– Niesamowite !!!
– A w tym tygodniu – nowy sportowy samochód!
– Niesamowite !!!
– A ty co nowego?
– Dlaczego właśnie skończył kursy uczęszczający uprzejmości. Nie uczono mnie zamiast „Dobry wypełnić!” rozmawiać „Wspaniałe !!!”

load...

Pamiętaj, kiedy Twój ulubiony mężczyzna po raz ostatni dał cenny prezent? Urodziny? W dniu 8 marca? A może w ostatniej Sylwestra? Z pewnością pośród was są tacy, którzy w te święta nic specjalnego perepalo. A wszystko dlatego, że niektórzy ludzie nie są też świadomi tego, co musimy skupić się na miły prezent, lub po prostu nie chcą wydawać pieniędzy. Który ma jako jeden z blond żart, wymyślać hojny rozpoczęliśmy od ukochanego i puzzle nad tym, jak dobrze rozpuścić go w niesamowitym zakupem. Ale obie chcą czuć się kochane, otoczone uwagi, opieki i uzyskać dobre dary. Co zrobić, jak popchnąć człowieka do niezbędnego działania i wyzwolić naprawdę trzeba cenny prezent?

Czy to etyczne, aby wyhodować męskie prezenty

Jestem pewien, że wiele kobiet, a nawet więcej mężczyzn przeczytać tytuł artykułu i powiedzieć niezadowoleni pomorschatsya mówiąc, że Fu nie jest ładne, to jest możliwe, aby „rozcieńczyć” osobę, którą kochasz, z jakiegoś tam prezenty? Rzeczywiście, jeśli pojęcie czystej miłości, wzajemnego zgodnego z wymogiem, aby potwierdzić partnera materialnych zmysłów? Czy idea „rozcieńczyć” Człowiek na prezenty przychodzą do głowy poglądach, egoistycznej kobiety, która mieszka sama i że konieczne jest, aby pełnomocnik zgarnąć ogień?

Powiedzmy, jeśli jesteś ze swojego mężczyzny przez długi czas razem i wzajemności uczuć nie można wątpić, i sztuczek, które produkują długo oczekiwany prezent, nic negatywnego w relacji nie zrobi. Każdy z nas od dzieciństwa miłości, kiedy kochamy i zepsuć, i wspaniałe rozpoczęliśmy z rąk ludzi po prostu zrobić nam jeszcze trochę szczęśliwsi. A jeśli ich mężowie lub faceci, z jakiegoś powodu nie w pośpiechu, aby nas zadowolić z prezentami, dlaczego nie pchać je lekko w prawo poddania decyzji nie w celu promowania dobrego prezentu?

Oczywiście, wokół dużo i tych dziewcząt, które dają początek celownik mężczyzn wyłącznie w celu nabycia na własny koszt na coś bardzo potrzebne i cenne. Co do zasady, ich związki nie trwają zbyt długo, a oni przemknąć od człowieka do człowieka, stopniowo przejmuje wszystkie niezbędne do wygodnego życia. Te panie często określane jako „suki” – i nie jest to najbardziej obraźliwe określenie. Ich celem – nie jest wzajemna, głęboka miłość i zdolność do rozpuszczania w środki trwałe, jak lepkiej łzy. Dla nich takie wyroby, co do zasady, i nie potrzebują: możliwość wyciągnięcia pieniędzy od ludzi w ich krwi.

load...

Mówimy o zupełnie innej relacji między mężczyzną i kobietą. Wzajemne zrozumienie, szacunek, oddanie – to zasady, które umożliwiają parom być naprawdę szczęśliwy. Mieszka z ukochanym, często kierują swoje myśli i działania we właściwym kierunku – czy to kariera, utrzymanie zdrowego stylu życia lub zachowanie w domu. Nic dziwnego, że mówią, że człowiek – jest głową, a kobieta – szyja. I co jeszcze jest nieetyczne, źle się powiedzieć partnerowi pomysł, że w końcu czas, aby zadowolić dobry prezent? On sam jest szczęśliwy widząc, jak pieczenie oczu ze szczęścia.

Ale, niestety, nie jest typem ludzi, w których lekkie i miękkie podpowiedzi prośby nie działają. Czy wszyscy zdają sobie sprawę, ale dla pewnych przyczyn osobistych, nie chcąc dać niczego przed lub nawet po ślubie. Dlaczego tak się dzieje, powodem takiego „zazhimistosti” wydaje się być pozytywna ze wszystkich stron przez młodego człowieka? A co najważniejsze, jak z nim walczyć?

Dlaczego ludzie nie spieszą się, aby prezenty

Głównym powodem, że człowiek nie spieszy się zapłacić za drogi prezent – self-handlowy pragnie swoją kobietę. I myśli o tym: mówią, kupić pierścień dzisiaj, jutro, buty, a następnie będzie ona przyzwyczaić i będzie wymagać mnie do samochodu-Apartments-wycieczki prawie codziennie! I pomyśleć, w jaki sposób mógłby nawet w tych przypadkach, jeśli podczas współżycia (lub po prostu spotkać) nigdy nie raz wspomniał coś bardziej namacalnego niż kwiaty i kartki na Boże Narodzenie. Mężczyźni boją się śmierci, że będą siedzieć na szyi, z takim skutkiem, że będą one pośmiewiskiem wśród swoich przyjaciół i krewnych (na pewno i przykłady takich sytuacji, w gronie przyjaciół tam).

Czasami niechęć dać coś wartościowego dla swojej drugiej połowy winić matkę mężczyzn. Tak szybko, jak jej ulubiony dziecko zaczyna spełniać płeć przeciwną, to dzień i noc, zainspirowało go z „złota” myśl: Nie idź na to przy okazji, nie pozwól skrętu liny! Więc on nie pozwala: podejrzliwy każdego żądania, aby kupić cokolwiek, nie mówiąc już prawdziwy kosztowny prezent dla kobiety, którą kochał – i na Taboo (aka nie henpecked niektórzy, dzięki Bogu, moja matka wyjaśnia wszystko!). Uwolnij takiego człowieka nie jest łatwe, ponieważ opinia matki za to jest ważniejsze do swoich argumentów.

Mimo to, często zdarza się, że ludzie nie dają dary powodów bardziej prozaicznych. Czasami po prostu nie zdają sobie sprawy, że musimy coś oprócz uścisków i deklaracji o wiecznej miłości. Wiele więc na ogół wierzą, że życie z nimi – to szczyt szczęścia dla każdej kobiety, a wszystko tam uruchomiliśmy całkowicie bezużyteczne. W każdym razie, z takich ludzi jest o wiele łatwiej się zgodzić i jasno powiedzieć, że nie jest sukienka wieczór jakże potrzebne na następny wakacje!

A potem, męski umysł zupełnie inna od damskiej. Fakt, że znowu dał ci nic, nie może być znak, że on cię nie kocha i nie docenić. Zaledwie faceci często nie mogą zagłębić się w różnych subtelności i niuansów, widząc to, co kochasz i czego potrzebujesz. Nie mówią wprost, mówiąc, cute, pilnie futro – pozostały bez prezentu. I idą, co do zasady, nie bardzo lubi zakupy. W przeciwieństwie do nas, kobiety, idą tam z jasnym celem zakupu konkretnego elementu. Tu i tam są trzy do czterech razy w roku. I gdzie indziej może przyjść do wspaniały pomysł, aby zrobić prezent dla żony, jeśli nie w sklepie?

Dlatego my, kobiety, i trzeba wziąć inicjatywę w swoje ręce, aby przyzwyczaić człowieka stojącego na temat prezentu. Nazwij to jak chcesz: wyzwolić, aby przekonać, aby domagać się rozwodu. Najważniejsze, że nie zauważył, jak spełnić swoje pragnienie i dał to, co już marzy!

Jak promować mężczyznę na prezenty

Wszyscy mężczyźni są różne dla każdego z nich wymaga innego podejścia. Na przykład, jeśli twój ukochany romantykiem, a co więcej, nie znaczy, że wystarczy schować do niego kilka razy, co maleństwo można oczekiwać, aby otrzymać jako prezent w niedalekiej przyszłości. Idealny dla tych mężczyzn i następujących taktyk: ty jak wychwalać swoich bliskich lub znajomych, którzy właśnie prezentowane czegoś wartościowego. „Och, jak cudownie nosiła i Siergiej coś, mężem, dobrym kolega, kochał swoje łupy: wie, że jest ona warta takich prezentów jak przyjemność dla nich!.!” – coś takiego. Z jednej strony, nie prosić, z drugiej – ze względu na partnera instalacyjnego, że człowiek, odprężyć swoje dary dla dziewczyn, godne podziwu. Przynajmniej z boku – na pewno!

I zdarza się, że człowiek raczej tightfisted, i tak łatwo rozstać się z pieniędzmi nie lubią. W takim przypadku, zapomnieć słowo „chcę”, to powinno zostać zastąpione przez bardziej ważkie „musi”! Przekonać faceta potrzebować jeszcze kilka drogich butach zimowych, wytłumaczyć, że to nie jest kaprys – życiową koniecznością: dziewczynka o statusie może nie wszyscy spacer zima w tych samych butach, czujesz się po prostu nie używane!

Ogólnie rzecz biorąc, taki człowiek zwrócić pieniądze za przyjemnych rzeczy – to zgniłe, to lepiej kupić je na własną rękę. Ale to był on, człowiek, aby liczyć każdy grosz, to jest w stanie zadowolić Cię bardzo drogie, a co najważniejsze, pożądany prezent! To może być zmywarka, nowy komputer, a nawet samochód. Dla niego najważniejsze – aby zobaczyć doskonały rezultat ich pracy. A co może być bardziej produktywny niż rzecz, że jesteś szczęśliwy używać codziennie, a bez których istnieniu nie reprezentują swoje życie? Więc ocenić rodzaj twoich ludzi i kontynuować bez przegapić!

Ale są też kobiety, które, chcąc dostać kosztowny prezent, strasznie wstyd ją zaakceptować: rumieniec, zakłopotany odmówił. Jeśli należą do tej kategorii prudes natychmiast wyrzucić taki model zachowań głowy. Człowiek może zdecydować, że nie kochasz, kiedy dajesz coś, i decydują się już nie „kąpać się”, patrząc na niespodziankę. Jeśli proszą na prezent, lub biorąc go czuć dziwne poczucie winy, że nie czuje się na sobie, co to znaczy szczodrość człowieka. Dlaczego trzeba obwiniać za tym rozwodem człowieka na dar, jeśli oni sami gotowi zrobić wszystko, co możliwe i niemożliwe dla niego? Wzajemne powrót – całkiem normalne w każdym związku!

Kolejna dobra okazja, aby wyhodować powracają na prezent – pokazać na przykładzie, co to znaczy hojność, nie tylko duchowy, ale również istotny. Daj mu naprawdę pożądane, cenne rzeczy – które pokazują, jak miło jest otrzymywać prezenty. Ale jeśli zdecyduje się odpowiedzieć przedstawić wam bezwartościowe błyskotki, starają się ukryć swoje rozczarowanie i „szczęśliwy” jest obecny, lub pragnienie, aby dać Ci wszystko zniknie sama. Nie stało się tym razem – zamieni się w innej.

Z drugiej strony, ostentacyjny radość z tanich, niechcianych prezentów może być „miecz obosieczny”: człowiek może przyzwyczaić się do faktu, że jesteś zadowolony i takie drobiazgi. Po otrzymaniu bagatela, można niestety wzdychają i mówią, jak mówią, nie jesteś wystarczająco bogaty, aby dać pieniądze do takiej słabej jakości? Zrozumienia, że ​​zasługujesz na coś więcej niż tandetne i gadżetów, które po pierwszym praniu nie będą nosić taniego chińskiego fałszywe,.

Innym problemem kobiety pozostawione bez prezentów, które nigdy nie mówią do ludzi oczekujących na prezent. Większość z nas wychował się w czasie, gdy przyzwoita dziewczyna nie śmiał prosić o materiale czegokolwiek, uznano za wstydliwe, a nawet wulgarne. Teraz jednak o moralności można zapomnieć, co się stało z tym, co można oczekiwać od swojego ulubionego miłe z prezentami? Sam chętnie udzieli mu wspaniały prezent, więc co wstydzą wniosków tego rodzaju? Po tym wszystkim, człowiek nie jest psychiczny (z reguły) i odgadnąć, co trzeba teraz, może nie. Powiedz mu o tym, a wszystko! Że właśnie to powinno być zrobione z umysłu, a nie żebrać swoją ulubioną rzecz, ze łzami w oczach.

A w ogóle, nigdy wywrzeć nacisk na litość, nie przekonać, a nie modlić się za Presenta: to na pewno droga do porażki. To nie jest odwracanie na prezent, i poniżenia. Trzeba jasno powiedzieć, że oni sami są w stanie nabyć słusznie, tylko z rąk bliskich jednego takiego zakupu będzie dużo ładniejszy. Nie daj mu znać, że masz problemy finansowe, to gasić ogromny kredyt i nie jest w stanie sobie pozwolić, aby coś kupić. Być może będzie to naprawdę żal mi ciebie, to tylko cenny dar liczyć, niestety, nie jest to konieczne. Wszystko chce dla ciebie zrobić w tej sytuacji – jest przedstawienie małe drobiazgi, które powinny prowadzić (jego zdaniem), które szczenię psa entuzjazm. U nas nic słodsze marchew nie próbowałem na sto lat zrobić, pamiętasz?

Uwaga: małe materiały informacyjne dla biednych rzeczy i nischenok, luksusowe – za samowystarczalnych, pewnych siebie kobiet. Więc nawet jeśli nie jesteś bogaty, nie narzekać i nie Odzyskaj utracone korzyści – nie dodawać. Lepiej niech cię widzieć częściej w prestiżowych sklepach i porządnych szkołach (tak, od czasu do czasu można sobie pozwolić!) – to daje do długopisu i zabawki myszy, zakupione w podziemnym przejściu, jakoś nie rękami. Spróbuj postawić się w taki sposób, że uznał za zaszczyt przedstawić Państwu drogich prezentów. I wierzcie mi, to zachowanie dobrze ci zrobi we wszystkich sferach życia – nauczyć się kochać siebie.

Kiedy nauczysz się czuć samowystarczalny, będzie rozwijać poczucie wewnętrznego dobrobytu – wszystko natychmiast się układać. Mężczyźni da drogich prezentów, praca będzie generować większe przychody, a postawa tych wokół ciebie się zmieni na lepsze. Tak cenisz siebie, a do rozpuszczenia człowieka na materialnym dowodem jego miłości będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Powodzenia!

load...