Jak prawidłowo zrywać brwi

Zawartość:

Brzydki, zaniedbany brwi są w stanie zepsuć najbardziej wykwintne makijażu. Zadbane brwi sprawiają, schludny, dobrze dobrany makijaż paleta zrobić oczy bardziej wyraziste. Aby brwi pożądany widok, trzeba znaleźć poprawnie swoją formę. Wiele kobiet, zwłaszcza dziewczęta, są często zadawane jak tweeze brwi poprawnie. Może być wskazane, po raz pierwszy, aby to zrobić w salonie kosmetycznym. Profesjonalny stylista pomoże Ci wybrać właściwą formę, jest odpowiednia do rodzaju osób doradzi jak naprawić drobne wygląd bugów stosując korektę brwi, jakość vyschiplet. Po korekta brwi korzystających wyrywanie oczu staje się bardziej żywy, otwarty, a jego twarz nabiera szczególnego wyrazu i wdzięku. Następnie w przyszłości będzie po prostu śledzić kształt brwi, czasami samodzielne wyrywanie włosów odrastają.

load...

Ale można też zrobić na własną rękę, a nie iść do salonu. To wystarczy, aby wiedzieć, jak prawidłowo i starannie oskubane brwi, zgodnie ze swoim typem osoby. Jego zdjęcie można poprawić tylko przed lustrem, siedząc w ulubionym toaletce.

Jeśli masz zamiar zrobić to w domu, to jest bardzo ważne, aby wybrać odpowiednie narzędzie. W celu prawidłowego i pięknie szarpanych brwi, trzeba podjąć pincety ze ściętymi krawędziami. Ponadto należy dezynfekować tak aby nie nosić infekcji. Korygować brwi usuwania włosów wymaga dalszego leczenia skóry płynu, zmniejsza stan zapalny.

Należy pamiętać, że aby wykonać te procedury muszą stosowania makijażu. Każda kobieta wie, jak tweeze brwi, zdaje sobie sprawę, że w przeciwnym razie „zarabia” podrażnienie skóry.

W zasadzie, to nauka nie jest skomplikowana. Wystarczy znać niektóre subtelności i odkrywania różnych sztuczek sprawy. Oczywiście, trzeba najpierw określić kształt brwi. I tu jest coś dla początkujących i jest niemożliwe. Ale nie rozpaczaj. W rzeczywistości, nic skomplikowanego o nim. Po przeszkoleni trochę, będziesz wiedzieć dokładnie, jak tweeze brwi, a można to zrobić bez żadnych problemów.

load...

Teraz przejdźmy do niuanse, na których powinniśmy się skupić.


Znajdź idealny kształt

Korzystanie z niewielką korektę brwi może w ciągu kilku sekund, aby uzyskać doskonałe wyniki. Główna – aby określić typ osoby. A potem można przystąpić do poprawienia wyglądu, oskubane brwi pożądany kształt. Znane przykłady przyjrzymy się różnych form twarzy i brwi, które są idealne dla nich.

Plac twarz, na przykład, mogą być złagodzone, jeśli oskubane brwi odpowiednio i starannie: uczynić je lekko zaokrąglone. Megan Fox – to żywym przykładem tej opcji. Takie brwi, aby twarz bardziej zaokrąglone, lekko sexy. Jeśli nakreślić charakter takiej osoby, ale brwi prosto lub spiczasta, rozwiązania ich korekty. Grzebień brwi kleszcze do dołu i wzdłuż jej górnej części. Następnie przeczesać ją od dołu do góry i wyjąć teraz na dnie nadmiar włosów. Jeśli brwi na charakter rundy, trzeba tylko raz w tygodniu, aby wyciągnąć włosy odrastają w celu utrzymania ich idealny kształt. Pomyłka w tym kształcie twarzy jest wyciągnąć jasne bezpośrednią linię brwi. Będzie ważyć dolną część twarzy.

Owalne, lekko wydłużony twarz miękkich linii kości policzkowych i żuchwy. W przypadku tej postaci Sexiest być wystarczająco długie brwi, których końce są nieznacznie obniżona. Dobrym przykładem może być dla Ciebie w tym przypadku, osoba Emily Blunt. Aby prawidłowo ustawić długość, podnieś lub ołówek i linijkę wyciągnąć wyimaginowaną linię od skrzydła nosa przez najbardziej oddalony punkt do brwi. Jeśli jesteś właścicielem brwi w skrócie, przedłużyć go za pomocą ołówka, który jest odcień jaśniejszy niż tonu włosów. Jeśli ciemniejszy kolor brwi ołówek będzie wyglądać nienaturalnie. Jeśli są zbyt długie, trzeba wyciągnąć włosy poza idealnego kształtu, a następnie proszek jest miejsce, aby ukryć zaczerwienienia. Dla kobiet z tej formy twarz nie może być wykonane starannie prześledzić brwi z przerwą – one optycznie wydłużyć twarz.

Jeśli masz twarz w kształcie serca, takich jak Ali Larter, gdzie szerokość policzkach i czole są niemal identyczne i wskazał brodą wymawiane jest najlepsza dla ciebie będzie gruby i krótki brwi. Przyczyniają się one do równowagi pomiędzy górną i dolną część twarzy. Brwi nie powinny być zbyt szeroki, ale grube, aby zrównoważyć spiczasty podbródek. Linia brwi powinna kończyć powyżej zewnętrznego kącika oka, wystarczy wyciągnąć nadmiar włosów na nosie i na końcach. Jeśli brwi są bardzo grube, włosy górę zacheshite nożyczek i przycinanie jej końców. Po tym grzebień brwi na wzrost linii włosów i zastosować jasną żel – wtedy będą bardziej schludny wygląd.

Okrągła twarz, gdy szerokość twarz jest prawie równa jej długości, a broda jest zaokrąglona i miękka jak Jennifer Goodwin. Idealną formą dla takich brwi – jasno określone, łukowata. W tym przypadku, osoba ta będzie wyglądać bardziej zadbane, tym wyższy kąt brwi. W tym samym czasie przerwy powinna być tylko nad zewnętrzną krawędzią tęczówki. Od tego momentu aż do końca trzeba wykonać wyrywanie brwi, długie włosy nie będą określały tak że przypominają coś w rodzaju kleszczy lub odwróconej litery V. Jeżeli charakter brwi proste, muszą być czesane do góry w kierunku środka, i umieścić pod brwiami cień bieli – ze względu na fakt, że będą czerpać światło będzie wizualnie atrakcyjny, tworzą łuk.

Jako samodzielny oskubane brwi

Po zdefiniowaniu kształtu, można rozpocząć przynieść brwi w porządku. Przed wyrywanie stosować na skórę wokół nich trochę kremu do powiek i pozostawić go przez dziesięć minut. Po tym wacikiem, aby usunąć resztki kremu i wcierać w skórę balsam alkoholu. Następnie specjalny czesania brwi zwrócić ich kontur. Użyj kontrastujące ołówek. Teraz, chwytając za włosy bliżej szczytu, ciągnąć ich gwałtowny ruch w kierunku wzrostu. Skóra mniej rannych, lekko trzymać go z drugiej ręki. Wyrywanie włosy jeden po drugim, nie starają się przyspieszyć ten proces, zdobywając kilka naraz – może to powodować uszkodzenia skóry. Po zakończeniu procedury dezynfekcji zapalenie skóry, a następnie zastosować balsam kojący krem.

Teraz, gdy wiesz, jak określić kształt brwi i zrozumieć, w jaki sposób proces wyrywanie, można spróbować samemu dać brwi pożądany kształt zgodnie ze wszystkimi zasadami i własnego gustu. Bądź strzępić cierpliwości, a będziesz zadowolony ze swojego nowego wizerunku.

Wiedząc, jak tweeze brwi, będzie można zmieniać, tworzyć nowe obrazy i być zawsze w dobrym nieprzewidywalne. Więc radzimy zwrócić należytą uwagę na poradę podanym powyżej – one działają.

load...