Jak prawidłowo stosować makijażu – Proste wskazówki

Zawartość:

Być może każda kobieta chce być piękna … bardzo piękny … no, najpiękniejsza na świecie. Ktoś natura dała więcej do kogoś – mniej. Co można zrobić? To jest coś, nie mamy kontroli. Ale tutaj jest to naprawić braki – jest całkiem realne. Na szczęście minęły czasy, kiedy kobiety były tylko antymon arsenał tak białe. Ach, tak … więcej buraki! Wiesz, co to jest za pomocą przyłożonego uroczym rumieńcem, który jest śpiewany przez wielu poetów naszych pra-babki? Cóż, żyjemy w innym czasie, prawda?

load...

Do dyspozycji współczesnej kobiety jest Kosmetyki dekoracyjne zupełnie inny poziom. Przeprowadziliśmy specjalne badania, duże firmy pracują dla nas. Chemicy, biolodzy, inżynierowie, lekarze, dermatolodzy – wiele osób zaangażowanych w celu ułatwienia nam się najbardziej, najpiękniejsze i pożądane. I mamy bardzo niewiele trzeba – aby dowiedzieć się, jak prawidłowo stosować makijaż. W rzeczywistości, to nie jest trudne. Spróbujmy?

Ważne zasady

Prawo makijaż – to jest sztuka. I sztuki, jak wiemy, ma swoje własne prawa. W jaki sposób można umieścić makijaż starannie i pięknie? Załóżmy zbadać.

 • W celu uczynienia lepiej położyć na skórze przed jego stosowaniu muszą być odpowiednio nawilżać twarz. Użyj swojego zwykłego krem ​​na dzień.
 • Dostania się do procesu, należy przetrzeć lustro. Upewnij się, że w pokoju jest wystarczająco dużo światła. Na co dzień jest zalecany do stosowania makijażu z naturalnego światła. W przeciwnym razie, można po prostu nie widzę małe wady – na przykład, prysznica lub tusz do rzęs niechlujny lain fundacja.
 • Jeśli chcesz mascara wyglądał ładnie, nie należy używać go dłużej niż trzy miesiące od otwarcia. Stary tusz do rzęs, aby przejść do grudek oczu i szybko prysznica.
 • Aby oczy były wyraziste, konieczne jest, aby zamalować korzenie rzęs – wystarczy delikatnie przesuń je szczotkować od lewej do prawej. Dopiero potem można przystąpić do konwencjonalnej procedury barwienia. Technika ta jest prosta – tusz do rzęs nanosi się na całej długości ruchu jednostajnego obrotowej.
 • Bardzo ostrożnie należy pracować z eyeliner – zbyt gruby, wyglądają jasne linie są zwykle wulgarny.
 • Prawo makijaż zakłada przede wszystkim rozsądne podejście do wyboru środków tonalnych. Tutaj konieczne jest, aby skupić się na stylu i tonu skóry. Dla skóry tłustej, najlepszym rozwiązaniem jest uważany za płyn proszek – to wszystko wyrównuje nierówności i nadaje czołowej matowe wykończenie. Właściciele suchej skóry należy zwrócić uwagę na krem ​​nawilżający z mocą tonu. Dla skóry tłustej jest idealny kompaktowy proszek.
 • Ton proszku fundament i powinno jak najwięcej meczu odcień skóry.
 • Kolor rumieniec powinna być nieco ciemniejszy niż naturalny kolor skóry. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby upodobnić się do lalki polski-matryoshka.
 • Rumienić, ale jak cień, należy zawsze dokładnie odcień.

Dobrze. W porządku, jak zastosować makijaż – a raczej z podstawowymi prawami – rozumiane. Teraz spójrzmy na wszystko szczegółowo, krok po kroku.


Zastosować fundament

Fundacja pomaga wygładzić wszystkie „szorstkość” – zmarszczki, plamy starcze i piegi. To sprawi, że Twoja skóra gładka i matowa. Przy wyborze produktu kosmetycznego do skóry normalnej zaleca się, aby nie dać pierwszeństwo kremów – jest jeszcze trochę „ciężki” – płyn na bazie nasyconym kolorem. Ustanawia ona cienką warstwę grzywny nawilża skórę jednocześnie. Make-up dla najbardziej naturalne i wyglądają ładnie i naturalnie.

load...

Przyczyną ciecz fundacja? Urządzenie jest na tyle prosta, jako „narzędzie” jest zawsze z tobą – to palce! Wyraźnie czuć wymaganą ilość pieniędzy. W związku z tym, kompozycja będzie leżeć płasko i będzie dość zauważalne. Umieścić trochę z tyłu ręce. Delikatnie, z dwoma palcami, napęd podstawy do skóry. Musimy uruchomić aplikację z czoła, stopniowo przechodząc do podbródka.

Jeśli zdecydujesz się wybrać jako fundament podstawowej, a następnie zastosować to nie powinno już palce i gąbkę. Aby uzyskać cieńszą warstwę, trzeba zwilżyć gąbkę. Następnie nałożyć trochę kremu na nią i delikatnie wklepać twarz. Chcesz tonem wyglądała jeszcze bardziej naturalne? Następnie dokładnie wypłukać gąbkę i delikatnie wklepać twarz. Zaczerwienienie i plamy starcze może być maskowane za pomocą ciemniejszy odcień. Nie stosować fundament na skórze wokół oczu – to lepiej dopasować rozjaśniający krem. A czy make-up w dwóch warstwach – jest to przesada.

Zastosowanie osadnika

Jeśli pracujesz z założeniem – proces twórczy absolutnie nie, to zastosowanie osadnika jak sztuka. Prawo makijaż bez niego jest po prostu niemożliwe. Z pomocą tego wspaniałego narzędzia, można nawet ukryć dużych zmarszczek na czole i wokół nosa, zmiany wartości oka i usunąć cienie pod nimi, w celu wyeliminowania zmarszczek wokół ust, optycznie wydłużyć twarz – w ogóle zrobić prawie wszystko. Być może najbardziej wygodne dla stosowania środków – jest to krem, szminka lub mechaniczny ołówek. Płyn do klarowania nie jest konieczne, aby maskować silne wad. Ponadto nadaje się tylko do skóry suchej i dojrzałej.

Zgodnie z zasadami stosowania makijażu osadnika powinna być dwa odcienie jaśniejszy od fundamentu. I musi być stosowana na górnej części fundamentu – w przeciwnym razie szybko usunięte. Stosuje się go, co do zasady, palce, a wbite w skórę, a także podstawy – Gąbka. Aby zaradzić nie gromadzą się w drobnych linii położonych wokół oczu, można wymieszać z kremem. Staraj się nie używać odstojników Matte – wyglądają nienaturalnie i surowa. Przy wykorzystaniu środków oczu, nie należy zbliżać się do krawędzi rzęs. W przeciwnym razie będą one trzymać się razem.


Zastosuj w proszku

Do fundamentu dłużej na jej twarzy proszku do naprawienia. Podstawową zasadą przy wyborze proszku – musi dokładnie pasować do koloru twarzy. Jeśli skóra jest czerwonawy, lub odwrotnie, zbyt blady, należy wybrać przezroczysty proszek. Przy stosowaniu specjalistów proszkowe polecić za pomocą wilgotnej gąbki. Rozłożyć ręcznik i posypać trochę proszku na nim. Lekko zwilżyć gąbkę i proszek całą twarz. Możemy uzyskać na miejscu? Jest w porządku. Po prostu pat gąbki. Wkrótce proszek staje się niewidoczny, a skóra stanie się odcień brzoskwiniowy. Ten makijaż bezpiecznie przetrwać wiele godzin testów.

Zastosuj rumieniec

Zastosuj rumieniec tylko ukryć bladość i „wyciągnąć” Pink policzkach – więc nie korzystać z wszystkich funkcji tego typu makijażu. Z rouge może zmienić kształt twarzy – na przykład, aby uczynić go bardziej „wysokie kości policzkowe”, pełny lub, wręcz przeciwnie, cienkie. Kolor rumieniec należy dopasować odcień szminki. I jest łatwiejsze do zastosowania i najlepiej za pomocą szczotki. Po prostu nie ma to samo szeroka jak na proszek.

Dla rumieniec szczotka powinna być znacznie cieńszy – to w rzeczywistości dzieło! Ruch – gładkie, okrągłe. Po wywołały rumieniec na policzkach – spędzić pędzla na czole. Pozostała kwota wystarczyłaby na nim cień. Jeśli chcesz, aby policzki wyglądają naturalnie – tylko trochę proszku do nich. Okazało się?

Róż

Głównym trendem sezonu – naturalny i naturalność. Dlatego głównym zadaniem – po prostu dobry, aby podkreślić, i jeśli to konieczne, lekko dostosować naturalną krzywiznę twoich ustach. Jak to zrobić? To bardzo proste! W celu skorygowania kształtu, położyć na krawędziach osadnika usta – będzie maskować wszelkie wady. Wziąć ostry ołówek i delikatnie z jednego kącika ust do drugiego, narysować linię. Nieco proszek obwód. Można użyć wacikiem – wystarczy zawinąć je palcem.

Szminka najlepiej umieścić zaokrąglony pędzel – tak obwód będzie widział znacznie wyraźniej. Jednakże, nie ma innej opcji. Dla bardziej uparty makijaż jest w pełni prawidłowo malować usta ołówkiem, a następnie zastosować szminka. Jeśli skóra na ustach nie jest zbyt suche, można użyć i specjalny proszek. Aby umieścić należy w 10 minucie – po 12 szminki. Prawda do angażowania się w tego narzędzia nie jest konieczne – nie zawiera nawilżające i odżywcze.


Malując oczy

Być może nie ma nic, co podkreśla indywidualność obu oczu. To oni sprawiają, że twarz bardziej wyraziste. Nie bez powodu mówi się o nich – „zwierciadło duszy”. W jaki sposób można wybrać swoje „lustrzane” godne „Ramka” – jak prawidłowo stosować makijaż oczu? Aby kosmetyki wyglądał opłacalna, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiele niuansów. Po tym wszystkim, my – inny, wszyscy – funkcje. A to oznacza, i technika aplikacji będą się różnić. Zobaczmy, w jaki sposób za pomocą prostych narzędzi – cień, tusz do rzęs i eyeliner – aby podkreślić swoje naturalne piękno.

 • Makijaż dla małych oczu

  Aby optycznie powiększyć nie za dużo od charakteru oka, nie wymaga wiele wysiłku. Weźmy lekkie cienie i starannie je stosować, począwszy od rzęsek do większości brwi. Zastosuj odcień ciemniejszy kolor w fałdzie górnej powiece. Wziąć ostry ołówek do oczu i narysuj cienką linię. Uruchom go z około połowy górnej powieki, i doprowadzić do zewnętrznego kącika oka.

  Staraj się, aby przeszedł jak najbliżej do korzeni rzęsek. Obszar pod brwiami, stosuje lekki cień. Spędź białym ołówkiem na wewnętrznej stronie dolnej powieki – to sprawi, że twój umysł jak najbardziej otwarty. Zawsze starannie i uważnie obserwować brwi i, jeśli to konieczne, terminowe dostosowanie ich łuk. Twoje brwi powinny być cienkie wystarczy, ponieważ to powiększa oczy i uczynić wyrazistą spojrzeniem.

 • Makijaż dla szeroko rozstawione oczy

  Nałożyć cieniu bazę linii rzęs do brwi. Lepiej wziąć średnią – nie jest zbyt jasny, ale nie zbyt ciemny – odcienie. Nie zapomnij cieniu. Podejmuje cienie i zastosować je do wewnętrznego kącika oka – rzęsy od nasady aż do kości. Mieszać przez około 1/3 górnej powieki. Pozostałą 2/3 wieku po raz kolejny podkreślić cienie jaśniejszy odcień. Stosuje tusz do rzęs. Należy zwrócić szczególną uwagę na rzęsach, znajdujących się w centrum – to oni muszą zastosować maksymalną ilość tuszu – jest wizualnie zebrane przez oko.

 • Makijaż na głęboko osadzone oczy

  Nałożyć cieniu strefy na podstawie górnych powiek przetłoczenie na czole. Zastosuj lekki cień na ruchomej części górnej powieki. Użyj ciemniejszy odcień na zewnętrznym kąciku oka. Lekko przyciemnić obszar pod brwiami. Jeśli używasz eyeliner lub kredka do oczu, a następnie wszystkie linie powinny być możliwie cienka i powinny być one prowadzone jak najbliżej rzęs. Zawsze wybrać tusz do rzęs, który daje dodatkową kwotę – przyczyni się do „wyciągnąć” nawet najbardziej głęboko osadzone oczy.

 • Makijaż dla blisko osadzone oczy

  Weź ołówek i narysować linię wzdłuż konturu powiek górnych rzęs, przenosząc je z oczu. Linia powinna nadal wizualnie kontur. Ostrożnie wymieszać w zewnętrznych kącikach – powinno być jasne. Nałóż jaśniejszy odcień na środku i wewnątrz kroczącego wieku. Zastosować ciemniejszy odcień na zewnętrznej stronie wieku – im bliżej do świątyń. Stosuje tusz do rzęs, rzęsa pociągnięcie do świątyń, od połowy XX wieku do zewnętrznego kącika oka. Rzęsy są umieszczone bliżej nosa, malować całkiem sporo. Zastosować lekkie podświetlenie pod czoło.

Tu, być może, i wszystko o tym, jak stosować makijaż. Zgadzam się, to nie jest tak trudne. Oczywiście, nie ma ograniczeń co do perfekcji. I to jest – tylko podstawowa wiedza. Po tym wszystkim, aby czytać traktaty naukowe nie jest po prostu nauczyć się alfabetu, prawda? I makijaż … Ale nauczyć się tej techniki są zdolni do każdej kobiety – to chcieć. Po tym wszystkim, gdy coś się bardzo chce, to na pewno się spełni. To jak kobiety.

load...