Jak prawidłowo i precyzyjnie do koszuli, udaru męskiej

Nie jest tajemnicą, że wielu mężczyzn nie lubią nosić koszulę. Niemniej jednak, tego typu odzieży jest wymagane, aby każdy z nich w szafie. Nowoczesny biznes styl polega schludność ubioru. Ale nie każdy wie, jak udar męska. Jak to zrobić dobrze?

load...

Niewątpliwie, jeśli rzeczy żelaza codziennie, można nauczyć się robić to bardzo szybko. Ale szybko nie zawsze znaczy dobre. Aby jakościowo pet męska, najlepiej jest przestrzegać prostych zasad:

  • Dla każdego rodzaju tkaniny, aby wybrać tryb zalecany.
  • Ciemne koszule należy prasować na odwrotnej stronie. W ten sam sposób wyprasowane rzeczy z haftem, aplikacjami, tłoczeniem. Ustalenie składu tkanki, jeśli zdecydujesz się kupić białą koszulę. Wady prasowania na jasnym tkaniny będzie bardzo trudne do ukrycia.
  • Suche kurtka powinna najpierw dokładnie posypać wody, zwłaszcza bawełny i lnu. Należy pamiętać, że produkty i naturalnego jedwabiu i wiskozy lepszego żelaza poprzez wilgotną szmatką z bawełny.
  • Używać wody destylowanej do żelaza.
  • Zawsze zaczynaj z kołnierzem. Pogładził koniecznie dwukrotnie – najpierw z dołu, potem góry. I żelazo bezpośrednio z narożników do centrum miasta. Dzięki czemu można uniknąć zmarszczek w najbardziej widocznych miejscach. Złożyć na szyi można pozostawić nietknięte. Podczas skarpetki weźmie naturalny kształt.
  • Następnie otglazhivayut mankiet dwukrotnie – z niewłaściwej stronie i na przedniej stronie.
  • Z mankietami iść do rękawów. Po pierwsze, są one złożone tak, aby szew był w środku, a następnie – w szwie. W tej operacji trzeba pracować żelazka od dołu do góry, kierując go od środka do krawędzi. Nie zapomnij włączyć rękawy należy prasować je również od dołu i od góry. Pamiętaj, że koszulę – to nie spodnie strzałki boczne oraz rękawy są niedozwolone.
  • Podczas prasowania przednia część powinna zawsze zaczynać się od odpowiednich półkach, przesuwając w dół do rąbek koszuli. Jeśli na półkach znajdują się paski, oni, jak również kołnierz i mankiety prasować dodatkowo od wewnątrz. Ostrożnie przejść przez żelaza wylewką odległość między pętlami. Aby uniknąć poparzenia palców, silnie lub ciągnąć tkaninę pomiędzy pętlami.
  • Z tyłu jest wygładzona najłatwiejsze. Tu koncentruje się na szwach bocznych. Rozpocząć proces z prawej szew, a następnie przenieść z powrotem wzdłuż szwu i jarzma. Kompletna Iron koszule męskie studium lewym bocznym szwie. Łopatki i jarzmo otutyuzhivayutsya bardzo dobrze, gdy ciągnie się tkaniny na wąskiej krawędzi deski do prasowania.
  • Należy także pamiętać, że dobry Żelazo jest również bardzo ważne. Im bardziej użyteczne funkcje – tym łatwiej i lepiej sam proces prasowania.

load...