Jak prawidłowo dbać o skórę: sprzątanie osobę w kabinie

Zawartość:

Dobry, zadbana twarz promienieje młodością i zdrowej skóry – marzenie każdej kobiety. A nawet jeśli natura nie obdarzyła Cię dobrą skórę, ten sen jest prawdziwy. Kiedy osiągnięć i możliwości współczesnej kosmetologii wyglądać jak milion dolarów może każda dziewczyna. Najważniejsze – aby zbudować odpowiedni program do pielęgnacji skóry, należy użyć wysokiej jakości kosmetyków i od czasu do czasu, aby odwiedzić salon piękności.

load...

Ten ostatni wymóg jest obowiązkowa dla tych, którzy mają problemy ze skórą – wysypki, zapalenia i innych tak przyjemne nie wydarzenia, które zatruwają życie zarządzenia. W takich sytuacjach, opieka w domu nie wystarczy, więc trzeba z pomocy wykwalifikowanego specjalistę. Faktycznie, w tym samym czasie chcemy rozmawiać.

Jaka jest właściwa pielęgnacja

Wszelkie pielęgnacji skóry zaczyna się od właściwego oczyszczenia. Większość rasprekrasnye i drogie kremy nie pomogą, jeżeli są one stosowane do źle oczyszczoną skórę twarzy i szyi. W ciągu dnia człowiek jest narażony na najcięższych testów: kurz, wiatr, zimno zimą i wysokich temperaturach w lecie – to prawdziwy stres dla naszej skóry.

A jakie są różnice temperatur – od mrozu, znajdziemy się w ciepłym pomieszczeniu z centralnym ogrzewaniem, suchym powietrzem, które nie jest tak źle, to jest szkodliwe dla zdrowia naszej skóry. W związku z tym, naszym głównym zadaniem – aby pomóc jej jak najwięcej.

Jak najlepiej czyścić skórę w domu? Przede wszystkim, należy wybrać najbardziej odpowiedni dla Twojego typu skóry środki do oczyszczania. To może być pianki, żele, kremy i inne kosmetyki – Dziś na naszym rynku reprezentuje szeroką gamę takich produktów.

load...

Po umyciu należy używać płynów lub toniki. Z ich pomocą można doprowadzić skórę do żądanego tonu i wolne od pozostałości detergentu. Kolejny krok – stosując odpowiednie środki (składnik odżywczy, środek nawilżający itp.);

Wszystkie powyższe odnosi się do tzw rutynowej opieki. Od czasu do czasu nasza twarz potrzebuje bardziej radykalnych procedur. Komórki skóry umrzeć i zregenerować, a te dwa procesy płynęła bez żadnych komplikacji, konieczne jest prowadzenie Sesji peelingu, oczyszczając w nowoczesnym salonie kosmetycznym, który ma wszystko, czego potrzeba do skutecznej opieki:

 • Wyszkolony personel
 • Nowoczesny sprzęt
 • Wysoce profesjonalne kosmetyki

Szczęśliwi właściciele zdrowej skóry, takie procedury nie są wymagane tak często, ale panie z problemami stały się stałymi klientami w salonie kosmetycznym. Cóż, jak często będzie twoje wizyty, rozmawialiście do kosmetyczki – program opieki wymaga indywidualnego podejścia.

Jakie salonach czyszczenia oferują dzisiaj

Nowoczesny salon piękności ma do swojej dyspozycji nie tylko wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki, ale również wiele „inteligentnych” urządzeń, za pomocą których skuteczność wszelkich procedur wzrasta znacząco.

W szczególności, można oczyścić twarz, a staromodny, ręcznie (przy okazji, czasami bez tego „dziadka” metody po prostu nie może zrobić), i za pomocą różnych urządzeń.

Czyszczenie ręczne

Jest to ta sama instrukcja chemiczne, które zostały już wymienione powyżej. Jest on niezbędny dla tych, którzy mają problem ze skórą tłustą z trądziku i zaskórników. Procesy zapalne, które są często prawdziwymi satelity trądzik, dostarczają wiele dyskomfortu.

Regularne i właściwe czyszczenie może znacznie poprawić wygląd skóry, poprawia go. Tym bardziej, że jest ona zawsze towarzyszy dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych: stosowanie specjalnych masek, trzymając electroprocedures etc.

Ręczne czyszczenie odbywa się w następujący sposób.

 1. Oczyszczanie skóry przy zastosowaniu wysoce skuteczny
 2. Tonujące
 3. Parzenie poprzez wbudowaną zamrażarką, do którego dodać herbatki ziołowe
 4. Ściskające zaskórniki i zaskórników ręcznie za pomocą sterylnych chusteczek
 5. Obróbki powierzchni antyseptyczne lotionu lub ciekły azot, jak pokazano elektroforezy
 6. Kojąca maska, która zmniejsza stan zapalny i ściąga pory
 7. Stosowanie krem ​​ochronny

Muszę powiedzieć, że czyszczenie ręczne bolesne i traumatyczne wydarzenie. Ponadto, musimy być przygotowani na to, że w ciągu pierwszych dni po zabiegu Twoja twarz nie będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie. Jednak warto – skóra zaczyna oddychaniem, wysypki są, krótko mówiąc, na kilka tygodni na zanieczyszczonych porów i blizn może być zapomniane.

Odkurzanie

Przed użyciem tej metody są wykonywane według tej samej procedury jak wcześniej ręcznego czyszczenia: twarz być czyszczone i protonizirovat do pary. Ale w swoim urządzeniu efekt próżni jak odkurzacz – tylko zamiast prochu, że zasysa whiteheads i zaskórników.

Odkurzanie jest bezbolesny i nie-traumatyczny, ale nie zawsze przynosi doskonałe rezultaty. Fakt, że głęboko urządzenie „zdarzenie” próżnia zaskórniki nie można wyciągnąć je na powierzchnię. W takich przypadkach, kosmetyczka musiał uciekać się do dodatkowego i ręcznego czyszczenia.

Pod koniec procedury koniecznie zastosować maskę kojącą, po którym klient może przejść na swojej działalności – osobie, która wygląda zupełnie normalnie.

Odkurzanie ma również podnoszenie i efekt masowania, wspomaga odnowę naskórka i jest bardzo skuteczna manipulacja z rozpoczęciem zmian związanych z wiekiem.

Czyszczenie ultradźwiękowe

Wiadomo, że ultradźwięki czyści wszystkie – osoba ta nie jest wyjątkiem. Ten przyjemny i bardzo skuteczny w leczeniu wszystkich rodzajów skóry z wyjątkiem bardzo problematyczne. Oprócz oczyszczającej USG daje bardzo dobry efekt anti-aging. W procesie nie jest głębokie oczyszczanie porów, usuwa martwe cząstki skóry, poprawia krążenie krwi i przepływ limfy pracować aktywnie usuwanie nagromadzonych toksyn i odpadów. Twarz wyglądać młodo i promienna.

Procedura ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób o wrażliwej skórze cienką, dla tych, którzy mają objawy trądziku różowatego. Oni absolutnie przeciwwskazane pary, a podczas czyszczenia ultradźwiękowego nie trzeba robić.

Metoda ta jest bardzo popularna, ale istnieją pewne przeciwwskazania. Eksperci uważają, że nie jest właściwy do pacjentów z nadciśnieniem tętniczym i tych, którzy są nowe przyrosty.

Czyszczenie laserowe

Do tej pory, sprzętu laserowego różnych funkcji dostępnych we wszystkich głównych ośrodkach zdrowia i urody. Małe salony obecnie nie może sobie pozwolić na taką przyjemność, ponieważ sprzęt jest zbyt kosztowne, a okres zwrotu będzie musiał czekać bardzo długo.

Moc lasera nad partii. I, oczywiście, jest bardzo dobry do pracy z problemami skórnymi. Kiedy długoterminowy trądzik (zwłaszcza jeśli nie terminowego dostarczenia pomocy) pozostają blizny na twarzy i niebieskawe plamy. Wiązka laserowa usuwa nieestetyczne skutków choroby usunięciu górnej warstwy martwych komórek skóry.

Ponadto, po zakończeniu procedury syntezy kolagenu i elastyny ​​są aktywowane – że ze względu na te białka wygląd skóry napięta sprężysty. Innymi słowy, osoba czyszczenia lasera w kabinie zapewnia dodatkowy efekt – skóra jest odmłodzona, ponieważ wszystkie procesy regeneracyjne są przyspieszane. I dodatkowy plus dla korzyścią takiego czyszczenia jest fakt, że wynik otrzymany z procedury trwa przez długi czas.

Metoda głębokie czyszczenie dezinkrustatsii

Sposób dezinkrustatsii (to elektroprotsedury) wykazuje bardzo tłusta z powiększonymi porami, trądzik i wiele zaskórniki.

Zasadą jest, że za pomocą pewnych związków chemicznych (i korzystnie wodorowęglan sodu salicylowy roztwór lub chlorek sodu) i stały prąd elektryczny z porów dosłownie przemyto wszystkie osady, które zostały zgromadzone w nim: brud, łoju zaskórniki.

Metoda daje dobry efekt, ale ma te same przeciwwskazania jak wszystkich procedur elektrycznych.

Nie zaszkodzi …

Spójrz dobre życzenia dla każdej kobiety. Właściwa pielęgnacja – pewny sposób, aby zatrzymać młodych. Bardzo ważne jest, aby przestrzegać pewnych zasad. Należy wziąć pod uwagę kilka wskazówek. Mamy nadzieję, że będą przydatne.

 1. Ważne jest, aby znaleźć swoją kosmetyczkę, można mieć zaufanie swój cenny twarz. Głównym wymogiem dla takiego człowieka – wysoki poziom profesjonalizmu i kompetencji. Innymi słowy, kosmetyczka powinna być doskonale zorientowany w nowoczesnych metod leczenia skóry, aby móc opracować indywidualny program pielęgnacji skóry.
 2. Salon powinien posiadać niezbędną nowoczesnego sprzętu używanego w wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków i ścisłego przestrzegania niezbędnych wymagań higienicznych.
 3. Jeśli masz problemy zdrowotne, zanim zdecydujesz się na aktywnych zabiegów z wykorzystaniem sprzętu, zdać egzaminy i skontaktować się z lekarzem.

Główna Lekarz przykazanie – nie szkodzić. Przez kosmetologa jest prawdziwe. Dbać o twarz prawidłowo i zapisać piękno na długie lata.

load...