Jak prać ubrania?

Kurtka – niezastąpiona rzecz w zimnej pogody. Jest ciepły i wygodny, ale niektóre modele są bardzo trudne do usunięcia. Firma „TKT importu”, który ma ponad 5-letnie doświadczenie w realizacji amerykańskiej marki ubrań dla kobiet i mężczyzn, dać ich zalecenia dotyczące właściwej opieki dla kurtka wykonana z różnych materiałów, aby przedłużyć ich „życia” przez wiele lat.

load...

Jak prać kurtkę na dół?

Przed umieszczeniem kurtkę w pralce, należy przymocować go zapiąć wszystko co może i obrócić go na drugą stronę. Zmyć kurtkę – delikatna sprawa, więc wystawiać tylko  tryb „wrażliwe”, a temperatura nie jest wyższa niż 30 stopni ! W tym przypadku lepiej jest nie używać proszku i specjalny płyn. Kolejna wskazówka: należy  umieścić w bębnie kilka piłek tenisowych  – 3-4 sztuk. Spinning w pralce będą równomiernie rozprowadzić na puch marynarki jamie, nie dając mu zboczyć do grudek. Jeśli nie masz piłki, grać bezpiecznie i prać ręcznie. Zanurzyć element w letniej wodzie, dodać żel do mycia miska dół kurtki i pozostawić do wchłonięcia przez 2-3 godzin. Następnie przemyć kilka razy zimną płaszcza wodnego.

Suche kurtka być bardzo ostrożnym, inaczej cała zawartość zmierzwione, a sprawa stanie się bezwartościowy. Aby tego uniknąć, należy dokładnie ubij produkt i powiesić na wieszaku. Idealnie, najlepszy kurtka  do wyschnięcia na balkonie w słońcu lub w pobliżu grzejnika . Od czasu do czasu należy bić „hlopalkoy” dywan.

Jak prać skórzaną kurtkę?

Wash płaszcz skóry nie jest zalecane. Przynajmniej na etykietach wielu produktów mają ikonę „erase zabronione.” Pozostaje tylko „odświeżyć” go. Aby to zrobić, mydło gąbka kapać na jej sole trzeźwiące i przetrzeć powierzchnię swojej skórzanej kurtce. Następnie trzeba przejść przez skórę miękką szmatką nasączoną olejem rycynowym lub gliceryny.

load...

Niektórzy rzemieślnicy nadal udaje się umyć kurtkę ze skóry. Jak to zrobić? Przedstawiciele „TKT Import” oferuje ten przepis:

Put „skórzanych” w zbiorze bębna  trybie „mycia coat” i wirowanie – nie więcej niż 300 obrotów na minutę. Najważniejszą rzeczą po kurtce proces mycia specjalnej kompozycji. Do impregnacji potrzeba 500 ml wrzącej wody, sól rozpuszcza się w niej (100 g) i 75 ml gliceryny. Koniecznie schłodzić mieszaninę do 20-25 ° C. Po trochę skórzana kurtka jest suche, moczyć tę linię od złej strony. I stanie się miękki i czysty po kilku dniach.

Jak prać kurtkę zamszową?

Zamszowa skóra – gruba skóra opalanie. Wysokiej jakości zamszu ircha lub kożuch i umyć go w urządzeniu jest surowo zabronione! Nie zwilżać płaszcz zamszu w gorącej wodzie, maksymalna temperatura – 35 °. W tym przypadku, należy bardzo szybko umyć. Po płukanie rzeczy w prowadzeniu ciepłą wodą bezpośrednio  przetrzyj to roztwór gliceryny : pół łyżeczki glicerolu na litr wody. Pomoże to utrzymać miękkość zamszu. Nie należy próbować skręcać kurtkę po praniu, nie załamują nawet lepiej. Suede do wyschnięcia produkt lepiej na ramionach, nie jest zbyt blisko do nagrzewnicy. Schnie to zwykle 1,5-2 dni . Jeśli po umyciu na nim nadal będzie plam, spróbuj delikatnie pocierając je z pumeksu.

load...