Jak poznać, jeśli lubisz facetów więcej niż tylko przyjacielem?

Zawartość:

W pewnym momencie, jakiś czas po słodkiej komunii z przyjemnych męskich przedstawicieli w towarzystwie przyjaciół lub w miejscu pracy, każda młoda dama zadać sobie jedno pytanie. To brzmi tak: jak wiesz, jeśli lubisz facetów, którzy wezwał zainteresowanie twoim sercu? Jak ustalić, czy jego lokalizacja jest w miłosne niepokoju spowodowanego przez, czy można liczyć na przyjazne stosunki?

load...

Są oznaki, wiedząc, że każda dziewczyna będzie w stanie określić intencje człowieka w stosunku do siebie. Najważniejsze jest to, aby być w stanie odebrać sygnały z obiektu swoich tajnych marzeń. Po tym wszystkim, nie zawsze są one widoczne gołym okiem. Takie sytuacje – wielka szansa na przetestowanie własnej intuicji i rozwijać swoje zdolności obserwacji i zdolność do lepszego zrozumienia innych. Który przynosi korzyści nie tylko w miłości, ale we wszystkich innych relacji.

Skąd mam wiedzieć, umysł faceta?

Te oczy przeciwstawne

Jak typowy dla człowieka, aby zrobić, gdy lubi coś lub kogoś? To może być dosłownie co lub kogo chcesz: inny człowiek, dekoracja, kwiat, strój. Cokolwiek to było, jeśli to sprawia, że ​​przyjemne uczucia i emocje, zaczniesz go podziwiać. Twoje oczy zawsze wracał do tematu prawdziwego zainteresowania i lokalizacji.

load...

Zachowanie mężczyzn jest podobna. Chłopcy, którzy doświadczają emocjonalnego atrakcją ku uroczej młodej damy, nadchodzi tak samo dobrze. Zmieszany wyglądać przyjazny i miłość jest niemożliwe, pomimo częściowego podobieństwa. Każdy nie będą patrzeć na Ciebie przez długi czas i spojrzał nieśmiało w momencie, gdy nawiązał kontakt wzrokowy. W tym widoku można odczytać emocje, radość, przyjemność swoją obecnością i komunikować się ze sobą.

Braving

Nawiasem mówiąc, o podnieceniu. Jeśli widzisz oczywistych oznak nim na mężczyznę, kiedy zaczniesz rozmawiać z nim lub flirt, nie ma powodu, by wątpić. Dałeś mu bardzo głębokie wrażenie, a on nie mógł ukryć je od ciebie i innych wokół ciebie. Traci wątek rozmowy albo zaczyna mówić zbyt dużo, albo zacznie skręcać w rękach niektórych elementów, albo idzie w dół, robi? Jest mało prawdopodobne, że ktoś ze znajomych doświadczyć emocji w swojej obecności do punktu; facet wyraźnie nie jest obojętny!

Uśmiech rozjaśnia wszystko

Zachowujesz się na niej uderzająco: nawet gdy nie jest w najlepszym nastroju, kwitnie uśmiech na widok Ciebie. Nie każda dziewczyna, która pojawiła się w promieniu swoje położenie, sprawia, że ​​taka reakcja jest w stanie was osobiście. On uśmiecha się do ciebie ze szczerej radości, wszelkiego rodzaju pokazujący przyjemność swoim wyglądzie. Oczywiście, przyjaciele są zawsze gotowi, aby nas zobaczyć. A jednak, radość, oparte na przyjaznej aranżacji, trudno pomylić z radości, w oparciu o uczucia serca.

Miejsce nie może być zmieniona

Okoliczności, zaczęła się kształtować w sposób, który chcesz, jeśli przypadkowo przecina tu i tam. Nagle okazuje się na drodze chodzić razem po pracy do domu. Czy nie ma w domu, ale w tym samym supermarkecie. Czy to nie jest po drodze, ale wciąż oferuje pojechać tam. On szuka każdej okazji, aby spotkać się z wami przez przypadek, i wykorzystuje każdą wymówkę, aby spędzić co najmniej kilka minut razem.

Nagle były setki powodów, aby być blisko ciebie. Jest to łatwe do ustalenia, że ​​pożądane jest Twój społeczeństwo. I, oczywiście, nie ma powodu, aby odmówić mu komunii, prawda? Friendly spotkania rzadziej i zwykle planowane – wspólne wyjazdy do kina lub do klubu, zbiorę was ze sobą. Ale jedno do kogo naprawdę cieszyć, wykorzystywać każdą okazję, by wykorzystać ten moment i być ze sobą dodatkową minutę.

Imię, jej imię!

Odnosi się on często bezpośrednio do ciebie, bez względu na to, ile ludzie są wokół ciebie. W ten sposób, jak mówi, mieć pewność, że nazwa, jeśli wybierając spośród wszystkich. Jeśli firma posiada kilka dziewcząt z tej samej nazwie, zaczyna pochodzić z jego pochodnych lub pseudonim czuły dla ciebie. W ten sposób nieświadomie ujawnia, że ​​jesteś wyjątkowy dla niego dziewczyna, w przeciwieństwie do innych. Przyjaciele wydają się równie komunikować się ze wszystkimi w swoich firmach, a nie jeden szczególnie wyróżniać. Wyjątkowość daje ludzkiego umysłu, który lubisz, a to się różnimy od wszystkich innych. Pamiętaj o tym!

Dotknąć

Ci przestać zadawać sobie pytanie: „Czy podoba mi faceta”, gdy zaczniesz zauważać, że ma tendencję do zmniejszenia dystansu między tobą i cię dotknąć. Kiedy dziewczyna jest przyciągany do młodego mężczyzny, instynktownie dąży do jej dotknąć. To nadaje sygnały, że lubi czuć, że jesteś. Jeśli czujesz pragnienie, aby odpowiedzieć, po prostu wesprzeć jego inicjatywę. Przyjaciele mogą przytulić kiedy spotkanie lub rozstanie. Ale nie często zobaczyć przyjaciół szukając jak najwięcej delikatnie dotykać twarz lub włosy od siebie.

Ostrzeżenie – jesteś wyjątkowy!

On jest miły i uprzejmy z innymi przedstawicielami płci pięknej, a nie więcej. Może nawet być tak szarmancki, który mówi mu komplementy paniom dookoła. Ale wszystko to w towarzystwie. Z tobą, on flirtuje i flirtuje, flirtuje i przynęty, żarty i po prostu spędzać czas. Z innymi zachowuje się bardziej gładkie i neutralny.

Rycerstwo ma swoje granice – będzie oferować nawet wlać herbatę, dbać. Kolejna pani nie należy oczekiwać od niego taką inicjatywę, najprawdopodobniej nie będzie. Ustalić, dlaczego tak się dzieje, więc po prostu – on cię lubi i lubi cię dość mocno, i inne dziewczyny – nie. Im on może tylko przyjaźń.

Słowa i rozmowy

Słucha uważnie do ciebie, jeśli wziąć mu coś do powiedzenia. Niespodziewanie, taki wielki słuchacz nie miał bardzo dawno temu. Czasami myślisz, że jest skłonny nawet do różnicy w odcieniach szminek słuchać bez końca, tak długo, jak to mu ciebie. Jednak, gdy chcesz się zamknąć, on zawsze będzie znaleźć temat do rozmowy, która będzie po prostu ciekawy słuchać.

Masz dużo wspólnych tematów rozmów, ale jeśli chcesz się po prostu zamknąć, nie czujesz sztywność lub napięcie. Wszystko jest tak proste i tak naturalne. Pomysł, aby sprawdzić, czy jest on zainteresowany w rzeczywistości, nawet nie przyjdzie do głowy – pyta wiele szczegółowych pytań i żywe zainteresowanie w swoim życiu.

Wspólne interesy

Powiedziałeś mu o niedawno czytać książki? On ją przeczytać, też, i chce, aby to omówić z wami, aby podzielić się swoimi doświadczeniami. Przypadkowo zauważył, że nie byłem w kinie. On zaprasza na premierę filmu. On idzie z przyjaciółmi, aby grać w piłkę nożną? I wzywa was dopingować dla niego i jego zespół, a następnie, aby uczcić zwycięstwo filiżankę pysznego cappuccino w przytulnej kawiarni.

Takie momenty więcej, jesteś bardziej prawdopodobne, aby spędzić razem czas, robiąc wspólny wypoczynek. Przyjaźń sugeruje także wspólne interesy. Ale większość znajomych nie udostępniać je wszystkie-wszystkie sondaże. Ci poczuć spokój o niej. I tu zaczynają myśleć, że jest on zainteresowany w całym swoim życiu, was wszystkich. On ma tak dużo, jak to możliwe, aby cię poznać.

Pomoc

Nie tylko wspólna rozrywka – oznaki, że młody człowiek czuje do ciebie to nie tylko przyjaźń. Jeśli on cię lubi, on stara się pomóc, jeśli widzi, że jest to potrzebne. Masz prawo, ale wrażenia z jazdy nie jest? Uczy Cię do parku, został doprowadzony do stacji paliw, lub oferując towarzyszyć Ci w zbliżającej się podróży do kraju. Czy jesteś chory? On cię odwiedzić i przeciągnij z torbą z cytryny i miodem. Szczerze chce pomóc i wsparcie. Jeśli masz kolegów, to pomoże Ci uporać się z dużego sprzętu biurowego lub zainstalować nowy sprzęt, trzeba pracować. „Jestem zadowolony, aby zapewnić Państwu pomoc lub usługi” – to wygląd swoich działań i czynów.

Oczywiście, przyjaciół, spieszą nam z pomocą, kiedy jej potrzebują. Jednak wątpliwe jest, czy dotyczy to nawet najbardziej drobne problemy. Ale dla faceta, który cię lubi, nie ma różnicy. Jest równie ważne, aby dbać o komfort nawet w najmniejszych sprawach.

Podsumowując

Więc rozmawialiśmy o tym, jak poznać, jeśli lubisz facetów jak dziewczyna, czy nie widzi w Tobie tylko przyjaciela. Sekretem jest to many związek rozpoczął się od towarzystwa. Nie martw się, jeśli oświetlić zrozumienia: „I tylko mnie lubi jak przyjaciela” Zbyt często życie obala twierdzenie, że przyjaźń damsko-męska jest możliwa. W rzeczywistości, nie ma reguł bez wyjątków. Przyjaźń może być również pośrednikiem w przyszłości piękna historia miłosna!

load...