Jak pozbyć skóry wen

Zawartość:

Większość ludzi, którzy znajdują się w obrębie twarzy lub ciele łagodnego guza – tłuszczak, od razu w panikę. W rzeczywistości nie ma nic się martwić. Najważniejsze – czas, aby znaleźć problem i go rozwiązać, i tak szybko, jak to możliwe.

load...

Czym jest tłuszczak: wszystko o tej chorobie

Ludzie tłuszczak nazywane po prostu – wen. Od jego wygląd nikt nie jest odporny. Tłuszczaki mogą występować w obszarach, w których nie ma tkanki tłuszczowej, to znaczy niemal w dowolnym miejscu organizmu. Najpierw trzeba znaleźć uszczelnienie skóry dyskretne, miękkie w dotyku, który może poruszać się nieznacznie po naciśnięciu. Jeśli w czasie, w tym edukacji wzrosła, nadal nie ma wątpliwości, że jest to naprawdę wen.

Ten sam guz nie jest niebezpieczna i nie powoduje bólu, ale ma raczej nieatrakcyjny wygląd, zwłaszcza jeśli znajduje się on w położeniu, w którym nie może być ukryta pod ubraniem. Usuń wen nie jest tak łatwo, nawet jeśli szukać pomocy u specjalistów. Samoleczenia może być tylko w skrajnych przypadkach, gdy nie ma możliwości, aby zobaczyć się z lekarzem.

Dlaczego rodzą talk

Nadal nie jest zidentyfikowane wszystkie przyczyny z powodu których wen formowanych w organizmie. Według lekarzy, ich występowanie może być wyjaśnione przez:

load...
 • Choroby metaboliczne;
 • Blokowanie gruczołów łojowych z powodu niedożywienia;
 • Pomnożenie liczby komórek tłuszczowych w określonej części ciała i twarzy;
 • Choroby wątroby, pęcherzyka żółciowego;
 • Usterka hormonalne;
 • Czas trwania przyjmowaniem leków.

Ludzie wyjaśnieniem jest to bardzo prosta wen występuje z powodu nadmiernej ilości toksyn w organizmie. Dlatego medycyna alternatywna jest zawsze pierwszą rzeczą, którą zaleca się oczyścić jelita, a dopiero potem do czynienia z przejawami na ciele.

Czy muszę usunąć talk, jeśli nie są one niebezpieczne?

Rzeczywiście, same w sobie nie zagrażają talk, one po prostu są nieestetyczne. Ale nawet jeśli guz nie przeszkadza mu lepiej pozbyć się z dwóch powodów:

 1. Tłuszczaki może się zmieniać. W pewnych przypadkach, pod wpływem drobnoustrojów chorobotwórczych, może zmutować w złośliwego guza.
 2. Wen nie rośnie więcej niż 1,5 cm. Jeżeli gwałtownie wzrasta średnicy, istnieje niebezpieczeństwo, że nadzwyczaj duża nowotwór zaczyna naciskać na nerwy i wpływać na otaczające tkanki. W tym przypadku wszelkie bóle.

Metody lecznicze ludowe Wen

Uwaga: nawet jeśli jesteś fanem domowej medycynie, należy skonsultować się z lekarzem wcześniej. Lekarz za pomocą techniki fal radiowych w znieczuleniu miejscowym i wyjąć tłuszczak i wysłać go do badania. Badanie wen jest niezbędne w celu wyeliminowania ryzyka nowotworów. Ale taki scenariusz jest możliwy tylko wtedy, gdy talk w widocznym miejscu i ma małą średnicę. W przypadku lokalizacji ogromnym tłuszczakiem w odległym miejscu wymaga znieczulenia ogólnego, chirurgii i ewentualnie hospitalizacji.

Tradycyjne uzdrowiciele od wieków wystarczająco rozwinięte sposoby, aby pozbyć się lampy naftowej w domu. Ważne jest tylko, aby pamiętać, że w żadnym wypadku nie może przebić, cięte lub odebrać samemu. Takie usunięcie może prowadzić do infekcji, zwiększenie głośności tłuszczak grupowych wzrost formacje.

Oto kilka domowych receptur, które są sprawdzone, łatwe w użyciu, skuteczne i bezpieczne.

 • Żarówka

Piec w piekarniku aż gotowane 1 cebula. Innym ciepłe zmielić go za pomocą tarki lub miksera. Dodaj do papka łyżka posiekanego mydła (gospodarstw domowych). Mieszaninę tę stosuje się do talku pod folią i bandaża. Zmień kompres powinien być co kilka dni.

 • Maść i glistnik

Kup w aptece maść i ekstraktem glistnika Vishnevsky. Trzy razy dziennie kroplówki do spadku wen ekstraktem glistnika. Gdy zostanie on utworzony mały otwór, umieścić na tłuszczaka Vishnevsky maści, dołączyć kawałek waty i bandaży roll up. Kompres ten należy odświeżać trzy razy dziennie. Z biegiem czasu, edukacja zacznie się zmniejszać, a następnie całkowicie znikają.

 • Czosnek

Bądź jedną szklankę soku z buraków, marchwi i czosnku, czarnej rzodkwi. Wymieszać je w szklanym naczyniu, dodać szklankę czerwonego wina (najlepiej wziąć „Cahors”). Po posiłku trzy razy dziennie wypić łyżeczkę (łyżeczka) mieszaniny. Przechowywać należy w lodówce.

 • Mikstury

Dwa razy dziennie (rano i wieczorem na) mikstury zaparivat trawy. Czyste kawałek materiału nasyca się roztworem, nałożyć na wen i zawinąć folię. Zostaw kompresji co najmniej dwie godziny.

 • Marchew i mąki

Weź równe części drobno startego świeżego marchwi i fasoli mąki, dodać do mieszanki trochę kminku. Zastosuj kleik trzy razy dziennie przez tłuszczakiem i pozostawić do wyschnięcia.

 • Labrador tea

Pomoc walki wen zestawy świeżych rozdrobnionych liści rozmarynu i marchew. Wykonywane są trzy razy dziennie, aż do całkowitego resorpcji edukacji.

 • Bluszcz

Wlać pół szklanki rozdrobnionych łodyg i liści bluszczu kieliszek wódki lub alkoholem. Infuse mieszanina jest nie mniej niż trzy tygodnie w lodówce w ciemnym szklanym pojemniku ze szczelną pokrywką okucia. Odcedzić płyn, a pozostałe ciasto umieścić na ściereczką i zastosować trzy razy dziennie jako kompres na wen.

 • Wódka

Wymieszać dwie łyżki miodu (tabela) i jeden – wódki. Otrzymaną masę smaru tłuszczak pod bandażem, aby zakończyć jego zniknięcia.

 • Podbiał

Grind świeżych liści matki i macochy i trzykrotnie stosować kompresy wen codziennie.

 • Orzech włoski

Drobno posiekać 1 szklanka orzechów włoskich (arkusze orzech), dodać dwie filiżanki oleju roślinnego. Trzy tygodnie wcisnąć mieszaniny w słoju (lepsza, że ​​nie spadnie światła). Co kilka dni, mieszając drewnianą łyżką. Po przefiltrowanego oleju, i umieszczono w lodówce. W miesiącu stosowania do tkaniny Wen nasączoną infuzji, trzeba zmienić kompresy na co dzień.

Dobry w domu, aby pomóc w opakowaniach tłuszczak mielonego czosnku, liści babki, aloes, kalanchoe i przetopione tłuszczu jagnięcina. Każdy zabieg w domu – powolny sposób na pozbycie się Wen.

Potrzebujemy co najmniej trzy tygodnie, aby nie wykryć problem. Usuń całkowicie tłuszczak może być szybsze, ale jest o wiele bardziej niebezpieczne. Zaletą takich receptur jest to, że nie trzeba iść do kliniki i ulegają znieczulenia. Ponadto, wszystkie składniki można niedrogo kupić w aptece lub zbierać samemu. Najważniejsze z tym – bezpłodność. Aby wykluczyć dostania się infekcji wen, na pewno przed zabiegiem umyć ręce wodą z mydłem i traktują to miejsce powstawania alkoholem. Jeśli usunięcie doprowadziło do pogorszenia, należy natychmiast zwrócić się o pomoc.

load...