Jak pozbyć się uzależnienia od mężczyzn za pomocą praktycznej psychologii?

Zawartość:

Aby osiągnąć harmonię w życiu osobistym wszystko sen. Jest tak wielka, kiedy masz kogoś bliskiego, która dzieli wszystkie swoje radości i smutki! Niestety, zdarzają się sytuacje, gdy ukryte psychiczne uzależnienie od mężczyzn pod pozorem miłości. A następnie dostać się w błędne koło, z którego bardzo trudno się wydostać. Jak każdy inny, związek miłość zasysa całą energię z człowieka, zamiast dając złudzenie szczęścia w krótkim czasie. Jak sobie z tym radzić?

load...

Objawy uzależnienia od miłości

Ważne jest, aby oddzielić te dwa pojęcia – miłość i uzależnienie. Stan ogólny miłości opisany przez psychiatrów jako patologiczne: euforia, natrętne myśli i działań, niezdolność do myślenia o czymkolwiek innym niż przedmiot zmysłów. O Miłość napisał wiele piosenek, w którym wszystkie widoczne. Ale tam, gdzie jest cienka granica między normalnością i patologii? Zebraliśmy listę objawów, które pomogą Ci „zdiagnozować” ich stosunki.

 • Znaczenie pozostałych dziedzinach życia spada. Jest to typowe dla każdej relacji: człowiek przyzwyczaja uzyskać pozytywną energię z jednego źródła, odpowiednio, od zainteresowania innymi znika. Podobnie jak narkoman, patologicznie zależna od mężczyzny kobieta nie zwracać uwagę na cokolwiek innego niż ich związku. W słowach jednej słynnej piosence „na swojej konwergentnej klina białego światła”.
 • Zwiększona agresywność. Jeśli ktoś jeszcze zaiknetsya że twój kochanek nie pasuje, jesteś gotowy, aby wytrzeć go do proszku. Żadne argumenty dźwiękowe nie działają, łamanie ścianę fanatycznym oddaniem. „Nic nie rozumiesz! Jesteśmy dla siebie stworzeni „- ta idea się kręci w głowie, a inni nie mogą mieć coś z tym zrobić.
 • Panika na myśl o łamaniu. Samotność przeraża cię bardziej niż ból w związku. Będzie, oczywiście, nie może być bardzo dobrze razem, ale mieszkają osobno w ogóle nie do zniesienia. Przecinanie dla ciebie jest równoznaczne z końcem świata, i dlatego jesteś tak trzymać ich dziwnej relacji.
 • Stały ból i cierpienie. Idą w parze ze swojej szczególnej miłości. W tym przypadku, za każdym razem wymyślił działania niewypowiedziane uzasadnić człowieka. Nigdy najpierw zadzwonić, bo nie ma czasu. Czy nie żal ze względu na fakt, że był zbyt męski dla tego produktu. Dialog z innymi kobietami – jest konsekwencją jego siły i niezależności. I nie obchodzi mnie, co miłość powinna przynieść radość.
 • Pragnienie, aby być razem na zawsze. W psychoterapii, nazywany jest patologiczny fuzji. Pomysł oddzielenia przez pięć minut może przynieść Ci cierpienie. Na te same odczucia doświadczony jesteś podwójny: z jednej strony, boisz się, że partner „cię połknąć”, a z drugiej strony, istnieje obawa, że ​​będzie on całkowicie zniknąć z twojego życia. Jednocześnie czujesz się smutny z powodu braku głębokiego związku pomiędzy tobą a pragnieniem „Stick” do niego.
 • Poczucie utraty jaźni. W relacjach zależnych nie zrobić – jesteś całkowicie rozpuszcza się w drugiej osobie. Jest to uczucie, które mogą przepaść „Suck” was. W rezultacie, robisz to wszystko dla mężczyzny, który może przynieść mu radość, często zapominając o sobie, swoich upodobań i preferencji.
 • Palenie zazdrość. Od psychologicznego uzależnienia od mężczyzn – przykład patologicznego związku, ciągle mam wrażenie, że twój partner jeśli nie ze sobą. A jeśli nie ma poczucia jedności i bliskości, więc może on w każdej chwili odpowiedzieć na wezwanie z inną kobietą. Dodano do tego jest poczucie niższości, brak jaźni – i voila! Stajesz się zazdrosny partner do każdej latarni.
 • Huśtawki nastroju. Po człowieku dzwon, można poczuć szczęście i przypływ energii, które są od razu warto zrobić coś złego. Wystarczy tylko pół godziny, aby wyrwać się z połączenia państwa – i wpaść w głęboką depresję. Wszystko to towarzyszy grono lęki, poczucie winy za swoje zachowanie i złość na siebie. Emocjonalne wahania w tym jednym, jak w uzależnionych chemicznych.
 • Wiele problemów w życiu. Wiesz, co jest podstawowym kryterium patologii w psychiatrii? Adaptacja. Jeśli z ich cechy osobowe czy uda się żyć normalnie i do rozwiązywania problemów, więc jest to swego rodzaju normą. Ale jeśli wszystko pójdzie z górki, to jest czas na refleksję. Relacje, z powodu których przyjaciele odwracają się od ciebie, szef zagrożonych zwolnieniem z pracy, a moja matka połyka garści waleriany, to jest niezdrowe – i to jest oczywiste dla każdego, kto patrzy na sytuację trzeźwo wygląd.

Euforia typowy miłości, wynosi około dziewięciu miesięcy. Dlatego też, jeśli niektóre z objawów zaobserwowanych na początku związku, to nic nie znaczy. Ale w tym przypadku, gdy jesteś dręczony przez swoich uczuć, należy alarm przez długi czas.

Modelować zachowania kobiet, którzy wybierają relację zależną

Powyżej rozmawialiśmy o podstawowych oznak miłości uzależnienia. Teraz nadszedł czas, aby podświetlić wzorzec zachowania kobiety, która często znajdzie się w podobnej sytuacji. To jest bardzo specyficzny. I jako pierwszy krok do rozwiązania problemu – to jej zrozumienie, a następnie proponujemy przeanalizować an_1 swojego zachowania w romantycznych związkach.

load...

Zatem, zachowanie kobiety, skłonny do uzależnienia od mężczyzn? Po pierwsze, jest łatwo i szybko zakochuje. Dzieje się tak z wielu powodów. Jeśli człowiek wygląda i czuje się atrakcyjna, jest to dość łatwe do zignorowania żadnych sygnałów o jego braki. Psychologiczne zacięcie wystąpiło na pozytywnych aspektach, co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Ponadto, pierwsze wrażenie jest zawsze ważniejsze dla niej reszty, a jeśli to było przyjemne, nie ma sensu spierać się z tym.

Ogólnie rzecz biorąc, zakres miłości jest bardzo bolesne dla niej. Dla takich kobiet ma strach nigdy znaleźć kogoś bliskiego. Jest to spowodowane nadmierną wartość przywiązuje się do miłości i związkach. Tak, oczywiście, można powiedzieć, że siła ta jest spinning Ziemię, ale ta miłość nie jest tak płaska i jednorodna! Wręcz przeciwnie, jest wszechstronny i przejawia się nie tylko w stosunku do mężczyzn. Ale kobieta, zanim się nie dzieje – romantyczne fantazje są zawsze obecne w jej wyobraźni. I nawet jeśli teraz ma nikogo, ona ciągle ma nadzieję na spotkanie lub były partner, który zakochuje się w niej bez pamięci, czy nowy i doskonały we wszystkim. Z powodu takich fantazji, że bardzo trudno skupić się na czymkolwiek poza tematem relacji między płciami.

Jak już powiedzieliśmy, ta kobieta jest bardzo łatwo się zakochać, i nie jest łatwo odejść od mężczyzny, z którym weszła w kontakt. Ponadto, jako partnera dla jakiegoś powodu, to te, z którymi nie mogą być relacje przyczyn obiektywnych. Na przykład, człowiek lub żonaty kompletny git. Ale kobieta jest gotowa do kontynuowania relacji z nim, aw przypadku nadużyć wobec niej. Ale nawet jeśli nie, to obawia się utraty partnera i dosłownie „udusić” mu za miłość: ciągle dzwoni, pisze, stara się odgadnąć i spełnić absolutnie wszystkie pragnienia partnera.

Oczywiście, że tutaj istnieją różne wersje wydarzeń. Normalne ludzie z takich okoliczności wydają się po prostu pozbyć, bo boją się nadmiernej ingerencji. I wszelkiego rodzaju łotrów zacząć go używać, co kobiecie praktycznie ściółki dla stóp. Wszystkie te reakcje są zjednoczeni przez jeden fakt: chłopcy nie są już respektować te dziewczyny. Istnieją przypadki, kiedy kobieta prawie realizują człowieka. Dlatego, wchodzących w depresji po rozstaniu, ona myśli, że tylko miłość w tych związkach. Dzieje się to w sposób nieunikniony, bo prędzej czy później, nawet łotr jest gotowy nudzić.

A następnie rozpoczyna cykl. Doświadczywszy chęć umrzeć po przerwie, zaczyna czuć się pusty w środku. A nowy partner starał się bardzo szybko, żeby się go pozbyć. Bo inaczej, sam, kobieta czuje gorszy w porównaniu z ludźmi, którzy są w związku.

Dlaczego tak się dzieje?

Polegając na relacjach mają tendencję do ludzi o zaburzonej strukturze osobowości. Jej powstanie przyczyni się do różnych życiowych wzlotów i upadków, które są nadmierne dla człowieka. W wyniku zderzenia z takimi trudnościami, on rzekomo „złamane”, a tam jest podobny problem. Co może leżeć w swej istocie?

 1. Zniekształcone relacje z ojcem dziewczyny. Tata – to pierwszy mężczyzna w jej życiu. Związek z nim zapowiadają wszystkie powieści z mężczyznami w przyszłości. W związku z powyższym, jeżeli ojciec dziewczynki ciągle krytykowane i nie wyrażają jej opiekę i miłość, będzie żyć z ciągłym dążeniem do ich zarabiania. I jak z Papieżem jest często niemożliwe do zrobienia, to przeniesienie ich problemy z mężczyznami i szukać tych, którzy podjęli w swoim skrypcie. Logiczne jest, że będzie to wywyższyć człowieka na piedestale i postarać się o swoją miłość.
 2. Zimna matka. Co jest najważniejsze dla Twojego dziecka? Miłość matki. Niestety, bardzo często kobiety rodzą dzieci i przyczyn niedojrzałych, w obliczu prawdziwych trudności zaczną doświadczać obojętny na nich, a czasem nawet złość. A ponieważ świat i dziecko samoświadomość całkowicie zależeć od postawy matkę do niego, będzie rosnąć z podświadomego doświadczeniu własnej niższości. Potrzeba miłości do niego będzie niezadowolony, bo prawo na to czasu minęło. Powoduje to zbyt niską samoocenę, a człowiek staje się uzależniony od romantycznych związkach.
 3. Negatywny scenariusz rodzina. Problemy zdarzają się w wszystkich rodzin, i, oczywiście, ma pewien wpływ na budowę relacji miłości w przyszłości. Jednakże istnieją ekstremalne odmiany, które znacznie szkodzić umysł dziecka. Na przykład, gdy jeden rodzic ma uzależnienia od narkotyków lub alkoholu. W tym przypadku, dziecko na całe życie nabiera scenariusz zachowań w związku, kiedy wszystko zależy od stanu partnerskiego, a tam jest pełna adaptacja do życia. Wiesz przyszły związek miłosny? Nawiasem mówiąc, wbrew powszechnemu przekonaniu, rozwód – to również traumatyczne sytuacja, ale jest całkiem możliwe, aby zrekompensować szkody.
 4. Trudności w ustaleniu granic osobistych. Prawie trzy lata, dziecko zaczyna poświęcić samego siebie od świata zewnętrznego. Jest to bardzo ważny etap w rozwoju poszczególnych granicach, ale potem wszystko może pójść znacznie gorzej. Na przykład, jeśli on nie może zablokować w jednym z jego lub łazience. Albo może nie posiada prywatnego zabawki, bo on zawsze mówi, że wszystkie rzeczy – powszechne, a oni muszą się dzielić. We wszystkich tych i innych przypadkach, dziecko przyzwyczaja się do tego, że nie ma on osobiste granice przestrzeni i tracą zdolność do odczuwania. W związku z tym w przyszłości, taka osoba będzie miała tendencję do „rozpuścić” partnera.
 5. Brak zdolności do realistycznej oceny innych. Najczęściej tak się dzieje, gdy dziecko stara się wyrazić swoje uczucia na świecie, a ich rodzice lub inne znaczące dorośli mówią, że to wszystko bzdury. Zwłaszcza jeśli chodzi o innych badaniach Ludowego ogólnie starsze. Dziecko przyzwyczaja się do tego, że on ciągle źle i zdolność ta jest ostatecznie rozliczone. Problem może mieć szerszy zakres, jeśli chodzi o uczucia. Jeśli dana osoba jest ciągle mówić, że mylił się czuć całkiem niedługo nie będzie już rozróżnienia między emocjami, a on będzie potrzebować „scalić” z innego, że przynajmniej raz nie „odbija”.
 6. „Polar” w naturze. Jest bardzo łatwo wpaść w relacji miłości, jeśli są bardzo nieugięty. Dla takiej osoby nie ma „szary” tony – dzieli świat wyłącznie na „czarnej” i „białej”. Wszystko to samo dzieje się w dziedzinie ludzkich uczuć – albo nienawidzić albo miłość. Nawiasem mówiąc, jeśli mówimy o to drugie, taka osoba nie kocha studiów: od początku czuje dziką euforię i tęsknoty do przedmiotu swych romantycznych uczuć. Na przykład, kobieta po pierwszym terminie zaczyna marzyć o ślubie i dzikiej zazdrości spojrzenia na wszystkich dziewczyn przechodzących przez mężczyzn.
 7. Traumatyczne wydarzenia. Bardzo często kochać według mężczyźni mają tendencję do tych kobiet, które kiedykolwiek ucierpiały z powodu przemocy. Po pierwsze, nie czują ich granice ciała jak kiedyś były bardzo rażąco naruszone. Po drugie, mają ambiwalentne uczucia wobec mężczyzn: z jednej strony, postrzegają ich jako wrogów, przynosząc ból i cierpienie, a z drugiej strony, widzą w nich obrońców, którzy tylko mogą zaoszczędzić od problemów. Te same, ale z mniejszą intensywnością, obawy ciężkie eksplozje, śmierć i inne ciężkie stres – kobieta może być bardzo boi się utraty swojego partnera, a ten strach „ukąszenia” język to jak kleszcze.

Przerwać cykl uzależnienia

W celu pozbycia się nałogu miłości, trzeba uznać fakt jego obecności. Tak, tak, jesteś w związku, który tak naprawdę nie przyniesie Ci szczęście, ale tylko wyciągnąć energię życiową. W tym celu mamy powyżej znajduje się lista objawów uzależnienia od mężczyzn. Po prostu, jeśli przez większość czasu czujesz się nieszczęśliwy – jest to sygnał, że trzeba pozbyć się tych stosunków.

Możliwe jest, że w swojej duszy w wątpliwość: „Co jeśli to tylko trudny okres, a rzucę osobę, która przygotował mój los?” Najprostszą rzeczą, jaką można zrobić – jest poprosić o opinię znajomych. Tylko powinno to być osoby, które troszczą się o i że nie jesteś zazdrosny. Jeśli wołają jednym głosem: „No, wreszcie! Powiedzieliśmy, że on – świnią „, a więc nie jest człowiekiem-hater – jest alarmujący dzwonek.

Ale decyzja jeszcze cię. Aby to łatwiej zrobić, dostać powieść, pamiętnik, w którym można nagrywać wszystko, co dzieje się z tobą w związku imprezy, akcje, a zwłaszcza uczucia. Jest bardzo ważne, aby napisać szczerze i nie oszukujmy się: jeśli mi smutno i boli w momencie, gdy powinna być radość – i pisać. I vice versa. Wszystko to pomoże Ci w pierwszej kolejności, aby obiektywnie zobaczyć, jak się czujesz blisko do konkretnego człowieka, a po drugie, mogą być następnie analizowane, zawsze Czy twoje powieści są oparte na tym samym scenariuszu.

Jak pisaliśmy, kobieta, będąc w kochający zależność od mężczyzn, przesunął się w centrum uwagi. Mówiąc najprościej, ona myśli tylko o nim, w szczególności stale poszukują odpowiedzi na pytania takie jak:

 • Co ma na myśli, kiedy mówi to?
 • Co jest ważniejsze dla niego?
 • Co tak naprawdę czułem, kiedy to się stało?
 • Czy kochał każdą kobietę przed sobą (dla mnie \ po mnie)?
 • Co powiedziałby, jeśli mogę to zrobić?
 • Co czuje, kiedy mówię, prawda?
 • I inni …

Pamiętaj, aby naprawić wszystkie innych zagadnień związanych z ukochaną osobą, w swoim dzienniku (lub nawet osobnym notebook). Z drugiej strony wykresówki znaleźć odpowiedzi do nich, a jeśli są w pełni Cię zadowoli, przejechać się pytanie z listy. Reszta miejscu i mieć pewność, aby zablokować nowa. Świętuj powtórzyć. Nadal robić to na co najmniej tydzień, dopóki nie znudzi. Nie wiadomo dokładnie, co dzieje się z tobą, ale większość kobiet do czynienia z realizacją pełnej stabilizacji. Pytania nie znikają po znalezieniu odpowiedzi, a ich liczba stale rośnie, a następnie uderzył w wyobraźni. I powinno być wykonywane, dopóki nie rozpocznie się automatycznie przewidywać pojawienie się takich myśli w głowie, a nie zechce spojrzeć w tym wszystkim sensu i odpowiedzi.

W oparciu o te dane, zrób portret typowego człowieka, który sprawia, że ​​spadek w relacji miłości. Jest prawdopodobne, że będzie można znaleźć wiele wspólnych cech psychologicznych wszystkich tych podmiotów. Na pewno nie będą wymawiane męskości agresja, nadmierna miękkość lub sztywność, oszustwa i innych funkcji. Jednocześnie będzie jasne, że wywołuje w was zależnej zachowanie.

Aby zwiększyć świadomość problemu uzależnienia od miłości, pomyśl o ile wszystko w życiu masz nieodebrane z powodu nieudanych romansach. Na pewno wielokrotnie słyszał uwagi w swoim adresem ze strony władz ze względu na fakt, że nie odbywa się w czasie do żądanej części pracy. Dziewczyny często urażony, ponieważ odwołał spotkanie z nimi na następny konkurent. Nie iść na studia w Ameryce, jak twój partner był bardzo wobec tego kroku. I było wiele zdarzeń – jeśli nie mówić o wiele nerwów, czasu i środków przeznaczanych na nieudanych mężczyzn.

W celu pozbycia się nałogu miłości, ważne jest, aby odzyskać zdolność zdawać sobie sprawę z granic ciała. Bardzo pomocne w tym względzie, wszystkie rodzaje praktyk fizycznych i oddechowych. Musisz czuć, gdzie linia między tobą a światem zewnętrznym, a kluczem do tego jest doznań. Spróbuj trening autogenny, które, w połączeniu ze zwiększoną wrażliwością pomoże Ci zdobyć więcej pewności siebie.

Mamy nadzieję, że z wiedzą w tym punkcie ścieżki masz żadnych problemów. W związku z tym konieczne jest, aby pozbyć się wszystkich śmieci emocjonalne, które wlec. Przede wszystkim, to wszystkie nieprzereagowane emocje. Istnieje duża szansa, że ​​masz problem z ich wypowiedzi, zwłaszcza jeśli chodzi o wszelkich intensywnych uczuć. Staraj się pamiętać o wszystkich tych ludzi, którzy coś zrobić, gdy coś niedopowiedziane. Teraz jest czas, aby to zrobić. Jeśli masz siłę i zdolność do lepszego wyjaśnienia do nich „na żywo”: spotkania osobiste, przez telefon lub w korespondencji. Ale, niestety, nie zawsze jest to możliwe.

Alternatywą – pisać tych wszystkich ludzi nas emocjonalny, w którym wreszcie będzie żył wszystkie te napięte chwile, które długo wisiał „w tle”. Co najważniejsze – nie wahaj się i być fair w manifestacji swoich uczuć. Nie bój się zanurzyć w przeszłości krzywd i uczuć – to jedyny sposób można pozbyć się z nich, w przeciwnym razie będą one powiesić martwy ciężar w swojej duszy.

Jest również bardzo ważne, aby dowiedzieć się, jak wyznaczać granice przestrzeni psychologicznej. Aby to zrobić, trzeba pozbyć się zbędnych ludzi w swoim życiu i wszystkich tych, którzy wprowadzają was żal. Na przykład, z jakiegoś powodu, to utrzymać związek ze swoją dziewczyną, komunikacji, z którym wnosi nic oprócz frustracji i zazdrości. To ciągnie Cię pozytywną energię, co powoduje, że własny dyskomfort przestaje być realizowane przez ciebie. A w rzeczywistości jest to sygnał o wykroczenie. To samo odnosi się do swoich poglądów, opinii i punktów widzenia na różnych zjawisk. Ważne, aby czuć swój wewnętrzny rdzeń, który będzie oparty na własnych upodobań i preferencji.

Nie ma ucieczki i ze świadomością własnych potrzeb. Jeśli od dawna przyzwyczajeni do całkowitego rozpuszczenia w związku, a potem nadszedł czas, aby go zatrzymać. W rytmie życia współczesnego społeczeństwa, my już dawno stracił zwyczaj słuchania siebie i swojego ciała: trzeba wstać wcześnie, spędzają dużo czasu w korkach, ciężko pracować, mieć przekąskę w podróży, mało snu, itp … Wszystko co musimy zrobić poprzez życie i stopniowo organizm przestaje nam sygnały o naszych potrzeb. Ale jest to niezbędne do walki, bo gdy nie słyszymy siebie, zaczynają się problemy. Na przykład, choroby fizyczne lub psychiczne uzależnienie od mężczyzn.

Ogólnie rzecz biorąc, chciałbym powiedzieć, że ludzie pozbyć relacji zależnej w pierwszej kolejności, znając ich beznadziejności. Niestety, to będzie bardzo trudno poradzić sobie bez profesjonalnej pomocy psychologicznej, jak opracowanie zagadnień dzieci, na przykład – bardzo trudne zadanie.

Konieczne jest, aby zapamiętać i zrozumieć, jak „rosną nogi” w swoim uzależnieniem, niektóre przykre zdarzenia leżą u jej podstaw. Po tym, poszerzyć i te komunikaty skierowane do rodziców, z powodu którego cierpi teraz. Za każdym razem nie będzie chęć „scalić” z kimś, pamiętaj o tym. A to lepiej zrobić to pod nadzorem specjalisty. Chociaż dostępne dla Ciebie, a drugi sposób – po prostu nie dać się podejść „nie przez” mężczyzn.

Użyteczne ćwiczenia psychologiczne

Staraliśmy się opisać ogólną strategię pozbycie się nałogu miłości. Ale jest to konieczne i konkretne ćwiczenia, które można wykonać z pewną regularnością. Przede wszystkim zaleca się wykonać następujące czynności:

 • Pozbycie się negatywnych ustawień irracjonalnych. Zadaj sobie pytanie, jak często borykają się z gniewu wobec partnera? I dlaczego to robisz? Jeśli pokonanie obrony psychologiczne i dotrzeć do prawdy, to nie byłoby coś w stylu „nie może być zły z ich ulubionych ludzi.” Jest to nieracjonalne instalacja. Spójrz na niego ze wszystkich stron: dlaczego nie? Co się dzieje, jeśli nadal zły? Postaraj się, aby wyjaśnienia w formie zrozumiałej dla czteroletniego dziecka. Powtórz to do siebie, i powiedzieć, czy mu wierzyć? Prawdopodobnie nie. Teraz pomyśl o tym, że jest to możliwe, aby zawsze dopasować instalację. Zmodyfikować je w taki, jaki można byłoby wygodne, aby żyć, i powtórzyć go do siebie częściej.
 • Wizualizacja „prawo” człowieka. Narysuj obraz tego, kim naprawdę chcesz zobaczyć następny: jego wygląd, cechy charakteru, nawyków, maniery i wszystkie inne szczegóły. Po tym, co noc przez miesiąc pobytu dla samego dwadzieścia minut w pokoju i przedkłada go. Ale nie tylko jeden, ale obok ciebie: jak idziesz razem, pocałunek, taniec, zjeść na zewnątrz – wszystkie rzeczy, które sprawiają, że parę. I staram się robić to w każdym szczególe. Można nawet zrobić kolaż na ten temat – to zwiększenia efektu.
 • Szukać siebie. Ponieważ często „rozpuszczony” w innych, trzeba znaleźć samemu. Aby to zrobić, należy pomyśleć o tym, co naprawdę lubisz. Ulubione zespoły, filmy, książki, kraj, klasy, posiłki – tylko te naprawdę ładne, a nie narzucone przez społeczeństwo lub kogoś ważnego. Zapytaj siebie o każdej zjawiska występującego w drodze, „I like it?”. Nie dopuścić opcję dla siebie, „Nie dbam” – przeciwnie, za każdym razem staram się tego czy innego wyboru.
 • Świadomość ich potrzeb. Aby uruchomić co najmniej raz na godzinę, zamknij oczy i zadać sobie pytanie, co chcę teraz. Następnie spróbuj odnaleźć w otaczającym nas świecie sposób, aby zaspokoić swoje potrzeby. Na przykład, siedząc w pracy o drugiej, chcesz spać. Ale to, oczywiście, nie do zrealizowania. Ale zamknij oczy i zdrzemnąć się przez pięć minut na krzesło biurko jest możliwe. Gdy chcesz coś do jedzenia, spróbuj słuchać siebie, aby dowiedzieć się dokładnie, co chcesz dzisiaj. I tak we wszystkim, zwłaszcza w relacjach z mężczyznami.

Aby pozbyć się nałogu miłości nie jest łatwe, ale naprawdę. Podobnie jak wszystkie obecne w moim życiu, to warto trochę wysiłku. Ale wynik przekracza wszelkie oczekiwania. Sukces w miłości!

load...