Jak pozbyć się toksyczności: porady tradycyjnej medycyny

Są kobiety, których ciąża jest łatwe i prawie niepostrzeżenie. Ale nie jest to warunek, który dodaje łyżkę smoły wspaniałe uczucie, że trzeba, aby stać się matką. Jest to nudności i wymioty. Są one czasami tak ingerować w życiu, że musimy zdecydować, w jaki sposób pozbyć się zatrucia, którego przejawem są nudności i wymioty. Jednak poranne nudności mogą być różne, a zatem metody pozbycia się nim zbyt mało.

load...

Zawartość:

Powoduje Toksyczność

Jak niebezpieczne zatrucie krwi ciąży?

Wiele osób uważa, must-have ciążowy zatrucie i nie próbuje się go pozbyć. Ale warunek ten może być niebezpieczne zarówno dla matki jak i jej nienarodzonego dziecka.

load...

Większość kobiet w ciąży cierpi z powodu zatrucia we wczesnym okresie ciąży. Poranne mdłości często towarzyszą wymioty. Czasami chęć nadal słabnie w ciągu dnia. Czasami, ze względu na niekontrolowane wymioty kobiecego ciała jest po prostu nie jest w stanie podjąć odpowiednią ilość żywności i cieczy. Zatrucie może to być niebezpieczne dla nowego życia pochodzi. Po dziecka nie jest coraz składników odżywczych w odpowiednich ilościach. Oznacza to, że taki stan, który wymaga interwencji medycznej. Jeśli kobieta nie może jeść właściwie, to jest podawany dożylnie substancje odżywcze i podstawowe leki.

Oprócz poranne mdłości w czasie ciąży – zjawisko to jest bardzo nieprzyjemne, może być obarczona zagrożenia dla płodu. Po tym wszystkim, ze stałym wymioty ciała matki jest odwodniona, matka masy maleje. Jeśli zauważysz na utratę wagi, należy skontaktować się z lekarzem i nie odmawiają iść do szpitala. Lekarze mogą przyczynić się do uzyskania niezbędnego materiału przynajmniej w postaci kroplówki. W większości przypadków złożone leczenie w środowisku szpitalnym, prowadzi do tego, że po kilku dniach pacjent może ponownie podjąć stałego pokarmu.

Istnieją leki, które pomagają leki pozbyć toksyczności. Ale ich niekontrolowane stosowanie może przynieść żadnych korzyści i szkód. Więc brać leki wyłącznie na receptę lekarza.

Jak pozbyć toksyczności?

Pierwszą i najważniejszą rzeczą do zrobienia przyszła mama – poinformować lekarza o jego stanie, który jest ciąża. Nie tolerujemy tego „towarzystwa” w ciszy, bo poranne nudności mogą być spowodowane przez poważne naruszenia w pracy całego organizmu, a nie tylko zmiany hormonalne związane z ciążą. Lekarz wyznacza badania krwi i moczu, analizuje wyniki dla zwiększenia poziomu białka w moczu, acetonu w moczu lub krwi. Wszystko to może być niebezpieczne dla matki i jej dziecka.

Jeśli wystąpią objawy toksyczności, należy przyjąć ją bardzo ostrożnie, ale bez paniki. Nie pogorszyć sytuację i wyciągnąć wnioski na własną rękę, niech lekarz uporządkować analiz i doradzi najlepsze leczenie.

Zwykle zatrucia kobiet w ciąży cierpi z szóstego do dwunastego tygodnia ciąży. Ale zdarza się, że ten stan jest ich towarzyszem do narodzin. W tym przypadku nie ma zależności od wieku kobiety lub na rachunek dziecka ona bilansowej.

Aby pozbyć się toksyczności powinny być:

  • Unikaj przegrzania organizmu. Ciepło i potliwość są bardzo często powoduje nudności i wymioty.
  • Rest wystarczy, spróbuj nie przepracowania.
  • Staraj się unikać nieprzyjemnych zapachów, które stymulują nudności i wymioty.
  • Skomponuj dietę mądrze. Mieszanie suchych i płynnych produktów spożywczych stymuluje wymiotów. Alternatywne metody suchej i płynnej żywności.
  • Kontroluj swoje porcje: staram się jeść często i ułamkową.
  • Zaraz po przebudzeniu mają zgryz, nie wstając. Doskonały ser buterbrodik, herbatniki galetnoe, suszone owoce, krakersy. Wiele
  • Pomaga nieco rozłożony wodą z cytryny lub plasterka cytryny. Powinny one być stosowane bezpośrednio w łóżku rano.
  • Kobiet cierpiących na zatrucie krwi, zaleca się, aby dodać w żywności, suchej startego imbiru i pić napój z imbiru i cytryny z miodem.

Porady ludowa medycyna

Od toksyczności może być wyeliminowany z pomocy napary i wywary z ziół. Według wielu opinii, najpotężniejsze środki nudności i wymioty to beksa-trawa i fioletowy krwawnica krwawnica. Aby przygotować się łyżka posiekanych ziół zalać szklanką przegotowanej wody, dają napar. Po bulionu obecnej powinno być odkształceń oraz się na trzecim kubka trzy razy dziennie.

Doskonałym narzędziem jest uważany balsamem. Jedna łyżeczka posiekanych ziół zalać szklanką wrzącej wody i pozostawić na naleganie na pół godziny. Pij herbatę małymi łykami, dodając plasterek cytryny (co jest plasterek cytryny, ale nie jego sok) i miód (cukrem) do słodyczy. Wlew zaleca się stosować dwa lub trzy razy dziennie, ale należy pamiętać, że melisa jest zdolny do obniżenia ciśnienia krwi. Jeśli masz niedociśnienie, zrezygnować z tej metody pozbycia toksyczności.

Wiele osób pomogło pozbyć toksyczności dyni. 200 g posiekanej dyni należy wypełnić litra wrzącej wody, pozostawić do zaparzenia i pić herbatę, dodać miód.

Zioła z Zatrucie

To może pomóc wywar z jednej części waleriana, jednej części trawy Leonurus, Liście mącznicy lekarskiej, ½ żurawiny arkuszy, owoców dzikiej róży dwie części. Dobrze wymieszać składniki. Take 2 łyżeczki mieszanki zaparzyć swoją filiżankę wrzącej wody. Pij napar przed posiłkami trzy razy dziennie przez miesiąc. Po tym, zaleca się zrobić tygodniową przerwę i powtórzyć kurs.

Rozdrobnione liście krwawnika pomagają również poradzić sobie z toksycznością. Dwie łyżki liści zalać pół litra wrzącej wody, pozostawić do zaparzenia i pić pół szklanki dwie godziny przed posiłkiem przez okres 10 dni.

Kolejny niezwykły sprawdzonym lekarstwem na zatrucia ciąży – aronii. Należy zmieszać w równych ilościach z bioder róży, trawa cudweed i mącznicy lekarskiej, dodać trochę mięty, zioła, truskawki i liści brzozy. Łyżka otrzymanej mieszaniny należy zalać szklanką wrzącej wody, pozostawić na pół godziny. Mieszaninę następnie odcedzić i wziąć 50 ml po posiłkach. Wiele zalecają regularne parzenia herbaty, dodać herbatę lub nieco suszone jagody aronii.

load...