Jak pozbyć się tłuszczu z brzucha masaż, ćwiczenia, właściwego odżywiania i trochę cierpliwości

Zawartość:

Przechodząc przez lustro, nie możemy pomóc, próbując wyprostować ramiona i narysować brzuch. Tak, to wygląda całkiem dobrze, a figura miłe dla oka. Ale jeśli spojrzeć na swoje odbicie w normalnej pozycji, natychmiast staje się zauważalne wady. I wyraźnie wyłania się tkanki tłuszczowej brzucha! Byłoby pożądane, aby mieć płaski brzuch? Cóż, przygotować się do ciężkiej pracy, ponieważ, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się tłuszczu z brzucha i aby osiągnąć ten pozytywny efekt, konieczne jest, aby wywrzeć maksymalny wysiłek.

load...

Procedura

Teraz, pamiętaj, tylko jednostronne podejście do zaradzenia tej sytuacji nie będzie działać! Zazwyczaj ludzie myślą, że jest nieco podkręcić prasę i tłuszcz bezpiecznie opuścić swoje miejsce w domu. Błędne! Po pierwsze, jest to niemożliwe, aby podkręcić prasy na tydzień lub nawet dwa, a po drugie, bez kompleksowego podejścia nie dostać nic.

W ogóle, jeśli chcesz odjechać tłuszczu z brzucha, konieczne jest, aby stosować się do kompleksu:

  • Prawidłowe odżywianie;
  • Aktywność fizyczna;
  • Fizjoterapia.

Więc weź się w garść i zacząć radzić sobie z nimi. Tłuszczu zgromadzone na przestrzeni lat, a nawet całkowicie pozbyć się ostatniego miesiąca jest mało prawdopodobne, aby nim.

load...

Zmiana diety

Nie ma nic nowego zostało wymyślone – tylko racjonalne i prawidłowe odżywianie pomoże tylko w walce o płaski brzuch. Wyeliminować ciastka, słodycze i wszelkiego rodzaju słodycze, a także aktywnie rozpocząć podawanie błonnika. Fakt, że włókna poprawia jelit. Aktywnie usuwa toksyny i odpady, strawne składniki odżywcze. Tak, że owoce i warzywa – znajomych, a oni mogą być spożywane bez ograniczeń iw dowolnej ilości. Ale to banany i winogrona powinny być nieco ograniczona – mimo wszystko to jest zbyt wysokokaloryczne owoce.

Nie zapominaj o białku. Mięso jest lepiej jeść o niskiej zawartości tłuszczu. Na przykład, cielęcina lub królik doskonale sprostać ciało pełne wypełnienie ważnych kwasów i białek. Ryby – nieodzowny produkt w ogóle, zwłaszcza jeśli chodzi o piękno. Nie tylko wdzięku postać, ale również poprawić cerę i włosy staną się mocniejsze i można rosną piękne paznokcie.

Teraz węglowodanów. Całkowicie niemożliwe z nich zrezygnować, ale jeść chleb (czarny lub otrębów), suszone owoce, miód jest nie tylko możliwe, ale konieczne! Dałeś się słodycze i pieczenia? Więc teraz uzupełnić zapotrzebowanie organizmu na węglowodany innych produktów. I słodyczy, więc nie będą się nudzić – suszone doskonale zastąpić słodycze.

Nie zapomnij, aby pić dużo płynów – usuwa toksyny i toksyny są szybciej metabolizm. I kawy ze śmietany lub mleka wyrzucić. Jeśli kochasz to orzeźwiający napój, a następnie ją pić bez cukru i mleka. Ale lepiej jest pić herbatę, zielony jest lepszy.

Aktywność fizyczna

Najbardziej optymalny wariant – przyłączyć się do siłowni i wykonywania ćwiczeń pod okiem trenera. Doświadczony pracownik sam opracuje program, aby rozwiązać swoje problemy i nauczyć się prawidłowo pracować na symulatorach. Nacisk musi być zrobione tylko nie na brzuchu. Nawiasem mówiąc, to nigdy nie nastąpi, bo fizycznie obciążając swoje ciało, będzie mieć korzystny wpływ na wszystkich obszarach ciała. Więc nie bądź leniwy i nie będzie tylko płaski brzuch, ale również zmniejszenie rozmiaru talii, bioder i stają się szczuplejsze.

Jeśli zdecydujesz się na naukę w domu, pamiętam te ćwiczenia:

  • Rocking prasę – wszystko po prostu pamiętać lekcje szkolne i zacząć zajmować;
  • Leżąc na plecach, unieś nogi do góry, a następnie delikatnie je obniżyć;
  • Z podniesionymi do góry nogami (jak w punkcie 2) czy „nożyce”, „rower”.

To nie znaczy, że powinniśmy zrobić tylko te ćwiczenia. Obowiązkowa opłata pełny zakres: przysiady, huśtawki rękami i nogami, pochylać i obracać. Wystarczy włączyć tu i powyższe trzy punkty, podczas gdy główny ciężar spadnie dokładnie na mięśnie brzucha. A nie biegać, chodzić na piechotę, jazda liny, wykonać jazdę na rowerze. Na ogół, aktywne życie. I mięśnie zostaną zaostrzone, a tłuszcz będzie wrócić do domu i pozbyć się cellulitu.

Fizjoterapia

Torturować siebie zbyt warto. Mimo to, każde działanie powinno być zabawą. Tu i dostarczać im się – skorzystać z sauny i masażu. Bardzo miły i bardzo pomocny! Nawiasem mówiąc, masaż może być zrobione i najbardziej:

  • Brzuch jest sprasowany tylko w pozycji na wznak z wygiętych nóg;
  • Po pierwsze, głaskanie i otarcia – tylko w lewo;
  • Wariacje tapping – aktywna do zaczerwienienia skóry;
  • Głębokie „uminaniya” skóry i tłuszczu.

Może być stosowany do masażu olejek – jednocześnie spędzić aromaterapii sesji. Tylko nie używać waniliowy olej – może obudzić apetyt, a także na diecie! Wolę wersję pomarańczową i miętową. I wspomaga utratę wagi i uspokaja nerwy, i po prostu odpocząć pomaga.

Spróbuj masaż z miodem. Wystarczy wpisać w dłoni trochę miodu i dokonać stosując do żołądka, z kolei z każdej strony. Można chwycić biodra, a także ją masować. Po tym masażu jest potrzebne prysznic i balsam skóry.

Ogólnie rzecz biorąc, należy zrozumieć, że nie ma nic niewykonalne w tej sytuacji. Najważniejsze jest to, aby mieć pewność w siebie i swoje możliwości, aby działać kategorycznie. Zabierz swoją wolę w pięści i nie należy się spodziewać szybkich rezultatów. Przez wszystkich kont, najbardziej optymalny czas, aby osiągnąć cel – 12 tygodni. Ale to nie jest konieczne, aby rzucić wszystko i od razu wskoczył na zakazanych pokarmów, więc wszystko będzie z powrotem „pełne koło”.

Rób ćwiczenia. Zgadzam się – to nie jest trudne. Jedz dobrze, albo przynajmniej ograniczyć spożycie „zanieczyszczenia”. Należy zwrócić uwagę, organizowanie masaże, aromaterapia wieczór, odwiedzając sauny. Wszystkie te znane sposoby pomogą powrócić formularz i zapisać wyniki na długo. Kup sobie lubił suknię, i niech to będzie w mniejszym rozmiarze. Więc będziesz mieć cel i pragnienie się pojawiać. Motywacja – wielka rzecz, właśnie dlatego, że realizuje wiele rzeczy.

load...