Jak pozbyć się tłuszczu na brzuchu i bokach, i postawić się w dobrej kondycji?

Zawartość:

Te dni, nawet młode dziewczyny osiemnastu można znaleźć dość często, którzy chodzą w obcisłych koszulkach, spodenki, spódnice lub spodnie z obniżoną talią, wystawnego jej sexy brzuch i biodra. Że piękno lub lekko odzyskane jej brzuszek zdobył dodatkowe dwa lub trzy kilogramy, zwykle wiedzą, kiedy Twoje ulubione dżinsy nie są już zamocowane, nawet w pozycji leżącej na kanapie.

load...

Niestety, podstępne kalorie zawsze najpierw zaatakować pośladki i talia płci pięknej, ale jeśli przejść na dietę, pierwszy opuścić skrzynię. Ale jak wówczas, aby pozbyć się tłuszczu na brzuchu i bokach, bez naruszenia innych form pyszne, że dziewczyny są tak dumni? Po pierwsze, konieczne jest, aby zacząć się prawidłowo odżywiać, a po drugie, trzeba pamiętać o tym sporcie, ładowanie i stopa spacery po trzecie, aby zapomnieć o złych nawyków.

Dieta i prawidłowe odżywianie

Siedzieć albo nie siedzieć na diecie – to na pewno ty, ale należy pamiętać, że częściowa lub całkowita odmowa jedzenia, nie tylko szkodliwe dla zdrowia, ale również przynieść dodatkowe fałdy na widoku – po bokach. Chodzi o to, że na koniec self-torturować swoją wyczerpany organizm będzie zniechęcaj się tłuszczu w jamie brzusznej, a w znacznie większych ilościach niż miałeś wcześniej.

Należy pamiętać, że prawidłowe i zdrowe odżywianie powinno być trwałe, a nie tymczasowy. Więc jeśli zdecydujesz się pozbyć tłuszczu wokół talii i brzucha, odmówić pikantnych, słonych, słodkich pokarmów. Oczywiście, raz na miesiąc, można pieścić się smażone ziemniaki lub sałatkę, ale nie więcej. W tym przypadku bardzo dużo ratuje szybkowar że gotuje jedzenie za dwoje i bez oleju. Potrawy takie wyglądają o wiele piękniejsze niż zwykle, oprócz niezwykle smaczne i zdrowe, ponieważ witaminy są przechowywane w nich.

load...

Ale czasami może masz nieodpartą chęć zjedzenia czegoś szkodliwego. Jak lepiej zrobić? Jeśli to chipsy ziemniaczane, majonez, hamburgerów i innych potraw, który zawiera wiele soli, emulgatory, stabilizatory, itd. Dodatek, to lepiej, żeby go odmówić. Nie powinny mieć jeden lub dwa kawałki takiej żywności w nadziei, że nic złego nie zrobi. Zrozumieć, że niewielka część nasycenia i nie spotka, a pokarmy kalorii natychmiast widoczne na bokach i brzuchu.

Jeśli chodzi o słodycze, bez nich nie można zrobić, ponieważ organizm ludzki potrzebuje glukozy, szczególnie jeśli jego praca związana jest z aktywnością psychiczną. Oczywiście, czekolady nie jest konieczne, aby w jednym czasie, ale kawałek lub dwa dziennie może być spożywany. Ale wszystkie słodycze powinien zostać zastąpiony z suszonych owoców, cukru – miód, jak to jest znacznie bardziej użyteczne.

Właściwa an_0 i ile można jeść?

Jeśli chcesz pozbyć się tłuszczu na bokach i talii, trzeba jeść więcej niż jeden lub dwa razy dziennie, a co najmniej 5. Pamiętaj, że im więcej jesz, tym szybciej metabolizmu w organizmie. Naturalnie Porcje powinny być małe, więc nie przejadać. Wystarczy podzielić to, co zwykle jeść pięć razy dziennie. Śniadanie, lunch, obiad, podwieczorek, kolacja – to jest coś, co nigdy nie powinno się przegapić. Zdrowe odżywianie – klucz do sukcesu każdej kobiety, to należy zawsze pamiętać.

  • śniadanie

Jak niemal każdy dzień tygodnia dziewczynka? Podnoszenie, uzdatnianie wody, mocna kawa lub herbata z kanapką, make-up i dostępu do pracy. Fakt, że trzeba obfitym śniadaniu, aby naładować i nie chcą jeść przed obiadem, z jakiegoś powodu zapomnieć wszystko. W efekcie już godzina dziesiąta lub jedenaście budzi apetyt, który szybko eliminuje rolkę pizza z herbaty, słodycze i ciastka.

W rzeczywistości jest – największym błędem popełnianym przez przedstawicieli płci pięknej. Gryczana, płatki owsiane, płatki, kasze – że te produkty powinny wolisz rano. W sprawie przygotowania większości potraw trzeba wydać na sile piętnastu minut, ale potem na obiad nie trzeba zrobić przerwę na tak zwanych „piekarnie” przekąsek. Jeśli jednak chcesz jeść, jeść jabłka, banany, pomarańcze i inne owoce, które nasycają organizm w witaminy i minerały, to nie ma wpływu na swoją wagę.

  • Lunch

Na lunch, zwanego popularnie obiad, który rozpoczyna się zwykle około dwunastu dni, najlepiej jest jeść niskokaloryczne surówka, ubrani z odrobiną oliwy z oliwek. Sól jest w tym przypadku dodaje się. Pomidory, ogórki, kapusta – najczęstsze składniki, które mogą pomóc zaspokoić głód łatwe, a nie przejadać i nie zranić.

  • Lunch

Okazało się, że w naszym kraju na lunch lub jeść wszystko i więcej, albo wcale głodny i wypić herbatę. I rzeczywiście, w obu przypadkach będzie lepiej w okolicy talii. Dlaczego? Jeśli jesz w płycie jadalni barszczu, kasze z kotletem, wszystko zapet kompot iw biurze nie dać się kilka plasterków pizzy zamówionych przez przyjazny personel, wtedy Twój organizm po prostu nie radzi sobie z tak wielu kalorii. O ile, oczywiście, twoja praca nie jest związana z aktywnością fizyczną.

Praca w porze lunchu, nie jeść – nie rozwiązanie albo. Jeśli masz szczęście i masz jadalnię, lepiej jest jeść cieczy, takich jak zupy, barszcz lub haszyszu. W dzisiejszych czasach, to wszystko jest dostępne również w najbliższej kawiarni lub restauracji, a po kilku minutach można przynieść niezbędną żywność. Możliwe jest również, aby wziąć z domu mały pojemnik próżniowy z sałatką lub kaszy do jedzenia, jednak władze.

  • Podwieczorek

O czwartej lub piątej wieczorem, gdy chcesz zjeść ponownie i należy zrobić przerwę pięć minut na obiad do końca dnia jedna-dwie godziny. Najlepiej jest to odpowiednie jogurt niskokaloryczny, jogurt, mleko sfermentowane pieczone i inne produkty mleczarskie. Oni nie tylko zaspokoić głód, ale także otoczyć swój żołądek, więc kwasu żołądkowego nie koroduje ściany jelita.

  • Kolacja

Starożytny i bardzo mądre przysłowie mówi, że jedzenie będziesz jeść wieczorem, powinien dać wroga. Ziarno prawdy w tym, co najbardziej powrót do domu od razu biec do lodówki, to zajadają się do syta, a potem zrobić drugą o’clock kampanii dziewięć lub dziesięć w godzinach wieczornych. W rzeczywistości, aby być spełnione, człowiek potrzebuje trochę, ale jego żołądek uświadamia sobie, że ma już dość, zaledwie pół godziny po obfitym obiedzie. Dlatego przed posiłkiem zaleca się wypić szklankę ciepłej wody, a dziesięć minut, po tym czasie można rozpocząć swój posiłek.

Inną ciekawą metodą, która niewiele osób wie – to zły siedzenie przy stole. Od dzieciństwa, moja matka nauczyła, że ​​trzeba siedzieć prosto, bez zginania lub pochylając się nad płytą. Ale jeśli chcesz, aby pozbyć się tłuszczu na brzuchu i bokach, czas obiad zginać nogę w kolanie i umieść stopy na krześle. Z tego powodu można jeść dużo mniej niż zwykle.

Zdrowy styl życia – jak to jest?

Pomyśl, kiedy ostatnio tak rano lub wieczorem do ładowania? Trochę lenistwa i bułek – i brzuch zaczął rosnąć skokowo. Aby pozbyć się tłuszczu na brzuchu i bokach, konieczne jest huśtawka prasy na codzień. Jeśli nie chcesz, kolejne dwadzieścia cztery godziny cierpią z opóźnioną bolesność mięśni początek, start z minimalnym obciążeniem. Nie myśl, że tym bardziej teraz zrobisz, tym lepiej, ponieważ w efekcie końcowym można przeciążać.

  • Swing aktualności

Pozycja wyjściowa: Połóż się z powrotem na podłodze, połóż ręce za głowę, ale nie przypiąć je do zamku, nogi opuścić mieszkanie. Kosztem odebrać mieszkania do dwóch niższy wynik w dół. Powtarzać dwadzieścia razy na dwóch podejściach. Można również wykonać podobną ćwiczenia ze zgiętymi nogami. Umieść je tak, aby pięta spoczywała na pośladkach, podnieść korpus dwadzieścia razy, a następnie przyłożył prawą stopę na lewym kolanie i rosnąć, tak aby uzyskać łokieć do stóp kawioru, a następnie zmienić pozycję.

  • Pobierając niższe prasy

Pozycja wyjściowa: Połóż się na plecach, wyciągnij ręce wzdłuż tułowia, dłonie umieścić pod pośladkami. Kosztem zupełnie prostą nogę podnieść aż kątem dziewięćdziesięciu stopni, można następnie obniżyć je do dna. Po dokonaniu pierwszych dwudziestu okienek, nie postawić stopy na podłodze. Trzymać je przez czterdzieści sekund do dwudziestu centymetrów od powierzchni, a następnie uruchomić na przeprowadzenie drugiego podejścia.

  • Strona huśtawka

Pozycja wyjściowa: Połóż się na prawym boku, wyprostuj nogi, rozciągnąć swoją prawą rękę przed siebie, więc łatwo można spocząć na ręku podczas ćwiczeń, po lewej stronie leżał głową. Kosztem tylko ugnij kolana i podnieść je do góry i pociągnąć do góry do klatki piersiowej i starają się dotrzeć do czoła, kosztem dwóch – wyprostować, nie postawić stopy na podłodze. Zaleca się, aby zrobić trzydzieści razy na trzech podejściach, ale przybysze są mało prawdopodobne, aby zakończyć nawet jeden. Następnie skręcić na lewej stronie, podejmują podobne stanowisko i powtórz wszystko od nowa.

load...