Jak pozbyć się suchej skóry na zimno

Wiele dziewcząt powiedzieć, że w zimnym stanie ich skóry i włosów pogarsza. Jako główne problemy, towarzyszące ciała w tym okresie, często określane jako suche. Rzeczywiście, w okresie zimowym, wydaje się, że nie tyle wilgoci i skóra twarzy i skóry rąk i ciała i włosów. To dlatego, że cały szereg negatywnych czynników okrada naszą wilgoć ciała. Oto niektóre z nich:

load...
  • Nagłe zmiany temperatury;
  • Suche powietrze z ogrzewanego pomieszczenia;
  • Rozrzedzone powietrza pod dużym mróz;
  • śnieg i silny wiatr.

Wszystkie te złożone korozyjne działanie środowiska prowadzi do uczucia suchości, a więc w chłodnej porze roku jest to konieczne, aby zapewnić maksymalne nawilżenie w skórze twarzy i rękach. Na początek można spróbować zużywają więcej wody, aby zapewnić organizmowi wewnętrzne nawilżenie. Ponadto, jeśli spędzają dużo czasu w pomieszczeniach z urządzeniami grzewczymi, można by pomyśleć o ustanowienie nawilżacza. Ponadto konieczne jest, aby dostosować swoje nawyki kosmetyczne.

nawilżający ciało

W zimny trudny do powstrzymania się od podejmowania gorącą kąpiel. Jest dobrze relaksuje i pomaga utrzymać ciepło po ulicy. Ważne jest, aby pamiętać, że niektóre z tych środków dla skóry suchej kąpieli, więc trzeba się upewnić, że został dbając składników w swoich kompozycjach. Ponadto, po wyjściu z łazienki jest lepiej umieścić na ciało krem nawilżający lub balsam, aby zapewnić głębokie nawilżenie skóry ciała w ciągu nocy.

nawilżający do twarzy

Należy zwrócić uwagę na balsam, którego używasz w zimie. Jeżeli liczba elementów hydraulicznych w nim będzie zbyt duża, gdy wyjście z zimna może spowodować skurcz naczyń i twarzy komórki skóry nie dostają wystarczającej ilości składników odżywczych. Nie zapominaj, że dostęp do mrozu ze złymi chłonąć kremu na powierzchni skóry jest obarczona hipotermii, a następnie spróbuj zrobić pauzę między pomocą aplikacji i dostępu do ulicy – co najmniej 15 minut.

nawilżają dłonie

Ręcznie ze skóry, praktycznie pozbawione naturalnych mechanizmów obronnych i wilgoci, szczególnie w zimnych cierpi. To może stwardnieć i stać pokryte ranami i zimnej alergii. Z braku wilgoci skóra może zacząć pękać, więc nie zapomnę tego, co jest pod ręką zawsze jest konieczne, aby mieć skuteczny krem, który może przywrócić miękkość i eliminowania wysuszanie.

load...

Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji może stać się krem nawilżający NIVEA ręka . W związku z wyciągiem z aloesu nadrabia niedoboru wilgoci w skórze rąk i dodatkowego składnika opiekun jojoba przywraca uszkodzonych obszarów, przywracając miękkość skóry.

load...