Jak pozbyć się sprowadza?

Zawartość:

Na twarzy i innych części ciała pojawia się krosta wewnętrzny, jest to jeden z najgorszych problemów. Podskórne pryszcze zwane czyraki i czyraki samej choroby.

load...

Ta kategoria niebezpiecznych miejsc i przynosi trudności w usuwaniu. Trądzik to nie tylko dostarczyć straszny ból, psują estetykę skóry, ale również wymaga wiele cierpliwości, aby je leczyć.

Ale od każdej choroby można wyeliminować, najważniejsze – aby dowiedzieć się, przyczyny i sposoby pozbycia zapobiegania chorobom.


Powrót do spisu treści

Najczęstszymi przyczynami czyraków

Obecny apteka może zaoferować ogromną liczbę produktów kosmetycznych, które pomagają walczyć z trądzikiem z „zewnątrz”. Ale nie spiesz się je stosuje, większość pieniędzy po prostu suszone i zdezynfekować skórę i trądzik pojawi się znowu i znowu, ponieważ choroba ta powinna być traktowana „od wewnątrz”. Wyjaśnienie przyczyn trądziku – głównym zadaniem dla tych, którzy mają do czynienia z chorobą. Po usunięciu przyczyny, będziemy w stanie uchronić się przed ponownym przejaw choroby. Głównymi przyczynami trądziku – nieprawidłowe działanie gruczołów łojowych, a mianowicie:

load...
 • Blokada kanałów danych łojowych;
 • Naruszenie proces łoju;
 • Procesy zapalne wynikające gruczołów i zaburzeń metabolizmu;
 • Aktywacja skórnych bakterii;
 • Wadliwe działanie przewodu pokarmowego;
 • Układu wewnątrzwydzielniczego (określone przez obecność wewnętrznej trądziku na brodzie);
 • Hyperkeratinization (nadmierny wzrost mieszków włosowych);

W zasadzie, w celu określenia przyczyn wrze może być sobą.

A kto spadnie do specjalnej grupy ryzyka?

 • Niewątpliwie, młodzież w okresie dojrzewania: chłopcy od 14 do 19 lat i dziewcząt od 11 do 17-18 lat; młodych mężczyzn proces ten jest bardziej dotkliwe. Ponadto młodzież próbują jak najszybciej wycisnąć pryszcz pojawił, tak szybko minął. Ale wycisnąć pryszcz oznacza skomplikować sytuację w kilka razy!
 • Ludzie, którzy mają przewlekłe choroby dziedziczne – otarcia.
 • Ludzie ciągle przyjmowanie doustnych preparatów antykoncepcyjnych zawierających sole kortykosteroidy, fenytoina i litu.
 • Pracownicy zajmującą wiąże się ze szkodliwymi chemikaliami: oleju, olejów smarowych i innych dioksyny.

Jak widać, powodem może być wiele, a co najważniejsze – poprawnie zidentyfikować co jest przyczyną go w Twoim przypadku.


Powrót do spisu treści

Leczenie trądziku pod skórą

Jeżeli jesteś zdeterminowany do walki z trądzikiem wewnętrznego jest rozpoczęcie powinien odwiedzić lekarza. Po kompletnym badania i ustalić przyczynę, można rozpocząć leczenie, po wysłuchaniu wszystkich zaleceniem lekarza.
Jednym z najbardziej skutecznych metod – ozonoterapia.

Może to wydać się dziwne, ale naprawdę jakieś bolesne pryszcze obawiać zwykły tlen. Mechanizm działania takiej procedury jest bardzo proste, a wyniki przekroczy oczekiwania:

 • Ozon zabija wszystkie zarazki aktywnie;
 • Takie leczenie może pomóc złagodzić ból;
 • Złagodzić obrzęk i zaczerwienienie;
 • Przywrócić naturalną produkcję kolagenu i elastyny;
 • Nie należy pozostawiać blizny i plamy na skórze;
 • Efekt jest widoczny po zabiegu w ciągu kilku godzin.

Podobna metoda oddziaływania – Elos technologii.
Metoda ta polega na wystawieniu trądzik podskórnie za niebieskie impulsy świetlne. Efekt następujących procedur:

 • Znikną blizny, przebarwienia i inne niedoskonałości na skórze, które pojawiają się po trądziku normalnego starzenia się.
 • Powiększone pory są zwężone, pomaga ograniczyć penetrację sebum;
 • Aktywnie proces odnowy komórkowej;
 • Po zabiegu, nie ma żadnych problemów ze skórą (olejowe, podrażnionej, obierania, sucha, i tak dalej. D).

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pójść do lekarza, próbują leczyć trądzik po prostu pojawił się z pomocą środków ludowej, aw każdym razie nie starają się wycisnąć.


Powrót do spisu treści

Jakich środków ludowej może pomóc pozbyć się trądziku?

Kąpiel z solą morską – jest to doskonała profilaktyka i leczenie trądziku.
Aby pozbyć się trądziku, można nagrać z jodem (z wyjątkiem trądziku, które są na ustach i innych delikatnych części ciała).

Również pozbyć się trądziku pomogą różnych ziołowych naparów i słonych (gadżety).

Jak przygotować napar soli w leczeniu trądziku

To podgrzewanie 1 kubek wody na płycie wypełnić dwie łyżki drobnej soli, dokładnie mieszając, doprowadzić do wrzenia. Gdy napar ostygnie nieco, moczyć wacikiem i zrobić gorący kompres na zagrożonym obszarze skóry. Aby szybko pozbyć się wyprysków, należy temu zaradzić 2-3 razy dziennie.

Jak zrobić balsam ziołowy

Od dawna wiadomo, że umyć pod bieżącą wodą jest nie tylko bezużyteczne, ale również szkodliwe. Jest o wiele lepiej jest użyć specjalnego narzędzia – balsam, wykonany własnymi rękami. Będzie ona utrzymać skórę stonowanych i pomaga w leczeniu wyprysków podskórnych. Aby przygotować balsam, trzeba wymieszać suche liście pokrzywy, mięty, następstwo, kwiaty rumianku, glistnika, nagietek. Wszystko to mieszaninę wlać dużej ilości wrzącej wody i pozostawić do zaparzenia. Po schłodzeniu, powinna być dobrym szczep i wlać do odpowiedniego pojemnika na ty. Używaj go 2 razy dziennie podczas mycia, to pomoże leczyć trądzik i przyspieszyć ich dojrzewanie.

Jak zrobić losn cytrynowe

Balsam cytrynowy doskonale pomaga leczyć trądzik wewnętrznej. I aby łatwiej niż kiedykolwiek oznacza: Rozcieńczyć sok z połowy cytryny szklanka przegotowanej wody – roztwór jest gotowy! Przetrzyj obszary twarzy i inne Problem 2 razy dziennie, moczenie bawełnianą podkładkę w pojeździe. Jeśli chodzi o wielkość, to lepiej, aby je zmniejszyć o połowę (ćwierć cytryny szklanki wody). Fakt, że środki z naturalnych składników są przechowywane wystarczająco małe. A najlepszy czas w ciągu 3-4 dni, aby przygotować się do nowego rozwiązania.

Jak zrobić maskę z talkiem

Do przygotowania potrzebne będą 3 łyżeczki białej gliny, 1 łyżeczka soku z cytryny, 30 ml nalewki z nagietka. Wymieszać wszystkie składniki i umieścić na twarz na 15-20 minut. Zmyć z ciepłą wodą.

Jak zrobić maskę ziemniaczaną

Obrane ziemniaki wcierać w grubej tarce, wymieszać z ubitymi białkami. Dodanie soli do końcówki łopatki i łyżeczka płatków owsianych. Daj go parzyć przez 15-20 minut. Kładziemy się na obszarach problemowych przez 20-30 minut – tak aby można było leczyć trądzik w ciągu kilku dni.

Jak zrobić maskę aspirynę

Środki na bazie kwasu acetylosalicylowego drobnego pomoc zdezynfekować skórę i ma działanie przeciwzapalne. Aspiryna jest najbardziej dostępnym narzędziem, które pomaga pozbyć się trądziku pod skórą. Rastolchem ​​kilka tabletek aspiryny i rozpuścić w ciepłej wodzie, aż stanie bzdurny – maska ​​jest gotowy! Umieść na zapalnie skóry przez 20 minut.

Jak zrobić maskę z drożdży

Suche drożdże rasy letniej wody do stanu, w postaci pasty stosuje się do obszarów problemowych i pozostawić do wyschnięcia. Zmyć z ciepłą wodą. Maska pomaga wysuszyć skórę i pozbyć się trądziku.

Powrót do spisu treści

Ziołowe płyny i profilaktyka

Łyżka suszonych liści lub kwiatów dziurawca (świeżych lub pączków brzozy), przegotowanej wody. Domagaj 15-20 minut. Używamy jako lotion do ognisk zapalnych lub przetrzeć całą twarz.

Profilaktyka – najlepsza profilaktyka chorób

Nigdy nie próbować wycisnąć czyrak pojawił. Twoje działania mogą prowadzić do rozprzestrzeniania się infekcji na całym ciele, a następnie leczenie jest trudniejsze.

Jeśli wycisnąć pryszcz na wewnętrznej stronie warg, jeśli nie wszystkie, można uzyskać zapalenie błony śluzowej jamy ustnej.

Eat right! Unikaj produktów, które zwiększają łojowych wydzielin. Są słodkie, wędzone, pikantne, tłuste pokarmy.

Długie spacery na świeżym powietrzu pomaga skórze uzyskać wystarczającej ilości tlenu.

Szybki dostęp do lekarza – gwarancja, że ​​leczenie będzie bardziej skuteczne. Być może masz ukrytą chorobę, która nie może zdiagnozować samodzielnie. Dlatego leczenie pod nadzorem lekarza – najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku.

load...