Jak pozbyć się rozstępów na piersiach?

Rozstępy na piersiach, czy rozstępy, reprezentują różne defekty skóry. Powodów, przyczyniające się do ich wygląd może być inny. W większości serpentyny wynikać z faktu, że przydzielone wystarczających ilości kolagenu i elastyny ​​w powierzchniowych warstwach skóry. W rezultacie zaczynają działać aktywnie komórki tkanki łącznej, które prowadzą do naruszenia elastyczności skóry. W konsekwencji, nie jest warstwą siatki rozerwanie i istnieją różne wady skóry.

load...

Przyczyny i zapobieganie rozstępom

Wiele kobiet zastanawiam się, dlaczego pojawiają się rozstępy na piersiach. Lekarze uważają, że głównych przyczyn tego defektu – różnych zaburzeń hormonalnych. Czasami niedoskonałości występują w okresie dojrzewania. Wynika to z faktu, że w tym okresie dziewczynki drastycznie zwiększa ilość tłuszczu w piersiach. Organizm nie ma czasu na dostosowanie się do zmian, a na skórze pojawiają się blizny. Zwykle w czasie skóra staje się znowu elastyczna.

Jednak w większości przypadków negatywny wpływ na skórę mają hormonalny patologię. Na przykład, długotrwałe stosowanie pigułek antykoncepcyjnych może również powodować rozstępy. Czasami czynnikiem jest gwałtowna zmiana masy ciała. Nagłe i szybka utrata masy zestaw kg ujawnia zewnętrzną warstwę skóry ogromne obciążenia.

W celu uniknięcia wygląd rozstępów, lekarze zalecają przeprowadzenie terminowe środków zapobiegawczych. Przede wszystkim trzeba regularnie wykonywać. Podczas ćwiczeń, procesy metaboliczne organizmu są przyspieszane, a skóra jest zawsze w dobrej kondycji. Dodatkowo, regularne ćwiczenia wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za tonu piersi.

load...

Dobrym środkiem zapobiegawczym jest natrysk. Gwałtowna zmiana temperatury wody wywołuje przepływ krwi do gruczołów, w konsekwencji, skóra jest zawsze tonu. Po prysznicu kontrastu, lekarze powinni mieć masaż. Należy pamiętać, że podczas wykonywania tej procedury, nie można dokonywać żadnych gwałtownych ruchów. Pożądane jest, aby wszystkie zabiegi były gładkie. Masowanie piersi jest konieczne w ruchu kołowego.

W celu uzyskania rozstępy nie pojawiają się regularnie nawilżają skórę piersi. Pomoże to specjalny środek do podnoszenia efekt. Najlepiej jest używać kosmetyków wyprodukowanych na bazie kakao lub awokado. Również nosić wygodny biustonosz. Pamiętaj, że biustonosz nie musi ciągnąć piersi. W przeciwnym razie, piersi nie otrzyma wystarczającej ilości krwi i innych składników odżywczych.

Środki ludowe przeciw rozstępom

Lekarze uważają, że środki zaradcze ludowych rozstępy na piersiach nie są gorsze od różnych procedur w salonach kosmetycznych. Skutecznym sposobem zwalczania defektów skóry jest owinąć za pomocą wodorostów. Aby wykonać tę procedurę, trzeba będzie kupić w drogerii spirulina. Roślina ta – prawdziwa skarbnica witamin i minerałów. Przed owijania potrzebę wziąć gorącą kąpiel, aby rozgrzać skórę. Następnie rozdrobnić glonów w mieszalniku i stosować zawiesinę w strefie szyjki. Następnie owinąć skrzynię folią spożywczą i zbierać ciepły koc. Po 30-40 minutach wyjąć owijane i środek płuczący. Wykonania tej procedury powinny być 3-4 razy w tygodniu.

Dobrym lekarstwem na rozstępy na piersiach – paczek kontraście. Za procedurę, trzeba będzie 2 miednicę, jeden z ciepłą wodą i jeden z cool. Po pierwsze, dodać 1 łyżkę. L. Sól, i drugi 2 łyżki. L. Sok z cytryny. Następnie się ręcznik i zanurza się w ciepłej wodzie. Następnie dołączyć do piersi przez 30-40 sekund. Operacja ta znowu zimną wodą. Podczas jednej sesji, pożądane jest, aby zrobić 3-4 płyny.

Aby szybko usunąć rozstępy na piersiach, można użyć specjalnego balsamu z oliwą z oliwek. Aby zrobić to, musisz 1 szklanka oliwy z oliwek, kilka kropli witaminy E i 4 godziny. L. Sok z aloesu. Wszystkie składniki potrzebne dokładnie wymieszać i stosować na obszarach problemowych 2 razy dziennie.

W domu można przygotować specjalny peeling, które pomogą jak najszybciej usunąć rozstępy na piersiach. Aby zrobić to, musisz 1 szklanka cukru, 300 g soli i 150 g oliwy z oliwek. Wszystkie składniki należy dokładnie wymieszać w blenderze. Użyj tego zarośla najlepiej przed brania prysznica. Należy pamiętać, że trzeba pocierać oznacza płynne ruch kołowy przez 20-25 minut, aż zabiegów wodnych. Po prysznicu, pożądane jest, aby umieścić na swojej skórze specjalnej balsam. Użyj peeling może być codziennie pod warunkiem, że nie jesteś uczulony na składniki. W razie potrzeby, mogą być zastąpione przez oliwek oleju palmowego.

Ćwiczenia napinane

Eksperci uważają, że najbardziej skuteczne ćwiczenia na rozstępy – huśtawki ręce stojących pompek z ławki i wyciskaniu z hantlami.

Aby przeprowadzić kroki potrzebne hantle. Weź pozycję wyjściową i stojąc w każdej ręce wziąć hantle. Następnie wyrównać gładko do tyłu i podnieść rękę do przodu. Powtórz 10-12 razy mahi w 2-3 setach. Podczas wykonywania tego ćwiczenia, spróbuj jak najwięcej wytężać mięśnie klatki piersiowej i trzymać plecy prosto.

Po robić pompki na kolanach. Aby to zrobić, należy kłamliwym zatrzymania i ugnij kolana. Ręce powinny być szerokość barków. Następnie zanurzyć korpus gładko jednocześnie zginanie ramienia w łokciu. Wykonywania pompek potrzebnych w 2-3 zestawów 12-15 razy.

Następnie wykonać wyciskaniu z hantlami. Aby rozpocząć, należy przyjąć pozycji leżącej i ugnij kolana. Po tym, w każdej ręce wziąć hantle i ugnij kolana. Następnie stopniowo odpychają hantle w górę. Podczas wykonywania wyciskaniu nie zapomnij męczy mięśnie klatki piersiowej. W skrajnych punktów może być niewielkie opóźnienie. Prasy trzeba zrobić 3-4 zestawy 10-12 razy. Po zakończeniu szkolenia, pożądane jest, aby odcinek i wziąć prysznic kontrastu.

load...