Jak pozbyć się przebarwienia na twarzy za pomocą peelingu

Zawartość:

W dwudziestym pierwszym wieku, aby pozbyć się plam starczych na skórze płci pięknej nie będzie na tyle trudne do zastosowania się do dobrego specjalisty, który nie tylko przyniesie piegi na twarzy lub białymi znaczeniami na ciele, ale także mówi, co zrobić, aby uniknąć w przyszłości ponownego wykorzystania występowanie tego problemu.

load...

Wyeliminować plamy w kabinie: obieranie

Niestety, tradycyjne metody i położyć krem ​​wybielający, który można swobodnie kupić w aptece lub sklepie nie zawsze radzą sobie z zadaniem. W najlepszym wypadku, ciemne plamy na twarzy będzie rozjaśnić nieco, w najgorszym – będzie przejawiać reakcje alergiczne i pojawia się podrażnienie skóry, okaże czerwony lub dostaniesz spalone. Dlatego, jeśli chcesz szybko pozbyć się ostuda, udać się do salonu piękności i dokonać peelingu. Dzięki tej metodzie należy również odwołać się do tych, którzy mają problemy z trądzikiem, trądzik blizny, etc.

Do tej pory, istnieje kilka rodzajów złuszczania: chemiczna, glikol, laser, enzym, ultradźwiękowe – każdy z nich ma swoje wady i zalety, więc zanim zdecydujesz się na daną opcję, aby dowiedzieć się o ich podstawowych informacji.

Peeling chemiczny

Istnieją trzy rodzaje peelingów chemicznych: powierzchowny, środkowy i głęboki. Aby usunąć plamy starcze i piegi, trzeba będzie przejść przez bardzo proste procedury, w których substancje czynne działają tylko w górnych warstwach naskórka. Jeśli zatrzymać się na ostatniej opcji – głębokiego peelingu skóra jest całkowicie zaprzestaje produkować ciemny pigment, ale w tym przypadku trzeba będzie cały czas, aby ukryć swoją twarz przed słońcem.

load...

W ciągu ośmiu-dwunastu godzin po peelingu twarzy może wyglądać jak po oparzeniu: Będzie czerwone plamy, które mogą być trochę ból. Tydzień może rozpocząć łatwy peeling, który jest eliminowany z tonik i krem ​​nawilżający.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że przez trzy do czterech tygodni przed zabiegiem pozbycia przebarwienia na twarzy trzeba poważnie przygotować się do niego, a nawet po zastosowaniu wysokiej jakości produktów skutkować może być zerowa lub ujemna. Dlatego wcześniej skonsultować się z mistrzem, który pozwoli peelingu. Nabycia oznacza, że ​​masz do stosowania na skórę, najlepiej jest mieć go.

Zdarza się, że płeć piękna wolę przeprowadzenia takich procedur w domu, ale w tym przypadku istnieje ryzyko poważnego uszkodzenia górnych warstw naskórka. Jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie zrozumieć, że, na przykład, krem ​​uległa pogorszeniu lub jest negatywna reakcja na jeden ze składników.

  • Peeling retinowy

Średnio sama procedura będzie trzeba wydać do dwudziestu minut, nie licząc szkolenia. Podczas obierania pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, swędzenie, pieczenie. Nie ma nic złego, jeśli te objawy nie są wzmacniane, w przeciwnym razie, powinniśmy natychmiast środka spłukać osoby z dużą ilością wody.

Pozytywny wynik będzie można ocenić w siódmym dniu po wizycie kosmetyczki, ale pierwsze cztery dni, jeśli to możliwe, to lepiej, aby powstrzymać się od chodzenia w palącym słońcu, w przeciwnym razie może dojść do oparzenia. Jak w każdym przypadku, to też ma swoje przeciwwskazania, więc wcześniej skonsultować się z lekarzem.

  • Peeling kwasy owocowe

Procedura ta jest prawie bezbolesne i całkowicie bezpieczne, o ile, oczywiście, prowadzi ona doświadczonego specjalistę. W zależności od rodzaju i struktury skóry, trzeba przejść od pięciu do dziesięciu stóp obierania. W najbliższych miesiącach po zakończeniu sesji trzeba będzie codziennie rano i wieczorem nanieść na twarz i odżywczy krem ​​nawilżający i uniknąć poważnych aktywności fizycznej, chodzić w kąpieli, saun, basenów, solarium lub na plaży.

W niektórych przypadkach, obieranie kwasy owocowe mogą powodować ciężkie reakcje alergiczne, więc środki stosowane początkowo zaleca się przetestować na małej powierzchni skóry. Całkowicie przeciwwskazane tej procedury dziewcząt w stanie, karmiących piersią, jak również jest chory lub doznał wirusa, skóry, raka.

  • Peeling glikolowy

Jeśli zastanawiasz się, jak pozbyć pigmentacji bez szkody dla skóry w tym samym czasie, odpowiedź jest dość prosta – dać pierwszeństwo glikolowy skórki. To jest bardziej łagodny, ale jego wydajność nie jest naruszona. W odniesieniu do pozytywnego efektu, a następnie będzie je zauważyć natychmiast po zabiegu. Podobnie jak w poprzednim przypadku, na dzień na twarzy może pojawić się zaczerwienienie, więc po sesji, będzie trudno być w stanie chodzić swobodnie w dół ulicy.

Aby wziąć udział specjalisty w tym przypadku może osobistości, pełnoletności. Jednak tym sposobem nie jest zalecany do uciekania się do tych, którzy mają problemy z opryszczką, którzy nie tolerują tych składników, które składają się na kremy do rozjaśnienia, którzy przeszli chemioterapię, itd.

  • Enzym obierania

Zaletą jest to, że skórka enzymu można to zrobić nie tylko w salonach kosmetycznych, ale również w domu. Jednakże, jeśli zdecydujesz się na podobnym eksperymencie najpierw dokładnie zapoznać się z instrukcją i przetestować narzędzie na skórze. Pamiętajmy jednak, że uciekanie się do takiego postępowania może być nie więcej niż dwa razy w tygodniu. Struktura takich środków do wybielania zazwyczaj zawiera naturalne i bezpieczne enzymy, które są produkowane dla zdrowia ludzkiego wspólnych owoców: papaja, ananas.

Peeling sprzętu

  • Peeling ultradźwiękowy

Podobnie jak w poprzednich przypadkach, fale ultradźwiękowe są stosowane do usuwania górnych warstwach skóry. Wśród korzyści można zauważyć, że nie trzeba spędzać długie przygotowania – w wyznaczonym dniu, mistrz spowoduje osobę do specjalnego kremu do poprawy oddziaływania urządzenia, a następnie od razu zacząć pracować zapakowane.

Również po zabiegu, twoja twarz nie będzie bordowy-czerwony, ponieważ może wystąpić po peeling chemiczny. W najgorszym przypadku, pojawi się rozowy rumieniec, który nie wpływa zasadniczo swój wygląd. Tak więc, zaraz po kabinie pasażerskiej może iść do pracy, na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi.

Aby osiągnąć pozytywny efekt, średnio, trzeba odwiedzić urząd kosmetolog jest około dziesięć razy. Jedyną rzeczą, która może odstraszyć potencjalnego klienta – dość wysoki koszt usług profesjonalnych. Ale w tym przypadku, wynik będzie trwać znacznie dłużej niż w przypadku korzystania z konwencjonalnych kosmetyków rozjaśniania. Ponadto, ze względu na brak agresywnego działania na skórę, mene rannych i odzyskiwania szybciej.

  • Peelingi laserowe

Do tej pory, skórki laser jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby usunąć plamy starcze na twarzy, a jednocześnie, że nadal jest mowa kategorii niebezpieczne i nieprzewidywalne. W tym przypadku płeć piękna musi wybierać pomiędzy bardzo wysokim pozytywnym skutkiem i całkowicie zdrowej skóry.

Generalnie rehabilitacja i skrócenie okresu po zabiegu trwa dłużej niż jeden do dwóch tygodni, pacjenci muszą poświęcić dużo wysiłku, czasu na leczenie, kupować i korzystać z wielu dodatkowych środków do pielęgnacji traktowanej korpusu.

Jak wyświetlić spoty, nie zranić

Podjąwszy, aby usunąć te wady na twarzy, nie wyrzucaj do pierwszej instytucji do świadczenia usług. Zapytaj opinii dotychczasowych klientów, dowiedzieć się pozytywne i negatywne opinie. Oczywiście, wszystkie procedury nie zostaną spełnione, ale obecność dużej liczby złośliwych, wrogich lub urażony wspomnienia z wizyty w salonie kosmetycznym można myśleć. Znajdź potrzebne informacje mogą być łatwo w przestrzeniach Internetu, zwykle – Forum Kobiet.

Po drugie, na początek, odwiedzić salon kosmetyczny, sprawdzić ceny, otoczenie, i nie zapomnij, aby ocenić czystość zakładów. Należy pamiętać, że we wszystkich szanujący kosztów Salonie peelingów chemicznych lub sprzętu, aby być podobna. Różnica może wynosić około stu do dwustu rubli, nie więcej.

Jeśli są oferowane do skorzystania z usług trzydzieści procent zniżki, więc sklep nie jest popularna i stara się przyciągnąć klientów. Zazwyczaj niski popyt dowodów o niskiej jakości usług. Takie zwolnienia popularną instytucje przekazują tylko stałych klientów.

Ważną rolę odgrywa stosunek personelu do gości. Przede wszystkim trzeba sprawdzić, ocenić stan skóry, po czym specjalista powinien powiedzieć, jak procedura potrwa, ile to będzie kosztować wszystko, a co może być negatywne konsekwencje. Niektóre placówki oferują klientom przed zabiegiem, aby podpisać umowę, która wyraźnie stwierdza, że, kiedy i przez kogo została wykonana. W tym przypadku, jeśli coś się nie stanie, będzie w stanie udowodnić swoją niewinność i domagać się odszkodowania.

Idź do salonu do obierania (laserowe, chemiczne lub mechaniczne) najlepiej od października do marca, kiedy słońce nie jest tak aktywny, jak na przykład w lecie. Należy zauważyć, że w ciągu najbliższych trzech miesięcy trzeba będzie unikać bezpośredniego nasłonecznienia, w przeciwnym razie twarz będzie ponownie pojawić się ciemne plamy. Aby chronić siebie, użyj kremu z filtrem UV.

load...