Jak pozbyć się pleśniawki?

Zawartość:

Wiesz o co chodzi najczęściej słyszał ginekologów? Jak pozbyć się drożdże? Jest to bardzo nieprzyjemna choroba dręczy wielu kobiet. Lekarze twierdzą, że z pleśniawki, prędzej czy później wychodzi około 70% wszystkich kobiet. A ponad połowa z nich wciąż cierpią z powodu tej plagi – staje się ich towarzyszem zawsze.

load...

Na szczęście, pojawienie się pojedynczego drożdży nie znaczy, że zawsze będzie twoim towarzyszem – w większości przypadków, leczenie przepisane przez lekarza, pomaga pozbyć się choroby szybko. Ale, niestety, nie zawsze tak jest. Ktoś, z jakichkolwiek powodów, kategorycznie odmawia, aby zobaczyć się z lekarzem, ktoś traktuje po prostu nie działa.

Że kobiety cierpią tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, próbuje dowiedzieć się, jak pozbyć się infekcji drożdży na stałe. Inni cierpią odważnie stałe ataki pleśniawki, zakładając, że wszyscy są wobec niego.

Ale wiele z tych kobiet może pomóc tradycyjnej medycyny – przynajmniej tak mówi ten, który pozbył się drożdże stałe. Ale zanim o nich mówić, pokrótce przypomnieć, co to grzybica.

Objawy pleśniawki

Przed leczeniu pleśniawki, należy upewnić się, że to jest to. Oczywiście wiarygodność diagnozy będzie umieścić wszystkie lekarza – na podstawie obrysu. Ponadto, istnieją pewne typowe objawy, które pozwalają na precyzyjne przyjąć obecności drożdży:

load...
  • Wybór

Pierwsza kobieta zauważy zmiany w naturze upławy. Podczas pierwszego, stają się o wiele bardziej niż zwykle. Po drugie, zmieniają swoją konsystencję – są kiepskie. Po trzecie, mają określoną alokację kwaśnej woni przypominającej jogurtu lub twarogu.

  • Zaczerwienienie genitalia

Zewnętrzne narządy płciowe stają się zaczerwienienie, obrzęk, a czasem nawet – jednym słowem, wygląda stan zapalny. Ponadto – oprócz zaczerwienienie skóry może wrzód podczas uruchamiania formę pleśniawki.

  • Swędzenie i pieczenie

Oczywiście, taka zmiana w skórze nie mogą pozostać niezauważone przez kobietę. Swędzenie i pieczenie, zwłaszcza podczas oddawania moczu, gdy mocz dociera obszarach dotkniętych śluzowej. I swędzenie nasiliły się w upale iw godzinach wieczornych. Nawiasem mówiąc, w większości pleśniawki pogorszenia występuje dziennie – trzy przed rozpoczęciem menstruacji.

Wanny lecznicze

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, gdy pierwsze objawy pleśniawki – kąpiele lecznicze.

  • Wanna z szałwii

Aby rozpocząć, należy przygotować herbatę z szałwii: w termosie lub naczyniu umieścić pięć łyżki szałwii, wlać dwie filiżanki wrzącej wody, przykryć i pozostawić do zaparzenia. Jeśli nie używać termos, a pan, owinąć grubym ręcznikiem. Strome co najmniej 4 godziny, a następnie szczepu za pomocą tkaniny z gazy.

Wieczorem, tuż przed snem, ogrzać kilka litrów wody zmieszanej z wlewem szałwi i wlać do miski. Sprawdzenie temperatury – nie powinna być zbyt wysoka. Potem usiąść w basenie – woda powinna całkowicie pokrywają genitalia. Czas trwania tych sit-in kąpieli – nie mniej niż 30 minut.

  • Kąpiel czosnku

Nie mniej skuteczne i czosnek kąpieli. Robią, co następuje: Oczyścić dwa małe ząbki (nie głowy!) Czosnku, drobno posiekać, umieścić w termosie i wlać dwie filiżanki wrzącej wody. Odstawić na godzinę, następnie odcedzić używając sitko lub gazę szmatki.

Następnie postępować w sposób normalny – w małej misce, wlać pięć litrów ciepłej wody, dodać czosnek i nalewki usiąść tak, że woda pokryła genitalia. Czas trwania kąpieli – 15 minut.

  • Octowy kąpieli

Nie zapomnij lecznicze właściwości octu jabłkowego. Taca jest bardzo prosta – trzeba misce ciepłej wody i trzy łyżki octu jabłkowego. Woda jest odpowiednia temperatura, wlać do miski, rozcieńczony ocet i usiąść tak, że genitalia były całkowicie w wodzie. Czas trwania kąpieli – 10 minut, nie więcej. Co do zasady, wszelkie nieprzyjemne odczucia kobieta nie czuje, ale jeśli nie będzie spalanie wanna musi zostać przerwane. Oznacza to, że błony śluzowe są uszkodzone bardzo.

Funduszy zewnętrznych

Po kąpieli jest skończona, należy użyć jednego z następujących narzędzi zewnętrznych:

  • Bifidobakterii

Zakup na bifidobakterii apteki – nie są tak drogie, a są sprzedawane bez recepty. Wymieszać worek lub fiolka bakterii z dwoma łyżkami kwaśnej śmietany, nałożyć grubą warstwę na błony śluzowe narządów płciowych zewnętrznych, pozostawić na 30 minut. Następnie spłukać ciepłą wodą i dokładnie osuszyć krocze.

  • Kefir

Jeśli pójdziesz do apteki nie ma ochoty, można użyć najczęściej jogurt. Obficie zwilżyć wacik w jogurcie i smarować srom. W niektórych źródłach można znaleźć douche Rekomendacja jogurt, ale lekarze mówią, że nie warto robić.

  • Klotrimazol

Oczywiście, klotrimazol maści nie jest całkowicie lekarstwem ludowej, ale nie wspomina o nim jest po prostu niemożliwe. Tani samochód, ale jest bardzo, bardzo skutecznie łagodzi swędzenie i pieczenie z pleśniawki. Nawiasem mówiąc, oznacza to trzeba smarować śluzowej dość często – 5-6 razy dziennie. Oczywiście nie jest to pozbyć Receptura zawsze, ale jako tymczasowe pomocą tej maści jest idealny.

Leki

Cokolwiek to było, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak pozbyć się drożdże na stałe, trzeba jeszcze prędzej czy później zwrócić się do lekarza. Oczywiście, można udać się do apteki i kupić całą gamę produktów – maści, czopków, tabletek. Ale nie ma gwarancji, że będą one pomóc, aby trwale rozwiązać problem – to jest bardzo ważne, aby wybrać odpowiedni lek. Jeśli nie jest właściwie leczona, zawsze istnieje ryzyko, że drożdże pozostaną na zawsze.

I to, oczywiście, może to zrobić tylko z ginekologiem. I dopiero po kilku przeprowadzenia niezbędnych badań. Nie wierz tablice reklamowe i koleżanek – każdy organizm jest inny! Chcesz pozbyć się drożdże zawsze? Pozbyć, ale zrobić to mądrze!

load...