Jak pozbyć się piegów szybko w domu

Zawartość:

Małe złote plamki na ciele pojawiają się wraz z nadejściem pierwszych wiosennych promieni słonecznych i powodują niedogodności dla wielu z płci pięknej, która co roku wydać duże ilości wysiłku i finansów do czynienia z nimi. Peelingi, maski, szlifowanie skóry – Uroda gotowy przeżyć wszystko, żeby pozbyć się piegów, a tym samym zapominając, że najbardziej proste i niezawodne metody usuwania plam wynaleziono jeszcze nasze prababcie.

load...

Miejsce dyslokacji – ramiona i plecy

Specyficzna odpowiedź na pytanie, w jaki sposób pozbyć się piegów szybko, nie istnieje, jak ciało każdego człowieka inaczej reaguje na działanie substancji. Ktoś wystarczy smarować kilka razy ręką krem ​​z filtrem UV na miejscu nie pojawi, a niektóre muszą codziennie prodelyvat wielu manipulacji w celu częściowego ukrycia tych wad. Ale istnieją uniwersalne recepty kosmetyczne, które pozwolą w domu, jeśli nie całkowicie je usunąć, więc znacznie zmniejszyć ilość piegów na skórze.

  • Sok z cytryny

Fakt, że cytryna ma właściwości wybielające, dziś wiemy prawie wszystko. Dodaje się go do wody, aby rozjaśnić włosy, oni smarować paznokcie, aby pozbyć się żółtego, ale także znajduje zastosowanie w anty-brązowe plamy na rękach.

Tak, pokroić w cienkie cytrynę pierścienie, umieścić go na obszarach problemowych skóry przez dziesięć minut, a następnie umyć ręce lub plecach z dużą ilością wody i zastosować krem ​​odżywczy. Powtórz Podobna procedura zalecana jest, że nie więcej niż dwa razy w tygodniu, aż problem zostanie rozwiązany.

load...
  • Krem

Jak pozbyć się piegów szybko i trwale? Użyj specjalny krem ​​rozjaśniający z unikalnym składniku – hydrochinon, który skutecznie usuwa nawet duże ciemne plamy barwnikowe. W takim produktem nie jest niebezpieczne substancje, z podobnymi sposobami radzenia sobie z tym problemem nie jest dużo gorsza niż reklamowanych leków i drogich zdrowotnej. Taki krem ​​jest dostępny w handlu, ale najlepiej jest je kupić w aptekach lub miejsc, gdzie można świadczą certyfikaty jakości.

Wystarczy umieścić krem ​​na ręce rano i wieczorem przez dwa do trzech tygodni, aby osiągnąć pozytywne rezultaty. Ale jedyną rzeczą jest to, że niektóre z pań może być alergie, więc przed użyciem zalecanej przestudiować instrukcje i przetestować narzędzie w małym obszarze skóry.

  • Kwaśne mleko i wino

Co łączy te dwa drinki? To prawda, zawierają alfa-hydroksykwasy, które mają wpływ na proces złuszczania martwych cząstek skóry. Tak więc, po aplikacji, na przykład, jogurt, komórki zaczynają być szybciej aktualizowane, a skóra nie ma czasu, aby przyciemnić ponoszone plamy.

Istnieje kilka sposobów, aby pozbyć się piegów szybko za pomocą dwóch. Po pierwsze – czyszczone kilka razy dziennie w ciągu tygodnia rąk płynnych, czyli używać wino i mleko jako tonik lub balsamem, a drugi – do mieszania z czarnego chleba lub drożdży zrobić maskę dwadzieścia minut. Jeśli nie chcą zadzierać z przygotowaniem detergentów, kupić gotowe w surowicy może być w aptece.

Piegi na jej twarz – Rozwiązuje problem, delikatnie!

Kobiety, które decydują się usunąć piegi używając domowych narzędzi, musi być bardzo ostrożny z niektórych ich składników. Ewentualny wpływ na delikatną skórę twarzy może spowodować wiele negatywnych skutków, począwszy od suchości banalnej, do ciężkich reakcji alergicznych (pieczenie, podrażnienie, zapalenie, wysypka).

Tłusta skóra lub kombinacja: rozwiązać dwa problemy za jednym zamachem

  • Kolonia

Dziewczęta należące do tego typu zaleca się raz w tygodniu stosować mieszaninę wody kolońskiej z sokiem z cytryny, ponieważ oba te składniki nie tylko usunąć ciemne plamy na twarzy, ale także mocno wysusza skórę. Po pięciu do dziesięciu minut po zabiegu należy dokładnie przemyć wodą, a następnie, jeśli jest to uczucie suchości i jej napięcia – zastosować krem ​​odżywczy.

  • Glicerol

Jeśli w ciągu kilku dni do wycierania piegi niewielką ilość czystej gliceryny, będą znikać z twarzy na stałe. Aby ułatwić przeprowadzenie takiej procedury, bez wpływu na czystą skórę, użyj wacików.

Delikatnie sucha skóra!

Płeć piękna z suchą skórą podwójnie trudne, gdyż większość wybielacze boli ją jeszcze bardziej. Oczywiście, po wyjaśnieniu procedury w domu, można stosować na twarz i odżywczo nawilżający krem, ale ten środek ostrożności nie zawsze jest dobrze ustawiony. Jeśli jednak wybrać odpowiednie komponenty do masek i toniki, agresywne działanie na skórę może być zmniejszona o kilka razy.

  • Orzeźwiający ogórek tonik

Wziąć małą cebulę pokroić go w maszynce do mięsa lub mieszarce, miesza uzyskaną zawiesinę z przedsięwzięcie startego na grubej tarce ogórka, wlać wszystkim szkło przesączono i wody mineralne, zwłaszcza gotowany i pozostawić ją przez dwadzieścia minut. Zalecany do wycierania twarzy trzy razy dziennie, to należy zastosować niewielką ilość świeżego domowych kremu do nawilżać twarz i wzmocnić efekt tonik.

Jeśli procedura jest nieprzyjemny zapach, przemyć dziecka mydłem lub żelem pod prysznic. Nie zapominaj, że samo narzędzie powinno być przechowywane w lodówce w szczelnym pojemniku szklanym jako mieszanka dość szybko pogarsza się i staje się ostry zapach.

  • „Fatty” Maska

Ta maska ​​jest trudne do przyrządzenia w domu, ale jeśli masz możliwość, aby wszystkie składniki i spędzić pół godziny gotować, należy to zrobić. To nie tylko ma działanie wybielające, ale również eliminuje wady skóry, takich jak trądzik, pryszcze itd

Tak więc, należy wymieszać pięćset gramów roztopionym na łaźni parowej, wazelina trzysta gramów tłuszczu wieprzowym i bezwodnej lanoliny (wosków zwierzęcych) sto pięćdziesiąt gramów tlenku cynku (dostępny w aptekach), dwa g pomarańczowego oleju z nadbornonatrivevoy soli (około pięćdziesiąt gramów) , Służy do uzyskiwania funduszy może być jak zwykły krem.

Niebezpieczna walka z piegami lub czego nie robić

Jak byś nie chcą pozbyć się plam na ciele, w każdym razie nie używać wątpliwych produktów, nawet gdy producenci obiecują szybki efekt dla jednego lub dwóch tygodni. Jeśli byłoby tak silne, to być sprzedawane tylko w aptekach i wyłącznie na receptę, ponieważ szybko wyniki można uzyskać po poważnej substancji agresywnych i korozyjnych. Takie produkty są używane przez fachowców w salonach kosmetycznych i salonach kosmetycznych.

Ponadto, nie iść do solarium, opalać się i wyjść, nie powodując organizm do ochrony przeciwsłonecznej. Nawet jeśli już dawno poradził sobie z tym problemem, w dalszym ciągu korzystać z wybielania kosmetyki dla prewencji. Jeśli planujesz jechać do morza przez kilka dni, oprócz kremów z filtrami, przynieść kapelusz z szerokim rondem i specjalnych rękawic.

I last but not least – przed wszczęciem postępowania, czy jest to maska ​​z ogórkiem i cytryną, gotowane w domu lub peelingu w wyspecjalizowanej instytucji, należy skonsultować się z lekarzem, aby uniknąć skutków ubocznych.

load...